Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 417

hm, odpůrci řízení pod vlivem trávy: přemejšleli jste někdy nad tim, že se člověk může něco naučit? Jako jsem se učil řídit, učil jsem se řídit zkouřenej. A za tu dobu co mam řidičák, jsem víc než z 80% řídil pod vlivem. Neměl jsem žádnej karambol, ani jsem do nikoho nevrazil. A znam dost lidí, který řídej a kouřej a nemaj žádný problémy, protože uměj řídit. Měřítka pro řízení "pod vlivem" jsou nastavený pro alkohol a pro trávu se to jenom přebírá to z alkoholu.

Old Post 03-09-2007 v 14:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 418

naucit co?
nemuzete svoji subjektivni zkusenost vydavat za objektivni fakt. ze vam se zda, ze ridite lip, soustredeneji, bezpecneji bla bla...., neni argument, navic se vam to fakt jen zda.
pripada mi, ze si fakt, ze trava je za volantem nebezpecna, nechcete pripustit. ja proste ridim zhulenej lip a basta. konec. finito. a nejakej blbej zakon? na to seru.
jenze i kdyby huleni za jizdy bylo zakonem primo doporucovany, tak dotycny zhuleny ridic je u me proste idiot. mam dojem, ze nemate vubec predstavu o poctu nehod zpusobenych zdrogovanymi ridici. neni jich malo, jen loni v nasem kraji 10 smrtaku v souvislosti s thc. pernikaru asi 6, a to netusim, kolik bylo mensich karambolu. pripada vam to malo?

Old Post 03-09-2007 v 15:27 PM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 419

ona: ale vůbec ne...a kolik nehod bylo pod vlivem alkoholu? pod vlivem kávy? za střízliva?

nevydávam tady subjektivní pocit za objektivní fakt. jenom říkam, že je možný naučit se řídit zkouřenej. jako je možný naučit se něco úplně jinýho.

Old Post 03-09-2007 v 15:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 420

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
jenom říkam, že je možný naučit se řídit zkouřenej. jako je možný naučit se něco úplně jinýho.


wtf? na zaklade ceho? ze se naucis pracovat se zpomalenou reakcni dobou nebo co? sorry, ale to fakt nejde.
a ano, samozrejme, ze nehod pod vlivem alkoholu bylo mnohem vic, taky vic lidi chlasta. a to dokazuje co? ze tech deset lidi nezemrelo?

Naposledy upravil ona 05-09-2007 v 10:18 AM

Old Post 03-09-2007 v 15:43 PM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 421

jeeeeeeee ufoni existujou. fakt jste z jiny planety

Old Post 03-09-2007 v 18:03 PM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 422

mít vlastní auto tak bych klidně šel do nějakýho srovnání...postavit na njakym plácku kužely nebo postavit nějakou těžší dráhu...vzít třeba 6 lidí 3 zhulit a 3 ne....ae mám jenom svýho yjonýra eště by mi ho někdo vyválel

Old Post 03-09-2007 v 18:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 423

..jednou si to taghle straduju autem a najednou zjistim, ze vlastne porad jedu a pritom nekoukam na znacky ani na semafory...no husty...ale kamos porazil zhulenej pani na prechodu...a rikal, ze gdyz clovek ridi zhulenej tag je to pohoda do ty doby nez se stane neco nepredvydatelnyho...to pak clovek zjisti ze reflex mu nic nerika....ale to si clovek uvedomi az gdyz je pozde....ta pani mimochodem umrela...

Nezda se mi, ze je huleni za volantem nebo za riditkama moc bezpecny. Clovek ma pomalejsi reakce. Ja jsem treba sestrelil devitiletou holcicku. Nebyla to moje vina, proste mi tam na posledni chvili vlitla. Mela "stesti", srouby v kyclich a tezky otres mozku. Dodneska premyslim jëstli jsem ji nesejmul kvuli zmastenosti.

Jsem jel autem jednou zkouřenej a malem se pozabijel cely auto. Jel jsem kolem autobusovy zastavky a byl tam pro ni odbočovací pruh.Najel jsem do něj, byl ukončenej plotem. Jel jsem tak 80.Lekl jsem se strh sem to az do protismeru a tam jel kamion. Tak sem to strh spatky.V poho jsme to přežili, i když s brutalnim sokem.

sem čuměl na tachometr kolik to vlastně jedu a naprosto sem zapoměl sledovat silnici, a tak jsem málem skončil v rigolu, no a nakonec když sme tenkrát sjížděli na šumavě z nějakýho ultrakopce, tak to prostě brzdy nestíhaly a začalo se mi brutálně kouřit od kol a ještě sme nedokázali zastavit a vjeli sme doprostřed křižovatky :-)

zalezi aj od modelu aky som pofajcil,ked je to nejaka brutalitka typu mazar tak neviem ani zaostrit na volant nie to este na cestu

jsme si dali opravdu dobrej model na vyhlídce a ja pak měl řídit zpět na diskotéku. Jel jsem s bídou dvacet, pos... až za ušima. Ja jsem byl tak zpaprikovanej, že jsem viděl zpožděně, řek bych zhruba o 3-5 vteřin

Dosť škaredo som sa vybúral zhulený v aute a zranil som kamaráta ( na štastie nič vážne). Nebiť toho že som hulil tak sa to určite nestane

chlapíci jeli nějakou alfou v noci z akce, všichni zhulený jako prasata, nikdo nebyl ožralej, a řidič to narval ve 150Km/h do betonovýho sloupu
následky: jedna 18ti letá holka na místě mrtvá, prej měla motor v břiše a další tři lidi s docela hustejma zraněníma v nemocnici na traumačce............. a to byl prej zkušenej řidič hulič,,,,,,

Treba jednou sem mel v patek od sesti , v pet sem vstal a dal si osobacka , oci jeste zavreny , najizdel sem na hlavni a na chvili sem myslel na nejaky picoviny a hle malem sem byl v protijednoucim aute kdybych to ve spravny situaci nestrh.

spukaný kámoš se zadíval na bilbord, sjel do protisměru, na poslední chvíli strhnul na svou stranu volant a minul kamion

Ja osobne jezdim strasne pomalu ale prijde mi to fofr jako krava jen mi nekdy delaj problem zatacky bud zahybam moc brzo nebo pozde.

hned při startu sme s kamo odpálili hrudku plastu, a cose nestalo, seklo se rádio a já čumím co s ním.Hned jaxem vrátil oči na silnic a vidím před sebou chladič kamiónu, taxem to hed strhnul ke krajnici a dal si malý odopčinek.Bylo to fakt těsně

jedu koukam na nej ten vytresteny cumi na me ja co tak cumi cumim na nej (taky radne vytresteny O:-) a kdyz se po chvilce zas podivam na cestu zjistim ze nejedu v druhem pruhu ve smeru jizdy vlevo ale ze tam jede on a ja si to frcim za dvema plnyma carama v protismeru.

No ale kamarád se zhulil asi trochu víc než na řidiča měl a cesta s ním pak pro mě byl pěkně zasraně strašidelnej zážitek. Neviděl, že odbočuje cesta atd..

Mojí kámošce zabil kluka zhulenej chlápek v káře, když ten kluk jel domů z práce.

3 motokary nasrot... co dodat ?

na krizovatke som cakal na zelenu, bol som nad niecim zamysleny, blikla zelena a ja som odbocil dolava tak ako som chcel, ale o jeden pruh skor, teda do protismeru.Bolo to v noci, zrazu mi doslo ze idem v protismere, tak som na to dupol asi viac nez bolo treba a hned to bolo 150, nastastie oproti nic neslo

pri jizde mivam zaseky, zapominam zatacet, blinkry...

Až jsem se jednoho dne rozstřelila o betonovej sloup a vůbec nevím jak. Prostě kouknu na muziku - přehodit.... a tma. jenom si pamatuju zvuky. Nebyla jsem připoutaná a dobře mě tak!!! Byla jsem vyhulená jak dobytek.
Auto na sračky a já taky....

Jednou jsem vjel s kámošema doprostřed křižovatky v domění, že jsem na hlavní a zablokoval jsem to ve 2 směrech. Všichni jsme byli total vypálení, kámoši chytli záchvat smíchu a já začal stresovat... Byla to hnusná křižovatka, kde jsem se musel řídit podle zrcadla... Lidi okolo nechápali, začalo troubení,blikání a nadávání, ale nakonec v klidu.

Už sem ale za jízdy viděl i různý přeludy a namlouval sem si i dost blbý věci.Třeba sem vyjel někde kanál a myslel sem si že sem někoho přejel.Samo že sem nikoho nepřejel ale řikal sem si že bych se na to místo měl podívat.Ale to bych si byl za magora.Párkrát sem měl taky pocit jakoby do auta ze zadu někdo strkal.Párkrát to zase bylo v autě už k nevydržení prostě mě vadilo málo místa a připadal sem si jako uvězněnej.Jednou sem měl haluz že ouská jednosměrná cesta se po krajích zklápí a že každou chvilku budou kola ve vzduchu a podvozek bude dřít o střed.

............

Old Post 03-09-2007 v 18:39 PM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 424

2ona: odkud to je a co to je?

...jinak k tematu sem se tu uz kdysi vyjadroval, a jenom bych podtknul, ze makat na obrabecim stroji je urcite dost nebezpecny, ale furt jde jenom o "tvoje" ruce... pokud bys zahulil a o ruce prisel, mohl by si si za to sam... ale v aute je mnohem vetsi nebezpeci, ze to odnese nekdo uplne jinej...

2MEDwet: jestli to zrealizujes, tak sem postni vysledky

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 03-09-2007 v 19:00 PM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 425

ona, když nezvládáš svoje stavy, tak nám to necpi, nám to jde a hotovo

Asi jsme opravdu z jiné planety

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 03-09-2007 v 19:23 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 426

je to vycucnuty z tohohle tematu.

moltres
jaky stavy? myslis to, ze se mi nelibi debilove, co sednou za volant zhuleni? tak v tomhle stavu rada zustanu. zhulenej si klidne jezdi u sebe v obyvaku, ale na cestu nelez, tve stupidni rozhodnuti bohuzel nemusi ovlivnit jen tebe. viz vyse. nebo si myslis, ze ti co to psali byli tak pitomi ridici? nebo propagujes zasadu, klidne hul za volantem, ale po prvni mrtvole toho nech?
a prosimte kdo je to vsichni? zadnou petici s podpisi ,,vsech" nevidim. tak priste mluv za sebe.

Old Post 03-09-2007 v 19:45 PM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 427

Dopravní nehoda Tě může potkat ať už hihg nebo ne. Myslím, že to je jako bys vyčítala řidičum to, že nedodržují 50 v obci, jsou taky nebezpeční a mají větší riziko nehody. Nebo těm, co jezdí moc pomalu, taky je může někdo sestřelit, ale bude to díky tomu, že jedou moc pomalu... Zkrátka lidi porušujou předpisy a porušovat budou.. Podle mě nehrozi větší nebezpečí nehody pod vlivem.. Jsou nebezpečnější věci na cestách.

Nic, musim do obyvaku, mam tam nastartovane santa-fe, jdu pojezdit

asi jsem oprvadu z jiného světa

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 03-09-2007 v 20:06 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Jak říkáte.. Příspěvek č. 428

Je to opravdu jak říkáte..

Někdo zvládá řídit na kopr někdo ne. Ale tvrzení, že zkouřen řídím líp bych netvrdil. a myslím, že nikdo by neměl... Jak říká ''ONA'': jakakoli latka menici vedomi za volant nepatri. a spojeni dobry sofer se s hulenim neslucuje.

to je prostě ! ! !FACT! ! !, já řídím sice zmaštěnej velmi často, tedy denně, ale tohle si přitom uvědomuju... má jízda je pak přispůsobena mému stavu a jízda je poté o něco bezpečnější!! stále jsou tu ale zpomalené reflexy a kdykoliv se může něco přihodit. a to jsou případy zhulenců co bouraj. jenže velmi často bourají i střízlivý (denně)
já osobě řídím pár let a za tu dobu jsem měl jednu nehodu (fako šlo přes boudu, a jak ladně...) a to v čistým stavu. zhulenej zatim bez problému!! a ťukám třikrát na dřevo, jelikož pod vlivem téhácé jedu častěji než normálně, viděl bych to tak 8:2 pro THC...

závěrem chci říci, že zhulenej neřídim lepé, ale raději!! takže zhulenci za volantem: věnujte se dostatečně řízení, vžijte se do dopravní sitace a hlavně mějte oči otevřené!!! (což je po skunku občas problém ), k tomu vám dopomáhej VIZÍNKY a řekl bych, že pak to bude GooD DRIVE...

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 04-09-2007 v 14:06 PM

Old Post 04-09-2007 v 00:01 AM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 429

citace:
Původní příspěvek od ona


macabo

argument jak stehno, fakt. jakakoli latka menici vedomi za volant nepatri. a spojeni dobry sofer se s hulenim neslucuje. ze ty si myslis neco jineho na tom nic nemeni.
preju ti brzke odejmuti papiru, abys nemel sanci nekoho zmrzacit. samozrejme i ostatnim zhulenejm palicim za volantem.
ta sebestrednost, arogance a sobeckost je fakt otresna. jaaaaaaaa sem suprtruuuper ridic, woe, nejlip ridim poradne zhulenej. cccccc, ze sem nekoho sejmul? zivot, pico, neeee? se stane i strizlivymu, wocode?
a pak ze trava zvysuje empatii a altruismus. kecy


Hehe chod si radsej ubalit a nerozkrikuj sa tu, aj tak na tom ze soferujem zhuleny nic nezmenis. Inak mimochodom zhuleny soferujem denne uz nejakych par rokov a za tu dobu som nemal jediny problem,na aute nemam ani skrabanec,zrazil som tak maximalne vrabcaka co mi naposlednu chvilu vletel pred auto a dokonca som za tu dobu ani len pokutu nedostal.Ti vazne hovorim ze to je individulane.

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 04-09-2007 v 09:21 AM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 430

ona> jojo presne tak nic s tim neudelas ze jezdime spaleny. ani kdyz nam budes nadavat do debilu. jestli se ti to nelibi nikdo te nenuti ridit.

to je problem dnesni doby, kdejakej prizdisrac ma auto, maj ho i zensky, kolikrat vystraseny maminy navic si naprosto bez pudu sebezachovy porizujou takovy nebezpecny mrdky jako corsy, fabie a podobne a pak rvou ze se na silnici bojej. at se jezdi pomalejs {nejlip 30km/h jak navrhujou jihocesky matky} dokonce se vobcas navazej do majitelu velkejch aut ze sou ,,nesolidarni,, pri srazce z mensim vozem. tohle drive nebylo ridili lidi co na to psychycky meli. uz me vazne unavuje vnucovani fotek roztrhanejch mikro auticek pri bourackach, moralizovcani typu raci jed 20 at ti tam nevlitne dite {vo to se snadma starat rodic} a dasli nesmysly.

osobne za posledni dob sem mel nehody jen z lidma typu hluboce verici zenska z utkvelou predstavou ze jede po hlavni {nedala prednost z prava} kera mela presto ze vlastni ridicak dlouho naprosto nulovy zkusenosti, nebo zasranej rusak co surove projel stopku a este mel tolik drzosti tvrdit fizlum ze sem jel moc rychle {on projel stopku a je jedno jeslti tam pojedu pade nebo kilo} nastesti z nim policajti vybehli.

Old Post 04-09-2007 v 09:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 431

ze s vama konkretne nic neudelam neznamena, ze budu drzet hubu a krok. a udelat se da dost, beru zhulenejm a ozralejm kamaradum klicky od auta. skoda, ze to nedela vic lidi.
nejaky racionalni arument by nebyl? vase pseudoargumenty: me se ridi lip, jezdim bezpecneji, vic se soustredim, jsou jen kecy. nebo vam snad delali feedback, abyste to mohli podlozit cisly? tezko. jsou to jen vase, subjektivni zhulenecke pocity. a ze jste jeste nebourali? no a co? to je argument? taky sem nebourala a sem zenska, tak to podle vasi logiky budu lepsi ridic, ne?
jo a ze nemusim jezdit autem, dalsi argument z radu genialnich. hmmm jo taky nemusim chodit po chodniku, jezdit na kole, mhd, a deti budu jednou vozit v tanku.
bourat muze kazdy, at je strizlivy nebo ne, ale vy jen proto, ze se nedokazete ovladnou, ohrozujete jine. racionalni argumenty nemate a ani mit nemuzete, protoze neexistujou. je to jen vase sobeckost a bezohlednost. huleni za volantem nepatri mezi osobni svobodu.

Old Post 04-09-2007 v 10:01 AM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 432

marne premejslim jestli znam vubec nekoho, aspon jednoho cloveka, kerej povazuje za divny ridit zkourenej. neznam vubec nikoho. vsichni palej. na ceste z prahy do brna je to obvykle tak 3 az 5 brk. povazuju za slusny tohle ubalit kdyz nutim treba nekoho aby me vodvezl. totez cekam o ostatnich.

jesli pro svoji bezpecnost na silnici neco ches udelat tak misto trapnyho zabavovani klicku kamaradum setri na velky auto. aspon dvoutunovy zvisis si sanci na preziti vic nez kdyz odstranis zkoureny ridice ze silnice.
ja osobne preferuju vozy z hmotnosti veci nez dve tuny a vykonem okolo 300ps a to protoze vysoky vykon je prvek aktivniho bezpeci a hmotnost vozu mi zvisi sanci na preziti uz jen prot ze je pravdepodobne ze se spis srazim z vozem o hodne lehcim a tudiz budu zit.

Old Post 04-09-2007 v 10:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1444480 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív