Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Monitoringy Médií III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 385

‚Huliči‘ za volantem v Německu už nepřijdou automaticky o řidičák, rozhodl soud


https://echo24.cz/a/SgUvy/hulici-za...ak-rozhodl-soud

Old Post 15-04-2019 v 05:22 AM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 386

Centrum v Brně bude zkoumat konopí a jeho účinek na pacienta.


"Zkoumat se bude i to, za jak dlouhou dobu mohou pacienti po užití marihuany usednout za volant. "


https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/c...acienta/1746238

Old Post 17-04-2019 v 12:44 PM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 387

citace:
Původní příspěvek od hypiz
[B]"Zkoumat se bude i to, za jak dlouhou dobu mohou pacienti po užití marihuany usednout za volant. "


tohle je strasne osidny... nacetl sem o tom celkem dost a zalezi na x faktrorech... Neda se nikdy rict x hodin po jointu si v klidu.

Cetl sem clanek s Dolezalem v Reflexu... 24 hodin po poslednim jointu 6ng/ml (nad limitem). Byli v testu i jiní s nadlimitní hodnotou i týden po poslednim zhulu (nebo to byl taky Doležal? už si nepamatuju přesně). Každopádně podle zákona sem v rauši nonstop

Když si ale zahulí někdo kdo nehulí pravidelně, po 24h bude čistej jak lilie.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-04-2019 v 14:00 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 388

https://www.lidovky.cz/domov/polici...34_ln_domov_vag

Old Post 17-04-2019 v 19:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 389

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
https://www.lidovky.cz/domov/polici...34_ln_domov_vag


jakou to má souvislost s weedem?

Old Post 18-04-2019 v 10:28 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 390

Tady taky souvislost s weedem (skoro )žádná, ale zajímavé to je.
https://forum24.cz/vychazi-specialn...tnich-funkcich/

Old Post 18-04-2019 v 11:17 AM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 391

to je přesně ta chyba, dávat tomuhle člověku pozornost, což je to nejcennější, co máme, přemýšlet o něm, psát o něm, rozčilovat se kvůli němu, to opravdu chcete? Jediná cesta je obrátit se k démonovi zády

Old Post 18-04-2019 v 11:25 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 392

citace:
Původní příspěvek od thaavi


jakou to má souvislost s weedem?


Ja vidm souvislost s weedem v tom , ze pokud pana preimiera statni zalobce nakonec obzaluje tak by "mohla" padnout mozna i vlada a do vlady by se pak eventuelne "mohly" dostat i Pirati ... do nejake koalice s nekym a tim padem by se mnohonasobne zvysila snace na prosazeni samopestovani konopi.
I kdyz je to mozna nepravdepodobne , urcite to neni zcela nemozne.

Old Post 18-04-2019 v 18:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 393

Já slyšel, že Piráti chtějí spíše podporovat legalizaci ve smyslu legální prodávání. Ale nevím, co je na tom pravdy. Pokud je to pravda, pak je to smutný...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 18-04-2019 v 21:56 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 394

citace:
Původní příspěvek od trisuli
Já slyšel, že Piráti chtějí spíše podporovat legalizaci ve smyslu legální prodávání. Ale nevím, co je na tom pravdy. Pokud je to pravda, pak je to smutný...


To sem sice neslysel ze jenom legalni prodej.... ale ze taky.....
Samopestovani urcite podporuji taky , to by si pak odporovaly a oni si zakladaji na tom ze si stoji vzdy za svym a ze nemeni tak lehce nazory.
Alespon doufam ze to tak je , ja sem stale optimista.
Nekdy se stava ze se situace muze vyvinout tak jak by nikdo neocekaval , predstava legalizace se muze zdat zcela nerealna , pak se muze stat sled klicovych retezovych udalosti jdoucich za sebou v rade a legalicace muze byt na svete.

I kdyz si nekdo muze myslet ze jsem naivni tak ja stale verim ze se to zlomi , neni jasne kdy ale prijit to nekdy proste musi.

Old Post 18-04-2019 v 22:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 395

citace:
Původní příspěvek od trisuli
Já slyšel, že Piráti chtějí spíše podporovat legalizaci ve smyslu legální prodávání. Ale nevím, co je na tom pravdy. Pokud je to pravda, pak je to smutný...


1. legální prodávání by mělo přijít až po legalizaci samopěstování... koneckonců i navrh co predkladali a neuspel byl o samopestovani. Nikoliv prodavani.
2. proč smutný?

Když chtěl Babiš zařizovat levnější pivo taky Ti to přišlo smutný?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-04-2019 v 22:37 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 396

Psal sem, že smutný by mi přišlo, kdyby chtěli pouze povolit prodej a samopěstění ne.
Já nepotřebuji mít povolený prodej, ani nákup...já jen chci, aby když mám v boxu 2 kytky, tak abych si nepřipadal jako kriminálník a zároveň to nemusel všude tajit. To je celé.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 19-04-2019 v 07:55 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 397

"Viděl jsem při domovních prohlídkách čisté uživatele trávy. Po letech vypadají už skutečně zbídačeně. U některých bylo znát, že jejich mozková činnost je v útlumu."

... to je zase odborník na slovo vzatý


https://www.idnes.cz/hradec-kralove...adec-zpravy_tuu

Old Post 23-04-2019 v 06:21 AM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 398

hypiz: bacha na to, vysokopotentní THC v konopí ti mozek může opravdu při častém a dlouhém užívání opravdu utlumit.
Jak jsem začal s užíváním, tak ze začátku (1-2roky) to bylo přínosem ale postupem času, když jsem THConly trávu začal užívat sic střídmě ale pomalu každý den, tak jsem na sobě samém časem začal pozorovat, že mě to už jenom utlumuje.
Hlavně na druhý den jsem byl takový lenivý a mátožný. Potkal jsem už plno lidí, které to po letech trochu zlenivělo. Pokud se podíváš na lidi, kteří jsou na trávě závislí, tak u nich jistě poznáš ten mozkový útlum, když je znáš delší dobu.
Ty první dva roky jsem měl noname trávu od jedné paní důchodkyně, která si pěstovala na masti. Předpokládám, že THC nemělo moc vysoké číselné procento a CBD tam bylo taky určitě více než v těch šlechtěných odrůdách.
Pak jak jsem pěstoval THC šlechtěné odrůdky tak už jsem začal pozorovat po letech, že to má vliv na můj mozek. Díky matce přírody a jejích kouzel, kterou vložila do houbiček, jsem si vše uvědomil a s THC only jsem skončil.
CBD totiž ochraňuje mozek a pomáhá ho regenerovat a dnes už užívám občas travku kdy THC a CBD je v poměru aspoň 1:1. Ty dnešní silné THC only odrůdy ti můžou vyvolat docela silné psychózy.
Bavil jsem se s kamarádkou, která je psycholog/psychyatrička a za poslední roky se prý velmi zvýšil výskyt silných psychóz při užívání silné trávy. To mi nezávisle na sobě potvrdilo stanovisko Filipa Tylše v tomto povídání https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=RyEmhstjarc a i z nějakého článku či rozhovoru s profesorem Jiřím Horáčekem.
Ono dnešní tráva není tak bezpečná jako před lety a je velmi zajímavé, že se mluví všude jenom o příznivých vlastnostech konopí ale už se člověk moc nedoví, že to člověku může luxusně narušit život. Ale musím říct, že je to chyba člověka, né konopí.
Člověk se snaží hrát na boha a z nějakého zváštního důvodu se snaží vyšlechtit z jedné z nejléčivějších rostlin na světě kytku, která může mít destruktivní vliv na psychiku. Sorry za OT...

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 23-04-2019 v 08:41 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 399

Pixxel:
Nelze než souhlasit.
Mám pár bývalých známých co jsou nepoužitelný.
Bývali to fajn kluci, dost tomu podlehli a ty vysoko-thc modely z nich udělali mumie

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 23-04-2019 v 08:50 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 400

panove, je potreba uvedomit si, ze zhruba pulka naroda je v mozkovym utlumu a to ani nehulej... na travu bych to tak moc zas nesvadel, i kdyz mam par znamych co psychozu z huleni meli a sam jsem to videl na vlastni oci, jak dlouholetej hulic co nemel zadnej problem najednou po jednom BONGU skorozesilel [znicehonic] Ja nepocituji nic ani po 15 letech a to to palim fakt ve velkym.

Old Post 23-04-2019 v 11:10 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2015 - Monitoringy Médií II. - 1002 odpovědí
02-12-2004 - monitoring médií k 02.12.2004 - 0 odpovědí
28-11-2004 - monitoring médií k 26.11.2004 - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5695630 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív