Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Holandsko - tam a zpět. Nizozemí levně!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 385

No jo, ale když hulíš, tak to žádnej kouř nevydává?-nevím jak to tam maj, ale podle mě je to hloupost. Vlastně to stejně nic nemění na tom, že ti nikdo ani v tom supr trůpr Holandsku nedá do stovkovýho špeka (jiný jsem tam ani neviděl) množství indooru za 10E a neprodá ti to za 2E-zákonitě musej ten objem něčím nahradit=tabák.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 22-03-2009 v 16:19 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 386

No dobrý začínám se čím dál více těšit.. letíme 4.4 na jednu noc... ráno cca kol 6:30 a 5.4 v 21:50 zpátky (tzn že o půl druhý sedim u nás v pardubkách v nonstopu.. hehe)
Jinak jsem slyšel jakousi zprávu, že už se v CS dívaj na turisty jinak než dřív... a jakousi fámu (netušim) že by v CS člověk neměl mít nějaký záchvaty kašle.. nevíte o tom něco mě to přijde divný, ale tak za dotaz nic nedám
Jo a ještě malej dotaz jak to vidíte s chechtákama? Nechci tam nic extra kupovat dát si retenko a pokoukat... letenku mám cvaknutou stejně jako tu jednu noc, kolik myslíte, že mě bude stačit E? Já si chtěl vzít hodně a nic neřešit, ale čím víc jak se to blíží, tak si řikám, že by to chtělo vykoumat co nejlevněji páč na tom teď nejsem nejlíp (klasika)

Old Post 22-03-2009 v 18:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
godinbox
Nový Člen

Karma uživatele godinbox - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 387

citace:
Původní příspěvek od crackonos
No jo, ale když hulíš, tak to žádnej kouř nevydává?-nevím jak to tam maj, ale podle mě je to hloupost. Vlastně to stejně nic nemění na tom, že ti nikdo ani v tom supr trůpr Holandsku nedá do stovkovýho špeka (jiný jsem tam ani neviděl) množství indooru za 10E a neprodá ti to za 2E-zákonitě musej ten objem něčím nahradit=tabák.


podle mych informaci to ted muzes v pripade konzumace primo v CS redit jenom nejakejma bylinkama, ktery sou tam k dispozici, ale prej to chutna divne. Nejde o kour, jde o to ze ten zakon je zamerenej proti tabaku. Ganja tam ani oficialne legalni neni, takze nemuze bejt v zakone ze se nesmi kourit v CS. Navic by bylo absurdni aby tolerovali kavarny, kde si muzes travu koupit, ale ne vykourit, kdyz cilem tolerance melo byt i "dostat hulice z ulic"

Old Post 22-03-2009 v 23:42 PM
godinbox je offline   Profil uživatele godinbox   Find more posts by godinbox   Foto galerie člena godinbox   Click here to Send godinbox a Private Message   Add godinbox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 388

2 DVORKA: no já jsem tam byl den poté, co chytila A'damská policie Marokánce, o kterých si myslela, že tam plánovali teroristický útok. Takže celkem blbá atmosféra ... dost policistů (i na Amstr). Hned jak jsem se ubytoval v hotelu, tak jsem si zavovlal tágo (v něm vysvátej klučina, tak jsem se ho zeptal, jestli zná dobrej kofík .. hodil mě hned na začátek města ... Holandský jméno co v překladu znamenalo buď zelený muž nebo zelený dům .. škoda že jsem zapomněl. Uvnitř se dokonce nesměly kouřit ani špeky .. takže to tam vypadalo dost jako samoobsluha ... ceny parádní (jenom proto, že to bylo dost daleko od centra) a všichni tam jenom Holanďani ... byl jsem tam jako turista a uplně v pohodě ..
pak mě taxikář hodil k tomu velkýmu parku, kde jsem si krásně pohulil, 4x se ztratil a nakonec se doplácal do centra ...
dorazil jsem do jindy mého oblíbeného Rastababy ... za barem tam byl strašnej kokot (nejdřív nevypadal, ale hned pochopíte) ... objednal jsem si pití, hůlo, začal motat a když jsem měl vykouřenou půlku mrkve, tak jsem se ho zašel zeptat, jestli tam maj záchod. Na to na mě začal řvát, že tam žádnej kokain neprodávaj. Samozřejmě se na mě otočil celej kofík a zvedl se hlavní rasta šéf a zamířil si to ke mě .. 2 metrovej černoch s metrovejma dredama se přiblížil obličejem asi tak 10 cm od mého a řekl mi, ať vypadnu z jeho obchodu. Tak jsem mu řekl, že by si měl najmout do krámu lidi, co nejsou takový kreténi a že pujdu až dokouřím. Celkem mě překvapilo, že řekl jenom OK a odešel. Nevím co tohle mělo znamenat, ale dost mě to zkazilo náladu.
Další kofík byl v Haagu ... a ten byl uplně v pohodě .. za barem tam byl kluk z bejvalý Jugošky ... jenom škoda, že furt mlel ... pak už mě moc nebavil (byl jsem jedinej zákazník kromě těch, co si sem tam přišli pro pytel) ... ale taky pohoda

godinbox: ??? tráva tam oficiálně legální není ??? Jak v čem. Není legální pro kofíky ji nakupovat od dealerů (nikdo neřeší), není legální ji držet větší množství (málokdo řeší) ... ale prodej v kofících je legální ... dokonce se z toho platěj daně, tak to asi legální být musí, ne?

Old Post 23-03-2009 v 07:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 389

KaB neni to legalni prodavat neni to nikde uzakonene ale je to taka dohoda, tolerance a ta dan je vlastne dan z tzv. kafe ktere se nevypilo

Old Post 23-03-2009 v 09:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 390

no ja jsem si myslel to same, ale kolega Holandan mi rikal, ze uz se uzakonila legalnost prodeje (ktera vicemene nic na cele veci nemeni), ktera byla vynucena tim, ze vetsina Holandanu sice kofiky podporuje, ale zaroven jim vadilo, ze byly takrka neregulovatelne. Taky se tim pry zpruhlednilo ucetnictvi CS. Ale je mozne, ze je to zatim pouze v nejakem navrhu. On sam moc nehuli a o problematiku se zas az tolik nezajima. Nicmene to nic nemeni na tom, ze nam jako turistum to muze byt uplne jedno.
Ted si ctu to co jsem napsal o prispevek drive a vypada to, jako bych si tim mel byt jisty .. nejsem, je mozne, ze situace je porad takova, jak naznacil godinbox Ale snad nas to trapit nemusi.

Old Post 23-03-2009 v 13:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 391

jo to zní docela zajímavě... díky všem za odpovědi
doufám, že se nedostanu omylel do nějakých problémů s 2m negrama hehe...
jinak, že se ještě vyptávám, jak je to v centru amstru z cenama? at už čehokoliv, co vás napadne... jídlo, pití, turistika, fumáre atd... (nasadit starý parohy tam nehodlám...)

Old Post 25-03-2009 v 10:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 392

2crackonos: maj naprostou pravdu, v Holandu nyni plati zakaz koureni tabaku v podnicich, v kazdym kofiku maj na baru misku s drti nakejch bylinek, kterejma si muzes speka doplnit... tabakem vycpavat nesmis (leckde te na to upozornej hned po koupi materialu), natozpak si dat obyc cigarko... to stejny plati i o predbalenejch co prodavaj, misej to rekl bych s tim, co nabizej na tech barech...

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 25-03-2009 v 17:58 PM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
catpiss
Nový Člen

Karma uživatele catpiss - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 393

Caute, koncem kvetna chceme ist do amstru s StudentAgency busem no a spet bych si rad priviezol nejakych par gramikov..no a otazka, bol uz nekdo zvas tymto busem ? mam sa bat kontroli?????

Old Post 03-04-2009 v 16:35 PM
catpiss je offline   Profil uživatele catpiss   Find more posts by catpiss   Foto galerie člena catpiss   Click here to Send catpiss a Private Message   Add catpiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 394

A co to je za bylinky neví někdo náhodou ?? docela by mně to zajímalo

Old Post 10-04-2009 v 09:52 AM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 395

catpiss : Ahoj , ja jsem jel do Amsterdamu se SA minulý rok a pohoda , akorát cesta to je nejhorši, cesta trvala nejak 20 hodin usnout se tam moc nedalo ! A zpatky jak jsme jeli taky s SA tak jsme sebou nic nebrali ale vedle mě sedel jeden slovák a ten si nakoupil v Rotterdamu nejakou Jointy takže jsme ješte pokouřili nekde v nemecku na odpočivadle ! Jde tam hlavne oto že autobus muže zastavit dopravka nebo celni správa a mužou skontrolovat autobus nebo pujdou autobusem se psem ale to se mi ješte nestalo ! tak přeju uspešnou cestu asi tři dny po přijezdu domu jsem v baličku tabaku našel asi gramik hašiku Royal Nepal nevim jak se mi tam dostal ale měl sem radost tento rok se tam taky chystám !

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 10-04-2009 v 10:34 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Amsterdam Příspěvek č. 396

Ahoj všichni,
proběhl zmiňovaný výlet letadlem do amstru Bylo mě tam opravdu parádně, tomu, kdo tam nebyl, vřele doporučuju...
Je to těžkej odvaz a záhul hehe, těžce jsme se zaplavovali na sativách
Jinak na lětišti kontroly nebyly nějaké abnormální (ale samozřejmě sem nic nevezl.. (pro ten klid)...

Takže všem díky za rady na cestu, pomohlo mi to, do žádného průšvihu jsme se nedostali, naopak

Čaute všichni mějte se, bavte se, dělejte co máte i co nemáte

Old Post 11-04-2009 v 16:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frouman
Stálý Člen

Karma uživatele Frouman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 397

Neplánuje náhodou někdo cestu do Amsterdamu kolem posledního tejdne v červnu?

This is the point, Taber, It´s not bullshit. I´m not just talking about my wife, I'm talking about my LIFE, I can't seem to get that through to you. I'm not just talking about one person, I'm talking about everybody. I'm talking about form. I'm talking about content. I'm talking about interrelationships. I'm talking about God, the devil, Hell, Heaven. Do you understand... FINALLY!?

Old Post 12-04-2009 v 20:26 PM
Frouman je offline   Profil uživatele Frouman   Find more posts by Frouman   Foto galerie člena Frouman   Click here to Send Frouman a Private Message   Add Frouman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 398

citace:
Původní příspěvek od UzivatelC1


ono zavisi od toho kedy si tam bol... pretoze este rok dozadu sa mohlo v kofacoch fajcit tabak ale teraz uz nie.... proste zakazali fajcit tabak v podnikoch


vidim ze dezinformacie siris tiez...v kofiku sa sice tabak hulit nemoze ale
vsetci to robia tak ze tocia jointy gres a tabak a nikto nema proti tomu nic zazil som to tam hodne raz ze vsetci len jointy a jointy a ja v strede krcmy s bongom pozicanym na bare a zapijal to pivami

Old Post 15-04-2009 v 18:16 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 399

No k tomu tabáku.. byly kofee, kde byla na každém stole šíva a tabák se tam mixovat nesměl....
jinak v drtivé většině mě na to to otázku odpověděli, že to smíchat můžu....

Old Post 15-04-2009 v 19:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UzivatelC1
Nový Člen

Karma uživatele UzivatelC1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 400

citace:
Původní příspěvek od wolverin


vidim ze dezinformacie siris tiez...v kofiku sa sice tabak hulit nemoze ale
vsetci to robia tak ze tocia jointy gres a tabak a nikto nema proti tomu nic zazil som to tam hodne raz ze vsetci len jointy a jointy a ja v strede krcmy s bongom pozicanym na bare a zapijal to pivami


tak to je ako keby si povedal ze v cechcach je legalna trava pretoze tam kazdy toci v krcme jointy... to ze je v holandsku zakazane v podnikoch fajcit tabak je fakt. to ze tym vznikla pseudoparadoxna situacia cofikoch je dalsi fakt( podla mna to paradox vobec nie je hoci to vela ludi tvrdi, proste ganja tam legalna nie je a mozes ju fajcit iba v miestach na to urcenych - tj kofikoch alebo v sukromi - samozrejme netvrdim ze ked si zapalis na ulici ta za to zatvoria ale nemal by si... )...

takze mi teraz upresni v com je ta dezinformacia ?
proste sa tam prijal zakon proti fajceniu tabaku v podnikoch a bodka.

EDIT: podla Wikipedie

citace:
Smoking joints has been common in cannabis coffee shops. However, since 1 July 2008 there is a tobacco smoking ban in the Netherlands which allows smoking joints containing tobacco in a separate smoking room only. Bongs and pure cannabis joints can still be smoked inside the premises and is encouraged.[2]However, most coffee shops still sell mixed joints/ spliffs, i.e. those with tobacco mixed with marijuana, and have made customers smoke in upstairs or downstairs rooms. In some shops, however, the separation room rule is only as 'separate' as the smoking/non-smoking 'separation' sections in many restaurants and bars around the world.


takze zrejme mame obaja ciastocne pravdu - vo vyhradenych miestnostiach by sa mal dat fajcit aj zmixovany tabak + kanabis, ale vo vseobecnosi to beztak neplati :-P

signature

Naposledy upravil UzivatelC1 15-04-2009 v 19:37 PM

Old Post 15-04-2009 v 19:27 PM
UzivatelC1 je offline   Profil uživatele UzivatelC1   Find more posts by UzivatelC1   Foto galerie člena UzivatelC1   Click here to Send UzivatelC1 a Private Message   Add UzivatelC1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6963300 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív