Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Rastafaria
Nový Člen

Karma uživatele Rastafaria - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 353

jelikoz out 06 dopadl velmi dobre tak si od sklizně pokuruju casto a jak to tak vypada tak budu jeste dlouho asi by to chtelo pauzicku

"Když kouříš bylinu,odhalí ti tebe samého.Všechno zlo které děláš bylina odkryje-je to tvoje svědomí a dá ti čestný obrázek tebe samotného."

Old Post 05-03-2007 v 16:10 PM
Rastafaria je offline   Profil uživatele Rastafaria   Find more posts by Rastafaria   Foto galerie člena Rastafaria   Click here to Send Rastafaria a Private Message   Add Rastafaria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 354

Normálne húlim tak 3 - 4x denne.. aj keď niekedy viac, niekedy zase menej.. No momentálne mam asi týždňovú pauzu...nieje to zlé cítiť sa zasa trochu inteligentnejšie a nebyť furt odpálený.., ale ako sa poznám už mi to dlho nevydrží..

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 05-03-2007 v 16:49 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 355

Everyday oder jedertaaag

Old Post 06-03-2007 v 11:18 AM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 356

Dávám si většinou o víkendu když se vracím domů a vidím rád ty lidi který sem přes týden neviděl a přes týden toho mám tolik že se k tomu ani nedostanu, takovej vejkenďák:-)

Old Post 12-03-2007 v 21:43 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomina
Stálý Člen

Karma uživatele Tomina - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 357

odhuleneho hafo..,tak trohu mira u mě nastala:1 tydně..i to je už ale pro mě moc...Jak řikala doktorka zmirnit!!!,zmirnit!!!,zmirnit!!!

Old Post 13-03-2007 v 15:50 PM
Tomina je offline   Profil uživatele Tomina   Find more posts by Tomina   Foto galerie člena Tomina   Click here to Send Tomina a Private Message   Add Tomina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lolek
Nový Člen

Karma uživatele Lolek - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 358

No já jak kdy..někdy několik buřtů denně a někdy si třeba 3-4 dny nedám....

Old Post 13-03-2007 v 16:30 PM
Lolek je offline   Profil uživatele Lolek   Find more posts by Lolek   Foto galerie člena Lolek   Click here to Send Lolek a Private Message   Add Lolek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mihall
Stálý Člen

Karma uživatele mihall - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 359

hulím pořád do te doby dokud mi nedojde páleení nejhorší to je v práci vždycky jak jduze střechy domů tak jsem zničený
jako bojovník z valky...

Old Post 16-03-2007 v 08:05 AM
mihall je offline   Profil uživatele mihall   Find more posts by mihall   Foto galerie člena mihall   Click here to Send mihall a Private Message   Add mihall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hempstar
Nový Člen

Karma uživatele Hempstar - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 360

Nooooo....s kamaratmi davame kazdy den ale treba sa krotit lebo nenormalne to ide do penaziii pokial nemate vlastnu uuurodku

Legalize it

Old Post 16-03-2007 v 15:25 PM
Hempstar je offline   Profil uživatele Hempstar   Find more posts by Hempstar   Foto galerie člena Hempstar   Click here to Send Hempstar a Private Message   Add Hempstar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 361

taky.. když je co, tak hulim furt ... i kdybych měl kilo tak je hned pryč .. nějakou degeneraci nepociťuju až na tu paměť, ale to už sem si za ty roky zvyk ... občas hulim skanky ... občas out ... občas haš - snažim se to nějako míchat

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 19-03-2007 v 06:28 AM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 362

Heh tak jak tak koukam tak na tohle tema jsou tu 2 topicy...
No kazdej den 1 poctivy brcko, ale brzo nasadim pauzu neboli antisluky bo matura se blizi... a potrebuju byt fit protoze kdyz si zapukam tak pak se mi do niceho nechce ani do toho bl.. uceni

Old Post 19-03-2007 v 09:52 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 363

Já denně hulím skoro pořád... dá se říct, že jsem zhulenej 18 hodin denně těch 6 je spánek
A na počet je to 2-3 gramy denně

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 27-05-2007 v 01:00 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
booboo
Nový Člen

Karma uživatele booboo - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 364

Já si dám podle toho kolik mám v tu dobu práce a jiných aktivit... Když něco nestíhám, tak se nechci vyschýzovat a nehulim. Jinak v poslední době tak 3x týdně ze svojí úrody (Shiva, Sensi Skunk, nějaká noname, ale dost dobrá fialka a sativy).
Na příští kolo mám připravený holandský seeds Northern Lights, Jock Horror, Pure Power Plant, zbytek Shivy a Sensi Skunku. Ještě ale nevím co nakonec vyberu... :-)

Old Post 27-05-2007 v 15:41 PM
booboo je offline   Profil uživatele booboo   Find more posts by booboo   Foto galerie člena booboo   Click here to Send booboo a Private Message   Add booboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 365

denně .....dá se říct...občas se naskytne den, kdy to potěšení nemám

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 28-05-2007 v 20:42 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 366

Jak kdy. Někdy třeba týden vkuse -každý den, někdy třeba za 2 měsíce ani jednou.

Old Post 28-05-2007 v 21:23 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 367

občas tak 1-5x měsíčně

Old Post 28-05-2007 v 22:01 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 368

v ankete chýba možnosť "nikdy"

Old Post 29-05-2007 v 02:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6672960 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív