Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » První Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
booboo
Nový Člen

Karma uživatele booboo - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Obecné Můj první Indoor Příspěvek č. 1




Čau!
Tákže..., protože už mě nebavilo škemrat od kámošů, rozhodl jsem se (trvalo to asi 5 minut) a objednal lampu a další potřebný věci... Předtím jsem asi 2x pěstoval venku. Jednou mi to sklidil náhodný kolemjdoucí a podruhý byl blbej rok. Nehulim tak často a chci být soběstačný, navíc mě to baví... :-)

Takže k věci:
lampa: GIP Flower Spectre Xtreme, Output400W
hnojiva: Plagron - Grow + Bloom + Roots + Phyt-Amin
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu: SPS 818A
substrát: kompost 30%, Keramzit 30%, Perlit 10%, kaktusový substrát 30%
další: fólie, pH metr, triakový regulátor
seeds: 2 x Sensi Skunk, 2 x Shiva Shanti II, 12 x noname (Sensi Seeds přišly nečekaně brzo, proto jsem je po dvou kusech taky zařadil do prvního běhu...)

Dnes už je vlastně sklizeno. Nějak jsem neměl čas vložit svůj Thread, ale můžete něco napsat klidně i zpětně...

Naposledy upravil booboo 09-05-2007 v 05:55 AM

Old Post 08-05-2007 v 20:52 PM
booboo je offline   Profil uživatele booboo   Find more posts by booboo   Foto galerie člena booboo   Click here to Send booboo a Private Message   Add booboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
booboo
Nový Člen

Karma uživatele booboo - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 2

Nebudu se moc vykecávat...
Květináčky jsou přesunuty na místo, kam se budu příští 2 měsíce vracet kdy to jen půjde.
Zvlhčovač je fakt skvělá věc, větrák musím sehnat tišší.

Old Post 08-05-2007 v 21:09 PM
booboo je offline   Profil uživatele booboo   Find more posts by booboo   Foto galerie člena booboo   Click here to Send booboo a Private Message   Add booboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
booboo
Nový Člen

Karma uživatele booboo - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 3




Nebudu se vykecávat...
Květináče jsou přesunuty na místo, kam se budu příští 2 měsíce vracet jak jen to půjde.
Zvlhčovač je super, větrák musím koupit tišší!

Old Post 09-05-2007 v 05:39 AM
booboo je offline   Profil uživatele booboo   Find more posts by booboo   Foto galerie člena booboo   Click here to Send booboo a Private Message   Add booboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
booboo
Nový Člen

Karma uživatele booboo - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 4




další fotky...
báječně padnou na pozadí monitoru :-)

Naposledy upravil booboo 09-05-2007 v 06:40 AM

Old Post 09-05-2007 v 05:42 AM
booboo je offline   Profil uživatele booboo   Find more posts by booboo   Foto galerie člena booboo   Click here to Send booboo a Private Message   Add booboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
booboo
Nový Člen

Karma uživatele booboo - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 5



a ještě další...
Přiznávám, je to trochu každej pes jiná ves, ale napoprvý to myslím ujde. Je to hlavně tím, že jsem se bál že to potento a použil semena "Co dům dal"...

Naposledy upravil booboo 09-05-2007 v 06:44 AM

Old Post 09-05-2007 v 05:46 AM
booboo je offline   Profil uživatele booboo   Find more posts by booboo   Foto galerie člena booboo   Click here to Send booboo a Private Message   Add booboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
booboo
Nový Člen

Karma uživatele booboo - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6





Pohledy do pěstírny jsou čím dál víc lahodnější... :-) Pomalu se blížíme ke konci sezóny.

Naposledy upravil booboo 09-05-2007 v 06:48 AM

Old Post 09-05-2007 v 06:20 AM
booboo je offline   Profil uživatele booboo   Find more posts by booboo   Foto galerie člena booboo   Click here to Send booboo a Private Message   Add booboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
booboo
Nový Člen

Karma uživatele booboo - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 7




A je to tady!!!
Z původních 16 kytek zbylo 10 v indooru a 2 venku. Ty venkovní jsem vyndal, protože to byli hermáči, ale později se ukázalo, že jsem měl spíš mlhu před očima, nebo si to nakonec rozmysleli. Protože byl začátek jara hodně slunečný a světelně podobný podzimu, tak možná taky dozrály (uvidíme :-)).
Trochu mě mrzí, že u těch Noname kytek nevím o co jde, protože vypadají některé myslím docela dobře.

Naposledy upravil booboo 09-05-2007 v 06:55 AM

Old Post 09-05-2007 v 06:30 AM
booboo je offline   Profil uživatele booboo   Find more posts by booboo   Foto galerie člena booboo   Click here to Send booboo a Private Message   Add booboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
booboo
Nový Člen

Karma uživatele booboo - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 8



Chudáci, už jsou hlavama dolů. Takovej už je život... :-)
Už se těším na ochutnávky. Záštipky samozřejmě byly, ale teď jsme ve finále!

Naposledy upravil booboo 09-05-2007 v 06:58 AM

Old Post 09-05-2007 v 06:35 AM
booboo je offline   Profil uživatele booboo   Find more posts by booboo   Foto galerie člena booboo   Click here to Send booboo a Private Message   Add booboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MakeR
Nový Člen

Karma uživatele MakeR - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

mnam mnam mnam

Old Post 27-05-2007 v 14:01 PM
MakeR je offline   Profil uživatele MakeR   Find more posts by MakeR   Foto galerie člena MakeR   Click here to Send MakeR a Private Message   Add MakeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CanabisC
Stálý Člen

Karma uživatele CanabisC - 82% PěstitelskáKarma uživatele CanabisC - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 10

Hej mas je fakt super ted taky mam prvni indoor ak-48 ale tak to hlavni at se ti dari.

Old Post 27-05-2007 v 20:26 PM
CanabisC je offline   Profil uživatele CanabisC   Find more posts by CanabisC   Foto galerie člena CanabisC   Click here to Send CanabisC a Private Message   Add CanabisC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2021 - Semena indoor - 1 odpovědí
09-04-2021 - Začínám první pěst (indoor) - 7 odpovědí
04-11-2019 - První Indoor - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8379000 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív