Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Naši mazlíčci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
Paul
Nový Člen

Karma uživatele Paul - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 6  

Pohodička :-) Příspěvek č. 337


Tak tohle je můj Bobík

Old Post 21-11-2005 v 12:22 PM
Paul je offline   Profil uživatele Paul   Find more posts by Paul   Foto galerie člena Paul   Click here to Send Paul a Private Message   Add Paul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 338




Zdravi Lipi!
Tohle jsem sem nemoh nedát:-) Jen mě mrzí že ta jednafotka je tak malá. Všechny jsou z telefonu tak please omluvt ezhoršenou kvalitu obrazu:-)
To šedo-žlutý v bramborový kaši je Pepík (klasika)
a to hnědo-černý v okně je Chiquita:-)
Peace

Old Post 02-12-2005 v 07:07 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 339


po takovy dobe a tenhle thread jeste neumrel, hezky
jinak pridam noveho mazlicka...tohle je moje nova kralicice Elisha

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Naposledy upravil budvar 07-12-2005 v 13:21 PM

Old Post 06-12-2005 v 21:02 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 340


dobrá fotka chlupatýho jazyku, ne?

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 08-12-2005 v 10:20 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmoud [IRL]
Stálý Člen

Karma uživatele cmoud [IRL] - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 341


tag tady je muj plisak

Old Post 14-01-2006 v 13:06 PM
cmoud [IRL] je offline   Profil uživatele cmoud [IRL]   Find more posts by cmoud [IRL]   Foto galerie člena cmoud [IRL]   Click here to Send cmoud [IRL] a Private Message   Add cmoud [IRL] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmoud [IRL]
Stálý Člen

Karma uživatele cmoud [IRL] - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 342


a jeste jedna

Old Post 14-01-2006 v 13:11 PM
cmoud [IRL] je offline   Profil uživatele cmoud [IRL]   Find more posts by cmoud [IRL]   Foto galerie člena cmoud [IRL]   Click here to Send cmoud [IRL] a Private Message   Add cmoud [IRL] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 343






tohodle mazlika jsem dostal k vanocum.Je dokonaly,nebo dokonala...?

Old Post 15-01-2006 v 12:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 344

Když hulim tak se ke mě můj pes nezná. Stačí mu aby cítil alkohol, cigaretu nabo trávu a bere roha. Mohli by ho používat na hranicích, protože ten náš pozná že jsem zhulenej na dvěstě metrů daleko a když jsem tak mi ani neběží naproti. Ale když nejsem tak mě má rád...

Old Post 15-01-2006 v 20:04 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 345

cmoud [IRL] :
OPATRNĚ ! To co děláš je šíření toxikomanie mezi zvěř domací!


:-)

Old Post 16-01-2006 v 23:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Mazlík trochu jinak Příspěvek č. 346


Já mám ještě jiný mazliky a tohle jeden z nich...

It's time for some tea! Make tea not war!
Tak pravil pan Časnačaj.

Old Post 18-01-2006 v 22:13 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kapslik
Nový Člen

Karma uživatele kapslik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 347






Takže tu je náš zverinec.
Ako prvý večne hladný KAPSLIK.
Potom naš najmladší člen VENY.
Biely červenooký CHRUPKO.
Na záver naša neposlušná MICA.

Naposledy upravil kapslik 20-01-2006 v 11:01 AM

Old Post 20-01-2006 v 10:51 AM
kapslik je offline   Profil uživatele kapslik   Find more posts by kapslik   Foto galerie člena kapslik   Click here to Send kapslik a Private Message   Add kapslik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wosel
Nový Člen

Karma uživatele Wosel - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 348

to Xerthon: hele,kolego,co to je za korálovku? Nějaká mexicana? Stáří? Není agresivní?
Uvažuju totiž, že si taky jednu (no spíš jednoho - oni ty chlapi jsou přeci jenom trochu menší zabijáci) pořídim a tak zatím sháním info a dojmy.

Old Post 26-01-2006 v 20:43 PM
Wosel je offline   Profil uživatele Wosel   Find more posts by Wosel   Foto galerie člena Wosel   Click here to Send Wosel a Private Message   Add Wosel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Palec nahoru muj milacek Příspěvek č. 349



ahoj
tak vam zde tez predstavuji sveho milovaneho milacka
jedna se o eublepharius macularis cili o gekoncika nocniho nebo take skvrniteho. mam ho uz dva roky a jmenuje se Rusty. je hrozne milouckej a naprosto neagresivni!

dalsi fotka je malickeho cerstve vylihnuteho cvrcka domaciho s porovnani se sirkou. zacal sem si chovat cvrcky sam, mam jistotu cim rustyho krmim lidem kteri nemaj moc casu a trpelivosti bych to rozhodne nedoporucoval, zvlast s tou trpelivosti... foto sem davam jenom pro to, abych ukazal, to co me tak silene udivilo.... jak muze z neceho tak hrozne malinkatyho vyrust takovy hovado??
peace

FIRST INDOOR 150W

Naposledy upravil Janxu 06-04-2006 v 08:37 AM

Old Post 26-01-2006 v 21:12 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 350



citace:
Původní příspěvek od Wosel
to Xerthon: hele,kolego,co to je za korálovku? Nějaká mexicana? Stáří? Není agresivní?
Uvažuju totiž, že si taky jednu (no spíš jednoho - oni ty chlapi jsou přeci jenom trochu menší zabijáci) pořídim a tak zatím sháním info a dojmy.


mela by to byt uzovka cervena,i kdyz v jednom zverimexu meli rekl bych to same a tvrdili ze je to koralovka.Nekouse,neni jedovata,ale do ruky jsem ji zatim vzal jen posilen alkoholem.Je to dokonale zviratko a mam respekt:-)
jo a je to 6ti mesicni mladatko


edit:

dojmy?jednoduse dokonalost sama.Z evolucne-technologickeho hlediska je to nekde daleko,daleko nad nama.
Obdivuju jeho pohyby-popira fyzikalni zakony.Obdivuju jeho trpelivost.Obdivuju jeho lovecke umeni.Kolega pitbul je taky lovec a kde co ulovi,ale proti hadatku je to komicka bambula.
Myska nikdy nestaci ani spozorovat s kym to tam vlastne sdili.Proste smrt prijde tise a relativne rychle.Pak to polkne a zaleze si nekam do klidecku.Na rozdil od psa,ktery zabiji pro zabavu,pan had jen pro svoji potrebu.Jedna myska byla v takove pohodicce,ze chtela zacit bastit rizecek,kterym jsem to hadu zkraslil.Chce to silnejci svetylko,aby mel had bonsai na lezeni.Pevne verim,ze hnojeni hadim trusem a zalivka odstatou vodou z misky se ktere had pije zanechaji neco z hada v kytce.Budu zbirat listi a konzumovat mleko.Snad poberu nejake vlastnosti,jestli nic tak aspon ten mrstny jazyk

do bytu vhodne zvire-nesmrdi,nedela ramus:-),zere(lovi) 1xza 10-14 dni,takze 2x-3x do mesice mame doma biograf.
Ale staci pozorovat jen tak jak se plazi.Zvlast zhuleny

Naposledy upravil 27-01-2006 v 18:10 PM

Old Post 27-01-2006 v 07:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 351

sry xerthone, ale kde si vzal, ze pes zabiji pro zabavu?? to je teda pekna hovadina a napriklad na plemeno sveho psa nevrhas zrovna dobry svetlo. uz si treba nekdy videl pitbulla kterej se s radosti zakusuje do kdejakeho nevinneho clovicka?? ze jo? tak jesli to nebylo v blesku nebo na nove, tak se mi tomu rozhodne nechce verit! prave onen pitbull, ktery je medii oznacovan za dabelske zvire, je opravdu nerad, kdyz musi zautocit na cloveka. po mnohe generace byl cviceny na zapasy s byky nebo se psy, ale nikdy ne proti lidem. kdyz nekde nekoho napadne pes a dostanou se k tomu media ktery se doslechli od svedku ze to byl velky a svalnaty pes, je jasne koho oznaci jako vinika: neboheho pitbulla!! oni a vetsina lidi nevidi rozdil mezi pitem a napr milym rotwailerem ktereho vlastni jejich soused.
asi sem se nechal trochu unest, ale pity miluju, je to nadherny plemeno se skvelymi vlastnosmi. je to pes kterej je vernej az za hrob a pro sveho milovaneho pana je schopnej udelat cokoliv! kdyz uz nekde neco pitbull udela, ve vetsine pripadu by mel nest odpovednost majitel!
peace

edit
jo, musim se ti omluvit, nechal sem se trochu unest... mas recht a K+ za psa...

FIRST INDOOR 150W

Naposledy upravil Janxu 29-01-2006 v 19:43 PM

Old Post 29-01-2006 v 17:42 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 352

janxu:absolutne s tebou souhlasim.Ale o napadani psa clovekem,nebyla ani zminka.Srovnaval jsem dva lovce.
V kazdem psovi je lovec,v nekterem uz jsou instinkty hodne potlaceny a v jinem treba mene.
Muj pejsek lidi miluje a pomazli se uplne s kazdym.Ostatni zver ma ale smulu.Tohle se mi v nem nepovedlo potlacit.
A nahodou se to hodi,cisti mesto od krys,ale jak rikam,na hada co se lovu tyce nema:-)

Old Post 29-01-2006 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2019 - Naši mazlíčci II. - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6762310 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív