Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zelená je tráva, fotbal to je hra!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 321

Ježíš-.... taky si myslim, ze to bylo zaslouzeny i kdyz parkrat Brno nebezpecne zahrozilo z brejku.Proste hrali fakt jen na zadoura, ale zas maj mladej kadr co jim do budoucnosti bude k dobru , pokud to nerozprodaj ....Slavia taky zacinala da se rict od nuly z mladasama a ted vedem ligu pred rudejma bafunarskejma prachacema....
M@rty- ja ti dam zkurvena Slavia , radsi si Bobyku uprav plenky at se z toho nepokadis a docela me prekvapilo ,ze nehraje Pacanda od zacatku ,asi zase spis chlasta nez chodi na treninky ,coz...
Tayem de Tox- skoda ze to po mne chce nejaky perpetummobile abych to mohl spustil a na to jim prdim ,ale urcite to bude dobry

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 20-03-2007 v 16:08 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 322

hrajete někdo www.soccerproject.com ?


cosa nostra

Old Post 26-03-2007 v 11:41 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nide
Stálý Člen

Karma uživatele nide - 58% PěstitelskáKarma uživatele nide - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 323

doporucuju soutez http://fantasy.premierleague.com/
sice bude za chvili konec, ale na podzim se urcite registrujte a hrejte. Je to paradni zabava. Pokud by bylo neco najasne na pravidlech, tak klidne vysvetlim.

Old Post 29-03-2007 v 10:03 AM
nide je offline   Profil uživatele nide   Find more posts by nide   Foto galerie člena nide   Click here to Send nide a Private Message   Add nide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 324

Jó, ten výsledek mě mrzí.Kdybysme vyhráli, byli bychom bod od postupu, sakra.Každopádně atmoška jako vždy velmi dobrá!!!

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 18-04-2007 v 17:41 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 325

Aspon ze ta bohemka za neco stoji....
Apofiss:Nejake reprorty z 2.ligi?

Old Post 15-05-2007 v 11:20 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 326

Jó, nechci to zakřiknout, ale jde to moc dobře , první liga nadosah, jen neselhat!Ad reporty, stačí číst sport hehe ,né chodíme pořád...jen na Moravu se nám nechce....ta Čáslav byla dobrá, jen ten zraněnej Slezák a malá pseudoklec pro vlajkonoše hostí trochu otrávili.Nu což, držme palce!

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 15-05-2007 v 17:53 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 327

Byli ste někdo včera na Bohemce? supr atmosféra,. povedenej mejdan, dobrý to bylo

Co by Henryk Lahola mohl říci Panu Bohu kdyby byl na místě praotce lidstva Adama? Mohl Panu Bohu říci, že si osobně zásadně nepřeje aby Bůh stvořil ještě nějakou jinou bytost téhož biologického druhu Homo sapiens kromě Henryka Laholy?

Old Post 17-06-2007 v 10:37 AM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 328

Jasný! Oslava jak má být.Fakt mě dostal ten poslední gól,na ploše už byli fanoušci .Když odpálili šampáňa, jeden špuntvyletěl asi deset metrů do vzduchu a obloukem se snesl rovnou na mě, postupovej špunt

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 17-06-2007 v 11:30 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 329


Hou repre "20" je ve finále MS, husté



EDIT
Ted jsem viděl ve zprávách goaly, ten 2. - no akce naprosto lahůdková!

Naposledy upravil 19-07-2007 v 09:06 AM

Old Post 19-07-2007 v 08:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 330

citace:
Původní příspěvek od Skandalf
Hou repre "20" je ve finále MS, husté



EDIT
Ted jsem viděl ve zprávách goaly, ten 2. - no akce naprosto lahůdková!



hehe..no já jsem si přivstal


cosa nostra

Old Post 19-07-2007 v 09:24 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 331

Na finále jsem zvědavej.....to už bude maso.BTW taky se těším na 5.8.........Bohemka vs. Baník


EDIT: se uvidí Jay-Jay

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Naposledy upravil Apofiss 19-07-2007 v 14:34 PM

Old Post 19-07-2007 v 10:55 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 332

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Na finále jsem zvědavej.....to už bude maso.BTW taky se těším na 5.8.........Bohemka vs. Baník



mno...3 body asi povezem k nám na severovýchod


cosa nostra

Old Post 19-07-2007 v 11:06 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 333

Tak za 2 hoďky Finále "20".. Jsem na to fakt zvědavý, kucí budou muset max. máknout, každopádně na to se právě těším - jak v matchi s těma šikovnejma kukama vopálenejma aržentinskejma uspějou kucí takyvopálený český. Tak si to užijme vespolek

Old Post 22-07-2007 v 18:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 334

A dneska hustej zápas Sparta-Arsenal
Mám dva oblíbený týmy. Z českých je to Sparta (od ranného mládí)
a z anglických Arsenal (především kvůli Rosovi).
Na stařičkej, nyní již z podstatné části zbořenej stadion na Highbury vozím matroš pro stavbu bytů, která tam probíhá a o kousek dál míjím novej. Vždycky vzpomínám na Rosu, jak tam za zdí někde trénuje (na trénink chodí víc jak dva tisíce lidí a stojí 8 liber) a vůbec celej ten fotbalovej šrumec.
Včera jsem doručoval nějaký cajky v Londýně, hustej černoch s dredama v šátku (jinak tak po prdel tipuju) u brány to ode mě přebíral a ukazoval mi, jak čte v novinách, že Rooney je zraněnej..Pak se ptá, komu fandím, jestli Chelsea nebo Manchesteru, já se zasek a říkám, že spíš Arsenalu. Na to on "hohoooo, like me, you are my friend" a podává mi ruku. A že nám nevadí, že nemáme Henryho, že máme - a teď jmenoval asi osm jmen, na Rosu zapomněl - tak ho doplňuju, že Rosický přece taky.. A on zas"ohohooooo, course, he is the best!"
Tak mu říkám, že je Čech jak já, tak on hned "you are from the Czech Republic...Byl dobrej, věděl Českou Republiku, né Czekoslovakia jak většina lidí a taky hned, že zejtra hrajem proti českýmu mistrovi, Spartě Prague a že se toho dost bojí, prej to bude těžkej zápas (zas si nemyslím, ale přeju).
Hned mi začal říkat o Kollerovi, jak by byl Arsenalu dobrej, no věděl toho dost. Furt se tlemil, dělal fóry, no takovýho maníka jsem dlouho nepotkal
No nic, musím letět do práce, takže večer u TV, další zápas bych snad i jel do Londýna do hospody, je paráda sledovat Angličany sledující Rosu
Fotbalu zdar!!!

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 15-08-2007 v 08:06 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 335

PORSCHAK:Presne tak,taky sou to moje nejoblibenejsi mancafty-tesim se na vecer jak malej Jarda.Jenom je skoda,ze to Sparta asi zavre a budou hrat na brejky,takze nuda!I kdyz jsem zarytej Spatran,tak budu vecer prat i Slavii,at ten Ajax vyrachne(koeficient je dulezitej,abysme priste mohli hrat rovnou zakladni skupinu)

Old Post 15-08-2007 v 08:39 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 336

citace:
Původní příspěvek od Zenga
(koeficient je dulezitej,abysme priste mohli hrat rovnou zakladni skupinu)


jj,aby tam moh baníček přímo :P


cosa nostra

Old Post 15-08-2007 v 15:04 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2911790 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív