Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 321

Já a pár kámošů vemem brko do huby jen málokdy, podle me ma kouzlo pouzivani sklenenek. Dalo by se tu polemizovat jak velkej kotel je optimalni, ale u me sklenenky jednoznačne vedou. Je to o tom pozorovat jak pomalu hnedne, jak se to v ní usazuje. Znám pár huličů z brna co zase naopak tvrdí že ke každýmu novýmu géčku nový sklo, ale je to blbost. Potom člověk když je v nesnázi tak se zhulí jenom z toho že sklenenku vyšituje. Pak si ji prohlídne a vzpomene na kolika kalbách už posloužila. A pak jednoho dne prostě spadnena zem a rozbije se a potom je člověk moc nestastnej... Mnohdy se bavime treba hodinu jen o starejch dávno rozbitejch sklenenkach, a jaký modely jima prolitly... Meli jsme jednu co vydrzela skoro rok huleni ve ctyrech lidech. Proste nostalgie--

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 10-08-2006 v 18:30 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 322

No toz ja ssi taky odhulil svoje z fajek. Nektery jsem ssi vyrezaval a delal sam, par jich koupil, sem tam nejakej ten vodar,bong. No ale zacal jsem hulit speky a uz skoro nevezmu faju do huby. Jeden kamarad mi dokonce pred nejakou doubou rekl ze jsem Ortodoxni kurak jointu. Toz tak nejak

Old Post 11-08-2006 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lolek
Nový Člen

Karma uživatele Lolek - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 323

Skoro pořád jointy hlavně mě baví to balit a jinak i skleněnka je v poho:-)

Old Post 15-03-2007 v 20:00 PM
Lolek je offline   Profil uživatele Lolek   Find more posts by Lolek   Foto galerie člena Lolek   Click here to Send Lolek a Private Message   Add Lolek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 324

zistil som že životnost vodného bonga je okolo roka,vyvýjajú sa tam nové organizmy a tá voda potom aj tak vyzerá

Old Post 16-03-2007 v 12:49 PM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 325

nejvic jointy a sklenenky ale i bongo je v pohode ale to nemam

micro LED box 15/25W #1

Old Post 16-03-2007 v 13:04 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 326

edit: oproti poslednímu příspěvku se muj postoj poněkud změnil
momentálně mam rád bonga, a to mooooc - když už si zakouřim, tak bong, brčka motam jenom vyjímečně

LSD25: ta voda se tam taky musí vyměňovat, víme
já osobně vyměňuju vodu po každým kouření

Old Post 16-03-2007 v 14:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SNDY
Stálý Člen

Karma uživatele SNDY - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 327

vodu urcite menim aj ja po kazdom huleni ale co tak flasu...to sa mi uz moc nechce....ale skuste si niekto nechat flasu v bongu aspon mesiac dva a hned vas prejde chut na dalsie bonga...raz som dokonca videl flasu po asi rocnom dennodennom huleni a poviem vam ze z nej by som si teda bongo ani nedal....takze sprava pre LSD25: SKUS TO OBCAS VYMENIT....

Old Post 16-03-2007 v 14:53 PM
SNDY je offline   Profil uživatele SNDY   Find more posts by SNDY   Foto galerie člena SNDY   Click here to Send SNDY a Private Message   Add SNDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 328

Na poriadne sfajčenie volím vodné bongo /pár tučných vie vždy poriadne naštartovať/, ak si chcem s chuťou pohúliť vytiahnem niektorú fajku, alebo bublačku..jointíky balím len fakt výnimočne..

p.s.:vodu v bongu mením po každom zahulení..

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 16-03-2007 v 15:05 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 329

v pionyrskych dobach jsem hulil z drevenych dymecek nebo fajek, pac takova vec jako "sklo" tady u nas na Valachach leta pane 2000 jeste nebyla objevena, posleze jsme presli na ruzne umelecky foukane sklenene fajky, pac to tady vyrabel jeden tipek, pak ze skla a az na VS jsem se naucil balit speky (1 z hlavnich veci, kterou jsem se tam naucil) a u toho jsem vicemene zustal.. A az budu stary hrib, koupim si vaporizer

p s y c h o 8 4

Old Post 16-03-2007 v 16:12 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 330

ja vlastnim jenom 2 veci a to sou papirky a volcano vaparizer takze to sou moje nejpouzivanejsi

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 17-03-2007 v 05:25 AM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beer-Drinker
Stálý Člen

Karma uživatele Beer-Drinker - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 33  

Obecné Příspěvek č. 331

ja osobne sem zezacatku hulil jen ze skla a fajfek,ale jak sem se prestehoval,tak sem se naucil balit a joint je holt joint...

Old Post 19-03-2007 v 00:15 AM
Beer-Drinker je offline   Profil uživatele Beer-Drinker   Find more posts by Beer-Drinker   Foto galerie člena Beer-Drinker   Click here to Send Beer-Drinker a Private Message   Add Beer-Drinker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 332

kedy ako, najcastejsie fajka alebo sklenenka... ak hulime viaceri vodnar alebo umotame brko... prilezitostne kybel

Old Post 19-03-2007 v 08:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beer-Drinker
Stálý Člen

Karma uživatele Beer-Drinker - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 33  

Obecné Příspěvek č. 333

tak vis jak..baleni je o zvyku...kdyz sem se pristehoval,tak sem to taky neumel,ale pak mi to jednou ukazal bratranek,jak se to bali a pak sem se snazil a snazil a speka ubalim a to mi staci....

Old Post 19-03-2007 v 09:23 AM
Beer-Drinker je offline   Profil uživatele Beer-Drinker   Find more posts by Beer-Drinker   Foto galerie člena Beer-Drinker   Click here to Send Beer-Drinker a Private Message   Add Beer-Drinker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 334

to je snad uplne jasny ne. nejcastejc a nejradsi kourim spiky ne nad to si ubalit pekny bambaro. jinak treba vodni dymka taky neni k zahozeni ale skerko v ni moc rychle hori. ale na druhou stranu nemmusim ani triochu fajfky. kdyz je treba drevena tak to si skoro ani nezahulim
.:peace and flowers:.

Old Post 19-03-2007 v 10:43 AM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 335


Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 20-08-2007 v 09:17 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P0mpO
Stálý Člen

Karma uživatele P0mpO - 84% PěstitelskáKarma uživatele P0mpO - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 336

Ja nejcasteji hulim z drevene fajky nebo skla, ale stve me jak se tam porad usazuje dehet a mazlave kdovico, takze si myslim, ze nejlepsi je bongo a speky
Mir

Jungle is massive!

Outdoor 09 - Hashberry,White satin

Old Post 20-08-2007 v 09:37 AM
P0mpO je offline   Profil uživatele P0mpO   Find more posts by P0mpO   Foto galerie člena P0mpO   Click here to Send P0mpO a Private Message   Add P0mpO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4986230 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív