Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pro přátele Durban Poisson
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 321

tak to štípni neboj....mě to zaštípla sama příroda a kytce to zdá se neublížilo

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 04-07-2009 v 08:00 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 322

citace:
Původní příspěvek od Brdaaak_01
tak to štípni neboj....mě to zaštípla sama příroda a kytce to zdá se neublížilo


sice dekuju moc za odpoved, ale pravda uplne me neuspokojila.. vim, ze to kytce neublizi, zajimalo by me spise, jestli je rozdil ve vynosu.. nekdo zkusenejsi?

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 04-07-2009 v 08:11 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 323

řekl bych že výnos se ti zvedne, ale nebudu dělat chytrýho

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 04-07-2009 v 08:25 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 324

Tim si prave nejsem vubec jistej, proto jsem podotknul, ze tenhle typ neovereny rady mi nepomuze.. Jelikoz Durban je typ genetiky, ktera tvori vetsinou jednu centralni palici a co jsem ruzne cetl, u spousty Sativ zastipnuti vynos muze az drasticky snizit.. jeste jednou, nekdo kdo MA ZKUSENOST? Diky..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 04-07-2009 v 08:46 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 325

Mam na vas otazku ukazali vam už vaši durbanikovia pohlavie?moje maju už vyše 150cm a stale ani znamka preflowers pritom ine kytky ukazali pohlavie už ovela skor ...Dakuejm za odpovede
EDIT: durbanikoch mam od dutch passion....

Jolly-zaštipni to určite sa nepripraviš o vynos prave naopak videl som to už vo vela threadoch + vlastne skusenosti

peace

Hlavne si veriť

Old Post 04-07-2009 v 14:51 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 326

II:INDI:
taky mam od dutch passion a už se ukázal i samec a ze 2 kytek už lezou chloupky...

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 04-07-2009 v 15:31 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 327

citace:
Původní příspěvek od j0llyj0k3r


sice dekuju moc za odpoved, ale pravda uplne me neuspokojila.. vim, ze to kytce neublizi, zajimalo by me spise, jestli je rozdil ve vynosu.. nekdo zkusenejsi?


netvrdím, že jsem "někdo zkušenější", ale s přáteli už máme nějaké to pěstování sativ za sebou a Durbanu zvláště, dokonce i divokých semen z Afriky přímo z oblasti Durban...
Pokud můžeš dát tehle robustní sativce opravdu prostor, tak se každým zastřihnutím připravuješ o výnos. Protože jak už píšeš tak tahle kytka tvoří od spodu nahoru centrální palici (trs kolem stonku) z kterého vyrážejí jen spodní a prvotní větve dole...
Při zástřihu dochází k prořídnutí hlavního trsu a vyjetí sekundárního větvení, které, ale mají tendence vytvářet palice pouze na konečcích větví...
Toť pouze moje pozorování z pěstování Durbanu...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 04-07-2009 v 15:50 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 328

Nazdar Brdaaak no tak som bol pozret na poličku a zatial mam 2 samice z 5kytek normalne som musel tie chlpky hladat boli dobre maskovane čiže keby bola ešte nejaka samička bol by som spokojny maj sa a nech sa darí

Hlavne si veriť

Old Post 04-07-2009 v 18:14 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokopelo
Stálý Člen

Karma uživatele kokopelo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 329

citace:
Původní příspěvek od gardenisto

Ještě že mám 2 semínka z min. sez. Tak až budu uvažovat o lampě tak zkusím udělat matku..

máš recht já je objednával v únoru. a vůbec se mi nelíbí že ten model na nirvaně dali pryč, ale našel jsem jinou seedbank ale tam chtěj 90euro za 10 senímek. ale počítám na příští rok zkusim Boba Marley


BANIK pičo
Jaký je rozdíl mezi USA a jogurtem????
jogurt je kultura.

Old Post 06-07-2009 v 08:05 AM
kokopelo je offline   Profil uživatele kokopelo   Find more posts by kokopelo   Foto galerie člena kokopelo   Click here to Send kokopelo a Private Message   Add kokopelo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 330

YagoMan: Diky moc za prinosny info, moc prostoru mu prave bohuzel dat nemuzu, uz ted mu chybi cca. 40cm do strechy skleniku, ale mam v planu zakopat kvetinac, cimz dalsich 40cm ziskam, tak mu to snad bude stacit..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 08-07-2009 v 01:40 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 331

tak já zkušenosti mám a to docela konkrétní i přímo z foliáku. V sezoně 06 sem jel 2 kusy,
-jeden byl venku, bez záštipu, černý fenotyp...výnos cca 200g, velká centrální palice..jinak má velice zvláštní chut, rychle se překouří, hodí s k čaji pu erh(osobní chutě, nic závazného)

-druhý exeplář tého roku si rostl v dědově foliáku a takovou bestii sem nikdy poté už neměl! kytka zarostla půlku foliovníku, štípal sem jí lámal, roztahoval, no nakonec se tam vešla ale tak tak...výnos byl enormní, tipuju okolo 500g a palici byly tvrdé a kompaktní!

podle mě je naprostá hloupost tvrdit, že DP dělá centrální palici od spoda nahoru, to prostě není ani fyzicky možný...samozřejmě že pokud ste ujetý na to, ukazovat kámošům obrovský palice(souvisí s malým přirozením)tak nezaštipujte, ale pokud joker potřebuje kytku ukočírovat jako já tak se tím nic nepokazí

Old Post 09-07-2009 v 19:37 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 332


citace:
Původní příspěvek od loeX
tak já zkušenosti mám a to docela konkrétní i přímo z foliáku. V sezoně 06 sem jel 2 kusy,
-jeden byl venku, bez záštipu, černý fenotyp...výnos cca 200g, velká centrální palice..jinak má velice zvláštní chut, rychle se překouří, hodí s k čaji pu erh(osobní chutě, nic závazného)

-druhý exeplář tého roku si rostl v dědově foliáku a takovou bestii sem nikdy poté už neměl! kytka zarostla půlku foliovníku, štípal sem jí lámal, roztahoval, no nakonec se tam vešla ale tak tak...výnos byl enormní, tipuju okolo 500g a palici byly tvrdé a kompaktní!

podle mě je naprostá hloupost tvrdit, že DP dělá centrální palici od spoda nahoru, to prostě není ani fyzicky možný...samozřejmě že pokud ste ujetý na to, ukazovat kámošům obrovský palice(souvisí s malým přirozením)tak nezaštipujte, ale pokud joker potřebuje kytku ukočírovat jako já tak se tím nic nepokazí


zdar
my jsme se asi vůbec nepochopili, nebo zcela mylně...
tak pěkně od začátku...

1) nemůžeš srovnávat výnos kytky rostoucí volně a ve foliovníku... (já osobně jsem tedy nikdy ve foliovníku nepěstoval)

2) dále jsem psal, že: "Pokud můžeš dát tehle robustní sativce opravdu prostor, tak se každým zastřihnutím připravuješ o výnos."
A to je můj názor, za kterým si stojím, protože jsme taky zpočátku
zaštipovali a nikdy jsme neměli takové výnosy, jako kořeni, kteří nestříhali vůbec (stále se bavím pouze o pěstování OUT). Netvrdím, že jsem "nějaký zkušený" pěstitel, to vůbec ne, ale Durban patří k mým oblíbeným kytkám a tak jsme ho společně pěstovali často OUT i IN.
Tam jsme taky vypozorovali, že po záštipu se rozjelo sekundární
větvení, ale nebylo tak obsypané palicemi jako kytka, která zastřihnutá nebyla. Nikdy jsme to nevážili, ale šlo to poznat pouhým okem na které kytce je větší výnos...
Nejúžasnější byly kytky ze semen přímo z oblasti Durban - s tím co se
komerčně prodává byly (a zase budou, už se na tom pracuje )
luxusně neporovnatelné...

3) mnoho taky záleží na fenotypu a genetice...(rozuměj seed banc)
taky jestli pěstuješ ze semene nebo řízku...

4) ta centrální palice (myšleno trs kolem stonku) znamená, že bez zástřihu přerůstají pouze prvotní větve...viz. foto (o tomhle jsem psal)

Já taky nikoho nepřesvědčuju ať stříhá, nebo nestříhá, každý je nad
svými kytkami pánem. Jenom se dělím o svůj názor tak jak se zdá být
pro mé potřeby nejlepší a každý ať se zařídí jak chce...

OT: a nejen k pu erhu, ale taky k Nepálu gold a nebo k Darjelingu
čest

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 09-07-2009 v 20:45 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C0mb4t
Stálý Člen

Karma uživatele C0mb4t - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 333

Mas to pekne!Ja mam tento rok tiez Durban od Nirvany zastrihol som ho ale asi na takom 10 poschodi Newiem mozno som ju tym odpysal ale pestujem prvy rok takze skusenosti vela nemam!Ak sa ta mozem spytat tak za kolko mesiacov od zasadenia si ju mal takuto?

No DrugS OnlI GaNjA

Old Post 26-07-2009 v 15:13 PM
C0mb4t je offline   Profil uživatele C0mb4t   Find more posts by C0mb4t   Foto galerie člena C0mb4t   Click here to Send C0mb4t a Private Message   Add C0mb4t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokopelo
Stálý Člen

Karma uživatele kokopelo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 334

Milí zahrádkáři potřebuju poradit. Semínka od Nirvany jsem dávál do země 5. dubna teď mám 4 v 50 ti litrových kýblech a 2 v zemi, co se týče durbanu a všechny maj 65cm. když se kouknu po kámoších co maj též v kyblu(podlampáky) maj o metr větší. o sazenejch do země ani nemluvim. sám mám v zemi Mazar už 3týdny na květu a Krysí Oko 2 metry , pícháno do země 6.březen Mazar a 5.duben Krysí Oko.
Teď musim říct že když měly všechny květiny 3 patra můj spolubydlící(fotr) mi to postříkal 2x nějakou sračkou na plevel,, takže jsem musel 2 patýrka uštípout ze 14 ti jsem 8 zachránil.2 durbany jsem neštípal. Protože mám dobrou zkušenost s kristalonem dával jsem start(všem stejně) a teď sypu netopíří hovínka+start, pročpak mám tak malý durbany?????


BANIK pičo
Jaký je rozdíl mezi USA a jogurtem????
jogurt je kultura.

Naposledy upravil kokopelo 29-07-2009 v 17:18 PM

Old Post 29-07-2009 v 17:04 PM
kokopelo je offline   Profil uživatele kokopelo   Find more posts by kokopelo   Foto galerie člena kokopelo   Click here to Send kokopelo a Private Message   Add kokopelo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 335

citace:
Původní příspěvek od kokopelo
Milí zahrádkáři potřebuju poradit. Semínka od Nirvany jsem dávál do země 5. dubna teď mám 4 v 50 ti litrových kýblech a 2 v zemi, co se týče durbanu a všechny maj 65cm. když se kouknu po kámoších co maj též v kyblu maj o metr větší. o sazenejch do země ani nemluvim. sám mám v zemi Mazar už 3týdny na květu a Krysí Oko 2 metry , pícháno do země 6.březen Mazar a 5.duben Krysí Oko.
Teď musim říct že když měly všechny květiny 3 patra můj spolubydlící(fotr) mi to postříkal 2x nějakou sračkou na plevel,, takže jsem musel 2 patýrka uštípout ze 14 ti jsem 8 zachránil. Protože mám dobrou zkušenost s kristalonem dával jsem start(všem stejně) a teď sypu netopíří hovínka. pročpak mám tak malý durbany?????

no ty napíšeš příběh čím si prošly, jak veterán z vietnamské války a pak se zeptáš "pročpak máš tak malé durbany????"
buď rád, že máš nějaké...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 29-07-2009 v 17:15 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokopelo
Stálý Člen

Karma uživatele kokopelo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 336

takže je to tím že prožili masakr při ofenzivě Tet?????? no doufám že hrdinové budou chutnat.


BANIK pičo
Jaký je rozdíl mezi USA a jogurtem????
jogurt je kultura.

Old Post 29-07-2009 v 17:21 PM
kokopelo je offline   Profil uživatele kokopelo   Find more posts by kokopelo   Foto galerie člena kokopelo   Click here to Send kokopelo a Private Message   Add kokopelo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2011 - Help s Durban Poison! - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1370050 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív