Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Marihuanové zvracení :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 17

Vcera jsem nabil 3 skla pro 4 lidi - meli jsme predtim kazdy 4 pivka - 3 zustali ok a jeden po 15 min zacal menit barvy - vystridal vsechny odstiny zelene, cervene az nakonec zustal u bile, nacez se zvedl a stravil 40 min na zachode, kde zvracel tak usilovne az mu praskla zilka v oku. Zvlastni.
Ja jsem z huleni nikdy nezvracel ani jsem nemel nabeh. Bylo mi mockrat strasne spatne, ale nikdy to nebyly problemy se zazivanim.

p s y c h o 8 4

Old Post 28-12-2005 v 23:49 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ghettochild1
Stálý Člen

Karma uživatele Ghettochild1 - 24% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 18

To musi být tak 5gramu silnyho modelu................nebo když začínáš a tělo nní zvyklé.......

Old Post 31-12-2005 v 19:28 PM
Ghettochild1 je offline   Profil uživatele Ghettochild1   Find more posts by Ghettochild1   Foto galerie člena Ghettochild1   Click here to Send Ghettochild1 a Private Message   Add Ghettochild1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 19

Jako bylo to moje huleni a nebyla to zadna 2. jakost. Ale nebylo to ani to nejlepsi, co jsem letos/loni vypestoval.. takovy muj standard.. a ten typek by mel mit telo zvykle, nehulil poprve ani naposled ... asi naka spatne konstelace hvezd, nebo nepriznive bio

p s y c h o 8 4

Old Post 31-12-2005 v 21:53 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 20

30 jointov za den?????(ti musí jebat) sorry za výraz ale hned ma to napadlo ... no mne sa cisto len z hulenia potykovať nepodarilo,ajked zopar krat som mal fakt na mále .Horšie je to s kombinaciou s chlastom-to som sa už nagrcal...

Old Post 25-01-2006 v 11:50 AM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 21

Šavli bych hodil i po 30ti retkách denně... čehokoli. Po dvaceti mě jen bolí hlava. Ale jeden dva špeky mají opačnej efekt... zvlášť dobrý je aplikovat na kocovinu. Zvyšuje mi to chuť k jídlu a uklidňuje žaludek. Nebo v kombinaci s kolou.

Jo, někdy se díky dobrý konstalaci cigár, chlastu a jídla pobliju jako prase i vícekrát za večer. Byl sem na vodě, a poblil sem se tam každej večer, ale to bylo spíš počtem piv a cigár v tom vedru. Jestli je na to někdo ujetej, tak můžu poslat záznam asi půl minuty. Dvě šavle vyvolaný jedním prstem asi 12MB

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Naposledy upravil 07-02-2006 v 11:10 AM

Old Post 07-02-2006 v 10:57 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 22

Nesmí se hult na lačno,nebo když celej den nejíte,a pak si zahulíte,tak je jasný že se zeblejete,a musí se taky pít,protože hulení dehydruje,což je jediná nevýhoda.

Old Post 30-07-2006 v 13:40 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Vladbur: hm, nesmí se hulit nalačno... to mi teda vysvětli, jak to, že je tolik blbů, jako jsem já, kteří to po cytostatikách nalačno hulej, PROTOŽE JE JIM BLBĚ A VYBLIJOU COKOLIV, CO DO ŽALUDKU HODĚJ . Další super informativní rada od Tebe.

Old Post 30-07-2006 v 17:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Vladbur
Nesmí se hult na lačno,nebo když celej den nejíte,a pak si zahulíte,tak je jasný že se zeblejete,a musí se taky pít,protože hulení dehydruje,což je jediná nevýhoda.

Zeblejeme jo ? A z čeho, z toho nic co jsme do sebe hodili ? Přemýšlej trochu...

Old Post 30-07-2006 v 19:38 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

nojo, když se hulí třicet džonů denně, nesmí se divit že zvrací, to bych asi zvracel taky

Old Post 13-10-2006 v 07:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Reggaemanista

Zeblejeme jo ? A z čeho, z toho nic co jsme do sebe hodili ? Přemýšlej trochu...


no doblvat zrovna nee...ale nevolno z hulenia na prazdny zaludok moze byt...teda parkrat mi uz bolo zle aj ked som pol dna nezral (alebo malo) a potom po sebe vyfajcil niekolko cig...

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 17-10-2006 v 21:00 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 27

hmm dalsi znicujici zprava o dabelske marihuane hulim 9 let a celkem fest a nikdy-NIKDY jsem se po trave nepoblil. Verim ze kdyby na nejakeho hulice treba v mongolsku trava pusobila zpusobem ze by se po ni vzdy posral, nejaky novinar by to jiste vyhmatnul a predlozil to jako prokazany fakt-po trave se poserete A tech 30 jointu? To asi nedelal celej den nic jinyho nez palil brka, vychazi mi to prumerne na 2 za hodinu. Takovou praci bych chtel taky, tester jointu

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 18-10-2006 v 08:31 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piiit
Stálý Člen

Karma uživatele piiit - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 28

pri zvracani a daveni doporucujem pouzit nonspu, uvolnuje krce hladkeho svalstva....
a k tomu marihuanovemu zvracaniu: nikdy som z travy neblval ale minule som mal na male, bo som isiel hulit ked mi bolo zle... navyse to bol dost stiplavy model, tak to bolo fakt huste, ale nakoniec ked som prezil tu prvu minutu, tak mi uz bolo dobre.

Old Post 20-10-2006 v 20:12 PM
piiit je offline   Profil uživatele piiit   Find more posts by piiit   Foto galerie člena piiit   Click here to Send piiit a Private Message   Add piiit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 29

je ja sme se jednou takhle poblil doma na koberec ale nehoraznim zpusobem to byli zacatky hulili sme asi 4 jointa a kdyz mi kamos posilall shota tak sem to nevydrzel a zvracel sem asi 5 min na koberec abylo mi to uplne jedno bylo mi nehorazne spatne ale pak to preslo abylo mi dobre. NE JAK PO CHLASTU!



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 22-10-2006 v 19:20 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjik
Stálý Člen

Karma uživatele ganjik - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 30

Hmmm, tak to jsem tu asi jediný, který patří mezi to 1% ...
Sice nezvracím, ale to co je v prvním příspěvku popsáno, dobře znám - s dávením už minimálně rok bojuji.

A vzhledem k tomu, že mám mezi svými přáteli dva, kteří mají obdobné obtíže (přičemž jeden je na tom o dost hůř), neviděl bych to na "... dalsi znicujici zprava o dabelske marihuane ..." [Ježíš] či na nesmysl typu "... To musi být tak 5gramu silnyho modelu................nebo když začínáš a tělo nní zvyklé...... ..." [GhettoChild1]

Pro nevěřící Tomáše doplňuji argument, že těla opravdu zvyklá jsou a právě v tom bych viděl ten problém.

Ganjik

Old Post 10-11-2006 v 11:22 AM
ganjik je offline   Profil uživatele ganjik   Find more posts by ganjik   Foto galerie člena ganjik   Click here to Send ganjik a Private Message   Add ganjik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 31

No zpráva to je sice jak z Hromu, ale já se musím přiznat, že něčím takovým, v menší míře, trpím. Když dávám ty svý bambára, natahuje se mi poměrně často. Ale spíš mám pocit, že to je zanesenejma trubkama - prostě bordelem, co mě dráždí a vyvolávý lehčí dávení. Ještzě jsem se při tom ale nepoblil (resp. jednou ráno jo, ale to bylo spíš tím, co mi zbylo v žaludku z přdešlé noci + jedno po zeleným mlíku jsem dostal totální žrací horečku a futroval sem se, dokud jsem prostě nebyl uplně na prasknutí a nejednou hup a bylo to venku ...taxem moh baštit dál )

Taky ale moje denní dávka je určitě desetkrát menší, než toho sledovanýho bamerickýho Blejka...

Hmm.. takže se hlásím do statistiky... 8/

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 10-11-2006 v 12:42 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 32

no musim teda konstatovat ze 30 brk dene bych nedal co vim tak 3-5 brk a vecer jsem myslel ze se odvezu do kromclu .... muj nazor je asi takovi ze si to zvraceni vylozene zaslouzil protze je to trosku rozmazlenost hulit 30brk dene lide by meli brat brka spis jako spestřeni a ne jako samozrejmost i kdyz z vlasti zkusenosti vim ze kdyz se sklidi out. tak to neni tak jednoduche ...... vyvarujme se tedy takovych hlouposti a dokazme ze se umime ovladat a nejsme jako zasrani vetaci kteri potrebuju svoji davku co dve hodiny a udelaji proto cokoliv. peace.....

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 26-12-2006 v 09:25 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7415500 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív