Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Perlit vs. vlhkost v skrini 98% ?!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Janiki
Stálý Člen

Karma uživatele Janiki - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 17

Flipmode> tak co pomohl ti perlit.Mam stejny problem jako ty vcetne toho rucniku...????
Taky se chystam to vyskouset,tak pockam co ty na to

Sometimes I am too lazy to exist....

Old Post 13-01-2004 v 11:54 AM
Janiki je offline   Profil uživatele Janiki   Find more posts by Janiki   Foto galerie člena Janiki   Click here to Send Janiki a Private Message   Add Janiki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 18

Dík tuty hned jag budu přesazovat tag tam fouknu ten perlit.

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 21-02-2004 v 17:23 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.M.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.M.L. - 85% PěstitelskáKarma uživatele S.M.L. - 85% PěstitelskáKarma uživatele S.M.L. - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 19

Zdarec, mě nepomohlo nic, tak jak píše Flipmode. Koupil jsem nakonec i zvlhčovač, ten zvedl vlhkost na 45-50%, ale na růst je to pořád málo.

Libóóóóózní špek!!!

Old Post 24-02-2004 v 19:11 PM
S.M.L. je offline   Profil uživatele S.M.L.   Find more posts by S.M.L.   Foto galerie člena S.M.L.   Click here to Send S.M.L. a Private Message   Add S.M.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od borifield
Tutti Frutti zajimavej poznatek ze zacatku sem myslel ze to vyresi muj opacny problem .mam ve skrini v kvetu (5.tyden) cca min 65%(a vic) a neda se s tim nic delat , ta vlhkost je v cele te mistnosti .musim tam hodit nakou susicku vzduchu.zacinam i pocitovat jak to vlhko kytimu skodi ,pryskyrice mene a hlavne mekci palice a vrsky jakoby zacaly znova rust ??!!.grow (AH) uz se nepridava ,ale vypada to proste tak.jsou to kyti prenesly z venku- nekdo nevi cim to muze bejt krome ty vlhkosti???


A co takhle zkusit nehašené vápno? Z hygroskopických (vodu absorbujících) materiálů je asi nejdostupnější. Stačilo by snad jen pár kelímků od jogurtu rozmístěných v pěstírně. Je to jen nápad, ale za zkoušku by to snad stálo...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 24-02-2004 v 20:02 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 21

Silikagel, vyroba je jednoducha- Vodni sklo+HCL=srazenina=>neutralizovat=>co nejlip vysusit(vyzihat)=>do skrine, pak to staci dycky vysusit a znova

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 25-02-2004 v 14:30 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 22

tag nevim ako Flipmode, ale já to prubnul a zatim nic mooc: původní vlhkost kolem 30-ti %, ted´se to navýšilo na 40%, v noci bez větrání až na 50%.Ale i tak je musim ( mám 2x WW ) často rosit a ty mysky s perlitem tam mám dvě.

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 25-02-2004 v 16:32 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 23

misky s perlitem, nikolif myšky s perlitem)
mno teda nevim, ted´mám v noci až 90% humidity, ale obávám se že za přispění mokrého ručníku a rosení kytí..

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 01-03-2004 v 15:18 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 24

no tak eště že sem na tenhle thread narazil hned zejtra, nebo pozejtří ho běžim koupit...mam ve skříni 2 houbičky, kus trenek v energitce a furt tam cákám vodu a vono tak max. 40%...zvlhčovač se tam nevejde tak zkusim teda ten perlit...maj ho norm. třeba v OBI?Nebo kde se dá koupit?

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 11-04-2004 v 21:46 PM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 25

2fefl:
Pelit maj všude obi hornbach.. bauhaus growshop...................................

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 11-04-2004 v 21:56 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 26

dik

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 12-04-2004 v 09:05 AM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 27

Perlit je na vlhkost vážně super, udělal jsem si z misky pod květináč takovej límec, kterým uprostřed prostrčím kytku a do meziprostoru jsem nasypal na základě téhle rady perlit, zalil vodou a nad to jsem navíc přiklopil uříznutou půlku PET lahve s otvory nahoře a myslím, že teď musí být v bezprostředním okolí kytky docela dost vysoká vzdušná vlhkost... je to vidět na jedné fotce v posledním příspěvku k mému threadu Projekt šatník 150W. Jinak perlit fakt dost urychluje evaporaci, takže Tuttimu letí karmice, pokud jsem mu ji ještě nedal...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 07-05-2004 v 00:48 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7814600 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív