Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » #LED#HPS op
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
toomuch4crack
Stálý Člen

Karma uživatele toomuch4crack - 90% PěstitelskáKarma uživatele toomuch4crack - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 17






https://www.youtube.com/watch?v=qhmEB8BXhD0

watch Psycho Crack starting flush cycle

godbless

little instane in the brain

Old Post 27-07-2014 v 20:23 PM
toomuch4crack je offline   Profil uživatele toomuch4crack   Find more posts by toomuch4crack   Foto galerie člena toomuch4crack   Click here to Send toomuch4crack a Private Message   Add toomuch4crack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toomuch4crack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biely
Stálý Člen

Karma uživatele biely - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 18

K tej ledke, menší výnos, nemôže byť zapríčinený nesprávnym pomerom červeného a modrého svetla?

to ze sa niekedy hlupo pytam neznamena ze cakam rovnaku odpoved. Forum luskam kazdy den aby som sa ucil na chybach a radach druhych

Old Post 28-07-2014 v 22:04 PM
biely je offline   Profil uživatele biely   Find more posts by biely   Foto galerie člena biely   Click here to Send biely a Private Message   Add biely to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od biely
K tej ledke, menší výnos, nemôže byť zapríčinený nesprávnym pomerom červeného a modrého svetla?

Ledky dávají o dost méně světla, než HPS, takže pro náhradu za 600W bys potřeboval zhruba 600W v LED, možná i více. Tento výsledek bývá pod různými LED světly od různých výrobců , vždy to dopadne podobně, jako zde.

Grow Max 150W

Old Post 01-08-2014 v 17:27 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 20

Čus, pěkné to máš. Od koho máš Jacka? Od sensi? Jednou jsem si od nich koupil semínka za 4tis. nebo tak nějak a dá se říct že mě to docela zklamalo buď špatný phena nebo nevím. A jak dlouho je necháváš na květu? Protože můj dozrával až kolem 75 dne. Critical myslím že kvete jen 60 dní ne?
Jinak se docela divím že u všech LED píšou že nahradí tolik a tolik HPS. A když pod tím někdo pěstuje tak to stojí za prt. Taky jsem je chtěl zkusit, ale nějak mě to odrazuje. Hlavně pořizovací cena za kterou můžeš mýt komplet novou skříň.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-08-2014 v 20:59 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 21

Čauko, v některém příspěvku jsi psal že máš LED zavěšené 15 cm nad kytkama. Už jen z tohoto soudím, že tvoje LED stojí za h.vno. Já jedu pod dvěma led panely - každý 144W, ale nikdy bych nemohla světlo stáhnout pod 50cm. Jakmile dám ledky níž, začnou mi pálit kytky. Všemožně se pod tím kroutí a "puchýřkovatí" . Ideální vzdálenost od kytek jsem vysledovala na 70cm a krásně to pod nima roste.
Proto mě pokaždé pekně naštve, když někdo napíše že ledky stojí za prd. Ano, stojí, ale jen ty nekvalitní!

Old Post 14-08-2014 v 08:36 AM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toomuch4crack
Stálý Člen

Karma uživatele toomuch4crack - 90% PěstitelskáKarma uživatele toomuch4crack - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Čus, pěkné to máš. Od koho máš Jacka? Od sensi? Jednou jsem si od nich koupil semínka za 4tis. nebo tak nějak a dá se říct že mě to docela zklamalo buď špatný phena nebo nevím. A jak dlouho je necháváš na květu? Protože můj dozrával až kolem 75 dne. Critical myslím že kvete jen 60 dní ne?
Jinak se docela divím že u všech LED píšou že nahradí tolik a tolik HPS. A když pod tím někdo pěstuje tak to stojí za prt. Taky jsem je chtěl zkusit, ale nějak mě to odrazuje. Hlavně pořizovací cena za kterou můžeš mýt komplet novou skříň.


Popravde nvm od koho je ten Jack, a na kvetu nechavam jeste chvili, mam den 73, osekal sem light vrchy, at je lepsi svetlo a vymenil lampu za 600kilo. Trochu jim prihulime na konec hehehe

Jinak Critical pisou o te delce strasne ruzne, fakt nvm, bylo jich min nez Jacku, takze to moc neresim. Jinak je critical takovy vonavy ovocny mi prijde, yuuuuuuuum a odost vic indica, wake'n'bake je dost narocna zalezitost D


Vodu jedu uz skoro 2 tydny jenom cistou, s upravenym pH 5.5-6.0, EC 0.4

palice jsou potom jako sutry

a k tomu LED si myslim, ze na to kolik to ma W vpohode, neni to ani polovina toho 400 s kterym to bylo v kombu. LED v zadnem pripade neodsuzuju...

little instane in the brain

Old Post 16-08-2014 v 09:03 AM
toomuch4crack je offline   Profil uživatele toomuch4crack   Find more posts by toomuch4crack   Foto galerie člena toomuch4crack   Click here to Send toomuch4crack a Private Message   Add toomuch4crack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toomuch4crack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toomuch4crack
Stálý Člen

Karma uživatele toomuch4crack - 90% PěstitelskáKarma uživatele toomuch4crack - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 23



citace:
Původní příspěvek od Darisss
Čauko, v některém příspěvku jsi psal že máš LED zavěšené 15 cm nad kytkama. Už jen z tohoto soudím, že tvoje LED stojí za h.vno. Já jedu pod dvěma led panely - každý 144W, ale nikdy bych nemohla světlo stáhnout pod 50cm. Jakmile dám ledky níž, začnou mi pálit kytky. Všemožně se pod tím kroutí a "puchýřkovatí" . Ideální vzdálenost od kytek jsem vysledovala na 70cm a krásně to pod nima roste.
Proto mě pokaždé pekně naštve, když někdo napíše že ledky stojí za prd. Ano, stojí, ale jen ty nekvalitní!


50cm? cim bliz mas svetlo tim lip, kdybych na to svitil z pul metru, tak je to strasne plytvani energii imo, nekde jsem mel i primo nakou tabulku se vzdalenostma, navic ty LED muzou byt ultraclose, protoze tak nehrejou, opet cim bliz muzes svetlo dostat, tim lepe, samozrejme nerikam, ze muzes dat 1000W 15 cisel od palice, i 400W hps mam tak do 30cm max, protoze mam nizky strop

a to, ze se ti krouti a puchyrkujou lol, to by sis mela spis resit ventilaci a teplotu a prosimte 70cm? DD srsly? todle je podle me strasna chyba, lidi davaj svetla mooooc vysoko, co myslis?

little instane in the brain

Old Post 16-08-2014 v 09:20 AM
toomuch4crack je offline   Profil uživatele toomuch4crack   Find more posts by toomuch4crack   Foto galerie člena toomuch4crack   Click here to Send toomuch4crack a Private Message   Add toomuch4crack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toomuch4crack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toomuch4crack
Stálý Člen

Karma uživatele toomuch4crack - 90% PěstitelskáKarma uživatele toomuch4crack - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 24



######## day 73 #########

little instane in the brain

Old Post 16-08-2014 v 09:27 AM
toomuch4crack je offline   Profil uživatele toomuch4crack   Find more posts by toomuch4crack   Foto galerie člena toomuch4crack   Click here to Send toomuch4crack a Private Message   Add toomuch4crack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toomuch4crack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toomuch4crack
Stálý Člen

Karma uživatele toomuch4crack - 90% PěstitelskáKarma uživatele toomuch4crack - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 25


[ FYI ]

červená 660nm - 27ks
červená 630nm - 27ks
modrá 460nm - 6ks
modrá 430nm - 6ks
oranžová 610nm - 6ks
bílá 6500k - 3ks


Spotřeba energie: 140,7W při 0,61A
Počet LED diod: 75 x 3W (skutečných 2,2W)
Typ LED diod:
Úhel vyzařování: 150°

little instane in the brain

Old Post 16-08-2014 v 09:34 AM
toomuch4crack je offline   Profil uživatele toomuch4crack   Find more posts by toomuch4crack   Foto galerie člena toomuch4crack   Click here to Send toomuch4crack a Private Message   Add toomuch4crack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toomuch4crack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toomuch4crack
Stálý Člen

Karma uživatele toomuch4crack - 90% PěstitelskáKarma uživatele toomuch4crack - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 26

79 den. vrchy vysly na +- 200g po suseni, kolik bude zbytek? jenom buh vi, kazdopadne ja vim, ze se grow op povedla az za me ocekavani, vsem doporucuju aero systemy, krasne se po flushi ukazala chut obou modelu, je to skoro az pohadka & to i pres to, ze byly neskutecny vedra, to jsem poresil klimatizaci, jeste dodelam ky report & fotky

little instane in the brain

Old Post 22-08-2014 v 15:29 PM
toomuch4crack je offline   Profil uživatele toomuch4crack   Find more posts by toomuch4crack   Foto galerie člena toomuch4crack   Click here to Send toomuch4crack a Private Message   Add toomuch4crack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toomuch4crack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidos
Stálý Člen

Karma uživatele davidos - 87% PěstitelskáKarma uživatele davidos - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 27

Darisss,naprostej souhlas.Kvalitní ledky palí listy při tak nízkým položení od rostliny. Se mi to taky dvakrat stalo,že jsem uletěl několik řezu.Ted davam 50cm od rostliny.
tommuch4crack -aero system je podle mě top,ale musíš davat pozor na výpadky proudu.

Old Post 01-09-2014 v 08:13 AM
davidos je offline   Profil uživatele davidos   Find more posts by davidos   Foto galerie člena davidos   Click here to Send davidos a Private Message   Add davidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Ledky dávají o dost méně světla, než HPS, takže pro náhradu za 600W bys potřeboval zhruba 600W v LED, možná i více. Tento výsledek bývá pod různými LED světly od různých výrobců , vždy to dopadne podobně, jako zde.


Před pár lety bys měl pravdu, nyní už ne. LEDky se každoročně vyvíjí (obzvlášť ty bílý). KVALITNÍ velký bílý pole ti daj i o několik desítek procent více světla než kvalitní HPS.

Abych to dokázal čísly:
Cree 3070 3000K (AB bin) @ 20W
-příkon 20,5W
-opt. výkon 9,3W, účinnost 45%
-45,4uE -> 2,21uE/W

Cree 3070 3000K (AB bin) @ 40W
-příkon 41.6W
-opt. výkon 16,65W, účinnost 40%
-81,3uE -> 1,96uE/W

Osram Plantastar 400W (vybral jsem náhodou, protože jsem jí měl už zpracovanou, na požádání můžu doplnit cokoliv)
-příkon 400W
-opt. výkon 160,6W, účinnost 35%
-725,4uE -> 1,61uE/W

Jsem si jistý, že se shodnem, že tyhle LED mají pro naše účely lepší spektrum. Nepochybně se shodnem, že napájení LED má menší ztráty. A jsem také přesvědčen, že dojdem k závěru, že nutnost stínítka a jeho použití určitě výkonu HPS nepřidá. Samozřejmě pro HPS mluví cena a jednoduchost.

a.

Old Post 01-09-2014 v 13:03 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toomuch4crack
Stálý Člen

Karma uživatele toomuch4crack - 90% PěstitelskáKarma uživatele toomuch4crack - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od alesh


Před pár lety bys měl pravdu, nyní už ne. LEDky se každoročně vyvíjí (obzvlášť ty bílý). KVALITNÍ velký bílý pole ti daj i o několik desítek procent více světla než kvalitní HPS.

Abych to dokázal čísly:
Cree 3070 3000K (AB bin) @ 20W
-příkon 20,5W
-opt. výkon 9,3W, účinnost 45%
-45,4uE -> 2,21uE/W

Cree 3070 3000K (AB bin) @ 40W
-příkon 41.6W
-opt. výkon 16,65W, účinnost 40%
-81,3uE -> 1,96uE/W

Osram Plantastar 400W (vybral jsem náhodou, protože jsem jí měl už zpracovanou, na požádání můžu doplnit cokoliv)
-příkon 400W
-opt. výkon 160,6W, účinnost 35%
-725,4uE -> 1,61uE/W

Jsem si jistý, že se shodnem, že tyhle LED mají pro naše účely lepší spektrum. Nepochybně se shodnem, že napájení LED má menší ztráty. A jsem také přesvědčen, že dojdem k závěru, že nutnost stínítka a jeho použití určitě výkonu HPS nepřidá. Samozřejmě pro HPS mluví cena a jednoduchost.

a.



LED technologie se mi libi, kytky se pod LED chovaj jinak, nez pod HPS, je to celkem fascinujici.

Jsem trosku result oriented, protoze to bylo hps400W vs. led140W, nakonec sem dokonce dosvicoval sestikilem. poslednich par tydnu.

Ale na obranu LED, IMO to dalo vice, nez 1g na 1w

Urcite by bylo zajimave mit stejne W proti sobe. Heheheeeeeee


za dalsi bych chtel rict, ze celkovy vynos neni jen o tom kolik mas W.
zalezi fakt na vsem.



Spis bych ted misto LED ale zminil Gavita svetla, hmmmmm plasma zni zvucneji, nez LED D

little instane in the brain

Old Post 22-09-2014 v 15:43 PM
toomuch4crack je offline   Profil uživatele toomuch4crack   Find more posts by toomuch4crack   Foto galerie člena toomuch4crack   Click here to Send toomuch4crack a Private Message   Add toomuch4crack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toomuch4crack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2107340 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív