Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st indoor, 150 cfl rust, 250 w hps kvet
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 17

Holky ti zatim nevylezly tak bych ho tam zatim nedával.. Až holky vylezou tak bych ho klidně zatim nechal dole.. a foukal bych na co nejmenší stupeň.. Až ti povyrostou můžeš větrák podložit v pozdější fázy bych se nebál větrák zavěsit, pohrát si s tim a nasměrovat ho jak potřebuješ.. pokud ti u dveří vadí tak ho klidně dej do místa kde by měl bejt 6. květináč.. Na to musíš přijít sám.. Doufam že mě někdo když tak doplní v informacích..

Peace

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 11-07-2013 v 23:02 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od asfalt
než pod tou úsporkou to nechej raději na růst venku, ušetříš a kytím se to bude líbit víc..
cfl vpohodě prodáš...


Nesouhlasim, usporka je na rusovou fazi vynikajici. Kyti maji krasnou stavbu, mnohokrat overeno. Venku se mu to vytahne, pod modrym CFLkem se mu to krasne napatruje s krasnejma kratkejma internodama. Kdyz pak na kvet hodi sodik, bude to perfektni.

http://grower.cz/home/article.php?articleid=3

Nebo viz muj topic. Do dualni CFL bych uz nesel, ale ciste modre na rust s HPS nebo full red CFL na kvet bych se nebranil. Kazdopadne hlasky typu "radsi to hod ven, nez to dat pod CFL" jsou uplne mimo misu, to je jenom videt, ze si starej zarytej bojovnik proti zarivkam :-P Nic ve zlym, jenom mi prislo, ze by nekdo mel taky zastat druhej nazor.

Old Post 11-07-2013 v 23:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
underoathqx
Stálý Člen

Karma uživatele underoathqx - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 19

tomsio: jasne, takhle nejak sem si to asi predstavoval ale vetrak i na ten nejmensi mi pride dost silnej, aby je nepolamal vis zkusim to nejak promyslet kazdopadne diky...

filosof: souhlasim s tebou necham je pod cfl 250w 6500k a na kvet sodik hps 250w

kdybyste nekdo vedel neco k tem hnojivum Atami box I, klido se ozvete budu jen rad

Old Post 12-07-2013 v 10:12 AM
underoathqx je offline   Profil uživatele underoathqx   Find more posts by underoathqx   Foto galerie člena underoathqx   Click here to Send underoathqx a Private Message   Add underoathqx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 20

Tak pokud se bojíš polámání tak ten větrák můžeš nasměřovat tak aby foukal nad kytkama (u kytek bude výřit vzduch lehce) musíš si s tim pohrát a sám uvidíš jak to bude nejlepší.. přeju hodně štěstí..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 12-07-2013 v 10:26 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 21

mýlit se je lidské...
navíc slunce vám nepodpálí bejvák..
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=8
Tomsio, viz tvuj thread : ,,Tak abych to uzavřel.. Bohužel jsem něco pos*al.. (čekal jsem to) a sušiny je pouze 55g..,,
ne nic si neposral, to jsou cfl...
kdybych pod cfl neudělal několik kol, držel bych pec a šoupal nohama....
jenže cfl nejen že je naprd, navíc je i nebezpečná...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 12-07-2013 v 10:49 AM

Old Post 12-07-2013 v 10:26 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od asfalt
mýlit se je lidské...
navíc slunce vám nepodpálí bejvák..
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=8
Tomsio, viz tvuj thread : ,,Tak abych to uzavřel.. Bohužel jsem něco pos*al.. (čekal jsem to) a sušiny je pouze 55g..,,
ne nic si neposral, to jsou cfl...
kdybych pod cfl neudělal několik kol, držel bych pec a šoupal nohama....
jenže cfl nejen že je naprd, navíc je i nebezpečná...


Nechápu co jsem podle tebe nepo*ral.. Nehlídal jsem PH nehlídal jsem EC.. Kytky jsem hnojivem na začátku lehce spálil.. Teplota mě lítala kolem 30°C a neměl jsem pořádnej ofuk.. chtěl jsem jéct ScrOG a bohužel jsem nevyplejtal tak jak se má a bylo to spíš podpůrná síť.. Chyb by se našlo možná víc..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 12-07-2013 v 10:51 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 23

dobře, totálně si ten pěst posral, to chceš slyšet?
teplota kolem 30°C, jak je to možné?cfl přece nehřejí
proč já se na to nevyseru
asi proto, že je nějaká šance, že od cfl někoho odradim, v docela dost případech se mi to už povedlo..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 12-07-2013 v 10:57 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
underoathqx
Stálý Člen

Karma uživatele underoathqx - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 24

ja chci to CFL minimalne zkusit, nerikam na kvet, toho zastance nejsem, ani dual spektrum, toho uz vubec ne, ale verim ze CFL na rust je bezvadna vec. Jsem takovy ze dokud to neodzkousim tak neudelam zaver

Jinak seminka uz jsou otevreny po 24h, nektery maji dokonce i maly bily klicek...tak je pak prdnu do kvetinace

Old Post 12-07-2013 v 11:13 AM
underoathqx je offline   Profil uživatele underoathqx   Find more posts by underoathqx   Foto galerie člena underoathqx   Click here to Send underoathqx a Private Message   Add underoathqx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 25

ok, budu ti držet palce, ať nevyhoříš...
máš pravdu, není nad vlastní zkušenost, sám zjistíš, že i modrá růstová za moc nestojí, roste to pod tím ukrutně pomalu..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 12-07-2013 v 11:16 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Rychlost rustu jako takova se bude spis odvijet od pestebni metody (kazdej vi, ze hydro jede rychlejs nez hlina), a genetiky, nez od toho, jesltli tam mas MH/CFL. Ono to CFL mate, jak dela kratky internody, pak se muze zdat, ze to pod tim roste pomalu. Ale spocitej si patra... ocenis to pak po prepnuti, az se to zacne tahnout. Ale jestli si pod tim odjel nekolik kol, tak tohle musis vedet... :-)

Nebo proc si myslis, ze to pod CFL roste "pomaleji" nez pod necim jinym? Nejaky primy srovnavaci test? Stejne podminky, genetika, system, pouze jine svetlo? Docela by me to zajimalo, ja bych s tim CFL chtel taky jeste nekdy neco zkusit, dat tomu jeste sanci. Jen jak psal kolega nahore, DUAL uz nikdy NE!

Old Post 12-07-2013 v 11:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 27

ano, přímý srovnávací test..
a měl jsem modrou celkem dlouho v matkovně, tam se to pozná uplně nejlíp..
a zkušenost mnoha dalších lidí..
dělal jsem i test,,výhřevnosti,,
tudy cesta prostě nevede....
jiné by to bylo, kdyby byly cflka v kvalitě drahých úsporek od osram či phillips, bohužel jsou na úrovni úsporek za 30kč z bauhausu..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 12-07-2013 v 11:41 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Muzes hodit odkaz na ten test, pokud si to nejak dokumentoval? :-)

Old Post 12-07-2013 v 11:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 29

bohužel nedokumentoval, chtěl jsem přesvědčit hlavně sám sebe a pár přátel, také jsme byli ze začátku cflkama nadšení..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 12-07-2013 v 11:44 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od asfalt
dobře, totálně si ten pěst posral, to chceš slyšet?
teplota kolem 30°C, jak je to možné?cfl přece nehřejí
proč já se na to nevyseru
asi proto, že je nějaká šance, že od cfl někoho odradim, v docela dost případech se mi to už povedlo..


Já to slyšet nemusim.. Já jsem si toho vědom.. Mam to v bytě kde přes zimu se muselo zatopit tak je jasný že teplota stoune.. a neměl jsem kvalitní ofuk další věc kvuli který se tam držela vyšší teplota.. a to ti tvrdí kdo že nehřeje? Oproti sodíku nehřeje.. ale je jasný že teplo nějaký vydávat bude..
Mě nic o sodíku a o tom jak je CFLko špatný řikat nemusíš.. Já jsem s nim zatim spokojen a až doslouží tak potom uvidim jestli zkusim sodík.. A řikat mě to opravdu nemusíš..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 12-07-2013 v 13:05 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 31

já ti věřim, že si spokojenej, kdo by nebyl po sklizni 50 g z cfl, když by mohl sklidit 200g ze 150w sody?
určitě dúvod ke spokojenosti.
a že oproti sodíku nehřeje, jo, hřeje tak o 10-15 procent míň
chjo...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 12-07-2013 v 13:24 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od asfalt
já ti věřim, že si spokojenej, kdo by nebyl po sklizni 50 g z cfl, když by mohl sklidit 200g ze 150w sody?
určitě dúvod ke spokojenosti.
a že oproti sodíku nehřeje, jo, hřeje tak o 10-15 procent míň
chjo...


Prosim tě mě je to úplně jedno kolik bych sklízes se sodou.. Dělam to protože mě to baví né abych napakoval a mě v bytě 200g co ani nezpotřebuju.. Ty si to nesklízel tak nechápu co tady řešíš.. Já jsem byl spokojen.. Mam to pro sebe tak mě to stačí.. Já ti neřikam že nehřeje osle!! Pokud se neumíš bavit jinak než arogantně tak se nebav vůbec..!!

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 12-07-2013 v 13:34 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8996190 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív