Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Takto majú vyzerať?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 17

Jedna rastlinka mi vyliezla z jiffi koreňom a ten uschol lebo som si to všimla neskoro, tak som ju zaň uplne hnusne vytiahla von že ju vyhodím. Ale prišlo mi jej lúto, tak som ju strčila drastickým spôsobom naspať a len tak zo srandy zahrabala, položila na balkón na parapet a zabudla som na ňu, a ona sa vám naozaj prebudila!!!
Síce z nej vyrastá trochu kripel, ale ja verím tomu že by sa pokojne mohla spamatať. Teraz mi je už lúto vyhodiť ju keď si niečim takým prešla ..ale je naozaj hrozne škaredá. Môže sa aj po takom šoku spamätať?

Old Post 28-04-2013 v 19:56 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 18

Zasad je hlouběji bud odsyp hlínu a nebo do většího. S tím zasazením ven bych počkal jěště minimálně 14 dní až po zmrzlejch. Není vůbec na škodu je dát ven až větší může ti to něco ožrat přece větší kytka to už zvládne líp než tyhle batolata

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 29-04-2013 v 18:12 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 19


Súhlasím že by sa ešte mohli nechať vyrásť. Asi ich teda popresádzam ešte.

A lezú mi po nich také miniatúrne chrobáčiky Asi to nebude nič škodlivé, ale neviem prečo tam sú, takí malí žltí zmrdi.

Old Post 29-04-2013 v 18:45 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 20

A na dvoch alebo troch mám trochu zvláštne listy.. neviem či je to problém

Old Post 29-04-2013 v 18:47 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 21


Takéto mini škvrny, je to len na niektorých.. ostatné sú krásne zelené

Old Post 29-04-2013 v 18:49 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 22

Takéto miniskvrny ti dělají třásněnky a pokud s nima včas nezatočíš, tak ti sežerou celou rostlinu a rozšíří se na všechny ostatní
PS: už teď je 5 minut po dvanácté na to začít je likvidovat

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 29-04-2013 v 19:59 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 23

No este mas pred dvanastou pokial to tej rastline zjavne nevadi tak kasli na to a ked sa to zacne zhorsovat vyhod ich von a tam ti zazracne zmiznu... Teda pokial mas normalne miesto s okolitou zelenou... 5 po dvanastej by bolo kebyze to mas v boxe ale vonku budu mat aj chutnejsie konkurentky... Skodcovia narozdiel od nas nejsu zatazeny len na weed :-D

Old Post 30-04-2013 v 09:54 AM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 24

A keď ich potrebujem nechať ešte minimálne týždeň vnútri mám ich niečím postriekať? Veď taký postrek by im nemusel ublížiť. Či aj mohol?? Podľa mňa by zvládli keby ich ofrckám, tá háveď ma veľmi nahnevala, ja som tušila že tie flaky nebudú len tak...

Old Post 30-04-2013 v 14:04 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Vampik
mmm


mmm?

Old Post 30-04-2013 v 16:37 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 26


Moja kočka

Old Post 30-04-2013 v 16:42 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 27

nebal bych se neco koupit, prevence je nejdůležitější, a postupen času by jsi neco kupovala, doporucuju rozhodně bio žadnou chemii, ted je toho docela dost

Old Post 01-05-2013 v 12:57 PM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 28

Zdá sa mi že tí zmdri tak nejak odchádzajú, tatko mi povedal nech dám pohár z octom vedľa kytičiek a je to tam deň a už žiadneho nevidím. Pred tým aj sedeli na listoch a ja som ich chytala a rozpučovala Teraz neviem najsť žiadneho. Hádam už dajú pokoj..

Old Post 01-05-2013 v 13:04 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoder
Stálý Člen

Karma uživatele Zoder - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 29

S tím přesazením bych určitě počkal, maximálně do lesa kde je mikroklima..ale to zas není nejvhodnější místo na květ.. jinak přes noc ještě mrzne, vždycky je lépe počkat alespoň na zmrzlí muže 10. května .. loni mi to zmrzlo na zahradě v zemi ještě 15.ctýho ..

Já bych koupil černý květináčky 10X10 cm co stojej v growshopech okolo 8 kč .. Případně ještě trochu větší pokud máš ty kelímky vysoký a na spodek květináče dal jen trochu substrátu pak sazeničku a snažil se zahrabat stonek co nejvíc to de... a čekal bych ..

ty květináčky se ti budou příští rok hodit. Hodíš semínka rovnou do nich .. Navíc čím větší květináček, tim větší kořenovej systém a při většim množství půdy a správnym modelu při přesazení ven (30L a vejš) = ve výsledku pěkný monstrum..

jestli jí budeš podpírat tak jen do tý chvíle než se zvedne pak bych jí zas odvÁzal, jinak si na to tak kytka zvykne a bude slabá, když bude odkázaná "sama na sebe" tak ti víc postupně zesílí než s oporou..

Třásněnky - stříkej to na večer vodou ony maj rády sucho .. takže i do vzduchu kolem nich .. aspoň trochu to snad pomůže.. jinak přípravků je mnoho já používám preventivně B cuzz bio abwehr .. ale to bych být tebou radši investoval do nový genetiky a půdy...

pokud to je noname tak si kup nějaký třeba levnější fem. semínka nebo řízky a začni znova, ještě to v poho stihneš, teď už se ti tak nepotáhnou a s výsledkem budeš určitě spokojenější ...

Bez pořádnejch semínek a slušnýho množství půdy to MŮŽE taky dopadnout tak že to přestaneš v půlce květu radši dokumentovat.

Naposledy upravil Zoder 01-05-2013 v 16:44 PM

Old Post 01-05-2013 v 16:14 PM
Zoder je offline   Profil uživatele Zoder   Find more posts by Zoder   Foto galerie člena Zoder   Click here to Send Zoder a Private Message   Add Zoder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Zoder
S tím přesazením bych určitě počkal, maximálně do lesa kde je mikroklima..ale to zas není nejvhodnější místo na květ.. jinak přes noc ještě mrzne, vždycky je lépe počkat alespoň na zmrzlí muže 10. května .. loni mi to zmrzlo na zahradě v zemi ještě 15.ctýho ..

Já bych koupil černý květináčky 10X10 cm co stojej v growshopech okolo 8 kč .. Případně ještě trochu větší pokud máš ty kelímky vysoký a na spodek květináče dal jen trochu substrátu pak sazeničku a snažil se zahrabat stonek co nejvíc to de... a čekal bych ..

ty květináčky se ti budou příští rok hodit. Hodíš semínka rovnou do nich .. Navíc čím větší květináček, tim větší kořenovej systém a při většim množství půdy a správnym modelu při přesazení ven (30L a vejš) = ve výsledku pěkný monstrum..

jestli jí budeš podpírat tak jen do tý chvíle než se zvedne pak bych jí zas odvÁzal, jinak si na to tak kytka zvykne a bude slabá, když bude odkázaná "sama na sebe" tak ti víc postupně zesílí než s oporou..

Třásněnky - stříkej to na večer vodou ony maj rády sucho .. takže i do vzduchu kolem nich .. aspoň trochu to snad pomůže.. jinak přípravků je mnoho já používám preventivně B cuzz bio abwehr .. ale to bych být tebou radši investoval do nový genetiky a půdy...

pokud to je noname tak si kup nějaký třeba levnější fem. semínka nebo řízky a začni znova, ještě to v poho stihneš, teď už se ti tak nepotáhnou a s výsledkem budeš určitě spokojenější ...

Bez pořádnejch semínek a slušnýho množství půdy to MŮŽE taky dopadnout tak že to přestaneš v půlce květu radši dokumentovat.



Nie sú to noname, mám tam 10x durban poison 10x skunk number 1 a 1 bielu vdovu Začínať znovu už nebudem, rozhodala som sa že to s dievčatami dotiahnem dokonca a zostanem s nimi v dobrom aj v zlom
Na noc ich teda pokropím rozprašovačom. Ďakujem za radu, myslela som si že tá chrobač zmizla, ale ešte som jednu dnes našla a moje chabé pokusy všetky ich pochytať tak nejak ručne, začínajú pripadať trochu smiešne aj mne samej

Asi teda objednám dáke tie kvetináčiky keď vravíte že sa to ešte oplatí na taký ktrátky čas.. ale tu v záhradkárstve som nevedela žiadne vhodné dostať, pojdem ešte kuknúť do baumaxu..
Dnes som bola v okolí hladať miesta a našla som pár výborných miest, takže sa chystám na veľký nákup substrátu..

Old Post 01-05-2013 v 17:24 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoder
Stálý Člen

Karma uživatele Zoder - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 31

jo tak ty jména jsem zřejmě přehlíd nebo si je tu neuváděla.. tak to by byla škoda.

ručně to taky jde nějakym hadříkem mokrym otírat ty spodky listů, ale u takhle malejch bych se toho bál, mám s tim zkušenost s cca 3 měsíčníma kytkama na balkóně který sme tahali do sprchy a sprchovali je a pak je v tý sprše otírali a asi tak po pátym opakování týdle procedůry se to viditelně zlepšilo .. .. ale chce to střikat i všechno kolem páč ony dou po všem co má listy ... při tom stírání hadříkem máš dle mýho názoru větší naději je hubit a ne jen tak škadlit ... ale hodně opatrně. ..

jo a stříkat ze spoda na listy ne z vrchu ! a asi ne moc sou malý aby ti zas nelehly

Naposledy upravil Zoder 01-05-2013 v 22:38 PM

Old Post 01-05-2013 v 22:28 PM
Zoder je offline   Profil uživatele Zoder   Find more posts by Zoder   Foto galerie člena Zoder   Click here to Send Zoder a Private Message   Add Zoder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 32

a ještě jedna věc pokud maš v te místnosti okrasný kytky bo klasiky pokojáče tak pryč nebo se tech skudcu nezbavis. tady ty okrasy sou líhne vseho a lidi se o ne moc nestaraji jinak až po mrazíkach a kvetináče se vyplatí kytka roste kazdým dnem, takhle si udelá vetsí korenovej zaklad a venku pofrci

Old Post 02-05-2013 v 06:20 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9397860 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív