Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » NTF scrog - 600W White widow + 600W Double dutch
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 72.den + White Widow 59.den Příspěvek č. 17

White Widow

Takže na vdovu jsem svítil 58 dní.. posledních pár dní bylo 10/14. Vdova má ráda ke konci i 8/16 ale na to už jsme neměl čas.
Flushováno 6 dní RO vodou s final solutionem.


Tady je pár posledních fotek

Old Post 07-02-2013 v 00:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 72.den + White Widow 59.den Příspěvek č. 18






White Widow

Takže na vdovu jsem svítil 58 dní.. posledních pár dní bylo 10/14. Vdova má ráda ke konci i 8/16 ale na to už jsme neměl čas.
Flushováno 6 dní RO vodou s final solutionem.
Poslední den tma a bez vody.


Tady je pár posledních fotek

Old Post 07-02-2013 v 00:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 72.den + White Widow 59.den Příspěvek č. 19






Double Dutch


Takže celkově jsem Double Dutch potrápil 69 dny světla... z toho poslední dny už jen 10/14 a pak následovalo 2,5 dne tmy bez vody.
Flushováno bylo kolem 10 dní.

-----------------------------------------------------

poslední fotka už je pověšených skoro 40 kytek

-----------------------------------------------------


Jinak můžete tipovat kolik tam bude

Old Post 07-02-2013 v 00:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 20

tak já myslim, že vdovy okolo512 a DD 640
a posílám K, fakt pěknej pěst

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 07-02-2013 v 06:17 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Včera mi to při vkládání fotek trochu blbo... a teď vidím že je tady všechno 5x

Old Post 07-02-2013 v 10:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 22

Já tipnu 944g z obou boxů, jak jinak! Máš to hezký!!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 07-02-2013 v 11:53 AM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Žádné další tipy? zítra jsem napíšu výsledek a nejlepší dostane samozřejmě úžasné K+

Old Post 10-02-2013 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 24

Ty vole tohle mi nějak uniklo
Moc hezký to máš, ode mě za káčko
Tipnu 444ww a 555dd

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 10-02-2013 v 19:01 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 25

krása pěkný to máš tipnu že 501 g WW a 599 DD

chlast je prostě chlast......

Old Post 10-02-2013 v 19:12 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 26

Vypadá to skvěle. Hlavně se mi líbí vdovky, ale výnos bude asi zase na straně druhé. Takže tipnu 490 WW a 616 DD. Hlavně ať to šmakuje.

Old Post 11-02-2013 v 12:52 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 27

Já si tipnu rovné kilo! Paráda

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 11-02-2013 v 19:21 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyuzenyspek
Stálý Člen

Karma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 28

tak bych typl víc asi než tady ostatní WW 600g , DD 700g

Old Post 12-02-2013 v 19:06 PM
vyuzenyspek je offline   Profil uživatele vyuzenyspek   Find more posts by vyuzenyspek   Foto galerie člena vyuzenyspek   Click here to Send vyuzenyspek a Private Message   Add vyuzenyspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

tak jsem tady s výsledkem.. bohužel jsem trošku zklamán.
Po otrhání všech listů a stonků toho zbylo 1214g. Ale z toho bylo bohužel téměř 300g spodků
takže celkový výsledek je něco málo přes 900g tvrdých velkých palic což bero jako velký neúspěch

jinak DD už nikdy nepojedu... ve finále se mi výsledek z něj velice nezamlouvá. Hulení je to skvělé, ale skoro 700g a z toho 1/3 spodků.
Vdova klasika, úžasné tvrdé šišky a výnos teď byl lehce podprůměř. Palic bylo 500g a asi 70g spodků.

Celkově jsem spokojený s kvalitkou, tak je luxusní ale výnos nic moc .

Old Post 19-02-2013 v 13:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 30

me by hlavne zajimal smoke report toho DD..ve Vidni nám ho taky nabízeli ale nevím proc jsem to nevzal...tak prosim napis mi o co jsem prisel


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 19-02-2013 v 18:34 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 31

No jó to jsou pěkný HLAVY

Tip je 586,6

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 19-02-2013 v 19:07 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 32

to koogi1: máš 5 hodin zpozdění...

to darebaq: ahoj, já bych ten DD tak nezatracoval, příště více ohol spodky a budou jenom vršky (nebo silnější lampu). Nevyhazoval bych tak dobrou genetiku, chce jen více péče, no záleží na Tobě.

Každopádně bych řekl úspěch, jsou lidi co by udělali 90 g suchého/600W a byli by spokojení. Neříkám, že 100% úspěch, ale vedeš si velmi dobře, tak 80% možná i 90%

A ke smutnicím bych poradil tři bio věci:

Velmi učinné jsou přípravky ze stromu Azadirachta Indica (Neem) postřikem i zálivkou, je to BIO. Mortalita až 97% dle jedné studie kterou jsem pročítal. Zkoušel jsem i do hydra a fklidu, musí se udělat emulze a až potom to tam nalít, aby se to spojilo. Poté bych vyměnil zálivku cca. po týdnu, přece jen je to olej.
Hlavně správně dávkovat.
Více info např. http://www.klecka.cz/growshop/ssr/GET_Neem_1_l.html popř. http://www.klecka.cz/growshop/ssr/GET_Neem_0_25_l.html

Další super věcička je Steinernema Feltie parazitická hlístice viz. http://salvej-divotvorna.info/www/s...i_smutnicim.php
Aplikace zálivkou.
Dostupnost přes http://www.biocont.cz/shop/ nebo překupník http://www.a.shop-telereceptar.cz/b...a-rostlin-s22CZ
Taky BIO a za pár dní máš klid

Jestě bych přidal doplněk GHE Mineral Magic http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji...magic-1-kg.html obsahuje hodně silikátů a síru což by mělo taky odpuzovat hmyz z půdy.
Osobně si myslím, že dávkování do hlíny stačí +- kávová lžička cca. na měsíc do cca. 6 – 11l květníku (přiměřeně) kolem stonku a postupným zaléváním se uvolňuje do půdy. A hmyz není.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE APLIKACE VŽDY VŠUDE TAM KDE MŮŽOU PŘEBÝVAT (I pokojové rostliny)!

Hodně zdaru a úspěchu přeju

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 21-02-2013 v 08:46 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3654100 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív