Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Trocha PUNKU pod zářivkama (2×18W)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Je reálný s timto setupem vypěstovat požadovaný množství?
This poll is closed.
Ano 5 31.25%
Ne 11 68.75%
Total: 16 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 17

zdravim
ja myslim že už určitě mužeš ,až to přepneš tak ti to třeba ještě o pulku popoletí ....

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 19-10-2011 v 20:27 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Aktualizace VI. Příspěvek č. 18


Zdárek
Tak dnes 1. den květu.

Old Post 30-10-2011 v 17:25 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.brown
Stálý Člen

Karma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% PěstitelskáKarma uživatele mr.brown - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 19

Rozjetý to máš o dost líp než ten kýbl, jsem zvědavej jak ti to dopadne. Držim palce

May the Schwartz be with you!

Shanti (MoC) - 125W CFL

Old Post 30-10-2011 v 18:13 PM
mr.brown je offline   Profil uživatele mr.brown   Find more posts by mr.brown   Foto galerie člena mr.brown   Click here to Send mr.brown a Private Message   Add mr.brown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namy91
Stálý Člen

Karma uživatele Namy91 - 65% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 20

a da sa ti to aspon trochu este znizit velkosst? lebo ako pozeram, tak pozeram a stale mi vychadza ze sa ti tam sisky nezmestia... kolko tam mas este priestoru medzi zarivkami a vrcholkami? lebo sa mi zda ze asi uz len 5-10 cm. a mas srandovne kvetinace - zaberaju polovicu pestoveho priestoru ... inak pekny grow, budem sledovat, iked neskor ale predsa

"We do what we must, because we can!"

Namy(ho) prve indoor pociatky..

...Ultimate 29W micro grow by Namy91...

Where the weed is?
Stir it up - Bob Marley



Old Post 03-11-2011 v 19:25 PM
Namy91 je offline   Profil uživatele Namy91   Find more posts by Namy91   Foto galerie člena Namy91   Click here to Send Namy91 a Private Message   Add Namy91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 21

No vrcholky by měly být, pokud vím, nejblíže zářivkám, aby měly co nejvíce světla. A s vlhkostí, myslím, že nejsou problémy. Změřím a uvidím (na květ kolem 50%, že?)
Jinak teda pokusím se to příště vyfotit trochu lépe. Ono je to složitější kvůli tomu místo... Kdybych mohl, určitě bych tu bednu zvýšil aspoň o 10cm

Old Post 05-11-2011 v 18:41 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Aktualizace VII. Příspěvek č. 22



Čůs
Tak po trošku delší době zpět!
Od poslední aktualizace jsem hnojil přibližně dvojtou dávkou ATA Terra Max, ke které se přibližně po měsíci přidal Bloombastic (ten jsem míchal podle návodu). Květiny si evidentně na zvýšenou dávku nestěžovaly zřejmě proto, že měly málo živin v zemině, které jsem jim dopřál opravdu málo, protože by se mi tam jinak prostě nevešly. Příští pěst určitě musím roztahovat pod mřížkou už od malých řezů. Od středy prolévám jen čistou vodou a svítím jim o 2 hodiny déle, tedy 14/10 - četl jsem o tom zde na groweru, tak chci vyzkoušet. V tomto týdnu plánuji sklízet, takže bedlivě sleduji zbarvení krystalků pod kapesním mikroskopem. Držte mi, prosím, všichni pěsti, ať se mi podaří dosáhnout uspokojivého výsledku

Old Post 12-12-2011 v 17:24 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Obecné Aktualizace VII. Příspěvek č. 23


A je tu konec!
Dnes jsem si trochu přivstal, abych mohl započít jednu z oblíbených fází pěstování. V úterý jsem provedl revizi kapesním mikroskopem, a jelikož nemám rád přezrálé vzroky, dospěl jsem k závěru, že právě dnes je ten správný čas.
Nebudu předstírat, že nejsem zvědavý na gramáž. Vzhledem k tomu, že na růstu byly holky 74 dní (což je opravdu hodně) a kvetly 51 dní, tak bych těch 25-ti gramů mohl dosáhnout. Tím vlastně spouštím tipovačku o K+.
Pěstování proběhlo bez jakýchkoli problémů s nemocemi či plísněmi a podobně. Oproti mému outdooru naprosto pohodové.
Nasbíral jsem pár skušeností třeba s vzdáleností zářivek od rostlin. Je znát rychlost růstu rostliny 2 cm a 10 cm od zářivky. Kdo se chce nechat inspirovat, tak určite doporučuji řešit pohyblivé zavěšení zářivek, né statické, jak to mám řešené já.
Přeji krásné a klidné prožití svátku a pěkného Silvestra bez následných fyzických i psychických následků .

Old Post 21-12-2011 v 14:40 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubb
Nový Člen

Karma uživatele zubb - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 24

mas to pekny..gratuluju ke sklizení a typuju tak 30g

Old Post 22-12-2011 v 13:43 PM
zubb je offline   Profil uživatele zubb   Find more posts by zubb   Foto galerie člena zubb   Click here to Send zubb a Private Message   Add zubb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 25

zdravím :-) pěkné to máš typuju 20g

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 22-12-2011 v 14:36 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 26

26,9g




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 22-12-2011 v 15:35 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 27

25,6 g....ale přeju víc.

Old Post 27-12-2011 v 21:32 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 28

voňavejch 37,4g

Old Post 28-12-2011 v 22:05 PM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 29

18

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 29-12-2011 v 09:42 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 30

můj tip: 23,2g

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 29-12-2011 v 12:04 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 31

[účet odstraněn]

Old Post 02-01-2012 v 12:56 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Upozornění Aktualizace VII. Příspěvek č. 32


Závěr!
Nebudu vás napínat. Konečná gramáž suchého produktu je 15,8g.
Není to však pro mě úplný neúspěch, protože výsledný model vypadá docela solidně (ostatně posuďte sami). Bohužel jsem ještě neměl šanci ochutnat, protože jsem zaměstnán učením více než obvykle .
Příště tedy pletivo určitě připevním blíže k zářivkám a květináče naplním po okraj kvalitnější zeminou, aby měly dostatek živin. Poslední 2 týdny, kdy jsem přestal hnojit, palice úplně přestaly růst a nechtělo se jim vůbec dozrát.
Další chyba byla počet kytek. Příště pojedu určitě aspoň se čtyřma řezama, abych nemusel přepínat po 3 měsících a bylo to více efektivnější.
Rozhodně mě toto kolo neodradilo a už se těším na další!!
Peace

Vítěz tipovačky: Hy3nA - gratuluju

Old Post 18-01-2012 v 14:15 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-12-2003 - Jak to šlo pod zářivkama 4x 18W - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1170650 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív