Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nurturlite 220W RED Vertical poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17






Na skříni přibylo pár změn,12V adaptér nahrazen PCzdrojem, přidán ofuk další 120mm na řízkárnu,zatim ve výstavbě viz foto.A pustil sem se do odhlučnění sololitové zadní stěny,vcelku to je znát.

Old Post 09-07-2009 v 21:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18


Co dodat Mam rád klasiku. Jinak v noci 21 stupňů

Old Post 09-07-2009 v 21:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19


Ale nezdaj se mi některý listy,jsou strašně tenký a jako by uvadaj,nevíte někdo please co stím?Viz foto

Old Post 09-07-2009 v 21:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20




Tak řízkárna už jede

Old Post 10-07-2009 v 10:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21



a pár fotek 21d. po tmě

Old Post 10-07-2009 v 10:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Jsem docela sklamanej,čekal jsem kritiku bo rady a ani Ň

Old Post 12-07-2009 v 22:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 23

Hela kámo ty to máš docela v cajku. Není to úplně špičkové, ale to na co to je to poslouží. Co dodat. Vylepšovat je pořád co.

Mohl by si doplnit hlínu, hnojky, geny atd nějaké větší info. Přečti si toto a nějak to podle toho udělej.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 12-07-2009 v 23:14 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Pěstební rozměry skříně 60x60x150
osvětlení obstarává 220W RED 2700k od nlite
o ventilaci se starají 120mm větráčky do PC výměna vzduchu cca 75m3/hodinu,což si myslim že by mohlo být dostatečný,na konec květu mam připraven pachový filtr 200m3 a potrubní fukar 180m3/h.Ofuk zajištěn dalšíim pc větráčkem.
Do skříně jsem dal místo trafíčka zdroj z PC,zajišťuje i energii do řízkárny


Jako pěstební médium jsem použil kombinaci rašeliny,pokoj substrátu a cocosu poměr je 1-2-3 a myslim si že je to dobrá volba,perfektně se mi drží PH kolem 6-6,5 a kytky rostou jako z vody.

Zálivku zajišťuje 2 dny odstátá voda s upravenym PH na 6,5 +papání od groteku- Bloom,Vita max,bud fuel,heavy bud a monster bloom,dávkování dodržuju podle přibalených letáků.

Teplota v boxu je při svícení 24ale až 29 stupňů a noc se drží kolem 21.

Old Post 13-07-2009 v 08:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Co se týče genetiky,tak mam matku ze semínka,Orange bud,který byl napaden Hash plantem,tak uvidíme,jak dobrý model to nakonec vznikneA musim dodat že kýtí voní po citrusech už od 5dne růstu,natož teď,takže pacháč bude nevyhnutelnej

Old Post 13-07-2009 v 08:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vagabund
GROW-PIRATES

Karma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 26

Zdar kámo, no každý zo seriálov tu je niečim zaujímavý a ten tvoj je pre mna zaujímavý tým že lacnejší setup boxu+klonovne som tu nevidel. Tým nechcem ale povedat že to máš zlé, naopak, je vidiet že aj za málo penazí býva dost muziky, tak nech sa darí,čuss.


INDOOR 3x600W 20 x WW & 35 x INDOORMIX-SensiSeeds

SHIVA SHANTI v komposte alias OBLUDA!!!

Old Post 13-07-2009 v 12:03 PM
vagabund je offline   Profil uživatele vagabund   Find more posts by vagabund   Foto galerie člena vagabund   Click here to Send vagabund a Private Message   Add vagabund to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

No jde oto že jsem domácí kutil a spíš to dělám prosebe s láskou a samosebou pokud možno co nejmíň nápadný a laciný varianty jsou pro mě koníčkem Jinak díky za K.

Zítra udělám pár nových fotek.

Old Post 13-07-2009 v 13:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28






tak ty fotky ještě stihnu je to 24 den květu a zhasnuto palice začínaj pěkně nabejvat,žádný nedostatky nepozoruju a řízek mi dělá největší radost

Old Post 13-07-2009 v 13:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Momentálně hnojim 3ml/l bloom , 3ml/l vita max , 3ml/l bud fuel , 2ml/l heavy bud a 0,2g /l monster bloom

PH zálivky 6,5,jen díky vedrum mam ve skříni přes den 29 stupňů

Old Post 13-07-2009 v 13:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30




Zdravim všechny,přinášim fotky z 27.dne 12/12 palice začínaj těžknout a mohutnět,drobátko jsem to prostříhal a odstranil malí paličky ať to cpou do velkejch Příští kolo ale přepnu dříve,kytky musim pořád ohýbat a proplejtat dokola,ale myslim si že je to hezkej věnec

Old Post 16-07-2009 v 17:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Tak kytkám se daří skvěle,vůbec žádné nedostatky nepozoruju,ani po tak velkém prostříhání-trošku jsem se u toho seknul Jen pozoruji dost nehezkou věc ohledně zápachu,přijde mi dost hnojenej,ale doufám že to po final flush odezní,tak by mě zajímalo jestli je to normální,nebo jen u hnojiva od grotec

Po prostřihu šli pryč i nějaké větývky,tak jsem je nechal sušit a dnes ochutnal,mastí to dobře,jen ještě mladě,obsypaný to je až až a chuť no prostě hnojky,tak uvidíme za 4-5týdnů

Old Post 19-07-2009 v 16:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32






Zdravim,mám tu pár fotek z 32.dne květu a musim uznat že palice dost nabíraj na objemu.a moc hezky to voní,pacháč bude příští týden,a přijde nařadu i silnější odtah.

Přidal jsem do skříně alobal na odraz z vrchu a docela to prosvítilo i zadní paldy.tak uvidíme,jen je zvláštní že nejlíp je na tom ten řízek.minimum hlíny,a nejmohutnější a nejtvrdší palice ze skříně,viz foto

Old Post 21-07-2009 v 18:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8970780 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív