Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kdo je pravej hulic?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Nápad Příspěvek č. 17

sorry,měl bych líp čumět
nebylo to na mě

SMOKE IN PEACE

Old Post 15-07-2002 v 15:07 PM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savas
Nový Člen

Karma uživatele savas - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Obecné Příspěvek č. 18

Ja sem pravý hulič, kerý má lavú nohu a vedla nej pravú.

Old Post 18-07-2002 v 22:04 PM
savas je offline   Profil uživatele savas   Find more posts by savas   Foto galerie člena savas   Click here to Send savas a Private Message   Add savas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

genialni tema... Příspěvek č. 19

...rozdl jsem karem, co jsem mohl.

mata: dikz za tema
MrVoslik: jo, tz fetaci proste bryi odpadnou...
genialni odpovediton,dWARf,ant,drinker hulic:chlapce, ja kdyz jsem se ucil hulicskemu remeslu, tak byly casy, kdy jsme kourili uz i jako stari kozaci jen 'chlebik'[=super slaby huleni,ktery kamos stacil nahazet mezi rozsypany bramburky, kdyz se hodlal opustit planetu zemi ... takze se z toho teprve ze slukary leckdy vyndaval kmin ) ]
blou: genialne jenoducha odpoved
Cpt. Pierre: posledni dovedet genialni, gratuluji!

hulim si ted ve spanelech, takze diky, cesi!

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 18-07-2002 v 22:54 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Hulic? Příspěvek č. 20

Chtel bych jenom rict,ze mi prijde blbost nak propagovat, nebo ukazovat,ze kourim marjanu a chlubit se tim,podle me je lepsi bejt nenapadnej.

1.Je to dobry aby clovek mel urcitej nadhled.Musim podotknout ze bydlim na vesnici a je nekdy dobry,kdyz pres prazdniny sem za babkama a za pribuznejma se sjedou lidi z mest.Nejlepsi je kdyz prijedou naky takovy tipkove rado-by Sk8taci nebo rastameni co maj rastu,jak pochcanou slamu.A zacnou co huli vsechno za modely a skunky od SuperSkunku az po NorthenLights (nekdy kecaj i o modelech o kterejch sem nikdy neslysel) pak jim date zahulit poradnou vesnickou nakopavacku a div z toho neblijou a v 20.00 jdou spat.To se clovek nekdy fakt zasmeje.

2.I kdyz se mi zda,ze uz huli skoro kazdej (skoda ze i dost brouku pytliku),tak je stale dost lidi,ktery hazej marjanu do jednoho pytle s ostatnima drogama.A z vlastni zkusenosti musim rict,ze u vetsiny je ztrata casu jim neco vysvetlovat.

Myslim si ze naka definice zpravneho hulice je proste blbost.

Cus Ernest

Kdyz se clovek posere, je lepsi si do toho sednout???, nebo riskovat odchod s utrousenim z leve nohavice neceho co mu nepatri??? to je mi dilema ???

Old Post 19-07-2002 v 01:08 AM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 21

plně se přidávám k TIME a posílám taky Ernestovi ňáký to káčko!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 19-07-2002 v 09:39 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shelli
Nový Člen

Karma uživatele shelli - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 8 

to cpt.pierre Příspěvek č. 22

K+

Old Post 22-07-2002 v 08:30 AM
shelli je offline   Profil uživatele shelli   Find more posts by shelli   Foto galerie člena shelli   Click here to Send shelli a Private Message   Add shelli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hledajici
Nový Člen

Karma uživatele hledajici - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 1 

kdo je pravej hulič? Příspěvek č. 23

No já si osobně myslím,že se to prostě pozná,kdo v trávě hledá jenom opici,nebo jí dokáže využít v lék,který tak já už 10.let beru.Nezáleží zda jste manager,nebo prodavač,člověk kterej to má v hlavě srovnaný je prostě v pohodě ,alespoň já se o to snažím .Hulič správňák neprudí ostatní zbytečně ale i tací se mezi námi najdou .Jenom je mi blbě když jsem zhulená a vopruzuje mě vožrala ,je to jiný když jsem zhulená a prudí mě zhulenej.to se dá!!

Old Post 24-07-2002 v 18:14 PM
hledajici je offline   Profil uživatele hledajici   Find more posts by hledajici   Foto galerie člena hledajici   Click here to Send hledajici a Private Message   Add hledajici to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 24

definovat hulice nejde...

...trrosku bych se pozastavil u toho, jak a¨tady nekdo psal, ze nehuli zasadne sam a ze marihuana je spolecenksa droga.

ja rad hulim skamosema a s novyma lidma ktere ani neznam a marihuana urcite lidi vetsinou sblizuje, ale clovek pochopi sliu (vyznam/potencial) marihuany az kdyz si ubali speqa a sam si ho vklidu nekde vykouri, pak jde na prochazku, premysli a pozoruje ten svet okolo, takze pozor, kourit sam neni vubec spatne ;-))

ale co vam budu rikat...

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 24-07-2002 v 23:10 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

diky! Příspěvek č. 25

maestro_007:
zakourit si obcas lulku sam, mily watsone, neni opravdu vubec spatne, K+4U, ale hodne jen starych kmetu
proste a jasne obcas to trochu moc prerusta pres nas, kdyz zahulime sami... je lepsi, drzet se blizko...

[Edited by 4C3 on 31-07-2002 at 09:33 PM]

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 25-07-2002 v 22:20 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Souhlasim Příspěvek č. 26

Hodne lidi rika,ze hulit sam neni takovej pozitek.<->Vetsinou to oduvodnujou tim,ze kdyz jsou sami tak vzdycky vytuhnou pak se prezerou a jdou spat(hlavne,ze vytuhnou).Ja ani nak nemusim jist spis pit.Nejlepsi pocit je kdyz jsem na poli narvu malou slukovku(kdyz hulim sam,vzdycky hulim malo) zacadim a cumim na tu krasu.Nekdy se mi zda,ze na ty kytky cumim snad cely hodiny.Pak pricichavam kdyz nevoni trosku zmacknu jestli nezavoni.(neznate to?).A nebo me strasne bavi delat faji,taky dam sluknu.A jde se navec nekdy se zaseknu a vubec nevnimam cas.Proste pak se vratim do realu a jenom si reknu to to utika.he he

[Edited by Ernest on 26-07-2002 at 12:21 AM]

Kdyz se clovek posere, je lepsi si do toho sednout???, nebo riskovat odchod s utrousenim z leve nohavice neceho co mu nepatri??? to je mi dilema ???

Old Post 25-07-2002 v 22:47 PM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 27

to víš že to známe taky kytičky osahávám a zkouším jak voněj a podobně, to je láska na celej život!

je pravda aspoň u mě, že je dobrý když si chci zahulit sám, bejt fakt někde mimo domov, louka a supr počasí je super

doma člověk nemá k vytuhnutí na gauči před televizí vůbec daleko, proto doma hulim sám velmi málo, zdar

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 26-07-2002 v 11:26 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teksun
Stálý Člen

Karma uživatele teksun - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 43 

Upozornění Příspěvek č. 28

a co třeba, že neexistuje prawej hulič, ale dobrej člowěk?myslím, že to s tím je hodně spjatý

Old Post 31-07-2002 v 14:03 PM
teksun je offline   Profil uživatele teksun   Find more posts by teksun   Foto galerie člena teksun   Click here to Send teksun a Private Message   Add teksun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Palec nahoru Zajímavý téma :) Příspěvek č. 29

V podstatě to tu už bylo nastíněno - vlastními slovy bych to vyjádřil asi takto (ale není to pravidlem - některé prvky se dají individuálně zaměňovat; tak to berte spíš pro ilustraci):

1) "Hulič": - pokud se vedle něj motá joint, neustále čumí, vyptává se a nervózně poskakuje na místě; v případě, že je přizván, hrozí, že třetinu jointa v sedmičlenné společnosti vytáhne sám; zpravidla hulí od rána do večera, den co den a neřeší etické problémy typu "Je dobrý kupovat travku?"; v podstatě taková obdoba pivně-kořalkového alkoholika; zajímavé je, že tito lidé (prvohuliči, hehe ) se často postupem času propracovávají do skupiny č.2, a tou je

2) Hulič (pravověrný): - pokud se poblíž motá joint, v duchu (a upřímně) popřeje dotyčným lidičkám šťastný let; nesomruje a když je přizván, myslí při kouření na ostatní (Mary je záležitost společenská a hulič má úctu nejen k ní, ale i k okolním lidem); většinou bafá jednou, dvakrát za týden, za dva, za měsíc...; kytí zpravidla nekupuje a když už, tak v rámci nějaké speciální příležitosti; v podstatě by se dal označit za obdobu vinaře; pokud má alespoň trochu vhodné podmínky, tak pěstuje, nebo se o to aspoň snaží (marná snaha --> můj případ, ale neberte to jako výmluvu - musím si na kytí holt dávat větší pozor )

Tak bych to v jednoduchosti viděl já. Určitě jsem na něco zapomněl, ale spoustu už toho bylo řečeno výše . Keep smoking in peace

Milujte se a množte se!

Old Post 31-07-2002 v 14:59 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Pohodička objektivně? Příspěvek č. 30

těžko, záleží na tom jak si nastavíš kritéria - pro někoho ten co vybafá 8 jointů za večer, pro někoho kdo pěstuje, třeba pro mě hodně jak to napsala teksun...

subjektivně mam rád pohodový lidičky, co furt nekrafou jenom vo hulení (taky, ale ne furt), nesomrujou poslední hulení co máš, nabídnou, dokážou se rozpovídat, nebo jenom tak zasněně koukat, třeba něco umět (hrát na bubínky, dýčka, vyprávět), neprudit, neshazovat lidi vokolo (i dkyž jsou třeba maličko mimo), nevokrádat vo energii, a hlavně se kterejma se můžu sejít i když neni žádný pálení, ale stejně si furt můžem pokecat, pobavit se aniž by byli nasraný, že si dneska stejně nezahulí...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 31-07-2002 v 15:09 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 31

Dude: Naprostej souhlas. Hodnocení, kdo je a kdo není Hulič s velkým H je silně individuální a proto je těžké vytvářet nějaké definice. Uvedené příklady jsou přibližným vyjádřením mých dojmů při sledování lidí a spíš jsem se snažil vypíchnout nejmarkantnější znaky.

Krom toho, u většiny lidí, co znám, funguje onen syndrom "Hulím už rok, dva a je to super a můžu hulit furt", který se poté mění na "Konopí je super věc, ale víc si ho užiju, když ho kouřím méně často, protože je to přece jen sváteční věc." Sám jsem tohle zažil a mám spousty známých, co hulí furt a pochopitelně jim to nemám za zlé. Je to jako v normálním životě - člověk stárne a některých věcí si začne víc vážit, začne si je hýčkat, proniká do jejich duše.

Je to trošku jako s tím zmiňovaným vinařem - mladý vinař ještě leccos nechápe, avšak starý vinař hledá ve svém koníčku vnitřní, duševní uspokojení, odpověď na některé otázky, které s vínem zdánlivě nesouvisí. V tomto případě už se jedná o skutečného Vinaře (aspoň podle mého mínění).

Neberte mě moc vážně - piju už asi šestý nefritový spirálky, a tak melu nesmysly

Milujte se a množte se!

Old Post 31-07-2002 v 15:37 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Hulič nehulič, mě to je všechno fuk... Příspěvek č. 32

Předem nevim, jestli už se někdo nevyjádřil podobně, ale přijde mi, že definovat příslušnost k nějaký skupině lidí (a to my, konzumenti hulení jsme) slovem (v tomto případě hulič), je úplně zbytečný...

Ostatně, budu-li upřímnej, možná podle představ většiny z vás asi nejsem správnej hulič. Hulení mívám málokdy (nebudu rozebírat, jak mě ex-kamarád vomrdal jako tu děvku (Brette, vypadám snad jako ta děvka?) o spoustu kouření, který jsem mohl mít možná do teď (i když, při mym tempu, nevim, nevim )), takže jsem většinou závislej na okolních zdrojích (Graetar může potvrdit).

Taky jsem docela bezednej, dokážu vyhulit hrozně moc - ale nikoliv na úkor větší zmaštěnosti - spíš si větší konzumací zážitek prodlužuju - dosáhnu nějaký hranice, kdy mi je naprosto fajn a další následný pokouřeníčko je pro mne jenom vstupenkou na další film, nebo na jeho druhej (třetí, čtvrtej...) díl.

Jinak papírky mívám, filtry většinou ne - používám krabičky od cigár A drtička? Viděl jsem ji v akci jednou a myslim, že se dá nahradit buď prstama, nebo nůžtičkama.

Tak nějak jsem se rozepsal trošku out of topic, ale co, já už jsem takovej ukecanej...

Přeze všechny moje nehuličský vlastnosti se pro mne kouření stalo z počátečních, spíš frajerskejch pokusů se odlišit od svejch vrstevníků, věcí naprosto spirituální - stávám se víc sebou, nahlížím do svý vlastní duše, dokážu si jakejkoliv zážitek prožít úplně v jiný dimenzi...

...od hraní fotbálku...

...přes koukání na Pána Prstenů v třetí řadě (čus Graetare!)...

...po pohodovej pokec s lidma u pivka...

UFF HOWGH!

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 01-08-2002 v 03:43 AM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5465020 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív