Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Prosím o radu!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 17

jo vobčas mě ta schýza taky bere, kort teď když už mám kytky docela přerostlý, doufám že už daj s růstem pokoj a budou jen palicovat

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 31-07-2002 v 12:11 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 18

Jestli bydlíš nějak vysoko, tak bych nestresoval. Pár kytek snad nikomu nebude stát za to, aby si pořizoval horolezeckou výbavu nebo riskoval zmrzačení. Já osobně, když jsem venku, tak taky čumim po balkonech jestli někde nezahlídnu nějaký krasavice, ale zatim bohužel nic .

Old Post 31-07-2002 v 15:01 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 19

bydlim až nahoře (8), a o to že mi to někdo zčoří se nebojim vůbec, spíš jestli nějakej aktivní důchodce nebo nervózní fotr, nepošle ke mě policii

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 31-07-2002 v 17:32 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santino_RDLD
Nový Člen

Karma uživatele Santino_RDLD - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 20

Hehe ... ja si dotedka pestoval ty kytky na stole na urovni okna ... bydlim v prvnim patre, a jak sem si to okukoval zespoda, tak s trochou soustredeni v tom slo to zeli poznat .... az uz byly kytky vysoke skoro jako okno, tak sem je ze stolu proste presunul na topeni ... asi o 20 cm niz pod uroven okna, takze vice svetla dopada na vrchni cast ... a proste jsem mezi okno a rostliny hodil zaclonu ...

musim sice trochu davat bacha abych pri manipulaci se zaclonou kytky neshodil, ale truhlik je pomerne dlouhy a tezky, takze to stoji ....

ted to zvenku vypada jenom jako na okno natlacena a vyboulena zaclona .... sice mi to trochu filtruje slunko, ale cip s tim ... nemam rad okna bez zaclon :-)))

A jeste me napadlo, si na travu navesit takove ty malinke vanocni cervene banky ... a razem mas za oknem male rajcatka s pravda trochu divnyma listama ;-)

Old Post 21-08-2002 v 12:51 PM
Santino_RDLD je offline   Profil uživatele Santino_RDLD   Find more posts by Santino_RDLD   Foto galerie člena Santino_RDLD   Click here to Send Santino_RDLD a Private Message   Add Santino_RDLD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 21

me sice z okna neni videt primo to zelicko, ale zase byva videt strasna zare. v me provozorni pestirne totiz chybi jedna stena a to zrovna ta co je u okna (taky ted musim ty dve 150 cm velky kytky kazdej den v devet davat do komory spat a rano je zase davat pod sodik - snad se to vyplati ) a v noci kdyz je tma tak moje okno docela dost brutalne sviti. myslite ze kdyby si policie domyslela co to je, ze by na zaklade takovyho dukazu mohli dostat povoleni k prohlidce a blbalanxdhufjlenwpigmopgmitr ? a kdyz si nedam bacha a nezatahnu poradne zaluzie, tak od vytahu je obcas videt i primo to kyti (o sodiku nemluve to pozna kazdej)? nebo sem zbytecne paranoidni? (nemluvim o sousedech, kdyby se vyklonili trosku z okna a ja nemel zatahly rolety tak vidi komplet vsechno a sou to prej svine

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 21-08-2002 v 17:41 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vajecnik
Nový Člen

Karma uživatele vajecnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 22

nazdar,

neviem, ci Ti niekto radil taku vesc ako OHYBANIE- normalne si priviazes nejaku pasku(ale nie silno) o hlavnu stonku asi 60 cm od vrcholu a potom si opatrne pritiahnes vrchol smerom nadol- daj si pozor, aby si ho nezlomil- treba dodrzat tych 60 cm a potom to len pritiahni. Tak sa vrcholec otoci smerom nadol, cim sa spodne vetvy zacnu tahat hore, a do sirky. Urcite si stiahni z netu knihu od Robert Connel Clarke- Marijuana Botany- kapitola 2. tam to je uplne poodrobne vysvetlene.
good luck

vajko

Old Post 23-08-2002 v 15:26 PM
vajecnik je offline   Profil uživatele vajecnik   Find more posts by vajecnik   Foto galerie člena vajecnik   Click here to Send vajecnik a Private Message   Add vajecnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - Prosím o radu - 4 odpovědí
05-05-2020 - Prosím o radu- HNOJENÍ - 24 odpovědí
31-05-2017 - Prosím o rady zázemí - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6787270 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív