Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
nihilista
Stálý Člen

Karma uživatele nihilista - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 17

poprve jsem zkusil se mi zda nekdy v 18 a vicemene pravidelne jsem zacal kolem 20. ted je mi 27 a jsem v poho.
zdar

... and all my cares go Up in smoke ...

Old Post 23-08-2001 v 01:23 AM
nihilista je offline   Profil uživatele nihilista   Find more posts by nihilista   Foto galerie člena nihilista   Click here to Send nihilista a Private Message   Add nihilista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Pohodička Příspěvek č. 18

no ja hulim od 16 ale predtim jsem uz pjestoval . Jinak vic se zacal pjestovat az tendle rok , a tydle prazdni hulim kazdej den .

Old Post 23-08-2001 v 01:56 AM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Obecné Příspěvek č. 19

Já jsem začal asi mezi 18-20rokem přesné datum je mi zahaleno oblakem jakéhosi dýmu a krom dvou let které jsem byl jaksi mimo až hulím až do dneška . Takže 6-8let

2Charter - si děláš prdel ?? v jedenácti jsem ........ už vubec nevim

Old Post 23-08-2001 v 09:40 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 20

Já jsem začal hulit ve 14 o prázdninách a to tak 1xtýdně, po začátku školního roku skoro everyday a teď v 15 jsem naprosto v pohodě a hulim tak 5x do měsíce (někdy víc někdy míň), většinou slušnější modely (K2, Californian supper, White Shark atd.).
----------------------------------------------------------------------
P.S. For Charter: V 11. to je celkem slušný, ale když jsem byl letos jako prágoš na táboře a tam jeden osmiletej kluk začal vyprávět vo Bílí Vdově.......

Old Post 27-08-2001 v 21:29 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 21

Ja som sa raz dostal na byt k jednému kamošovy a oni tam hulili. Ten kamoš či si nedám no a ja na to že aj tak to so mnov nič neudelá. Čo vám budem ďalej rozprávať. Natiahol pre mňa 3 tučné bongá a potom sa pamätám že ma uniesli mimozemštania. A čo Vy, ešte si spomeniete?

Old Post 25-05-2002 v 12:07 PM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 22

no... ja mam ten problem ze kdyz jsem ja a jeste jeden kamos zacinali, dostali jsme se vzdycky k peknejm shitum. az jednou, ale to uz nevim jiste jestli to bylo poprvy, jo letosni vanoce, kamos a jeho segra kupovali darky, pak jsme vlezli do jedny hospody, stahli dve faje toho myho "shitu" a furt nic. pak jsem nastoupil do tramvaje a tam to zacalo. byla uz tma a jak ta tramvaj vzdycky zahnula, ja se drzel ty horni tyce a naklanel se s ni. docela jsem se divil, proc se na me vsichni ti lidi tak divne koukaj... to bylo moje takovy prvni opravdovy zhuleni a ta trafka, ta nakonec byla jedna z nejlepsich jaky jsem mel (kratkej ucinek ale silnej)
no jo, po prve je to vzdycky nejzajimavejsi...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 25-05-2002 v 13:42 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

jasne Příspěvek č. 23

pamatuju si na svoje prvni kvalitni zkoureni ,to bylo jeste na gymplu ,kdy uz nevim ,ale jedna spoluzacka chodila s holandanem no a ten se prijel podivat do cech no a hadejte co si sebou privez jasne ,presne to.no dali jsme to ve trech a zacali hrat takovej fotbalek (automat ),vim ze kdykoli dostal mic Scholten (hrali jsme za NL) tak jsme prestali hrat ,padali ze zidli a lamali se smichy asi tak ..no ani nevim jak dlouho to trvalo ,ale bylo to nepopsatelny custe

Old Post 25-05-2002 v 15:48 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Obecné Příspěvek č. 24

Poprvé pořádně? To už je pár let. S kámošem jsme od kohosi dostali žonta, cestou na pivo popálili a víc než dvě hodiny se hihňali před hospodou, páč jsme nebyli schopný říct ani "Dobrý den". To bylo poprvé pořádně a tehdá mě to vlastně začalo bavit. A vydrželo mi to doteď...

[Edited by mmed on 26-05-2002 at 01:43 AM]

Old Post 26-05-2002 v 00:06 AM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lichťas
Stálý Člen

Karma uživatele Lichťas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Pohodička Příspěvek č. 25

Na podzim o podzimních prázdninách v 9. třídě. To jsme s ještě jedním starším týpkem neměli co dělat a tak navrhl že půjdem za kámošem kterej něco má. Tak jsme se u něj stavili ale neuměl to ubalit. No tak jsme šli k ještě jednomu kamarádovi kterej ubalil dva špeky. Jeden jsme vyhulili a druhej jsme šli nabídnout jedný holce. Cestou k ní to na nás (hlavně na mě) přišlo. Já jsem se porád tlemil a ten druhej kluk jí furt šahal na rameno a úchylně jí říkal ať jde ven. Nebyla z nás moc nadšená, byla dokonce pěkně nasraná.No tak jsme jí opustili a dali druhýho špeka. Pak jsme se ještě potloukali po městě. A nakonec jsme zavalili domů. Tam jsem se z toho dostal. Akorát jsem byl dost ospalej když přišla maminka.A od tý doby v tom lítám....:-)

z-h-u-l-t-e :-)

Old Post 26-05-2002 v 15:20 PM
Lichťas je offline   Profil uživatele Lichťas   Find more posts by Lichťas   Foto galerie člena Lichťas   Click here to Send Lichťas a Private Message   Add Lichťas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Palec dolů Příspěvek č. 26

...ach jo, tohle téma se tady omývá furt dokola, jak hovno v záchodě.

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 26-05-2002 v 17:56 PM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 27

tak já přidám něco do záchoda :-) přesně si nepamatuju kdy to bylo, ale myslim, že mi bylo něco kolem 16-17 a bylo to v takovým domečku, kde jsme měli s kámošema zkušebnu, měli sme kapelu, no a docela dobře si pamatuju, že to byl strašně dlouhej a hustej záchvat smíchu a jednoho kámoše to tak chytlo, že běhal nahej po louce, (bylo léto), byl tak v píči, že sme si mysleli, že to snad předstírá, ale nepředstíral :-)
řek bych, že sem se potom už nikdy tak moc nesmál až když sem si dal poprvý tripa, ale to už sem někde jinde...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 26-05-2002 v 18:34 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caravell
Stálý Člen

Karma uživatele caravell - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 28

no tag ja sem se poprve zhulila uplne nehorazne...jak jiz tady mnoho lidi psalo...hulila sem asi tag f prvaku na stredni obcas a vubec nic to se mnou nedelalo...no a pak jednou prijela kamoska s hulem z Benesova a to byl fakt hukot...sla sem na chvilicku ven...rikam mame "du jen na par minut pokecat"...no a ta kamoska jestli dame speka...tak rikam ze du sice za chvili domu, ale ze klido, protoze to se mnou stejne nic do te doby nedelalo...no a tak sme dali speka...dohulili sme ho a ja ze je to f cajku, ze pudu domu...udelala sem prvni krok a byla sem f kopru...ale totalnim...vubec sem nemohla chodit natoz srozumitelne mluvit...tagze sem poprosila kamosku at zajde k nam a at rekne mame ze prijdu pozdejc...no trapny, ale matka se ani moc nedivila...tagze to dopadlo f pohode...no a od ty doby hulim denne.......velmi mi f tom pomahaly kapky do oci VISINE...po nich pak clovek nema rudy oci...fakt super vychytafka...pouzivam je do ted....

caravell

Old Post 27-05-2002 v 08:48 AM
caravell je offline   Profil uživatele caravell   Find more posts by caravell   Foto galerie člena caravell   Click here to Send caravell a Private Message   Add caravell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Palec nahoru Příspěvek č. 29

to caravell

JoJo kvapky do očí velmi dôležitá vec.

Old Post 28-05-2002 v 01:08 AM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlu
Stálý Člen

Karma uživatele greenlu - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 30

bylo to z mé první úrody....holandský skanour, dali jsme ho v lese se sestřenicí "bez tabáku"...po dvou práscích jsme byli tak totálně vypálený, že jsme nemohli najít cestu zpátky...bloudili jsme asi hodinu, když jsme šli na to místo po čase nevypálený, zjistili jsme že jsme byli pár metrů od hlavní silnice.... :-))



špek s námi....

Old Post 28-05-2002 v 07:56 AM
greenlu je offline   Profil uživatele greenlu   Find more posts by greenlu   Foto galerie člena greenlu   Click here to Send greenlu a Private Message   Add greenlu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 31

hele lidi s těma kapkama mě fakt dostáváte, u nás všichni hulej a chlastaj jak zjednaný ale o nějakých kapkách se nikdy nemluvilo, na co to může měkdo potřebovat, teda když neni nemocnej?!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 28-05-2002 v 10:31 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Palec nahoru Příspěvek č. 32

to oton:

Ked sa fajnovo spraskas jak prasa tak máš oči úplne červené (niekdo viac iný menej) ako angorský králik no a tie kvapky to uvedú do pôvodneho stavu.

P.S. Neviem ako u Vás, ale na Slovensku skoro bežná výbava huličov.

[Edited by Sancho on 28-05-2002 at 01:25 PM]

Old Post 28-05-2002 v 12:22 PM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2442520 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív