Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Ze by to nezhulovalo?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2mott Příspěvek č. 17

To je fakt hustý! Na těch tvejch fotkách vypadaly ty palice dosti brutálně tak by člověk čekal, že to bude taky brutálně fungovat. Můžu vědět od jaký seedbank si měl semínka?

Haman - Flying smokers

Old Post 06-04-2002 v 15:07 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 18

a nebude to prostě tím že to jsou hermouši ? tam přece ta genetika zanechá pěknou paseku.to už se stalo hodně lidem i mě a taky to bylo tak jak píšeš.jednou se povedou jednou ne.akorát by mě zajímalo jestli se daj poznat jinak než pod mikroskopem ,kterej náhodou kámoš v laborce má

Old Post 06-04-2002 v 18:12 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 19

Haman: sensi seeds a Nirvana

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 06-04-2002 v 19:46 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

ooooooh Příspěvek č. 20

zdravím no mě se nezdá že by byli příčinou nezhulovatelnosti hermíci.Ba naopak když mi vyrašil nějaký hermík tak byl několikráte silnější než normál kyti,většinou jsem měl hermíky brutálně pokrytý pryskyřicí,a zhulovali fuckt festovně.Myslím že problém bude v genetice.No taky jsem se chystal ještě zasít a taky od sunseta,ale nechám to na out,a uvidíme jak to s tou kyti vlastně je

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 10-04-2002 v 18:55 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 21

MrVoslik a Haman:

tak to funguje, dal jsem to par lidem a byli nadseny, ze je to TOP. Jen to na me zabira dyl...
K2 - ryclej najezd, nedrzi tak dlouho
HP - linearni najezd a drzi a drzi...

Vida... zkuste svy modely nechat okostovat i jiny a uvidite co reknou

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 14-04-2002 v 16:42 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 22

Vydim to stejne jako mott. Pamatuju si na moji predchozi sklizen super skunku. Proste kdyz hulis castokrat ten stejnej model tak to na tebe asi ucinkuje min. Mel sem potom dost problemy se zhulit. Zasli sme do Punta na junglik umatal sem par brk, vsichni uz odmitali a ja este nedosah toho spravnyho rause.

Motte: Uvidis az votevres njakou sklenicku na horsi casy a po dlouhy dobe vochutnas svoje modylky poznas ze si vypestoval luxus

Old Post 14-04-2002 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 23

No a me se zase stalo, ze kytky nemeli poradnou tmu v dobe kvetu. Nemel jsem je ve skrini, ale jen za skrini, porad jsem vecer svitil svetlem a kdyz jsem kytky sklidil tak fakt uplny nic. Nezhulenko!

VYHULENKOVI
400W WW
400W AFGHAN,ZARE,INDIA

Old Post 14-04-2002 v 21:51 PM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 24

nejsem žádnej znalec a ani ho ze sebe nechci dělat, ale myslim, že váš nezdar nepramení ani z nedostatku vlhkosti ani z jinejch příčin, myslim, že to je prostě nějaká degradace kytky, nevim jestli genetická či jiná ale je to to co se občas stane

moje tvrzení mi potvrzuje několik faktů, loni sem pěstoval na balkóně a ač sem pozdě sázel, snažil sem se dát kytičkám co nejlepší péči, hulení bylo fakt prýmový na danej model (osivo prej CALIFORNIA ORANGE) a z toho co sem nedal na balkón mi zbylo několik (3) kytiček, bylo mi líto je vyhodit tak sem je dal do malejch květináčků za vokno v paneláku a sral na ně, sral sem na ně fakt dost, jen sem je občas zalil, byly to takový malý zmrdi, řídký (no co za voknem může vyrůst) no a pak nějak nakvetly a pak sem je sklidil, na každý byla malá vrcholová palička, za všeh kytek tak na dvě brka,

ale co to bylo za mazec!, řek bych o 200%, možná víc, silnější než moje vypiplaný kytky na balkóně z pořádnýma palicema, byl sem z toho málem v komatu :-))

tim sem chtěl říc, že kromě skříňařů nemůžem nikdy v našich podmínkách dát kytce to nejlepší a myslim si, že na 90% je to prostě v kytce jaký z ní bude model a ne ve vlhkosti, hnojení a podobně, no a bohužel se občas stane, že kytka vyjde na prázdno i když by ste se samou péčí o ní posrali, prostě příroda je mocná čarodějka jak v dobrým tak ve zlým! :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 17-05-2002 v 21:59 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 25

Lidi, tak odvolávám vše co jsem tu řekl. Po první prdu pískání v uších, po druhém hučení v hlavě, po třetím jízda, čtvrtý na posilnění, další jen pro silné povahy. Kdo má možnost, vyzkoušejte HP, je to hukot. K2 taky, ale trošku škrábe v krku...

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 02-06-2002 v 21:42 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-08-2003 - Že by už to zhulovalo? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5888860 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív