Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Jak udělat trubkový ventilátor z čtvercového?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 17

Macek001:
díky moc za vysvětlení a hlavně uklidnění. Na tom větrání šetřit nebudu rozhodně, to TD si koupím a ten přítah udělám širší než jsem původně myslel. K+

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 20-07-2007 v 14:47 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 18

Ahoj! Dik za Kacko! Ja verim, ze to bude fungovat jak ma, obzvlaste s cooltube. TD 160 by melo plne dostacovat. Silne predimenzovana ventilace zase znamena problem s nizkou vlhkosti - zvlhcovacka by jela naplno (to znamena, ze nadrz v SPS 808 by ti bez uprav vydrzela tak na 14 hodin provozu), ale silnej ventik by to okamzite vytahl a bylo by tam dost sucho. Jaky mas rozmery toho prostoru?

Old Post 20-07-2007 v 17:32 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 19

Té vlhkosti se trošku bojím no, je to pro mě jak španělská vesnice a těžko se to odhaduje bez zkušeností. Velikost pěstebního prostoru bych si představoval tak 70 cm šířka, hloubka třeba 50 cm a výška tak 100, 120 cm. Jakou tam máš vlhkost ty?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 20-07-2007 v 18:18 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 20

Mam zvlhcovacku SPS a jsem schopen to regulovat v rozmezi 45 -90 % dle potreby - samo ze dle pocasi. Pokud prsi a je celkove vysoka vlhkost vzduchu, tak je to minimalne 55% i vice. Pri dnesnim tropickem pocasi se dostanu i na 40%, coz na konci sklizne vitam. Ale dnes to saje luft teplej 30 stupnu a na vrcholcich mam 33 stupnu. To je naprd a pomohla by pouze klimatizace . Snad to holky nejak vydrzi, pristi patek se odebiraji na posledni cestu.
Doporucuju co nejvetsi vysku pestirny. Stinitko klidne dole ale prostor nad nim. Da se rict, ze cim vetsi objem, tim vyrovnanejsi podminky - mensi vykyvy vlhkosti, vetsi prostor pro pripadny horky vzduch, ktery by se mohl drzet u stropu.

Old Post 20-07-2007 v 20:45 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 21

Macek001:
díky moc za rady, vezmu si z toho ponaučení. Ještě k tomu pasivnímu větrání, je nějaká možnost zastavit únik pachu přes něj když nejedou větráky a nechci tam další pacháč? Co ty zpětný klapky, jak to funguje, není to zrovna na to?

Tu zvlhčovačku bych si také rád pořídil, našel jsem SPS 808 a stojí jenom 700 Kč což se dá. Koukám ale že je tam u ní hluk 35dB, viděl jsem i třeba s 15, takže tato bude mít asi až moc velký výkon. Jaký přesně typ máš, tento?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 21-07-2007 v 06:26 AM

Old Post 21-07-2007 v 05:49 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 22

Ahoj Calzone. Mam SPS 808. Hlucna trosku je, ale funguje dobre. Pokud budes kupovat jinou zvlhcovacku je dulezite, aby byla ultrazvukova a ne parni - ta by ti v prostoru topila. Zpetnou klapku mam na vystupu z TD. Je vyspadovana tak, ze po vypnuti ventilatoru se sama zavre. Vznikal mne tam prave pruvan pres TD, kterej hnal smrad dovnitr do bytu.

Old Post 21-07-2007 v 16:56 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 23

Macek001:
a podle čeho se mám řídit při výběru té zpětné klapky, aby mi tam fungovala tak jak má? Máš nějaké tipy kde nějaké vhodné sehnat? Jaký stačí tlak aby se otevřela?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 21-07-2007 v 22:23 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 24

čau lidi mrkněte jak jsem si udělal potrubní ventilátor ze stolního,tady je link: http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=408634
,vetrak sem použival na ofuk kytek, a odtahoval jsem pc větrákama, podobně dvouma na sobě, a měl jsem 2 páry vedle sebe-tim padem 4 větraky, a táhlo to rozhodně mín jak tenhle větrák , a dělá to menší bordel , taky ty pc větráky měli problem profouknout filtr, tenehlě větrák nemá. třeba vám to pomůže. takověj větrák stojí 200 stovky na aukru,nebo v bazaru a měl jsem na porovnání ufo kterýho tahalo 220m3 a tohle tahá víc a je to tižší... a ještě to po sklikni samozřejmě po tunim ten kybl oblepim nějakym izolačnim materialem kůli hluku....

Old Post 05-01-2011 v 20:17 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2043810 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív