Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w chronik drip #2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec dolů Ty wwooee Příspěvek č. 17

čusky kolego ,nějakou dobu sem tvé počínání nesledoval a ted koukám že si jim dal pěkně na "prdel" co?.Nemůže mít na to vliv krom Ec i to že si použil už jednou použité rohože??
Myslím si že je to škoda......... ,celková ztáta bude asi znatelná.......

Old Post 15-07-2007 v 00:21 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 18

Eso jak si psal tak to si 2x vytopil tuto skříň,nebo 2 různé?

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 15-07-2007 v 00:59 AM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letnak
Stálý Člen

Karma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 19

Eso, já se chcu zeptat na konkrétní způsob vyplachování rohoží (prostě mi to vysvetli jako blbcovi /proč jak že/ jakže to deláš), dík a pax

Old Post 15-07-2007 v 08:36 AM
letnak je offline   Profil uživatele letnak   Find more posts by letnak   Foto galerie člena letnak   Click here to Send letnak a Private Message   Add letnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od eso rimmer
ty davas enzymy mam ten pocit co ?


Přesně tak, používám pořád a nemíním to nějak měnit třísložkové hnojivo od Ah+Enzym na proplach a sem velice spokojený....alespoň se nemusím bát takových problému :-) a můžu experimentovat na samotných kytkách.....

Old Post 15-07-2007 v 20:30 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 21

čusky,sem zvědavej na ten Final solution.nasadil sem ho pouze jednou a zdálo se mi že to nic neudělalo,pouze mi to zhnusilo chut.Ale možná sem dělal něco špatně:-),je to už hodně dávno a od té doby sem to už nepoužil........až na ty listy to vypadá mooooc chutně
proč ty uschlé neostříháš??

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 18-07-2007 v 20:41 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 22

for Nakaši:není to vždy pravda,že musí být kořeny ,listy mohou bejt uschlé také ze spálení od lampy.jinak já mám někdy kořínky skoro hnědé až "černé"a na listech,nebo květech to není vůbec poznat......

Old Post 19-07-2007 v 12:31 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT
for Nakaši:není to vždy pravda,že musí být kořeny ,listy mohou bejt uschlé také ze spálení od lampy.jinak já mám někdy kořínky skoro hnědé až "černé"a na listech,nebo květech to není vůbec poznat......




for eso rimmer hnědé až v uvozovkách "černé" přeháněl sem ...........

Old Post 19-07-2007 v 19:46 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 24

je to možné kolego..... :-)

Old Post 19-07-2007 v 19:52 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Pohroma sleduje a nestaci se divit:-)))) s tim Finalem sem taky na vazkach jestli to neco dela, tentokrat sem mel pocit ze ani ne. No uvidim jestli ho priste pouziju,ale to bude az nekdy v zime. Odjizdim z CR a bohuzel musim prestat pestit :-((( ale az se vratim to bude zase PARADA

Old Post 21-07-2007 v 09:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Re: 48 den 12/12 Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od eso rimmer
tak uz je to tady. dneska naposledy aktualizuji pred kosou
necham to flusovat tak tyden.

ph 5,5++

ec 0,4/cista voda / + final solution







hnus spaleny


Zdárek taky se mi mi stalo ,že se mi tam nějakej žluťák nebo hnědák objevil ,myslim že to bylo v kombinaci s tim blbě uhlídanym Ph a tubice tomu taky krapec napraskala,ještě že už mám připravenej jenom ke smontování novej prostornější boxík kde i odtah se pokusim porešit jinym způsobem ,takže by mě už takýhle popáleninky srát neměli..
Jináč máš to pěkný káčkóózo plusóózo za skanzóózo

btw:ty hnědé listy hoď dopiče ,ať tvrdnou bambuláci!!

Old Post 21-07-2007 v 10:12 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

bude aj tipovacka ?

Old Post 24-07-2007 v 13:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 28

můj tip 630G

Old Post 24-07-2007 v 14:08 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

616 g , ale zelam co najviac

Old Post 24-07-2007 v 14:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

kua to vravis teraz

Old Post 24-07-2007 v 14:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 31

Menší oprava 500g

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 24-07-2007 v 14:31 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 32

oprava : 485g a přeji víc

Old Post 24-07-2007 v 14:37 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2016 - 2x600W 12x Chronik - 86 odpovědí
16-03-2009 - 600W Drip - 36 odpovědí
30-07-2008 - 400W chronic - 121 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3197030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív