Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dotaz nehuliče
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

to nemo, to Kmenet a ostatní Příspěvek č. 17

Já jsem se sem pravda zaregistroval jako člověk dosud nehulící, ale to mi dlouho nevydrží K téhle krásné rostlince mám nějaký vnitřní vztah, protože když někdo proti ní brojí, tak bych ho přetrh, i když jinak jsem dost kliďas, jenomže zkrátka nikdo není ochoten přiznat, že alkohol je droga a kdo chlastá denně, obvzlášť tvrdej, tak droguje doopravdy.

Já jsem jenom po přečtení threadu "brutálních zážitků" trochu znejistěl, ale asi bude pravda, že vyprávěná příhoda je vždycky horrorovější než sám prožitek.

Ale zase to alespoň nepodceňuju a takové ty rady typu dobrý přítel hulič, známé prostředí a správné rozpoložení beru vážně.

Můj kladný vztah k vám všem je daný i tím, ža mám dva kamarády huliče ( jeden z nich dost hodně ) a oba jsou úspěšní a moc fajn a vážím si jich.

Old Post 12-03-2002 v 22:45 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 18

to Avitas,

hulení je prima, co dodat ? Uvidíš sám, je to jiný rozměr, ale řekl bych, že horrorové prožitky jsou horší doopravdy než tady popsané, protože zhulený člověk si něco vsugeruje a absolutně tomu věří.. a nic ho od toho neodradí. Ono asi hodně záleží na tom, jakou má člověk psychiku a náturu, ale já osobně jsem třeba hodně háklivý na negativa ve stavu zhulenosti... nějaká drobnůstka a je tu horror !
Ale pohodoví lidičky, pohodová atmosféra tě dostanou vysoko do Matrixu (to je moje označení )
proto všichni doporučujou hulit s nejlepšíma kámošema a v pěkném prostředí, stihy potom můžou dokázat své

Tak hodně štěstí v Matrixu
a zdarec !

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 13-03-2002 v 07:28 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 19

tak předně, jako již bezpočet lidí ti vysmeklo poklonu, dělám to já taky, protože přístup jako máš ty jsem již dlouho u nehuliče neviděl, tak že tady je moje POKLONA :-)

ale chtěl jsem jen podotknout něco k těm špatným stavům, za celou mojí huličskou kariéru cca 8let, se mi to stalo tak 4×, a shodou okolností naposled včera :-)

jak to bylo, po sklizni balkonového outdooru, jsem rozdělil výsledný produkt do třech sklenic/kategorií, nejlepší palice, horší a nejhorší (dle krystalů a veliskosti) a řekl jsem si že budu zhulovat materiál od nejhoršího, čas plynul a dvě horší sklenice již jsou nenávratně pryč, a tak jsem včera načal poslední nejmenčí a nejbrutálnější sklenici, chtěl jsem si zahulit večer sám, i když sám hulim jen vyjímečně, no a tak nějak sem nevěděl kolik toho mam dát do jointa, protože to byl první joint ze sklínky, rozhod sem se pro dvě malé paličky, umotal a zakouřil,
a bohužel jsem joint ani nedokouřil do konce, musel sem zaparkovat na gauč, protože mi nechtěli nohy sloužit, a stavy byly fakt hustý, a teď se dostávám k tomu proč to tu vůbec píšu, vetšina tu napsala, že nejde o předávkování a že jde spíš o myšlenky a náladu, a tomu chci odporovat!, protože ve včerejší kaši jsem měl náladu i myšlenky silně pozitivní, ale žaludek se mi zmítal (obával jsem se blitky :-)) a točila se mi hlava jak na centrifuze,a hlavně hrozný zrychlený dýchání, kolikrát sem nemoh popadnout dech, tak 30minut to bylo fakt hodně zlý, ale pak sem se začínal dostávat do pohody a nakonec sem si ten večer ještě náramě užil, kašička jako prase
chtěl sem říct, že o to myšlení zas tak moc nejde, když se prostě přehulíš tak hodně, že máš fyzický problémy, dýchání, zvracení,a podobně, tak je to prostě předávkování a s myslí to nemá co společnýho, ale takovýhle stavy jsou fakt vyjímečný, jak jsem psal 4×za 8 let a vždycky si za to můžeš sám, jako já včera, nejdřív sem měl otestovat sílu modelu a ne si tam hned smotnou dvě palice(stejný to máš u všeho, když nevemež v potaz sílu matroše, vypij flašku absintu a taky dopadneš špatně)

PS: moje rada zní zkusit určitě, ale nejdřív myslet potom hulit (že to říkám zrovna já :-))))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 13-03-2002 v 08:39 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 20

Hm, dobrýýý nevim komu dřív dát karmu,tak si ji raději jěště ponechám.

Walhala říká,že je zajímavý že lidi s odstupem času vzpomínají jen na ty dobré zážitky,ale to je obyčejný klam paměti,se kterým se setkáte v podstatě v každém věku se vším.Ne nadarmo se totiš říká,že co tě nezabije to tě posílí...

Walhalo napiš ještě něco o guru mě to zajímá,ale moc toho o tom nevim.

K těm špatným stavům.Já teď zmírnil hulení protože mi začala ta travka dělat vyloženě díru do hlavy.Třeba si nemůžu vzpomenout na věc nebo nějakej název,kterej prostě mám zafixovanej v hlavě ale když si potřebuju vzpomenout tak jsem mimo.

Poraďte mi někdo co s tim proboha!!Nechci se vzdát mojí milý roztomilý gandži

Old Post 19-03-2002 v 13:38 PM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

to warial Příspěvek č. 21

Teda já nevím, jestli je to travkou, já jsem hulič začátečník, takže zkušenosti chybí ale já si každou chvíli nemůžu na něco vzpomenout a hrozně mi to vadí, někdy si nevybavím úplně běžnou věc. Jenomže při svojí profesi si musím pamatovat velké množství informací, tak je to asi normální.

Mozek prostě vyřazuje nadbytečné info a občas to dělá jak ho zrovna napadne, pacholek.

Ale hlavně, kup si Piracetam v lékárně. Už tady byla o tom řeč dříve, a zase budeš mít hlavičku jako břit !

... vážně to funguje !

Old Post 19-03-2002 v 14:43 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

to:Avitas Příspěvek č. 22

No víš celkem se mi ulevilo že nejsem jedinej s timhle votravnym problemem.
S tim piracetamem já nevim.Mám sice povolání kde taky musim uchovávat v hlavě dost info a hlavně se soustředit na danou věc a ůplně se do ní vžít.Ale na druhou stranu jsem odpůrce léků a různých umělých jak já tomu říkám mozkových hnojiv.Ale mám ten přípravek zapsanej a když bude fakt nejhůř tak ho prubnu.Díky

Old Post 19-03-2002 v 14:55 PM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Dotaz To Avitas&Warial Příspěvek č. 23

Tak panove k tomu Piracetamu: ja jakozto profesionalni hudebnik a v
neustale koncertnim stresu at uz solovem nebo orchestralnim, jsem byl
nucen vyzkouset ten Piracetam taky. Ono se totiz da spatne skloubit
huleni a koncertovani.Prece jenom kdyz mas neco hrat na podiu zpameti jako
ze se to vyzaduje, musi byt clovek fakt hodne v poradku, mam na mysli v
hlave. Jde ted o to, ze stejne jako Arial nemam rad jakekoliv chemicke
sragory,jako leky atd...Podle me kdyz je clovek nemocen, tak telo je od
toho aby si s tim poradilo samo ne? A ne ze do sebe budu cpat nejaky
svinstva a pod. To samy s hlavou, boli hlava? No tak to se neda nic delat,
jednou prestane, nebudu kvuli tomu do sebe prat Brufeny a
dalsi. Samozrejme chapu, ze nekteri se bez toho neobejdou.Ale ted zpet k
tomu Piracetamu.Byl jsem prinucen si jej koupit taky, protoze jsem byl tak
vysrackovanej z hrani a samozrejme z huleni (Je to nezbytne si potom v
klidu ubalit aby clovek zapomnel a uvolnil se) ale tahle kombinace byla
pro me dost brutalni. Cili jsem to prubnul a postupoval podle navodu a
z vlastni zkusenosti rikam ze je to dobry, ale tak na maximalne mesicni
kuru a ozdravny proces sede kury mozkove, nebyl bych schopen na tom jet
porad, protoze, a jak uz jsem napsal, vse chemicke podle me telu
skodi...takze jen tak na okraj

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 19-03-2002 v 16:43 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Avitas
Teda já nevím, jestli je to travkou, já jsem hulič začátečník, takže zkušenosti chybí...


Takže už zkusil?

A jelikož jsi už registrován, posílám Karmu.

P.S. Tráva není droga, tráva je světový názor.

Old Post 19-03-2002 v 16:54 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 25

to Bryant:
Jo souhlas, tělo není tak primitivní organismus, aby si nějak neporadilo a když do sebe člověk začne cpát tyhle novodobý zázraky, tak docílí akorát toho, že tělo zlenivý a nebude bez toho fungovat tak jak má. S tím koncertováním jsi mi připoměl, že kámoš měl dřív metalovou kapelu a před zkouškou se vždycky zhulili jak psi a pak tam jenom čuměli do blba a brnkali nějaký blbosti .
to warial:
Já zapomínám, když hulim i když nehulim (a zapomínal jsem i před tím, než jsem hulit vůbec začal) ale ono se to tak nějak nabízí svádět zapomínání na hulení je to nejjednodušší a nejrychlejší řešení . Radši bych se přiklonil k nějaké osvěčené přírodní medicíně (třeba zkus jinej model )
to Avitas:
Tak ty už jsi taky hulič? Škoda, teď tvoje názory už nehuliči nebudou brát vážně .

Old Post 19-03-2002 v 16:57 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Obecné Grower zase bez kazu Příspěvek č. 26

2 Mr.Proper 2 Al-Ban a vlastně 2 All

Nojo,

jediný "kaz" na Groweru v podobě registrovaného nehuliče již patří k minulosti.

Nechtěl jsem tu prezentovat první zkušenosti ( znáte to všichni, že ) a ono ostatně z těch prvních pokusů ani nebylo o čem povídat.

No teď už můžu s jistotou říct, že pokud to bude pokračovat takhle úžasně dál, jsem pro tu naši travičku navěky ztracen a stojí za to i to, že už nebudu komentovat různá fóra jako nehulič.

A stojí za to i asi nějaký ten negativní stav, kterým to vlastně všechno začalo.

Díky všem za podporu, dobré rady ... a vůbec

Old Post 19-03-2002 v 17:25 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 avitas Příspěvek č. 27

já osobně nemůžu říct, že by mě někdy samotný hulení dostalo do nějakýho nesnesitelnýho stavu. taky nechápu lidi, kterým nabízím jointa a oni mi na to řeknou, že po tom mají hrozný depky a takový věci... to se mi asi nestalo. možná někdy když sem začínal hulit, ale to už si moc nepamatuju :-)) když se člověk vyhulí, tak se dostane prostě do takový super pohodičky, kdy mu nic nechybí... taky sem za ty roky zjistlil, že se člověk musí naučit hulit, v tom bude asi celý to tajemství. každopádně když mi bylo někdy hnusně, tak sem si s kámošema dal špíčka a hned to bylo supr... ale asi bych nemohl nikdy hulit sám... vlastně jednou sem to zkoušel, ale chvilku po tom sem valil mezi lidi, takže to bylo jako obvykle... hulit sám musí bejt asi zvláštní, to by mě asi nebavilo...

live ganja, live!!!

Old Post 19-03-2002 v 19:20 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička Ohledne huleni alone Příspěvek č. 28

Ja nevim, samozrejme ze je lepsi byt vzdycky s nekym kdo huli, treba s kamosema, ale zase z vlastni zkusenosti vim, ze i sam si zahulit neni nekdy na skodu. Jde jen o to jak se k tomu clovek postavi a hlavne!!! musi vedet uz dopredu co bude podnikat. Ja jsem si nescetnekrat ujel jen na tom, ze jsem zhulenej na prach zapadl do postele pustil si muziku a cumel do stropu...jsou to taky pekne haluze Verte mi, stoji to za to...nebo staci se jen tak vypeprenej projit venku sam nekde, nebo vecer v noci...zase s muzikou treba v discmanu...Ale stalo se mi nekolikrat,a taky je to moje chyba.Sel jsem jednou ze jako ven, dal jsem si do discmana Massive Attack a brcko po ceste...byla tak jedna rana, nikde nikdo, ale ten Massive me tak vyspeedoval a vystihoval, ze jsem fakt nakukoval za kazdej roh, jestli tam na me nekdo neciha takze zase, davat pozor a hlavne promyslet proc a jak a nac a....

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 19-03-2002 v 21:34 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 Bryant Příspěvek č. 29

no je teda fakt, že poslouchat zhulenej hudbu je nářez... takže to může bejt v pohodě aji samotnej. každopádně to musím někdy vyzkoušet, ale přece jen kolektiv huličů je kolektiv huličů :-)))

live ganja, live!!!

Old Post 20-03-2002 v 08:20 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Palec nahoru To Gizmo Příspěvek č. 30

Ale jo, to ja souhlasim,ze kolektiv hulicu je fajn, jen to praktikuju nekdy,kdyz se mi zrovna nechce hulit s nasima,nebo se me nechce nikam ven za kamosema,tak sednu na okno,odpalim a je to taky v klidu..

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 20-03-2002 v 12:37 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 31

to Bryant

Mas pravdu.V kolektivu je sranda a pohoda ale stejne mam nejhustsi zaseky kdyz frcim sam.Clovek muze vic veci promyslet do hloubky a lip se odpoutat od reality.Mezi kamosema je to horsi nenechaji me letet.Vzdycky jen chvilku.Ale vsechno ma neco do sebe.
Proto me kdysi zarazilo jak JXD doporucoval NIKDY NEKOURIT O SAMOTE......A Proooooooc??????
To je mozna dobra rada pro lidi s nejakou tezsi psychickou vadou aby se jim ten stav treba nezhorsil ale pro celkem vyrovnaneho jedince za ktereho se povazuji je maximalni prozitek vychutnat si oboji.
Z kamosema sranda.O samote skoro astralni cestovani.Oboje super.Kde je problem?

Piškot @ like @ high

Old Post 20-03-2002 v 12:54 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička Piskote!!! Příspěvek č. 32

Tak to jo,

ses presne moje krevni skupina. Uplne to same si myslim ja....nazval jsi to trefne::::::astralni cestovani Ja zazil spoustu takovej zaseku, kdy jsem malem jednou prepadl z takove mensi skaly, to byl ulet.Myslel jsem ze dostanu infarkt. Jsem tak jednou sel na prach na prochazku,v noci, zase s muzickou , a zasekl jsem se na krasnem vyhledu na mesto, bylo to proste nad mestem ta vyhlidka, ona je to takova mensi skalka.Tak jsem tam stal, cumel jak pako a kochal se...jo jeste jsem zapomnel ze foukal dost hustej vitr. A me nic jinyho nenapadlo nez jit fakt na uplnej kraj, protoze se me libilo, kdyz se do toho vetru muzu oprit, rozpazil jsem ruce, zavrel oci a nechal jsem ho do sebe proudit, neuveritelne!!!, samozrejme ze vitr trochu povolil a ja jsem to nejak neuhlidal a zachranoval jsem se fakt v momente kdy jsem byl hodne nahnutej dopredu.....uaaaa, tak pekelny tlukot srdce jsem jeste nezazil...proste debilni napady Ale to uz zase asi patri do jineho threadu sorry

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 20-03-2002 v 13:52 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2004 - Dovedete nehulit??? - 40 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9783830 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív