Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » sensi star 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 17

Vzhledem k velikosti kvetinacu bych prepnul. Ano ten opozdeny rizek z toho radost mit nebude.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 07-03-2006 v 07:01 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 18

to nozdra:jak to myslíš,roztahovat? ty větve jsou zatím ještě dost krátké a nedokážu si dost dobře představit,jak bych to dělal...

Sinuhet:jakou by si zvolil pěstební techniku,kdybych to teď přepl? protože jak říká nozdra na ten ScoG tomu opravdu ještě něco chybí...

to plha:co máš na mysli tím,aby vypadaly zdravěji?

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 07-03-2006 v 17:12 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 19







Hi all,tak jsem se na konec k něčemu přece jen rozhodl a kytís jsem včera přepnul...taky jsem si koupil pletivo a uděla mřížku-je to klasické pletivo do králikárny s šestiúhelníkovými oky-jsou to ta větší oka s průměrem kolem 2cm...jinak přikládám fotky z posledního dne na 18/6-tzn. ze 39.dne...příště přiložím už i foky s nachystanou mřížkou...
co se týče fotek,tak na předposlední fotce je vidět,že nejmenší z holek se již definitivně chytla,tak jsem neváhal ani minutu a ve třetím patř jsem provedl opět pokus o FIM viz. poslední foto...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Naposledy upravil warior 12-03-2006 v 19:44 PM

Old Post 12-03-2006 v 19:17 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

1. den 12/12 Příspěvek č. 20







hi,growers,
tak jsem tady po delší době s dalším uploadem.Sice trochu opožděným,ale aspoň nějakým jak název napovádá,jsou to fotky z prvního dne květu,kdy jsem také umístil do skříně mříž z pletiva. Takže jsou už asi necelé dva týdny staré...jinak průběh celého pěstování mi zatím připadá naprosto poklidný :smoke: možná ale až trochu moc,připadá mi,že kytky rostou docela pomalu na rozdíl od jiných 150w projektů z groweru...Nemyslíte? (s ohledem, že klony jsem dal pod sodík 4.2.,přepínal jsem 11.3. a dnes je 23.3.)

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 23-03-2006 v 19:55 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 21

tak vážení a milí,dnes máme 23.den květu a na kytičkách už to jde taky pořádně znát!!! všechny kytky už začaly naplno kvést a doufám,že celý grow bude až do sklizně probíhat hladce! vyskytl se jeden problém. myslím,že jsem kytís trochu přehnojil,protože začaly hnědnout listy-však posuďte z fotek sami...chtěl bych taky dodat jeden zlepšovák-chci do skříně umístit dvě 1,5l PET flašky s odříznutým hrdlem,ve kterých budu vyrábět CO2-klasickou přírodní metodou tzn. droždí+cukr(myslím,že tomu tady někde byl věnovaný celý thread). co si o tom myslíte? bude to mít nějaký znatelný účinek??? může se to projevit třeba na výnosu???

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 03-04-2006 v 16:00 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 22

Zdarec, neviem ako sa CO2 prejavy ked je vyrobene prirodnou metodou, ale urcite by ma zaujimali tie fotky skus ich poslat este raz

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 03-04-2006 v 16:11 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 23

CO2 je stále len CO2,nech ho vyrobíš akokoľvek
Ono s tým CO2 je to ťažké.Záleží na ventilácií,koľkokrát Ti vytiahne z pestiarne komplet vzduch,ak máš aktívny odťah,tak to podľa mňa ani nedávaj,ak vypneš odťah,bacha na teplotu,plesne,v noci to zmysel nemá(vtedy potrebuje kyslík) a myslím,že ak by si to tam aj dal,tak rozdiel nezbadáš(teda ak to neupravíš tak,aby si mal cez svietenie zvýšený obsah CO2) a aj to asi nemáš s čím porovnať.
Možno by to malo len jeden efekt a to:keď už som sa o tie kytky toľko staral,tak musia byť zaručene lepšie(placebo efekt).Tak neviem,či by to za ten smrad(čo myslím,že by tie kvasnice dali) vôbec stálo

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 03-04-2006 v 16:33 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

fotky z 20. dne květu!!! Příspěvek č. 24







omlouvám se vám za spoždění,ale o5 to musím svést na techniku...nějak mi protestoval foťák...tak tady tedy jsou

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 06-04-2006 v 17:42 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 25

takže nějaké nové informace o žloutnutí listů,protože už to začalo být opravdovým problémem:listy začínají žloutnout od špiček a postupně odumírat.vypadají,jako by byly spálené lampou,jenže se to objevilo i na spodních listech,které jsou od lampy dostatečně daleko...zkoušel jsem hledat i ve fórech,které se zabývají výhradně nemocemi a neduhy,ale nenašel jsem ni,co by odpovídalo tomu,co se děje mě...osobně bych to ale tipoval na přelití,protože to se pak projevuje usycháním listů-vypadají jako spálené...takže jsem teď přestal kytky zalívat a nechám je ať pořádně vyschnou...co myslíte,projeví se to nějak na úrodě když jsou už víc než 20 dní na květu?
P.S. zkusím dodat nějaké ilustrační foto co nejdřív...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 10-04-2006 v 15:41 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masta_ala_basta
Stálý Člen

Karma uživatele masta_ala_basta - 92% PěstitelskáKarma uživatele masta_ala_basta - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 26

tak jak ti to vypadá s těmi listy?? a co třeba nějaké další fota??peace

Old Post 18-05-2006 v 14:34 PM
masta_ala_basta je offline   Profil uživatele masta_ala_basta   Find more posts by masta_ala_basta   Foto galerie člena masta_ala_basta   Click here to Send masta_ala_basta a Private Message   Add masta_ala_basta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1l
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1l - 89% PěstitelskáKarma uživatele Dev1l - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 27

Cus wariore.To žloutnutí může bít způsobeno ph,nebo přehnojením.Nějak mi uteklo čim a jak hnojíš,ale žloutnutí listů od špičky je typickej znak přehnojení...gl

Old Post 18-05-2006 v 15:33 PM
Dev1l je offline   Profil uživatele Dev1l   Find more posts by Dev1l   Foto galerie člena Dev1l   Click here to Send Dev1l a Private Message   Add Dev1l to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

aktualizace Příspěvek č. 28

po dlouhé době se o5 ozývám!!! omouvám se za tuto proluku, ale byla dána mou nepřekonatelnou leností a jinými starostmi(také o kytky samotné). Od posledního příspěvku už uplynulo spoustu času, takže se i změnila spousta věcí:
1) co se týče žloutnutí kytek- vypadalo to opravdu hodně bledě, bohužel to nemám nikde nafocené, ale bylo to jasné přehnojení a nejspíš i přelití, tak že jsem jednu dobu dokonce myslel, že při maximálních ziscích si po sklizni ubalím jednoho špeka a budu děkovat JAHovi aspoň za něj... kytkám zkrátka úplně seschly vrchní listy, ale téměř kompletně a málem i se zárodky dalších pater a palic...nakonec se však podařilo kytičky z nejhoršího vysekat a vypadá to, že možná bude i sklizeň okolo 20g-nesmějte se prosím,kdybyste viděli stav kytek, tak byste se divili, že vůbec tolik.
2)taky jsem odendal pletivo, protože kytky naprosto přestaly růst a nemělo tedy další smysl ho nechávat na místě... a myslím, že to byl krok, který kytkám prospěl.
3)blíží se mi pomaličku datum sklizně-myslím, že to částečně provedu už teď o víkendu-budu sklízet na etapy. Vše ještě nejdřív nafotím a postnu sem, takže se nebojte, že bych vás chtěl ukrátit na vašem nezpochybnitelném právu vše zkritizovat :-)

P.S. hnojil jsem sadou od general hydroponics a phyt-aminem...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 19-05-2006 v 17:39 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

SKLIZEŇ!!!!! Příspěvek č. 29











tak a je to tady...konečně jsem se dočkal!!! a vy také! sklízel jsem sice nakonec až v pondělí,ale stálo to opravdu za to!!! sice toho není mnoho, ale je to parádní skunk, kterej skuřuje jak prase, chutná výborně a voní přenádherně!!! co víc si přát!!! :-) sklidil jsem zatím dvě kytky, takže ještě dvě na mě čekají, ale těm bych dal ještě tak maimálně dva týdny a potom bych je sekl taky...mrkněte na fotky a doporučuju: ZVĚTŠUJTE, ZVĚTŠUJTE, ZVĚTŠUJTE!!!
prvních devět fotek, jsou dvě kytky, které ještě zůstaly ve skříni a ta poslední je kytička, kterou jsme s ještě jednou její úplně stejnou sestřičkou už sklidili...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Naposledy upravil warior 24-05-2006 v 21:32 PM

Old Post 24-05-2006 v 15:31 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

SKLIZEŇ-2.ČÁST!!!!! Příspěvek č. 30










tak jsem se konečně dočkal! zbylé dvě kytičky ukázaly co umí a konečně dokvetly! Myslím, že výnos z těchto dvou bude minimálně dvojnásobný než z dvou předešlých. Ale konec konců posuďte sami... vypadáto fakt mňamkově! už se těším až si to zakouřím! hodím pak smokereport!
jen tak mimochodem ta kytka co je hned na druhé fotce zhora je ta, co byla celou dobu nejmenší
P.S. určitě fotky zvětšujte!
P.P.S. nejvíc mě překvapilo to,co je na předposlední fotce-takovou páldu těsně nad hlínou jsem ještě neviděl

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Naposledy upravil warior 10-06-2006 v 17:59 PM

Old Post 10-06-2006 v 17:41 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 31

kolik to je celkem géček po usušení? vypadá to celkem good... :-)

Old Post 10-06-2006 v 18:53 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 32

Jack: ještě to není usušený, takže nevím, ale hned jak to bude, tak řeknu...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 11-06-2006 v 13:58 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2015 - 9x Sensi Star 400w/600wHPS - 135 odpovědí
30-08-2013 - Sensi Star 250W - 46 odpovědí
13-02-2013 - 9x Sensi Star 600W - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3330190 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív