Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Indoor - hokuspokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 17




Kvetinac do kteryho chi dat dve kyti - do ty velky skrine - mam dva - takze ctyri kyti do ty skrine asi zatim - no mozna vic.
A skrin noo

Old Post 15-06-2005 v 12:19 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 18

jakože nevím jestli je dobrej nápad dávat víc kýtíz do jednoho qetináče... spíš co kýtíz to qetináč... ale pokud tak buou dvě tak by to snad šlo, ale nejlepší nápad to není

pokud máš dvě MH tak je tam nech, ty sou na růst ideální a pak na qet jen našroubuješ 400W sodík a jedeš... siply clever

[size=1]

Old Post 15-06-2005 v 12:24 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gaba
Stálý Člen

Karma uživatele Gaba - 91% PěstitelskáKarma uživatele Gaba - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 19

Zařídil sis nějak tu teplotu?Přes 30 je to fakt mooc.Jak by tě bylo kdybys byl přes den nonstop v sauně?!Jinak jestli máš možnost dát kytí samostatně do květináčů,bylo by to rozhodně lepší.Jednou jsem měl 3 kytí v jednom květináči a to samo nebylo vůbec dobrý-2 sem musel časem utnout-tak to pořeš raději dřív než já..Jak píšeš velikost skříně : 114x145x46 cm,tak tam se ti vejde hafo květináčů-na nich bys rozhodně šetřit neměl-těch pár kaček udělá svoje.A jak jsi psal,že mrzačíš kytí,když jim žloutnou listy:já osobně nepreferuju trhání,či jiné"mrzačení" kytí,protože kytka ze spodních listů bere energii na vegetaci=>žloutnou jí listy,až budou pro kytí nepotřebný,tak samy odpadnou-příroda to má vychytanýPEACE a ať tě to roste

z grower chatu:
[anti-drugs] vy kdyz to svinstvo prodavate skolakum a ani to nedanite ja pak mam prazdnou hospodu protoze mlady radisi chodej kourit nez na pivo a ja musim pivo danit
[femyli] treba k tobe do hospody nechodej , protoze jsi debil

Indoor miniskleník 400W | 2*Super Skunk x Original Big Bud SKLIZENO
2nd round # 400W | 3*Super Skunk x Original Big Bud 2*Orange Bud SKLIZENO
3rd round 6x SSxBB(4x hlína 2x bubbler) produced by Gaba(400W) SKLIZENO
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 15-06-2005 v 20:36 PM
Gaba je offline   Profil uživatele Gaba   Find more posts by Gaba   Foto galerie člena Gaba   Click here to Send Gaba a Private Message   Add Gaba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gaba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 20

to Gaba:
Tu teplotu budu resit az po presunu do ty vetsi skrine. Zatim to mam pouze v tom kartonovym boxiku.
Uz sem sehnal dalsi pestebni nadoby - 4 kyble od primalexu - takze kyti dam zvlast.

Old Post 16-06-2005 v 16:12 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 21

:-D
UZ se pripravuje skrin - osadil sem ji dvema 400W lampa :-D
BUDU ty lampy mit napevno u stropu - alespon prozatim - hejbat budu kytickama. . sem uz vnitrek lakoval a nic moc - asi v pondeli skocim spis pro tu folii do zdravotnickejch potreb:-)
TEPLOTA:
Kdyz sem zapnul obe dve lampy - bylo behem hodiny ve skrini vice jak 50°C
Potrebuji snizit teplotu alespon o 25°C ..
LAmpy oddelim jeste jednim sklem od pestebniho prostoru - pricemz lampy maji jeste jedno vlastni sklo. Do tohoto prostoru budu nasavat a odsavat vzduch 6 PC 12Vvetraky(8x8cm) - 3 na pritah a 3 na odtah.
JInak pestebni prostor pod sklem bude mit svojicirkulaci v podobe 4 techto vetraku - 2 na pritah a 2 na odtah + jeden vetrak 220V ktery bude foukat na kyti! .
DOUFAM ze se mi timto zpusobem podari ucinne chladit alespon jednu zapnutou lampu tzn. 400W vybojku - kdyby to uchladilo obe byl bych jedine rad - ale pochybuji :-X .
Zejtra pozejtri planuju dokonceni - mozna hodim fotky jak vypadaji ty lampy v ty skrini . .
Jinak muzete mi nekdo poradit a rict co si myslite o tom chlazeni - zda-to uchladim nebo ne?? . . diks
Zatim Cus

Old Post 18-06-2005 v 16:41 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 22

jesis marjaa! . JA ZABIIM SVYHO PSAAAA . . . kurva draat

Old Post 18-06-2005 v 17:38 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 23

50°C je dost.... Prihod fotky ať vidime, jak jsi pokrocil.
Mej se a pokracuj dale.

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 19-06-2005 v 09:28 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 24

ZDAR
No takze sem pekne v haji - pes me ozral kyti kdyz byli na balkone - sem myslel ze me trefi slak!.
Sem je tam dal pac sem jim delal ten novej domov - a tohle me cekalo
:-Z
Nastesti sem mluvil s jednim clovekem - a necha me 3 rizky nejakeho skunku - model nevim jeste :-/
Ve skrini je situace nasledujici:
Sviti 400W metalhalidova lampa - steny jsou natreny na bilo - ale je to nahovno :-/ - zapojeny jsou 4 PC vetraky - lampy jeste nejsou oddeleny sklem ani nemaj jeste svuj okruh chlazeni a na dne skrini se pohybuje teplota kolem 35°C pri zapnute jedne lampe a zapnutem nasavani a vysavani :-).
Stav kyti: JSOU V prdeli :-Y - ani nevim jestli sem mam davat fota takovejch mrzakuu .-/
Alespon hned jak bude fotak hodim nejaky fotky skrine
ZAtim cuss

Old Post 21-06-2005 v 11:54 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 25

tak to je teda pechacek. Ale ne abys toho psika mlatil!!! Pes=nejlepsi pritel cloveka...
--- cili - nic o tom ze je nejlepsi pritel growera to nerika
Keep growing ... urcite se ti to povede

Old Post 21-06-2005 v 12:04 PM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 26

Veskere osazenstvo skrine pomalu ale jiste umira :-(
Jen snad dva kousky by mohli prezit - nicmene kuli dvoum no name kyti nebudu svitit 18h denne 400W vybojkou.
Takze je asi presadim do kvetinacu a hodim na balkon - a uvidime co se s nimi bude dit!
Do konce tydne dotvorim skrin do finalni podoby - a pristi tyden mam slibene ty rizky :-)
DOTAZ:
Sem ze severnich cech - a rizky jsou z Prahy - jak je co nejsetrneji prepravit - automobilni zatim nejsem!
Diks za typy zatim 3

Old Post 23-06-2005 v 12:05 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekk_hudy
Stálý Člen

Karma uživatele tekk_hudy - 80% PěstitelskáKarma uživatele tekk_hudy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 27

Pokud je dostanes fpoho zabaleny tak klido prevez ve vlaku ... taky sem s nima jel vlakem a jeste sem je mel cca 3hodky v uschovne na nadrazi ) Prezijou to v klidku neboj

Old Post 23-06-2005 v 12:10 PM
tekk_hudy je offline   Profil uživatele tekk_hudy   Find more posts by tekk_hudy   Foto galerie člena tekk_hudy   Click here to Send tekk_hudy a Private Message   Add tekk_hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 28

2 frutexx: problém se psem mně taky potkal, sice mi kýtí nežral, máme masožravýho psa, ale pořád mi kopal díry vedle políčka na zahradě, a tím pádem mi je zasipával hlínou, nějakej čas jsem to odkopával, a stejně mi to nepomohlo, tak jsem se na to vysral, asi 5 kytek šlo do ...... a mám klid , sice mně to docela sere,ale 5x denně to odhrabávat se mi nechce

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 23-06-2005 v 13:31 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 29

Sem ted mimo . . aktualizace prijde pozdeji - pracovni vytizeni - prace na skrini je nulova . . NEMAM CAS :-( . . ozvu se snad v prubehu prazdnin.
Zatim cuss

Old Post 01-07-2005 v 12:42 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 30

Až postpoupíš se skříní tak dodej fota jak jsi postoupil nebo úplně zhotovil Převážel jsem 2řízky Blue Berry vlakem a můj stav byl uplně v p**i a zvládl jsem to já i ony a vypadají v poho. S převážením nemám zas takové obavy

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 01-07-2005 v 13:31 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 31

sem zpatky
TAkze uz jedu dalsi kyti - mam je pod 400w metalhalid a dari se jim pekne - hodim fota BYE

Old Post 06-08-2005 v 19:05 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 32




CUss
Takze 4 tyden jedu novou varku.
Zasadil sem 10x outdoor model "od kamose" proste NONAME - (bohuzel zatim nemam prisun nejakych kvalitnich indoor rizku).
Skrin jeste zdaleka nevypada podle mejch predstav - nicmene kyti nevypadaj ze by meli neceho nedostatek ci naopak prebytek.
Zalejvam cca po 2 az 3 dnech a kazdou druhou zalivku dostanou obohacenou o kristalon start.
Rostou v mem namichanem substratu - zahradni humus + pisek.
Sviti 800W metalhalid 18/6 - a mam problemy s teplotou a vlhkosti!
Je tam kurva parak i pres 35 stupnu kolikrat - dyz nejsem doma vyschnou chladici a zvlhcovaci hadry kery sou na lampacha a pak teplota vzrusta - musim to jeste poresit nez koupim sodik kery tam soupnu na kvet.
Nicmene posudte samy - i kdyz fotky se o5 moc nevyvedli.

Old Post 18-08-2005 v 19:20 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2006 - Indoor + Out - 5 odpovědí
29-05-2005 - Indoor 250 sodik,1 pokus - 17 odpovědí
18-06-2005 - 1.indoor pokus - 114 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9816590 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív