Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Sčítání aktivních Growerů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Zvolte jednu možnost :
Jsem nový člen
Jsem stálý člen
jiné členství
Grower pouze čtu,nepřispívám
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
thc.garcia
Stálý Člen

Karma uživatele thc.garcia - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 17

Janxu:Podle mě maš pravdu je uplně jedno kolik kdo ma karmu nebo jestli je novej nebo stalej člen!!!Je tady hodně kvalitní info a to je duležitý jak pro začatečníky tak i pro pokročilé!!!

Old Post 06-05-2005 v 07:05 AM
thc.garcia je offline   Profil uživatele thc.garcia   Find more posts by thc.garcia   Foto galerie člena thc.garcia   Click here to Send thc.garcia a Private Message   Add thc.garcia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtep-petr
Stálý Člen

Karma uživatele rtep-petr - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 18

Ahoj
Kolik kdo má kyrmy není zase tak jedno. Člověk se podle toho může snadno orientovat, když Vám poradí někdo s ,,velkou" karmou je asi pravděpodobné, že už má něco za sebou a měl by vědět o čem mluví. Je to sice jen orientační, ale lepši než nic.
Toť můj názor

Old Post 29-05-2005 v 22:23 PM
rtep-petr je offline   Profil uživatele rtep-petr   Find more posts by rtep-petr   Foto galerie člena rtep-petr   Click here to Send rtep-petr a Private Message   Add rtep-petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od High Flyer
...Statistiky sou holt na prd.


Taky to je treba tim, ze spousta lidi tenhle thread ani nevidelo. Kuprikladu ja jsem prvnich par mesicu tady na groweru do Kurarny ani nevlezl, protoze jsem cetl jen pestitelske fora.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 02-06-2005 v 19:20 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 20

2 hanyz: presne tak... terba ja taky projizdim kurarnu jednou za dost delsi dobu... stejne jako kanal... rekl bych ze z threaduuu v nich umistenejch je stejne s nejakou "vypovidaci schopnosti" jen tak zhruba 20 % ... a to je pak jeste v kazdym threadu zhruba 50 a vic % offtopic........ takze si to nezaslouzi tolik pozornosti....

First-Time-Inbox-Grow; 150W; HYDRO-Drip; + PC automatizace <ZASAZENO>...
Project GreenHouse => OUT 04 by Kernelerror

Sviť si pro radost, bude toho vždycky dost...

-------------------------
!!! ŠHOT ME DOWN !!!
-------------------------

Old Post 09-06-2005 v 13:28 PM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oltever
Stálý Člen

Karma uživatele oltever - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Mementor
Voe spočitaní jsou přesně... teď je to 6597 členů s 0 příspěvky
musel jsem to počítat celé odpoledne kámo nejdřív mysli, pak hledej a pak zakládej nové thready ale jinak pohoda

No koukám, že je to hodně velké číslo

olt

Old Post 02-07-2005 v 17:42 PM
oltever je offline   Profil uživatele oltever   Find more posts by oltever   Foto galerie člena oltever   Click here to Send oltever a Private Message   Add oltever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 22

Já jsem tu přes 2 roky, teď jsem si dal asi půl roku přestávku a jsem z5

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 04-07-2005 v 10:06 AM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McGregor
Nový Člen

Karma uživatele McGregor - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 23

Mno,já osobně sem tu již déle než většina,i přesto že registraci jsem provedl nedávno až po několika letech co jsem koukal na tento server,a už tři roky aktivně nepěstuji(vzhledem k ekonocmické situaci zas budu) ale i přes tyto fakty a malé množství příspěvků(dané tím že co bych mohl napsat už bylo napsáno) se považuji za stálého člena,už jen proto že aspoň sem tam nakouknu a ne jen se přihlásim,hodim šťek a zmizim.

Kdo mi řekne kdo jsem? A jak se menuju? Hmm,neřeš,kalíímmééééé

Old Post 09-07-2005 v 05:19 AM
McGregor je offline   Profil uživatele McGregor   Find more posts by McGregor   Foto galerie člena McGregor   Click here to Send McGregor a Private Message   Add McGregor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 24

Clenum GROWERU a pestu zdar

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 09-07-2005 v 07:41 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobromil
Nový Člen

Karma uživatele Bobromil - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 3  

Nazdar lid sem tu novej Příspěvek č. 25

Ahojky lidicky!!!!!
Sem tu novj clen tak nevym co a kde tu je.
Nedate mi nekdo nejake zakladni rady?
sotva se mi povedlo odeslat tenhle prispevek

Old Post 10-07-2005 v 11:55 AM
Bobromil je offline   Profil uživatele Bobromil   Find more posts by Bobromil   Foto galerie člena Bobromil   Click here to Send Bobromil a Private Message   Add Bobromil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 26

to Bobromil: zakladni veci se dozvis ve FAQu a kdyz si nebudes s necim vedet rady tak ve FORU ti nekdo poradi, ale dobre si to vse prohledni je tady vse jen musis hledat

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 10-07-2005 v 12:47 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Pohodička sčitaní Příspěvek č. 27

tak to sem ja

Old Post 11-07-2005 v 14:44 PM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanychka
Nový Člen

Karma uživatele hanychka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 28

novy clen, staly clen nebo cestny clen, stejne to jsme k***a vsichni jenom lidi nebo ne? a pokud mame vsichni radi koureni koreni, neni co resit.

Old Post 14-07-2005 v 13:42 PM
hanychka je offline   Profil uživatele hanychka   Find more posts by hanychka   Foto galerie člena hanychka   Click here to Send hanychka a Private Message   Add hanychka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 29

a já jsem řízkomlat a jsem na to hrdej...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 14-07-2005 v 17:59 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanychka
Nový Člen

Karma uživatele hanychka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 30

bezva, ja jsem vegetarian ....

Old Post 14-07-2005 v 23:46 PM
hanychka je offline   Profil uživatele hanychka   Find more posts by hanychka   Foto galerie člena hanychka   Click here to Send hanychka a Private Message   Add hanychka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNf_cz
Nový Člen

Karma uživatele iNf_cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 31

cumil

always fresh, always smoky.
_inf

Old Post 16-07-2005 v 03:56 AM
iNf_cz je offline   Profil uživatele iNf_cz   Find more posts by iNf_cz   Foto galerie člena iNf_cz   Click here to Send iNf_cz a Private Message   Add iNf_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kel
Stálý Člen

Karma uživatele kel - 83% PěstitelskáKarma uživatele kel - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 32

zdravim Vas, ja sem novy clen, ale jsem tu cca pul roku. A prave ted mi prisli mikiny ze suvenyru, prominte ze to pisu tu ale sem stastny jako blecha a chtel sem se s nekym podelit a moji silenou radost. (ja moc neprispivam hodne ctu a podle toho pestuju.-)

Old Post 22-07-2005 v 07:50 AM
kel je offline   Profil uživatele kel   Find more posts by kel   Foto galerie člena kel   Click here to Send kel a Private Message   Add kel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1996340 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív