Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Myslite si ze zijeme v policejnim state??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Myslite si ze zijeme v policejnim state??
Ano,uvazuji o emigraci na Kamcatku
spis ano
spis ne
Ne policie plni svoji funkci spravne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

To, že žijeme v policejním státě ukazuje už jenom to, že bengům zvyšujou platy, kdežto učitelům platy stagnujou. Nedávnou jsem viděl v televizi statistiku, kde říkali že v ostatních evropských státech je to naopak, jen východní posttotalitní státy to mají stejný.
A to u nás pořád melou o posunu do evropy, tak nevim nevim.

Old Post 14-10-2004 v 09:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 18

Ujasneme si tedy nejdrive co je to policejni stat. Podle me to je stat, ktery sve obcany sleduje na kazdem kroku, leze jim do soukromi a sebemensi prestupek tvrde tresta. Nebo je to jinak? Nebo se to pozna podle platu policajtu?

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 14-10-2004 v 10:38 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 19

nevim. ale plat policajtu. mno... vono je tady tolik vrahu,fetaku,financnich podvodniku,ani se clovece nedivim za ten plat. tim si stat udela silnou polici a poradek ve state, dulezite je jen to aby se opravdu soustredili jen na ty vrahy, podvody,znasilneni, a ne se zabivat pokurovanim a zatykat hulice, coz. Mno benga taky hulej, coz,ale neni to vono ze. A tedkon pude k fizlum kazdej blbecek, a je to. Ale myslim si ze to asi za CHVILKU policejni stat bude. odhaduju ze benga budou vsude a kazdej druhej...:/

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 15-10-2004 v 19:30 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

sinuhet: a ty si myslíš, že tě nesledujou? Možná jsem paraniodní, ale policejní stát tu je - jo a to co tady popisuješ, je tvrdá totalita. Řekni mi, na co potřebujeme tolik policajtů?

Old Post 27-11-2004 v 14:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 21

Ramon: Nevim nemam pristup ke statistikam, abych mohl soudit zda jich je moc, nebo malo.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 27-11-2004 v 17:25 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Sinuhet: na to nepotřebuješ statistiky, stačí se projít po ulici a uvidíš. U nás jsem potal za půl hodiny asi pět policejních aut, kdežto v takovým Rakousku jsem byl tejden a viděl jsem asi tři, a to stály na parkovišti

Old Post 29-11-2004 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 23

Ale primerenost prece musim posoudit vzhledem k tomu kolik je toho treba vyresit. Nezalezi kolik je policajtu, zalezi i na tom kolik je zlodeju.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 30-11-2004 v 10:30 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 24

k policejnimu statu mozna smeřujeme ale nejsme,zatím! podle teho co gross zase vymyslí....ale taková amerika se už hodně podobá a myslím že aji je policejní stát,podle teho co sem slyšel je to tu pohádka

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 14-12-2004 v 17:02 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 25

Po tom co sem viděl dnešní zprávy tak si myslim že jo.

Old Post 15-12-2004 v 20:07 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 26

to spíš zkorumpovaný!když máš peníze máš všechno aji "imunitu" co tam bylo? jako takto pár lidí na vrchu se snaží dělat velkej bordel a doufám že se jim to nepovede

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 18-12-2004 v 14:43 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 27

Co a za kolik: http://finance.centrum.cz/clanek.phtml?id=83841?z_zena

Old Post 26-01-2005 v 16:44 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
Sinuhet: na to nepotřebuješ statistiky, stačí se projít po ulici a uvidíš. U nás jsem potal za půl hodiny asi pět policejních aut, kdežto v takovým Rakousku jsem byl tejden a viděl jsem asi tři, a to stály na parkovišti
čo?? ja som v Rakusku bol tiež a fízlov som tam videl skoro na každom kroku
ináč si myslím, že ste furt na tom lepšie, ako mi

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 26-01-2005 v 17:03 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 29

Může být mnohem hůř, v Americe se se všema páraj rozhodně míň než u nás, takže já jsem spokojenej, ba naopak by flojdi mohli přitvrdit(myslím tím teda přtvrdit na politiky, vrahy, zloděje, díláky a ostatní pakáž)

Old Post 27-01-2005 v 09:34 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6713680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív