Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Balení JOINTíků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Jak balíte ?
Front
Back
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 273

1) Mě je to celkem fuk.Bral sem Ryzli, ale většinou teď OCB a Smokingy
2) Jo já motam tak že udělam napřed špeka a pak to tam nahážu vše ze zhora dírou.
3)barvy sem neviděl akorát sem si koupil Smokingy Blue Edition

Old Post 21-12-2005 v 09:54 AM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chemik
Stálý Člen

Karma uživatele Chemik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 274

1) OCB
2) ne
3) někde na internetu jsem videl papírky, které měly jeden konec v barvě filtru, takže když si ubalíte tenkého tak by měl vypadat jak cigárko. Ale nevím kde a je to docela dávno.

Old Post 21-12-2005 v 16:38 PM
Chemik je offline   Profil uživatele Chemik   Find more posts by Chemik   Foto galerie člena Chemik   Click here to Send Chemik a Private Message   Add Chemik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nokain
Nový Člen

Karma uživatele Nokain - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 275

1) OCB
2) Umim balit růži
3) Měl sem papírky z Amstrdamu byli nazelenalý a měli na sobě nakreslený lístečky :-)

Old Post 22-12-2005 v 08:09 AM
Nokain je offline   Profil uživatele Nokain   Find more posts by Nokain   Foto galerie člena Nokain   Click here to Send Nokain a Private Message   Add Nokain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shrek
Nový Člen

Karma uživatele Shrek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 276

3) Joo existujou.. v brnisku v jedne trafice se prodavaji normalne cely tabakovy listy asi 20 cm dlouhy a normalne vindas umotas a a poradsne namocis ten list tim to zalepis a nechas cca 5 min uschnout a HULIS jo a stoji to asi 35Kc... takze nic moc drahyho...... a maji taky mrdu prichuti od cappucina az po jahodu....
2)Joo ja ubalim celkem cokoliv

1) Stoprocentne a jedine (kecam kdyz dojdou tak se snizim i jinym) Bob marley papírky....ty sou fakt sqělýv Majte Sa
LIVE IN PEACE & Peace FOR ALL

Old Post 22-12-2005 v 08:21 AM
Shrek je offline   Profil uživatele Shrek   Find more posts by Shrek   Foto galerie člena Shrek   Click here to Send Shrek a Private Message   Add Shrek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fachtung
Nový Člen

Karma uživatele fachtung - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 277

1:no když mám chut na jointa je mi jedno jaký papírek,preferuju ale OCB zvyk no
2:no párkrát hulíme knír(dvě pora ubalí d jednoho jak jsou filtry tam to nastřihnete na točíte každý na jednu starnu a vesele pukáte)
3:to jsem neviděl teda

Old Post 22-12-2005 v 13:01 PM
fachtung je offline   Profil uživatele fachtung   Find more posts by fachtung   Foto galerie člena fachtung   Click here to Send fachtung a Private Message   Add fachtung to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Von Kris
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Von Kris - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 278

bidlo, stejne kazdey vi, ze ses Lubomír :]

Old Post 23-12-2005 v 02:59 AM
Johnny Von Kris je offline   Profil uživatele Johnny Von Kris   Find more posts by Johnny Von Kris   Foto galerie člena Johnny Von Kris   Click here to Send Johnny Von Kris a Private Message   Add Johnny Von Kris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flint
Nový Člen

Karma uživatele Flint - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 279

Pokud de vo papírky ,,tak jedině,..,OCB!!!Jinak barevný sem už viděl, jak filtry tak papírky,.,normálně se to dá koupit i v maloměstě,.,.maj ruzný barvy i příchutě,.,že necejtíš chut hulení,..,ale třeba meloun,,je to zvláštní,,.,chut

Old Post 05-01-2006 v 19:07 PM
Flint je offline   Profil uživatele Flint   Find more posts by Flint   Foto galerie člena Flint   Click here to Send Flint a Private Message   Add Flint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 280

Zlatéééé smokingy,,, A filtry klasika sroluj to nebo kus cigaret, a filtry maj teď v trafice s bobíkem Marleym tak sem si je koupil... Všude na ínetu nabízej ty v barvách jamaijky, nebo rastafku teď nevím, ale jsou všude. černý jsem myslim taky viděl ale barvyčky se mi hulit nechce. Nejvíc se mi líbilo jak hulili v Kids jestli jste to viděli, vysypali doutník, dotoho to hodil a kein stress ne... To by se mi možná líbilo víc než papírky. Musel by být sice ten obal z doutníkovejch listů hodně slaboučkej, protože tabáku do jointů buďto nedávám vůbec nebo jen trošku.

Old Post 05-01-2006 v 19:27 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 281

nejde sice o brko, ale jeden nejmenovany typ, co asi 15 let bručel v kriminále umí ubalit cígu jednou rukou, v kapse a v rekordnim case...

Old Post 06-01-2006 v 12:28 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paryba
Stálý Člen

Karma uživatele Paryba - 79% PěstitelskáKarma uživatele Paryba - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 282

černý OCB rotačák ze 3 nekonečňáků je fajn pokouření...

Old Post 06-01-2006 v 13:32 PM
Paryba je offline   Profil uživatele Paryba   Find more posts by Paryba   Foto galerie člena Paryba   Click here to Send Paryba a Private Message   Add Paryba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paryba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombix
Nový Člen

Karma uživatele kombix - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 283

1-Zlaty Smokingy

2-Ja,treba ruze a jedine na switch

3-Kamosoj dovezla stara ze Spanelska papirky namaceny v hash oleji,meli takovou nazloutlou barvu a huleni z nich chutnalo docela zajimave,taky ale zalezelo co se do nich ubalilo,ale vzdycky bylo poznat,ze to nejsou normalni papirky

Old Post 06-01-2006 v 19:35 PM
kombix je offline   Profil uživatele kombix   Find more posts by kombix   Foto galerie člena kombix   Click here to Send kombix a Private Message   Add kombix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 284

BALIM NA SWITCH....... Mám rád rovné špeky (ne raketa ale cígo) a to slim..

Nejradsi pokuruju vlastni osobaček... malé prdky pomalu a pořád...

Někdy s jemným tabáčkem (jsem nekuřák).. ale mám rád čistou chuť.

Poprve Vazka .. MonsterLol Driv OCB dnes radsi GoldSmoking...

Old Post 07-02-2006 v 15:59 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 285

samo nehulim rad sam.... (i kdyz se to fpoho dá) ale radsi nez jednu masivni raketu prisypnu malinko tabacku a jsou 3 slimky... pro kazdeho jedna...

Old Post 07-02-2006 v 18:29 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenacek007
Nový Člen

Karma uživatele zelenacek007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 286

Já osobně balím na backroll, protože jinej zpusob jsem se ani nenaucil. Je to opravdu nejlepsi pokoureni a kdyz se to smotne ještě do tribalu tak chuťově nejlepší

Bez přátel není smích,
bez smíchu nejsou přátelé!

Old Post 08-02-2006 v 13:01 PM
zelenacek007 je offline   Profil uživatele zelenacek007   Find more posts by zelenacek007   Foto galerie člena zelenacek007   Click here to Send zelenacek007 a Private Message   Add zelenacek007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 287


zelenacek:mas na mysli tyhle? pokud ano tak jsi muj clovek

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 08-02-2006 v 14:53 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triss
Stálý Člen

Karma uživatele triss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 288

taky balim na backa ale ty začátky byly pekelný!!nicméně sem balič samouk,prostě sem to odkoukala od ostatních,nikdo mě nezaučoval!...ale teď už si to dávám v pohodě a balim většinou z ocb a ten zbytek odtrhávám za sucha a jde to v pohodě,ještě se mi nepovedlo žádnýho jointíka roztrhnout!

Old Post 08-02-2006 v 17:01 PM
triss je offline   Profil uživatele triss   Find more posts by triss   Foto galerie člena triss   Click here to Send triss a Private Message   Add triss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1934350 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív