Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Balení JOINTíků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Jak balíte ?
Front
Back
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 305

dyt to je to do ceho se "balej" doutniky ne?sem vdycky myslel ze to je vylisovanej tabakovej list...

Old Post 29-06-2006 v 20:32 PM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 306

Je to fakt zajímavý pročítat si tohle fórum, skoro jako hledět do minulosti...nějaký answery ze začátku, kdy když někdo balil na backrolla, tak byl ten nejlepší...a vida, jak se to během pár let krásně rozšířilo...abych pravdu řekl, ta když jsem přecházel z frontu na back, tak jsem měl velký problémy...ale už jsem to skvělel vychytal...takže teď v pohodě...a vlastně asi neznám nikoho, kdo by balil "postaru" ...fakt je tenhle thread pěkná rektrospektiva.. :-)
A ještě pro všechny remcálky...je jedno jestli je to z brka nebo z fáji...je jedno jestli je to ganja nebo skéro...je jedno jestli je den nebo noc...hlavně že nám do toho nikdo nekecá (moc) a že nám chutná...
PEACE

Old Post 09-07-2006 v 03:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 307

Ja balim postaru

Life is just a ride.

Old Post 09-07-2006 v 10:22 AM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirez
Nový Člen

Karma uživatele mirez - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 308

jn, taky po staru... ale na beka bych tes mooozna udelal

Old Post 31-07-2006 v 12:25 PM
mirez je offline   Profil uživatele mirez   Find more posts by mirez   Foto galerie člena mirez   Click here to Send mirez a Private Message   Add mirez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 309

já balim taky pořád postaru

Neříkám nic, ale na má slova dojde.Muhuhuhehehe. jsem totiž génius

Old Post 31-07-2006 v 13:13 PM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 310

Já balim jointíky po holandsku,fakt nej,je to rychlý a je tam mín papírku,a dobře to hoří

Old Post 01-08-2006 v 16:29 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 311

jedno velmi poucne videjko: http://youtube.com/watch?v=QGb_kw3-hv4

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 26-10-2006 v 11:50 AM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 312

citace:
Původní příspěvek od Vladbur
Já balim jointíky po holandsku,fakt nej,je to rychlý a je tam mín papírku,a dobře to hoří

Jak se bali "po holandsku"?

23

Old Post 26-10-2006 v 13:00 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
habitrix
Stálý Člen

Karma uživatele habitrix - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 313

zdar tak ja som jednoznacne zastancom Backroll, dva jasne dovody: lepsie vynikne chut modelu a fajcime menej papieriku a ked sa to clovek nauci tak je to podla mna jednoduchsie ako klasika
Potom uz len sem tam pri nejakej prilezitosti alebo ked je vela modelu tak do bluntov to je luxus ked je vela ludi tesiacich sa na pohul

Old Post 26-10-2006 v 13:49 PM
habitrix je offline   Profil uživatele habitrix   Find more posts by habitrix   Foto galerie člena habitrix   Click here to Send habitrix a Private Message   Add habitrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubomír
Nový Člen

Karma uživatele lubomír - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 13 

Palec nahoru BLUNTY - Tabákové listy Příspěvek č. 314



Tak jsem nedávno přišel poprvý do styku s bluntem, což je tabákový list, do kterýho se balí. Je to náročný na ubalení, ale pak to stojí fakt za to. Je to mnohem silnější než z ubalenýho papírku a taky to náramně dobře chutná, protože jsem měl blunt ochucenej třešní.
Pokud máte někdo zkušenosti s balením bluntů, a kde se dají sehnat, budu rád za odpověď.
Je to ale fakt pořádná vychytávka!

Search yourself..

Old Post 03-11-2006 v 18:57 PM
lubomír je offline   Profil uživatele lubomír   Find more posts by lubomír   Foto galerie člena lubomír   Click here to Send lubomír a Private Message   Add lubomír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 315

tak já sem blunty už párkrát hulil a rozhodně si nemyslim že je to težší na ubalení než normální žbérko, prodávaj se bluntový papírky jako máš ten obrázek spodní - to je v podstatě klasickej papírek stovkovej, akorát je s příchutí a o něco tvrdší, no a pak se prodávaj už předvrtaný blenti (třeba ten cyklon na hornim obrázku), kde máš klasickej "esíčkovej" filtřík, stylovou a voňavou tubičku a hlavně špejličku, kerou do toho blenta narveš tak dva gramy kouřiva :-), jako každopádně máš pravdu v tom že to dává mnohem víc než klasickej john (mám s tim svý skušenosti... sám sem jednoho takovýho vykouřil a nezmohl sem se na nic jinýho než sedět v křesle, nic nechápat a bejt rád že je mi furt eště tak nějak dobře, protože se mi hlava motala tak brutálně... radši nic ), každopádně v Práglu je neni problém sehnat - v hospůdce kam s kámošema chodíme stojí jeden cyklonc 25,- a v nějakym tabáku je nastopro budou mít, no ale Praha no tady prostě neni problém sehnat cokoli.. :P

Old Post 04-11-2006 v 21:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d3ath
Nový Člen

Karma uživatele d3ath - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 316

ja balim klasicky na beka a odtrhuju papirek
a jeste umim tulipan nic vic nic min

Old Post 13-11-2006 v 20:10 PM
d3ath je offline   Profil uživatele d3ath   Find more posts by d3ath   Foto galerie člena d3ath   Click here to Send d3ath a Private Message   Add d3ath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 317

Flí: no fuj, balit doutníky do tohodle tabákovýho papíru

kvalitní doutník je z tabákovýho listí, který neni nasekaný, prostě je to zamotaný a obalený v LISTU TABÁKU

nekvalitní doutníky (takový ty různý s náústkem nebo bez - ty levný a suchý) bejvaj ubalený do TABÁKOVÝHO PAPÍRKU - ten je hněděj a tlustej asi jako normální papír na psaní. Vyrábí se mísením tabákový příměsi do papíru.
a právě to se tady prodává jako "tabákovej list" na blunty - neni to chyba, do listu tabáku by se balilo asi dost blbě

Old Post 06-03-2007 v 12:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Symbio
Stálý Člen

Karma uživatele Symbio - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 318

na beka, jedině žiletky (6-8prdů, 2-3 lidi), jedině z čistýho, kupovaný filtry motám na dýlku, zbytek papírku (skoro polovinu) utrhnu..

Člověk fauna a flóra v symbióze...

Old Post 06-03-2007 v 13:11 PM
Symbio je offline   Profil uživatele Symbio   Find more posts by Symbio   Foto galerie člena Symbio   Click here to Send Symbio a Private Message   Add Symbio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
party_zan
Stálý Člen

Karma uživatele party_zan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

Palec dolů Back Příspěvek č. 319

je absolutne naj zposob balenia.

a ked je dobry pejpr (OCB je ideal) a kupovane filtry, tak sa to bali aj huli jedna basen

ganja rulezzz

Old Post 06-03-2007 v 13:57 PM
party_zan je offline   Profil uživatele party_zan   Find more posts by party_zan   Foto galerie člena party_zan   Click here to Send party_zan a Private Message   Add party_zan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lolek
Nový Člen

Karma uživatele Lolek - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 320

Samozřejmě backroll na začátku jsem to balil normálně s tunou papírku navíc,ale back je jednodužší aspoň po mě...

Old Post 08-03-2007 v 20:21 PM
Lolek je offline   Profil uživatele Lolek   Find more posts by Lolek   Foto galerie člena Lolek   Click here to Send Lolek a Private Message   Add Lolek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1741400 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív