Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 273

Zdravim, no tak skusal niekto ci seminka z hermousa su dobre alebo zle? No mam hermousa ktory sa uz sam oprcal a teraz neviem ci ho mam skosit a rychlo zhulit, alebo pockat na semena. Lebo ak s tych semien nic nebude tak berem kosak a... vopred dik a huleniu zdar

400W

Old Post 11-08-2007 v 17:25 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnejmuzik
Stálý Člen

Karma uživatele Drsnejmuzik - 25% PěstitelskáKarma uživatele Drsnejmuzik - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 274

vytrhni a uvař dobroty

|| LiVe iN PeAcE & GANJU V DUŠI 4EVER ||
-- ANTIFA --

Old Post 15-08-2007 v 02:10 AM
Drsnejmuzik je offline   Profil uživatele Drsnejmuzik   Find more posts by Drsnejmuzik   Foto galerie člena Drsnejmuzik   Click here to Send Drsnejmuzik a Private Message   Add Drsnejmuzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Drsnejmuzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 275

Ked mas dobry model, tak trhaj, trhaj tie gule. Toz i ja som chcel vytrhnut (mam ich 4 hermace). Ale som dosiel k zaveru ze tie 4 hermace su fakt specialitky, tak ich chodim otrhavat a zrazu sa aj tie gule prestali tvorit. Mozno ze par guli prasklo, ale aspon budem mat na druhy rok s toho modelu niejake semena, ked budu potentne.

400W

Naposledy upravil wasco123 15-08-2007 v 05:49 AM

Old Post 15-08-2007 v 05:42 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 276

Mě před týdnem přešla kytka na květ a včera sem si všiml koulí..ale je jich málo,tak sem dneska vzal skalpel a byla operace.O moje kytky mě zas tak nejde,stejně sem je nechal oprcat,abych měl semínka,spíš de o to,že soused má taky kytiz,tak aby neměl od mých holek oprc..
Tyhle semínka byly od začátku prokleté.Deset kytek mě zmrzlo, pak když sem si dal jednu do květináče,tak se z toho po dvou měsících vyklubal samec(měl tak metr)tak sem si nasadil novou kytku,ta se ale zasekla a teď když kvete,tak je to hermouš..ale co,aspoň mám zábavu..

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 15-08-2007 v 14:55 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 277

for TH!: chlape, asi ti to niekto zavidi ze sa ti to nedari

400W

Old Post 15-08-2007 v 15:11 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 278

To wasco123:ale ono se to docela daří..jenom tady ten model se mi nedaří.Ale zbylé kytiz jsou skvělé.Založim o nich thread,ale až budu mít foťák.teď to asi nemá cenu..tak za týden by mohl být,tak potom se pochlubím

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 15-08-2007 v 18:52 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 279

No v seedbankach sa niektore modely oznacuju ze: "pre zaciatocnikov", "pre pokrocilych", "pre skusenych". Asi este budes musiet sa trocha dotiahnut na ten model ;-)

400W

Old Post 15-08-2007 v 19:02 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 280

to je no name..ale je pěkná,až na to že je to hermouš..ale vzledem k tomu jak byla dlouho seklá,tak vyjela dobře.já su spokojený

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 15-08-2007 v 19:12 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C00l_D@e
Stálý Člen

Karma uživatele C00l_D@e - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 281

Ja jsem taky vcera objevi na zahradcel hermace, ale byl fakt docela zajimavej. Celou dobu jsem si myslel, ze je to samicka a vcera jsem si ji mrsku jednu prohlizel a normalne mela jednu samci vetvicku, proste vetev a na ni jen samy samci kvety, ale nikde jinde na ni koule nejsou, tak jsem ji tu vetev amputoval. Sice ta kytka nic moc neni, je asi 3x presazovana, ma asi jen 1 m na vejsku a je uz dost dlouho rozkvetla (zacala nejak brzo kvist, asi tak v cervnu a tak moc neroste a porad spis jen kvete, ale nejaky brcko z ni snad bude )

Vesmír je nekonečně dimenzionální prostor.
Podstata všeho je v ničem.
Čas neplyne lineárně.

Old Post 15-08-2007 v 19:56 PM
C00l_D@e je offline   Profil uživatele C00l_D@e   Find more posts by C00l_D@e   Foto galerie člena C00l_D@e   Click here to Send C00l_D@e a Private Message   Add C00l_D@e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 282

Dost, na druhy rok vsetky hermouse sekam. Teraz som prisiel z policka a proste aj presto ze som to kastroval tak to je oprcane.

400W

Old Post 15-08-2007 v 20:56 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 283

ja som mal par tých kvetov otrhal som ich a už to viac neratie je tomu už mesiac on tych kvetov a preto myslim že už to ani kvitnuť nebude_!

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 16-08-2007 v 19:45 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 284

Lidi tak ja se letos na hermaču malem nechal spalit :-( Měl jsem leto jediny kyti a zezačátku vypadala jako samice ale jak se objevovaly koule tak jsem si byl 100% jisty že to je samec. Jen tak snudy jsem usušil jednu palici s toho a jak jsem ji pak zhulil tak jsem nechapal fakt huste stavy. .. Chut taky vyborna :-) ale musim si sehnat vic informaci o hermačovi. Jsem vul no že to ještě nerozeznam

Old Post 22-08-2007 v 21:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 285

cus,ctu a ctu ale stejne sem se poradne nedozvedel jak to se semeny oprcane hermacem,teda myslim to tak,docetl sem se tady,ze se bavite casto jen o semenech na te rostline,kde jsou samci i samici kvety,ale me by zajimalo jak to bude se semeny na jine kytce,napriklad z rizku ze 100%matky(vsiml sem si par nazou: napr.ze to bude feminizovane seminko,nebo to bude hermafrodit ci samec) jak je to doopravdy?mate nekdo zkusenosti?
dekuju

Slunko je mocné....

Old Post 23-08-2007 v 10:48 AM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 286

Chlapi dotaz ... na svem poli jsem objevil mezi 5 samicema jednoho herouše....ale nasel jsem vseho vsudy jen dva trsy váčků... ten dotaz zní stačí když ty koule orvu ( jako jsem už udělal) ? nebude se pyl šírit dál ? ... myslím, že jsem to s kamarádem odhalil docela v pravou chvíli a že nedošlo k opylení všch kvítekk ...


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 24-08-2007 v 13:13 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 287

Já snad s úspěchem kastruju a jsem rád,že sem ho nevytrh, protože vypadá fakt solidně a ta vůně ooooo . Samčí váčky se už skoro přestaly dělat a teď už jenom houstnou salámky. Samozřejmě nějaká semena tam mam, ale to nevadí není to tak strašný.

Old Post 24-08-2007 v 14:16 PM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 288

někde to tu je, že semínka z hermafrodita nejsou po genetický stránce nic moc - je to podobný jako kdyby spolu měli děti brácha a ségra....taky z nich budou časem dementi
citace:
Původní příspěvek od Kellogg
cus,ctu a ctu ale stejne sem se poradne nedozvedel jak to se semeny oprcane hermacem,teda myslim to tak,docetl sem se tady,ze se bavite casto jen o semenech na te rostline,kde jsou samci i samici kvety,ale me by zajimalo jak to bude se semeny na jine kytce,napriklad z rizku ze 100%matky(vsiml sem si par nazou: napr.ze to bude feminizovane seminko,nebo to bude hermafrodit ci samec) jak je to doopravdy?mate nekdo zkusenosti?
dekuju

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 24-08-2007 v 16:24 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8597050 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív