Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
PapaGana
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička očka Příspěvek č. 257

Nazdárek čtu si tu ty vaše rady proti lidem co mají řeči na vaše krásné rudě zalité očka. Já jsem studentka a ze začátku jsem stm měla problémy jelikož lektoři se furt ptali co mám s očima, tak jsem se jednoho dne pořádně zhulila a šla jsem na oční a tam mi řekli že mám chronickej zánět spojivek. Mám na to papír takže když se mě někdo zeptá na oči tak mu dám lísteček a jdu si dál svou vysmátou cestou a všichni mi můžou vlízt na hrb. A doma mě mi naši kupujou kapky atd. Takže až jednou budu muset ten lísteček vyhodit ještě mi tu zbejvá pár litrů kapek. Tim pádem zdravim a užívej te si to naplno.

Old Post 02-11-2003 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Garf
Nový Člen

Karma uživatele Garf - 27% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 258

Ja ted delam IT technika, v praci jsem jeste nesmotnul... jednak proto, ze jsem nedavno zacal a taky proto, ze nevim, jak to tady s hulenim je, kdyby to nekdo nahodou poznal... jiste vite, ze se o tom pod neskrytou identitou tezko mluvi s lidmi, ktere znate chvili a to jen v praci ) Takze zatim jen po praci, ovsem vlastne jednou i pred praci, ale nastesti to byl jen "s citem" vzorek )))

Old Post 24-11-2003 v 14:18 PM
Garf je offline   Profil uživatele Garf   Find more posts by Garf   Foto galerie člena Garf   Click here to Send Garf a Private Message   Add Garf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 259

garf: tak je to správné, v práci se hulí až když si to můžeš dovolit. není zodpovědné se zčadit hned při první příležitosti. nejdřív si oťukej postoj jednotlivých kolegů ke konopí. ať třeba nenarazíš na nějakého vola.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 24-11-2003 v 14:23 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hashie
Nový Člen

Karma uživatele hashie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 15  

rudá očka x zaměstnání Příspěvek č. 260

tak já když sem vyčazená jak paprika tak mám maximálně skelnej pohled ale rudý oči v žádnym případě takže v práci můžu čadit o 106 a nikdo nepovolaný nemá ani šajna teda samozřejmě když nedělám nějaký kokoťárny

Old Post 24-11-2003 v 14:48 PM
hashie je offline   Profil uživatele hashie   Find more posts by hashie   Foto galerie člena hashie   Click here to Send hashie a Private Message   Add hashie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thequila
Nový Člen

Karma uživatele Thequila - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 261

Studuju střední školu hulím občas ale někdy se to fakt nedá to pak zírám na profesora a nevím co po mě chce. ale po škole furt jak se dá.

Old Post 25-11-2003 v 09:55 AM
Thequila je offline   Profil uživatele Thequila   Find more posts by Thequila   Foto galerie člena Thequila   Click here to Send Thequila a Private Message   Add Thequila to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xEagle
Nový Člen

Karma uživatele xEagle - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 262

Já dělám managera produkce pro pár časopisů v práci nehulim nikdy protože bych pak nestíhal klienty. Jinak mimo práci tak 2 - 3 týdně někdy více někdy méně. Ale přes týden se snažím sportovat a hulit jen pátek a sobota aby hulení u mě pořád zůstalo jako vijmečná událost na kterou se těšim a né samozdřejmost.

Jinak s očima si starost nedělám každýmu řeknu narovinu sem zhulenej. Každej to stejně pozná a pak vymlouvat se na čočky a smrdět trávou to pak člověk vypadá ještě jako debil.

Old Post 28-11-2003 v 13:58 PM
xEagle je offline   Profil uživatele xEagle   Find more posts by xEagle   Foto galerie člena xEagle   Click here to Send xEagle a Private Message   Add xEagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 263

Ja delam jako IT Manager...znamena to v praxi kvadro a hodne vybrany jednani s hodne narocnou klientelou, odpovednost, planovani atd.atd....hulit v praci by byla pracovni sebevrazda, paco kdyz zahulim, je mi vsechno jedno a ze vseho si delam prdel, coz by asi leckterej klient nevydejchal......a navic nevim, jestli by moji podrizeni neudelali v pripade meho vyhulenectvi v praci rychlou revoluci...kdyz si je ted tak prohlizim, tak vypadaj na vsechno, jen ne na hulice...dokonce me nenapada nikdo v tyhle praci, kdo by jen trochu daval prostor realne moznosti, ze se za jeho image skryva vyhulenec...ci aspon obcasnej konzument....jsem tu tedy sam, tak strasne sam...

Old Post 28-11-2003 v 16:00 PM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 264

locki: nezbývá, než si podřízené pěkně vycvičit

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 02-12-2003 v 10:26 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunco
Stálý Člen

Karma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 265

Ja su student na Stavebnej
kruty studentsky zivot :-)
malo penazi
vela prace

Old Post 02-12-2003 v 15:42 PM
Brunco je offline   Profil uživatele Brunco   Find more posts by Brunco   Foto galerie člena Brunco   Click here to Send Brunco a Private Message   Add Brunco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 266

Tak ja som tiež študentka na VŠ
A ešte aj pracujem, robím niečo ako asistentku na ekonomickom oddelení medzi účtovníčkami...
No a občas sa v robote s kolegyňou nahúlim, hlavne vtedy keď chodím autom niečo odniesť, priniesť, zaniesť...
Je to v pohode hlavne keď húli dosť značná časť firmy

Old Post 03-12-2003 v 11:35 AM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edamaslo
Stálý Člen

Karma uživatele edamaslo - 30% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 24 

Pohodička Příspěvek č. 267

studaci = kuraci
kdyz je tak se pali>-))
pred ve po skole...
maturita se blizi a vubec me to nezajima
A co ze to studuju? Naky ty poce v malim mestecku...

Old Post 03-12-2003 v 23:46 PM
edamaslo je offline   Profil uživatele edamaslo   Find more posts by edamaslo   Foto galerie člena edamaslo   Click here to Send edamaslo a Private Message   Add edamaslo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AK48
Nový Člen

Karma uživatele AK48 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 17  

;-)))) Příspěvek č. 268

.. dělám skladníka v jedný firmě, dost provařený a mám tu kolem sebe cca 150 postarších ženskejch .. hulim v rachotě pravidelně .. jinak bych tu už asi nebyl .. je to v klidu, jen mě serou občasný poznámky jako na moje voči, nebo mojí domělou ospalost ... a tak .. ;-)))))))

Old Post 06-01-2004 v 00:19 AM
AK48 je offline   Profil uživatele AK48   Find more posts by AK48   Foto galerie člena AK48   Click here to Send AK48 a Private Message   Add AK48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deadly
Nový Člen

Karma uživatele Deadly - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 269

Cha ... sem stredoskolak .... cudku kourim kazdy den .... zacina to v 7:45 pred skolou ... potom obcas jeste o velke prestavce ... myslim ze tenhle skolni rok jsem by ve skole nezhuleny jen prvni skolni den )) .... timhle se clovek nauci krasne komunikovat ve zhulenem stavu .... jo a je mi 19 ...

Old Post 06-01-2004 v 21:43 PM
Deadly je offline   Profil uživatele Deadly   Find more posts by Deadly   Foto galerie člena Deadly   Click here to Send Deadly a Private Message   Add Deadly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 270

Tož ja dělam instalatera a to sem vyučeny elektromechanik a když přijdu do prace tak se nejdřív zhulime se spolupracovnikama a potom teprve mužem něco dělat-sice už bylo par kolapsu kdy jsme něco zdupali a vytopili par pater paneloveho domu ale to patří k tomu. Doufejte že k vam nepřijedem dělat vodu nebo nedej bože plyn.

Old Post 07-01-2004 v 11:41 AM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 271

intruder: ty vole chlape, to už snad ani není prdel. ještě že mám už doma všechno hotový

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 07-01-2004 v 11:46 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 272

a to je ten naš problem nezaměstnanosti v oboru bych nesehnal praci ani za 100 let a na Ostravsku už vubec ne.ALe to je v klidu to se stava jednou za pul roku zatim jsme vše dotahli do zdarneho konce až na par vyjimek.

Old Post 07-01-2004 v 12:40 PM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5228740 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív