Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
WayOutt
Nový Člen

Karma uživatele WayOutt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 241

Ahoj vsichni,
prvni kytky pestuju az letos a to na balkone. Fakt je to s tema zlodejema tak spatny? nelze pestovat venku? co jsou to za lidi? kdo jsou? chytil nekdy nekdo nekoho? slysel jsem povesti o stredoskolacich, co chodi na vylety po okoli - hledaji policka a na podzim vsechno sklidi a prodaji. muze to byt pravda? co usporadat nejake hlidaci a cihaci a kce a rozbit jim drzky? me osobne kradeni hodne sere - a to nemluvim jen o kytkach.

Old Post 24-06-2003 v 10:44 AM
WayOutt je offline   Profil uživatele WayOutt   Find more posts by WayOutt   Foto galerie člena WayOutt   Click here to Send WayOutt a Private Message   Add WayOutt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 242

nevim ale tvuj dotaz asi moc nepatří do "pěstování na stromech",

ale asi tak: kradlo se vždycky a krást se bude, ať jde o hulení či cokoliv jinýho,

mě to připadá spíš tak, že 90% lidí co si stěžujou na to, že jim někdo ukradne kytky, jsou prosně líní, zasadit někam dál od civilizace, znám kámoše, co zajedou kousek za město a tam sázej, tak to je mi jasný, že jim to na 98,5% někdo najde

nebo sázet někde na zahrádce ve městě, kde na to každej vidí, to je jako kdyby si jim to rovnou napsal na plot "nechcete hulení??"

já sázim 20km od města (na kole sem tam za hoďku naprosto v pohodičce) a kradou mi tam jen zvířata

Old Post 24-06-2003 v 10:57 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 243

Ahoj, panove! Napred, kdyz mi kamos rikal o tomto threadu na groweru (ja studuju jen indoor, i kdyz jsem par
let venku pestoval) tak jsem moc neveril. Ale ted jsem si to stahl a poradne cely precetl a fakt sila. Asi
do toho pudu na rok taky. Mel bych takovej navrh: co tam natahnout pletivo jako na SCROG (ci SROG)
a zaplitat to do toho? Ja myslim, ze kdyby bylo poradne pridelany, vitr by to neponicil...

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Old Post 24-06-2003 v 19:33 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raush
Stálý Člen

Karma uživatele raush - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 244

Všechno co jsem potřeboval jsem dostal na groweru.Nápad zde a semena jinde.A vzešel z toho 10l kýbl kde se smějou 2*WW.A 1* Misty/Skunk 1-musel jsem ji tam natěsnat kvůli čorkařům.
jinak foto a podrobnější popis dodám až toho budu schopný.Čusky

Jednou se tam stejně sejdem.
Ať už tam znamená cokoli.
Přej a bude ti přáno.

Old Post 24-07-2003 v 21:16 PM
raush je offline   Profil uživatele raush   Find more posts by raush   Foto galerie člena raush   Click here to Send raush a Private Message   Add raush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green tree
Stálý Člen

Karma uživatele green tree - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 245




Číííís tree-growers,
tenhle rok jsem začal pěstovat a..něco jsem měl na zemi..a už nemám. Zbytek jsem dal na stromy. A mám...zatim. Bohužel jsou stromy na momentálně velice frekventovaném místě, sám se divím, že si jich ještě nikdo nevšiml. Jestli to nepraskne tak je to super. Kytky mají tak kolem metru a jsou celkem v pohodě. Je mi jasný, že nebudou takový jako na zemi, ale vypadaj moc dobře. Musím někde schrastit digifoto a všechno to zdokumentovat. Mám na 2 smrcích celkem 8 kytiček. Tuhle první sezonu jsem získal pár cenných zkušeností o které se rád podělím.
info
-používám běžné železné kýble a plastové nádoby(cca20l).
vše jsem připevnil pomocí drátů nebo pohodlně posadil na větve.
substrát pro pokojové rostliny + písek + nahoru perlyt
-chodím(lezu) zalívat tak každé 3 dny (ale kytky vydrželi i dýl, záleží na počasí,samozřejmě)
-hnojím Kristalonem start, plod a květ do zálivky a taky rozprašuju na listy
Čeho se vyvarovat:
-na jednom smrku mám kytky tak v polovině, cca4m vysoko, svítí tam poměrně dost, ale snažte se je dát co nejvýšše. viz níže
-kýble jsem zespod proděravěl, veškerá voda hned odtíká a substrát rychle vysychá. Teď už kýble nechávám tak jak jsou, je to mnohem lepší, protože nemusím tak často zalívat. Myslím, že šance utopení kytek není příliš velká.
-přistupová cesta musí být průchozí, musíte se tedy proklestit až nohoru. Problém je v tom, že zespodu jde vidět až nahoru. Pokud se chcete vyvarovat zbytečného maskování, nesmí být přístupová cesta přímo pod kýblem.
-nechávat u kytek PET lahve s vodou-hrozně se to leskne
-jakmile začnete něco řezat nebo lámat všude poteče pryskyřice(ze smrku) a to je pěkný sviňstvo..pořád mám zalepený ruce, hadry a někdy i vlasy..

<------moc pěkný pohled shora

Co se osvědčilo
-dobře si vybrat strom, na jednom mám ideální místo, něco jako výklenek jehož "podlahu"tvoří několik větví..stačí jen položit kýble, občas si tam sednu, čumím na kytky a kouřím cígo..(pozor na popel..)
-v počáteční fázi jsem měl na mladých květinkách(ještě v kelímcích od jogurtu) malé plastové skleníčky(různě obaly, uřízlé pet lahve)
-kýbl proděravět ne na dně, ale tak 5 cm ode dna na boční straně, voda u dna
-případně stačí i děravý kýbl, do něj jsem dal substrát i s pytlem a nechal to tak.
-upevnit kýble co nejvýšše(nejblíže slunci), pokud možno pár metrů od vrcholku stromu(mám zde 20l plast nádobu a 3kytí. Dal jsem je sem poměrně pozdě, ale rozdíl oproti níže umístěním je OBROVSKÝ, mám tu tak 3krát více palic)
-hnojiva rozprašovat na listy(rozprašovač od přípravku na umývání oken)
-vojenská maskovaví síť, obalil jsem kýble s poměrně dobrým efektem
-ač nerad, musel jsem některé větve uříznout, odměnou je celodenní přísun slunečních paprsků(což je znát), ale zas ta posraná smůla
-nejlepší by bylo dávat na stromy řízky, já měl teda jen jednoho samce z 9 kytek ale stejně je to opruz.
-kýble jdou velice dobře zamaskovat okolními větvemi, když použijete kus drátu a chvíli si s tím vyhrajete, bude výsledek perfektní
Co plánuji
-myslím, že v koruně stromu nehorzí přízemní mrazíky, takže hodlám začít pěstovat tak brzy, jak jen to půjde.
-rozhodně chci vyzkoušet kolhicinovou kůru..sám jsem zvědav. cibulky Ocůnu by měli mít v zahradníctví na podzim a na jaře.

Naposledy upravil green tree 27-08-2003 v 18:25 PM

Old Post 24-08-2003 v 22:34 PM
green tree je offline   Profil uživatele green tree   Find more posts by green tree   Foto galerie člena green tree   Click here to Send green tree a Private Message   Add green tree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green tree
Stálý Člen

Karma uživatele green tree - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 30  

Pohodička Příspěvek č. 246




Čau lidi,
tak jsem to vyfotil a docela se to povedlo. Ještě mám fotky brachovejch kytek ale to je nádhera!! S kámošem má power plant(prej) ale je to fakt krutost. Tyhle tři holky to by měl být prima skunk. Jsou to semena z kytky nazvané smutná sestra. Je to velkej kýbl na bocích provrtanej a dole by měla být voda, je tam danej takovej plech s otvorama pro kořeny.. a k těm kytkám..kámoš kámoše měl dvě kytky. Jedna umřela a ta druhá byla smutná sestra. Konec příběhu.
Ale bylo to krutý pálo! a tohle je ze semínek a vypadá to moc dobře.. zkusím to tam nechat co nejdýl.. myslíte, že do konce září je dlouho?musím někde sehnat lupu a budu čekovat tu pryskyřici..
..and thanks to koblihstrom for insperation..
Číííííís

Naposledy upravil green tree 02-09-2003 v 19:28 PM

Old Post 27-08-2003 v 18:20 PM
green tree je offline   Profil uživatele green tree   Find more posts by green tree   Foto galerie člena green tree   Click here to Send green tree a Private Message   Add green tree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 247

green tree: mooc pěkná kytí K+

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 28-08-2003 v 08:43 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green tree
Stálý Člen

Karma uživatele green tree - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 248

to PiosOne..
Dík za K..četl jsem si hulení a žravka a málem jsem se pos... smíchy.. taky posílám K..
Doufám že mě ty stromovky vyjdou. Jsou poměrně v centru dění U nás ve vesnici to je teď psycho, lidi furt pruděj a hledaj kytky.Navíc tu bydlí polda-kriminalista..shit. Ty stromy jsou vychytaný, zatím je to nenapadlo a snad si toho nikdo nevšimne.

Old Post 29-08-2003 v 18:01 PM
green tree je offline   Profil uživatele green tree   Find more posts by green tree   Foto galerie člena green tree   Click here to Send green tree a Private Message   Add green tree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnejmuzik
Stálý Člen

Karma uživatele Drsnejmuzik - 25% PěstitelskáKarma uživatele Drsnejmuzik - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 249

Tak sem pěstoval na stromě jenže ze všeho byly samci (
Asi se poseru ((
Snad pristi rok....

|| LiVe iN PeAcE & GANJU V DUŠI 4EVER ||
-- ANTIFA --

Old Post 31-08-2003 v 12:21 PM
Drsnejmuzik je offline   Profil uživatele Drsnejmuzik   Find more posts by Drsnejmuzik   Foto galerie člena Drsnejmuzik   Click here to Send Drsnejmuzik a Private Message   Add Drsnejmuzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Drsnejmuzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnejmuzik
Stálý Člen

Karma uživatele Drsnejmuzik - 25% PěstitelskáKarma uživatele Drsnejmuzik - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 250

Znáte rady jak udelat aby kity se nestala samcem a jak to nejrychleji poznat???
Pište plsss!!!!

|| LiVe iN PeAcE & GANJU V DUŠI 4EVER ||
-- ANTIFA --

Old Post 31-08-2003 v 12:23 PM
Drsnejmuzik je offline   Profil uživatele Drsnejmuzik   Find more posts by Drsnejmuzik   Foto galerie člena Drsnejmuzik   Click here to Send Drsnejmuzik a Private Message   Add Drsnejmuzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Drsnejmuzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 251

Jedna rada je si přečíst FAQ-je to tam!

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 31-08-2003 v 16:48 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clothinguntero
Stálý Člen

Karma uživatele clothinguntero - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 252

hm tak do těch stromů du asi na rok 04 taky do těch hafo lesů co tady máme kolem to snad nebude takovej problém ale co myslivci nevšímli si to tady u někoho u nás je jeden a ten je dost všímavej ale tak třeba když to dám do nějáký vejšky no ale stou mojí fobijí to bude asy fakt brutus tak 6m a stop no to bude asy něco

Old Post 31-08-2003 v 18:18 PM
clothinguntero je offline   Profil uživatele clothinguntero   Find more posts by clothinguntero   Foto galerie člena clothinguntero   Click here to Send clothinguntero a Private Message   Add clothinguntero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clothinguntero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green tree
Stálý Člen

Karma uživatele green tree - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 253

...to drsnej mužík.. to je fakt smůla.. já to měl poměrně v pohodě- 9kytek z toho 1samec.. asi jsem měl v dobrý semena(z těch nejlepších byly všechno samice) a taky půdu- kupoval jsem s pH 6,5-7.
a četl jsem tvůj návod na pěstění. To opravdu sklízíš až tak pozdě? nebude už v půli října mrznout? A taky jsem se tu někde dočetl, že nezáleží na zbarvení chloupků ale na barvě pryskyřice(průzračná-mléčná-hnědá)Nej něco mezi průzračnou a mléčnou..prej. A potřebuješ lupu.

...to clothinguntero. S tou výškou to přehánět nemusíš. Když si najdeš nějakej smrk(nebo něco) rostoucí samostatně nebo na kraji lesa tak může býz i nižší. První 3 fotky kytek (viz.víše) jsou max 5-6m vysoko a je to asi v půli stromu.
čííís

Old Post 31-08-2003 v 21:16 PM
green tree je offline   Profil uživatele green tree   Find more posts by green tree   Foto galerie člena green tree   Click here to Send green tree a Private Message   Add green tree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnejmuzik
Stálý Člen

Karma uživatele Drsnejmuzik - 25% PěstitelskáKarma uživatele Drsnejmuzik - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 254

to koblihostrom: Tak sem si to tu přečet cely tohle forko a je to zajimavy,akorat se to tenhle rok nepovedlo

|| LiVe iN PeAcE & GANJU V DUŠI 4EVER ||
-- ANTIFA --

Old Post 31-08-2003 v 22:06 PM
Drsnejmuzik je offline   Profil uživatele Drsnejmuzik   Find more posts by Drsnejmuzik   Foto galerie člena Drsnejmuzik   Click here to Send Drsnejmuzik a Private Message   Add Drsnejmuzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Drsnejmuzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnejmuzik
Stálý Člen

Karma uživatele Drsnejmuzik - 25% PěstitelskáKarma uživatele Drsnejmuzik - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 255

green tree: Mno když to tak vemeš tak každym rokem se víc otepluje.
Mno jo globalni oteplovani! A v říjnu to tak pozdě neni! Je to pak silny jak.....

|| LiVe iN PeAcE & GANJU V DUŠI 4EVER ||
-- ANTIFA --

Old Post 31-08-2003 v 22:11 PM
Drsnejmuzik je offline   Profil uživatele Drsnejmuzik   Find more posts by Drsnejmuzik   Foto galerie člena Drsnejmuzik   Click here to Send Drsnejmuzik a Private Message   Add Drsnejmuzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Drsnejmuzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green tree
Stálý Člen

Karma uživatele green tree - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 256

To oteplování se mi taky zamlouvá.. Já pěstím první rok, takže nemám jasnou představu kdy přesně sklidit. Někdo chce už za tři týdny, někdo říká až napadne první sníh. Já asi zkusím nějaký kytky na konci září a zbytek co nejpozději. Věřim tomu, že to bude silný jak svině.. radši jsem ale vysmátej, než utlumenej a unavenej.. což by měl být případ pozdě sklizenejch kytek..(jsem četl
..no uvidíme..

Old Post 01-09-2003 v 00:18 AM
green tree je offline   Profil uživatele green tree   Find more posts by green tree   Foto galerie člena green tree   Click here to Send green tree a Private Message   Add green tree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2164130 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív