Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
DarkLight
Stálý Člen

Karma uživatele DarkLight - 4% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 241

Protoze mi chutnaji, uklidni, rozvinou stav po brku (nemluve o te chuti tabaku, kdyz si zahulim), je to kamoska na nervozitu i (dlouhy) cekani, clovek si na cigu "smlsne" temer za jakehokoliv pocasi, hori porad. Je to taky spolecensky pojitko, at uz jde o kamarady mezi sebou, nebo potkani nahodneho cloveka co o cigo zada... tak jsem uz na zajimaveho cloveka narazil. Ale taky na hafo pochybnych existenci, classic. A je to takova ta kuracka komunita, kdyz nemam ciga, poprosim, a jiny kurak mi ochotne vytasi. A ja to nekomu cizimu otocim zpatky uplne stejne, pokud to neni megadement sotva otevre pusu :-D

O zabave toho ritualu snad ani nemluve... Zapaleni, samotny akt koureni, klepani a "otirani" popela, prevalovani ty rakovinotvorny trubky mezi prsty... a hnusna koncovka kdyz filtr plny sracek musim zamackat do popelnicku.

Zdravotni rizika neberu ted v potaz (nicim si sve zdravi, vim o tom, a menit to ted nebudu), cili jen ty prachy vidim jako nejvetsi podel... A co si budem povidat, je to tak.

Co rict zaverem?
Kourim rad.

ad Placebo - ono holt nejde srovnat cisty, (pomerne) kvalitni tabak co si koupis takhle v baleni, a to seno v prefabrikovanych cigach. Ale tam to zas vyvazuje to "pohodli" a konstatni parametry cigarka. Ostatne, dukazem je napr fakt, ze z 3/4 Javaanse si muzu smotnout cigarko i bez filtru a je dobre, da se kourit, a neni prehnane silne. Predstava ze tabak z prefab. cig bych kouril bez filtru je besna. Zkousel jsem jednou, ne dekuji. Takze prefab s filtrem, nebo z tabacku s i bez filtra

-Got blunt?
-Got weed?
(c) How high

Naposledy upravil DarkLight 01-06-2009 v 08:44 AM

Old Post 01-06-2009 v 08:34 AM
DarkLight je offline   Profil uživatele DarkLight   Find more posts by DarkLight   Foto galerie člena DarkLight   Click here to Send DarkLight a Private Message   Add DarkLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onyx
Stálý Člen

Karma uživatele Onyx - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 242

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven
protoze jsem chuj? jen debil muze zacit kourit ciga..... nejhorsi ze nikdy se z nas nestanou nekuraci... jen abstinenti, chut kazdou chvili jo certuv to vynalez.
kazdou chvili cigaro v pysku, prachu to tet stoji. aspon ze po tom zhuleni to cigaro tak chutna
Smieska

Old Post 01-06-2009 v 22:07 PM
Onyx je offline   Profil uživatele Onyx   Find more posts by Onyx   Foto galerie člena Onyx   Click here to Send Onyx a Private Message   Add Onyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Badulka
Nový Člen

Karma uživatele Badulka - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 243

Protože jsem před 11 roky začala.Jsem závislá a musím říct že nikotin je silnější než pervitin.

Old Post 01-06-2009 v 22:12 PM
Badulka je offline   Profil uživatele Badulka   Find more posts by Badulka   Foto galerie člena Badulka   Click here to Send Badulka a Private Message   Add Badulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 244

Kořím sedmým rokem.Začal jsem až v 18ti a proklínám ten den.Chystám se na tabákový detox,tak snad to zmáknu.Cíga mě ani moc už nechutnají,ale závislost je závislot.Už jsem dva měsíce nekouřil a pak jsem měl na pí*u období(samý stres se na mě sypal) a znovu jsem začal.

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 08-08-2009 v 15:29 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knedlajs
Nový Člen

Karma uživatele knedlajs - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 245

Nekouřím protože mě to přijde jako ztáta zdravý a peněz... vždyť cígo ani nedá stav než si koupit 3 krabky to si radši koupim grámek.. a je to.. navíc špeka nikdy nemíchám ani s tabákem za 1. prostě proto že nikdy cígo u sebe nemám a za 2 to kazí chuť

Old Post 09-08-2009 v 10:58 AM
knedlajs je offline   Profil uživatele knedlajs   Find more posts by knedlajs   Foto galerie člena knedlajs   Click here to Send knedlajs a Private Message   Add knedlajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 246

Protože mě to uzdravuje

Komár neni mucha pyčo

Old Post 09-08-2009 v 11:25 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 247

nekouřím,chvilku jsem kouřil abych zapadl do party,ale teď ´´jen´´ hulím,nevadí mi kuřáci v hospodě,ale všeho moc škodínechutná mi to,to radši ubalím

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 09-08-2009 v 15:06 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA-MAN
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA-MAN - 82% PěstitelskáKarma uživatele RASTA-MAN - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 248

ja cigara kourim jen po ganji protoze mi to pak paradne najede a ja sem paradne zhuleny

Old Post 05-09-2009 v 21:12 PM
RASTA-MAN je offline   Profil uživatele RASTA-MAN   Find more posts by RASTA-MAN   Foto galerie člena RASTA-MAN   Click here to Send RASTA-MAN a Private Message   Add RASTA-MAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 249

Udelala jsem takovou dohodu s sesti lidma, ze cele zari nebudem kourit. Vzdycky, kdyz mam chut, vzpomenu si na ostatni a nedam si...jediny, co proste nesmim udelat je, ze si nevezmu cigo a nezapalim neni to lehky, ale jde to!!!

RASTA

Old Post 06-09-2009 v 20:14 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 250

Podarilo sa mi fajčenie obmedziť. Z 15 denne to 3-4 tyzdenne. niekedy to na mna pride a ja musim fajčit. nedokazem vtedy povedat nie.... ale som spokojny s tymto obmedzením....

Old Post 07-09-2009 v 09:41 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 251

Fajčím o 106 ani nevím proč ... asi osud muhehe

Old Post 01-11-2009 v 14:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 252

citace:
Původní příspěvek od RASTA-MAN
ja cigara kourim jen po ganji protoze mi to pak paradne najede a ja sem paradne zhuleny


si PRESNE moj pripad xD

ale cez leto v Prahe ked sme denne fajcili tak sa zomna stal normalny fajciar (cigariet)...teraz pohoda tak dohromady 2cigy tyzdenne

Old Post 07-11-2009 v 01:15 AM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLABLA
Nový Člen

Karma uživatele BLABLA - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 253

citace:
Původní příspěvek od ing.Palicka
Fajčím o 106 ani nevím proč ... asi osud muhehe


jo jo jsem na tom stejně a móc mi to chutná krabka denně jen to fikne a proč, no mam teorii že když mě máma čekala taky kouřila pak celý dětství jsem si pěkně kouřil pasivně doma a pak jsem jen přešel do aktivního kouření, jinými slovy jsem slaboch, ale chutná mi to stejně se řítíme do záhuby tak proč si to nezpříjemnit

Old Post 09-11-2009 v 16:36 PM
BLABLA je offline   Profil uživatele BLABLA   Find more posts by BLABLA   Foto galerie člena BLABLA   Click here to Send BLABLA a Private Message   Add BLABLA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 254

Tak tak. Vždycky si tak nějak říkám: no kurňa, měl bych přestat, ale nějakej podvědomej pocit mě pořád víc utvrzuje v tom, že tenhle svět už dlouho stát nebude, takže o budoucnosti nepřemýšlim ...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 09-11-2009 v 18:23 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 255

ja som včera akože definitívne prestal s cigaretami...zatial bez problémov ale som zvedavý ako dlho mi to vydrží.....fajčím len štyry roky(asi 15 do dňa) ale závislosť fakt pociťujem....je to humus....asi najviac návyková latka čo existuje

Old Post 09-11-2009 v 18:48 PM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 256

jej driv sem fajcil ciga, fajka alebo bongo ne ted vazne uz nefajcim, fajcim enom smaky a brka mam 100% uz asi hmm nvm par let? .... tabak nejvetsi sracka sorry ...... * tabak sem poslednich par let jel jen, kdyz sem mel blunta

Vítejte ve světě Durex!

Old Post 09-11-2009 v 18:55 PM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4423370 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív