Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
veterán
Nový Člen

Karma uživatele veterán - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 701

pálíš to hnojivem 2-3 zálivky dej jen vodu s enzimem nevim co máš za hnojiva ale dusik uz jim nedavej žadnej

Old Post 23-02-2015 v 12:37 PM
veterán je offline   Profil uživatele veterán   Find more posts by veterán   Foto galerie člena veterán   Click here to Send veterán a Private Message   Add veterán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 702

Zdravím tak po nekonečnym stresu mě a mejch holčiček jsem se nasral ustřihl jsem pár napadenejch listů a zašel do semenářství do Ruské v praze kde mi týpek poradil minule s listovou plísní . Zeptal jsem se pána že mám problém s veselým a podezření na plísen. Stačilo mu snad tak 4sekundy pohledu a hned řekl:,, joo to je třásněnka "D a já jen a vážně to neni plísen ? a on na mě koukal jako na blba prý ale prvních 10 let pro něj bylo těžkých se takhle oriwntovat.Ten pán pro mě působí jako naprostej dokonalej odborník.Ví o všem a to né pomocí knížek ale vlastního poznání.
Doporučil mi chemku ale já dneska zrovna zastřihnul holky takže postřik aplikuji až zitra ale se rány stihly více zahojit.Takže diagnostiku už mám trošku drsnější lék taky a ted už jen vyhrát ten boj;]

Old Post 23-02-2015 v 13:39 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 703

Ahoj neni to sice problem s listama ale nevim kam jinam to napsat. Porad mi klesa PH v tanku. Mam 80l bubler kytky vypadaj krasne, koreny taky vubec nevim cim to je. Poradte prosim.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 23-02-2015 v 18:23 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grow600
Nový Člen

Karma uživatele grow600 - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 704

Podle me to muze byt hnojkama ze neudrzi delsi dobu stalost ph. Jedu jidb a micham si cca 70l zalivky do predu a stapost ph je v pohode.. V rozmezi dvou tydny mi to spadlo o jednu az dve desetiny..

Old Post 23-02-2015 v 18:47 PM
grow600 je offline   Profil uživatele grow600   Find more posts by grow600   Foto galerie člena grow600   Click here to Send grow600 a Private Message   Add grow600 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 705

Hnojky namíchám při výměně roztoku a pak když dolejvám vodu tak doleju rovnou do tanku. Nemíchám dopředu. Slyšel sem že to neni dobře. Nenapadá mě vůbec čim by to mohlo byt. Před tim to nebylo teď to děla poslední 3-4 dny cca o 0,1/den. Hnojim kompletem od AH.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 23-02-2015 v 19:16 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grow600
Nový Člen

Karma uživatele grow600 - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 706

Jeste me napada ze by mohl byt spatne prokysliceny roztok (ale to je asi blbost v bableru)...jinao drzim palce

Old Post 23-02-2015 v 20:20 PM
grow600 je offline   Profil uživatele grow600   Find more posts by grow600   Foto galerie člena grow600   Click here to Send grow600 a Private Message   Add grow600 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grow600
Nový Člen

Karma uživatele grow600 - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 707

http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-17725.html

Old Post 23-02-2015 v 20:26 PM
grow600 je offline   Profil uživatele grow600   Find more posts by grow600   Foto galerie člena grow600   Click here to Send grow600 a Private Message   Add grow600 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grow600
Nový Člen

Karma uživatele grow600 - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 708

Mas dostatečně silny vzduchovaci motorek?

Old Post 23-02-2015 v 20:33 PM
grow600 je offline   Profil uživatele grow600   Find more posts by grow600   Foto galerie člena grow600   Click here to Send grow600 a Private Message   Add grow600 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 709

80 litru nadrz vzduchovadlo 3600l/hod. Vzhledem k tomu ze na 1l roztoku ma byt 15 litru vzduchu si myslim ze mam vzduchu dost. Me to vychazi na 45l vzduchu na 1l vody. Myslim na to porad a nic me nenapada :-(

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 23-02-2015 v 20:46 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 710

ja som si vsimol, ze PH mi kolise (idem JIDB) v pripade, ze pouzijem vodu z odvlhcovacky pri raste (specialne prvy roztok vyrazne kolise). pokial pouzijem vodu z vodovodu, tak po namiesani PH na 5,5-5,8 uz PH kolise menej. Po cca tyzdni sa mi PH ustali a uz sa vyrazne nemeni, ani ked roztok je v nadrzi niekolko dni. doteraz som neprisiel na presny dovod tohto kolisania.

Voda z odvlhcovacky je vyrazne nachylnejsia na kolisanie PH, ako voda z vodovodu (aby som upravil 15l vody z vodovodu, potrebujem cca 5,5-8ml PH-, podla toho aku koncentraciu hnojiv a enzymov davam. pri vode z odvlhcovacky im staci maximalne 1ml).

pri kvete, kedy davam rastlinam viac hnojiv, tak po namiesani roztoku sa krasne drzi stabilnych 5,8 v oboch pripadoch (vacsinou ani nemusim liat PH-).

kolisanie PH moze sposobit zle premesany roztok, odparovanie kyseliny z roztoku, zvysky zivin v substrate (to by nemal byt tvoj pripad, kedze ides bubler), ale kludne aj nenakalibrovany PH meter. par krat sa mi stalo, ze som si trhal vlasy, lebo PHcko mi kolisalo a nevedel som ho stabilizovat, po prekalibrovani uz ukazoval presne hodnoty.

Old Post 24-02-2015 v 09:27 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 711

Tak je pravda ze se blizi mesicni kalibrovani no. Pouzivam combo EC/PH monitor od BlueLabu. Sice mam kyseliny na upravu PH od AH ale nepouzivam je pac kdyz do odstaty vody pridam hnojky tak mi samo klesne na cca 5,8 coz je paradicka. Co sem vzdycky slysel/ cetl tak by PH melo naopak rust ne klesat. Kytky jsou krasny zdravy, koreny taky vubec nevim co s tim. Voda myslim ze promichana je dobre protoze mam v tanku jak obehovy cerpadlo kvuli pohybu roztoku tak i dost micha vodou ten muj dabelskej kompresor (voda jakoby se varila).
Nejde mi do hlavy ze pred tim to nezlobilo vubec nebo jen treba o 0,1 vzrosto ph treba za 2-3 dny...a ted to klesa kazdej den z niceho nic.
Zkusim zkalibrovat a napisu jestli to pomohlo:-)
Pestu zdar

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 24-02-2015 v 10:12 AM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mutant355x
Nový Člen

Karma uživatele Mutant355x - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 712



Džusbus lidi, mám poslední dobou problém s listy v amazonu. Listy jsou světle zelené
hlavně ty mladší. Jsem v 14 dnu květu, hnojim ah, ec 1.3, ph 5.6, teplota vody 21c,
zkoušel jsem přidat dusík nic, hořčík nic, vápník nic, už mě z toho asi rupne ve švu.

Old Post 01-03-2015 v 19:38 PM
Mutant355x je offline   Profil uživatele Mutant355x   Find more posts by Mutant355x   Foto galerie člena Mutant355x   Click here to Send Mutant355x a Private Message   Add Mutant355x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Putinaredweed
Nový Člen

Karma uživatele Putinaredweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 11  

Hlína Příspěvek č. 713


Zdar,
pred novym rokem semse prestehoval nabarak a odte doby mam celkem problem skyti. ponejake dobe cohodim klicky dohliny mi zacnou zespodu flekatet, zloutnout a usychat. prvni semto klasifikoval jako prehnojeni taksem proplachoval - nic. pak PH, ze zakladnich sedmi zmeneno na 5,5-6,0 - nic. hnojim AH - stimul (obcas, hlavne ze startu dost nizke davky atto neprepalim) a enzymy stridam s grow/bloom excell pri kazde zalivce co dva dny, pisou 1ml do1l, davam tak nula sedm, nula osm - ECmetr bohuzel nemam :X takze nevim. mam white widow pod 400, teplota vnoci 25 vedne 29-30 ... a ted dome, codelam blbe :/

Born To Grow

Old Post 05-03-2015 v 15:35 PM
Putinaredweed je offline   Profil uživatele Putinaredweed   Find more posts by Putinaredweed   Foto galerie člena Putinaredweed   Click here to Send Putinaredweed a Private Message   Add Putinaredweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mutant355x
Nový Člen

Karma uživatele Mutant355x - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 714

Zduř, a jakou máš vodu studna nabo vodovod? Kámoš co se takhle přestěhoval z města na barák a má jen studniční vodu tak má taky problémy, protože voda ze studny mejvá dost vysoký ec.

Old Post 05-03-2015 v 19:04 PM
Mutant355x je offline   Profil uživatele Mutant355x   Find more posts by Mutant355x   Foto galerie člena Mutant355x   Click here to Send Mutant355x a Private Message   Add Mutant355x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mutant355x
Nový Člen

Karma uživatele Mutant355x - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 715

Ještě k té teplotě v noci bych jim nechal 18 a ve dne 25. A ze začátku taky hodně vlhkosti!

Old Post 05-03-2015 v 19:08 PM
Mutant355x je offline   Profil uživatele Mutant355x   Find more posts by Mutant355x   Foto galerie člena Mutant355x   Click here to Send Mutant355x a Private Message   Add Mutant355x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 716

citace:
Původní příspěvek od Putinaredweed
Zdar,
pred novym rokem semse prestehoval nabarak a odte doby mam celkem problem skyti. ponejake dobe cohodim klicky dohliny mi zacnou zespodu flekatet, zloutnout a usychat. prvni semto klasifikoval jako prehnojeni taksem proplachoval - nic. pak PH, ze zakladnich sedmi zmeneno na 5,5-6,0 - nic. hnojim AH - stimul (obcas, hlavne ze startu dost nizke davky atto neprepalim) a enzymy stridam s grow/bloom excell pri kazde zalivce co dva dny, pisou 1ml do1l, davam tak nula sedm, nula osm - ECmetr bohuzel nemam :X takze nevim. mam white widow pod 400, teplota vnoci 25 vedne 29-30 ... a ted dome, codelam blbe :/


a jaký že teda leješ ph??? tam bude problem jednoznačně...

Old Post 05-03-2015 v 20:49 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Putinaredweed
Nový Člen

Karma uživatele Putinaredweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 717

voda je zvodovodu klasika a teplotu moc neovlivnim, bychmusel prekopat ventilaci - ale sloby, vprubehu zrobim. vlhkost mely zezacatku byloto vparniku (obyc plastova pruhledna krabice z hausu) ale pod zarivkou, tedka podtou sodo bychto neuchladil ... PH tedka leju 5,5-6,0 (zminovalsem :P) ale cosemse docet tak i tech sedm je vklidu dle nakych tabulek cosem tady vystrachal. nemuze tobyt treba kombinaci tech nedostatku ? mala vlhkost (dle teplomeru "ll" (male L) cili bychrek, ze temer nulova) velka teplota + PH = spatny prijem zivin ?
nemam si treba sehnat nejake NPK hnojivo ? pomuzeto, zvysi mito sance na uspech ? bo utoho AH se nedoctu coto obsahuje.

Born To Grow

Naposledy upravil Putinaredweed 06-03-2015 v 14:21 PM

Old Post 06-03-2015 v 13:59 PM
Putinaredweed je offline   Profil uživatele Putinaredweed   Find more posts by Putinaredweed   Foto galerie člena Putinaredweed   Click here to Send Putinaredweed a Private Message   Add Putinaredweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mutant355x
Nový Člen

Karma uživatele Mutant355x - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 718

No ph by mělo bejt u hlíny 6.5 a ta teplota je podle mě celkem vysoká. Ah uváděj že na
hlínu poloviční koncetraci a střídat jen s obyč. vodou s upravenym ph. AH obsahujou jak NPK tak další mikroprvky co holky potřebujou. Snad se začne dařit

Old Post 06-03-2015 v 19:52 PM
Mutant355x je offline   Profil uživatele Mutant355x   Find more posts by Mutant355x   Foto galerie člena Mutant355x   Click here to Send Mutant355x a Private Message   Add Mutant355x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Hnědé fleky, prosím poraďte Příspěvek č. 719


Zdravim Vás groweři. Chci Vás požádat o radu. Nějaká svině mi napadla kytky. Projevuje se tak, že se na listech objeví malé zerzaté tečky které se postupně zvětšují ve velké tmavě zerzavé fleky a v důsledku toho se začnou listy kroutit směrem vzhůru a v místech těch fleků tisty vyschnou. Pěstuji v kokose, zalévám ručně s hnojivem hesi tnt complex 5ml/l, rostliny jsou ze semen 18 tý den růstu, světlo je 250w v cool tube, ofuk je pc větrák který míří na stonky a odtah je Ruck s odtahem 180 m/3 hod, vlhkost 40-50 %. předem děkuji za Vaše rady co s tím

Žij a nechej žít

Old Post 06-03-2015 v 21:28 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: Hnědé fleky, prosím poraďte Příspěvek č. 720

citace:
Původní příspěvek od nasavajtendym
Zdravim Vás groweři. Chci Vás požádat o radu. Nějaká svině mi napadla kytky. Projevuje se tak, že se na listech objeví malé zerzaté tečky které se postupně zvětšují ve velké tmavě zerzavé fleky a v důsledku toho se začnou listy kroutit směrem vzhůru a v místech těch fleků tisty vyschnou. Pěstuji v kokose, zalévám ručně s hnojivem hesi tnt complex 5ml/l, rostliny jsou ze semen 18 tý den růstu, světlo je 250w v cool tube, ofuk je pc větrák který míří na stonky a odtah je Ruck s odtahem 180 m/3 hod, vlhkost 40-50 %. předem děkuji za Vaše rady co s tím

Zřejmě jde o plísen bramborovou, použij Kuprikol a drž co nejsušší substrát. Pokud se ti to rozjede moc, tak to asi nezachráníš, je to zničující nemoc.

Grow Max 150W

Old Post 07-03-2015 v 12:40 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Theodosius
Nový Člen

Karma uživatele Theodosius - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 721



Vážení členové, vážené členky,
obracím se na vás s dotazem, který jsem se zprvu snažil vyřešit sám, a až teď jsem se obrátil na zdejší poradnu. Mám v kokosovém substrátu rostliny, jejichž listy začínají tak nějak blednout.
Bližší informace: Teplota okolo 22 stupňů, vlhkost v průměru na 35% (vím že to je málo, mám zvlhčovačku, případně to můžu zvednout), používám AH 3 složkové v 50% dávkování (zkušebně jsem to zvednul na 75% u první složky, jestli to nemůže být nedostatkem dusíku, tak čekám na výsledek) jinak přidávám do zálivky root stimulator a enzymes od AH, pH jsem udržoval na 5,8-5,9, a zase jsem zaexperimentoval a zkusil zvednout, jestli problém nemůže být zde.
Budu vděčný za každou radu!

Old Post 07-03-2015 v 18:22 PM
Theodosius je offline   Profil uživatele Theodosius   Find more posts by Theodosius   Foto galerie člena Theodosius   Click here to Send Theodosius a Private Message   Add Theodosius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 722

to pH mas na výtoku?

Old Post 07-03-2015 v 18:58 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 723

pro příjem dusíku je lepší tak 6,2

Old Post 07-03-2015 v 18:59 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Theodosius
Nový Člen

Karma uživatele Theodosius - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 724

Já to mám v kokosu, takže nevím, jak to přesně optimalizovat, a na výtoku se to zjišťuje jen u hydra, není liž pravda? Kéž bych měl NFT, jak jsem ho měl kdysi. To bylo něco jiného

Old Post 07-03-2015 v 19:43 PM
Theodosius je offline   Profil uživatele Theodosius   Find more posts by Theodosius   Foto galerie člena Theodosius   Click here to Send Theodosius a Private Message   Add Theodosius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 725

zalej poradne, nech protect kvetniky a zmer co proteklo.

Old Post 07-03-2015 v 19:48 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 726

Změř ph i ec na výtoku. Jinak by to mohl být hořčík nebo vápník....ty jsou pro kytky hodně dostupný od 6,0-6,5pH. Jinak je obsahujou složky bloom a micro

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 07-03-2015 v 19:49 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krn
Nový Člen

Karma uživatele krn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 727


zdravím, nevíte co způsobuje takovéhle listy? Mám podezření, že nedostatek vápníku. Lampu mam cca 33cm nad vrcholky a teplota 28°, takže tím by to být nemělo.

Old Post 11-03-2015 v 01:03 AM
krn je offline   Profil uživatele krn   Find more posts by krn   Foto galerie člena krn   Click here to Send krn a Private Message   Add krn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 728

krn: mrkni na příspěvek 720 od Bárta (stránka zpět v tomhle vláknu), hledal bych bych problém tam, loni mě to taky trošku potrápilo a Kuprikol to opravdu vyřešil.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 11-03-2015 v 13:45 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krn
Nový Člen

Karma uživatele krn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 729

díky, zajímavý že sem to přehlédl když sem tady projížděl asi dvacet stránek. Už sem aplikoval Kuprikol, snad to pomůže.

Old Post 11-03-2015 v 15:46 PM
krn je offline   Profil uživatele krn   Find more posts by krn   Foto galerie člena krn   Click here to Send krn a Private Message   Add krn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 730

Bárt: díky moc za radu, kuprikol zabral na jedničku. Infikované listy jsem otrhal po nástřiku a od té chvilky je pokoj, takže všem s tím samým problémem mohu jen doporučit

Žij a nechej žít

Old Post 11-03-2015 v 17:21 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 731



pH? Či něco jiného?
kokos - zalejvám s upravenym pH 6 - 6,1

PS: spěchá... Díky

Old Post 20-03-2015 v 21:20 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 732


a třetí fotka...

Old Post 20-03-2015 v 21:21 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 733

citace:
Původní příspěvek od krn
zdravím, nevíte co způsobuje takovéhle listy? Mám podezření, že nedostatek vápníku. Lampu mam cca 33cm nad vrcholky a teplota 28°, takže tím by to být nemělo.

Ano, bramborová plísen, dej kuprikol a nebo jiný přípravek s mědí.

Grow Max 150W

Old Post 21-03-2015 v 13:53 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 734


Ahoj,chci se zeptat neví někdo kde by mohl být problém?Hnojím pravidelně s každou zálivkou plagron alga grow podle dávkování výrobce,ph 6,5.
To žloutnutí je momentálně jestě víc rozšířené,jen nemám fotku z dneška.

Old Post 22-03-2015 v 19:24 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Prosím o pomoc Příspěvek č. 735



Zdravím prosím o radu čím to může být způsobeno kytí neměli v průběhu žádné problémy až teď v květu - listy ( většinou na horní polovině kytky) kolem palic začaly postupně od konečků vadnout/hnědnout a nakonec postupně osychají a nakonec odpadávají.... nemyslím si že je to způsobeno přirozenou fází květu.
Kytí jsou ve 4 týdnu a měli by jim zbývat ještě 4 podle seedbanky... (Orange Bud od DP)
Kytí jsou ve vlastně namixovaném substrátu pokojovky/kaktus/perlit/keramzit
Vrcholky od světla cca 25cm-30cm - teplota kolem 29-32 vlhkost 30% ve dne, v noci teplota cca 20-23 vlhkost 40%
Sodík 250W

Old Post 23-03-2015 v 18:25 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Prosím o radu Příspěvek č. 736



Zdravím prosím o radu čím to může být způsobeno kytí neměli v průběhu žádné problémy až teď v květu - listy ( většinou na horní polovině kytky) kolem palic začaly postupně od konečků vadnout/hnědnout a nakonec postupně osychají a nakonec odpadávají.... nemyslím si že je to způsobeno přirozenou fází květu.
Kytí jsou ve 4 týdnu a měli by jim zbývat ještě 4 podle seedbanky... (SHAMAN) od DP)
Kytí jsou ve vlastně namixovaném substrátu pokojovky/kaktus/perlit/keramzit
Vrcholky od světla cca 25cm-30cm - teplota kolem 29-32 vlhkost 30% ve dne, v noci teplota cca 20-23 vlhkost 40%
Sodík 250W

Old Post 23-03-2015 v 18:28 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 737

První příspěvěk je Orange Buda a druhý je Shaman jen pro upřesnění kdyby si někdo myslel že ten "blbbec to sem dal 2x"
Díky všem co se zapojí
Hnojeno Bio Flores od canna a green sensation.....

Old Post 23-03-2015 v 18:34 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 738

Davidino: Ukázková plíseň s kombinací problému ve výživě, použij Kuprikol ale máš už to fest napadený, nesmíš to nechat dojít takhle daleko.
Nepočítej s nějakým extra výnosem i když ti ho samozřejmě přeju.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-03-2015 v 09:18 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 739

Ještě napiš kolik máš ph + ec (na vstupu i na výtoku)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-03-2015 v 09:26 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 740

čau, plně souhlasím s doxenonem, a napadá mě proč k tomu došlo: základem je problém s výživou, protože když si změříš ec u té canny při dávce 4ml na litr tak ti to hodí max.1,0(záleží na vodě), dle mého se musí používat celou dobu života i canna vega, která při 4ml/l udělá něco kolem 1.5...takže ti tam vznikly různé deficity a následně přišla neblaze známá plísen bramborová

Old Post 24-03-2015 v 09:42 AM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 741

PH +EC neměřím zalévám jen odstátou vodou z vodovodu. Teď už to daleko došlo to je mi jasné já doufal že se z toho kytí nějak dostanou... mám tam celkem 4 kousky ale tyhle 2 vypadaj uplně nejhůř mam tam ještě jednu OB a Durbana... Druhá OB je zcela zdravá a durban vypadá taky hezky, tak mi je to divný, protože jsem nejdřív myslel, že jsem to přehnojil... Zaléval jsem každý den 1,5l vody všechny 4 kvíta... Canna bio flores 4ml/l a sensation 1ml/l je doporučená dávka - Já dával do 1,5l 4ml canny a 2ml senzace, hnojil jsem ob den, tzn. jeden den čistá vody druhý den hnojky... Takže myslíte že chyba může být i v hnojivu jako takovém, že je prostě nedostačující?
Je to můj 1st Grow takže s chybami počítám, ale rád se poučím do dalšího kola...
Díky za rady

Old Post 24-03-2015 v 10:53 AM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pecik
Nový Člen

Karma uživatele Pecik - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 10  

náhodně umístěné fleky Příspěvek č. 742


FLEKY--->Náhodně umístěné na spodních listech, na pohled jsou hnědé, na omak vysušené, ze spoda to až tak narušené není.
Rostlinky jsou malé, asi maximálně měsíc po nařezání z matek, před pár dny odstartováno automatické zavl. a silnější lampa z 38W zářivek přechod na 400W lampa je nejvýš, zatím nesnižuju, teplota , vlhkost, ph, ec vše v pořádku. Rostliny vypadají silně a zdravě až na ty fleky.
Den předtím aplikován postřik, rostliny pořádně smočené ihned po zasnutí lampy, bohužel jsem nebyl u toho když se začlo svítit a nevím zdali byli ještě mokré či suché, já už je viděl suché, ale nevšiml jsem si ničeho, až další den. Úpřímě bych byl rád kdyby to byl tento důvod. Vrchní listy mají malou plochu, určitě by vyschly dříve než ty spodní na kterých mohlo i něco zůstat. Bylo by to logické tak doufám že mi to někdo potvrdí nebo vyvrátí abych věděl že odstraněním můj problém neskončil. Děkuji

--->Nevím jestli sem zvádnu dát fotku, která se mi povedla.(nechci tohle forum napadat, ale tohle je jedno z nejsložitějších forumu na internetu, přitom už funguje tak dlouho a je dost aktivní, tak nechápu proč se to nezjednodušilo(je to tu napůl česky napůl anglicky, napsat zprávu je složité a nevím jak teď, protože sem už nechodím, ale dřív tu bylo hodně pomatené vyhledávání, které vůbec nefungovalo).

Old Post 24-03-2015 v 11:47 AM
Pecik je offline   Profil uživatele Pecik   Find more posts by Pecik   Foto galerie člena Pecik   Click here to Send Pecik a Private Message   Add Pecik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 743

Ještě mám dotaz Kuprikol mohu používat v květu a nijak tím nekontaminuji kytku/palice??? A co radíte plíseň se rozšíří po listech dál do palic a půjde to háje??? Mám to radši setnout nebo nechat?

Old Post 24-03-2015 v 17:47 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 744

citace:
Původní příspěvek od Davidino
Ještě mám dotaz Kuprikol mohu používat v květu a nijak tím nekontaminuji kytku/palice??? A co radíte plíseň se rozšíří po listech dál do palic a půjde to háje??? Mám to radši setnout nebo nechat?

Má ochranou dobu jen 7 dní, je to oxid mědi , je to dost neškodné, tuším, že se dá používat i v bio zemědělství.

Grow Max 150W

Old Post 24-03-2015 v 17:54 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: náhodně umístěné fleky Příspěvek č. 745

citace:
Původní příspěvek od Pecik
FLEKY--->Náhodně umístěné na spodních listech, na pohled jsou hnědé, na omak vysušené, ze spoda to až tak narušené není.
Rostlinky jsou malé, asi maximálně měsíc po nařezání z matek, před pár dny odstartováno automatické zavl. a silnější lampa z 38W zářivek přechod na 400W lampa je nejvýš, zatím nesnižuju, teplota , vlhkost, ph, ec vše v pořádku. Rostliny vypadají silně a zdravě až na ty fleky.
Den předtím aplikován postřik, rostliny pořádně smočené ihned po zasnutí lampy, bohužel jsem nebyl u toho když se začlo svítit a nevím zdali byli ještě mokré či suché, já už je viděl suché, ale nevšiml jsem si ničeho, až další den. Úpřímě bych byl rád kdyby to byl tento důvod. Vrchní listy mají malou plochu, určitě by vyschly dříve než ty spodní na kterých mohlo i něco zůstat. Bylo by to logické tak doufám že mi to někdo potvrdí nebo vyvrátí abych věděl že odstraněním můj problém neskončil. Děkuji

--->Nevím jestli sem zvádnu dát fotku, která se mi povedla.(nechci tohle forum napadat, ale tohle je jedno z nejsložitějších forumu na internetu, přitom už funguje tak dlouho a je dost aktivní, tak nechápu proč se to nezjednodušilo(je to tu napůl česky napůl anglicky, napsat zprávu je složité a nevím jak teď, protože sem už nechodím, ale dřív tu bylo hodně pomatené vyhledávání, které vůbec nefungovalo).

Houbová nemoc, opět bramborová plisen , nebo něco podobného, nech vysychat květináče, to zpomalí a použij Kuprikol a nebo něco s mědí , je spousta přípravků, třeba Campion WP 50 a sniž vlhkost, šíří se to rychle a léčba je pomalá, možná něco pozdechá, špatně se to léčí.

Grow Max 150W

Old Post 24-03-2015 v 17:57 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 746

Davidino:s těma žlutýma kytkama bez růst. listů už toho moc nenakouzlíš, spíš si dej bacha na plísně uvnitř palic, at k té braborové nemáš ještě bonus...a pro příště být tebou si zvolím nějakou značku hnojiv a držím se podle jejich tabulek, a substrátů je na trhu taky plno grow shopech tak se mi zdá zbytečné něco míchat, můsíš si dát bacha co vtěch substrátech je za hnojivo

Old Post 24-03-2015 v 19:14 PM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 747

Zdarec,prosím o pomoc a radu... pestuju v hlíně od agra, ph 5,5-7 a EC 0,6 a zalivam vodou ze studny upravenou na ph 5,8 a EC sem postupně zvýšil na 1,2.sem ve třetím týdnu a výtok sem nameril ph 7,4 a EC 2,4.čím to?kytky pomalu od spodu zloutnou,zastavily se a nevím co s tím. Minulý kolo po přesazení do 14 dnů ty samý hodnoty.

:-)

Old Post 25-03-2015 v 07:43 AM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 748

Napadá mě jestli to může být vodou, všude kolem je vápencové podloží, pred úpravou kys. Dusicnou má ph 8,2 a EC 0,5.nejsem chemik,ale co když je ve vodě moc vápníku a zvedá se postupně ph?pomohl by třeba nějaký filtr? Nemám moc možnost brát vodu jinde

:-)

Old Post 25-03-2015 v 08:24 AM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 749

No tak sem dneska přesadil všechno do novýho substrátu a v dohlednu bude deštovka vod kamoše....uvidíme ale stejně by mne zajímalo,jestli je mopžný že voda postupně zvyšuje ph když je moc tvrdá.např.večer naměřim 5,5 a do rána má 5,7ph.Co pak teprve za 3 týdny?

:-)

Old Post 25-03-2015 v 17:49 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julek
Stálý Člen

Karma uživatele julek - 90% PěstitelskáKarma uživatele julek - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 750

jak zaléváš, necháváš to vyschnout, nebyl by lepší nějakej lehčí substrát?

Old Post 25-03-2015 v 19:34 PM
julek je offline   Profil uživatele julek   Find more posts by julek   Foto galerie člena julek   Click here to Send julek a Private Message   Add julek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2362720 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív