Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 225

gannja: přesně tak, tohle bych dal přečíst všem, kteří o chemii uvažují

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 09-04-2004 v 08:01 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 226

ZeTa: hele T. Robbins je úplně nejlepší - ten co popisuješ je snad jedinej, kterýho sem nečet - Další sqělý vod něj třeba Další dálniční atrakce, V žabim pyžamu, Zátiší s datlem - se nenabažim nigdy - ty metafory co von používá sou

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-04-2004 v 08:39 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 227

a co takhle Gerald Durrel a jeho knížky o zvířátkách, znáte to někdo? pro mě je to maximálně pohodové a zábavné počteníčko

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 09-04-2004 v 09:05 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 228

2Pios
jo, já od něj čet OSTROV V NEBEZPEČÍ-docela v pohodě, líbilo se mi to, ale na nic jinýho od něj sem se zatim nedostal

Old Post 09-04-2004 v 13:11 PM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 229

to Reewer: ptal jsem se v obchode a prodavac me rekl ze to ma vyjit nekdy ted v dubnu/kvetnu. V originale se to jmenuje The Scar (bud jizva nebo utes ) V kazdym pripade se na to dost tesim...

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 09-04-2004 v 14:45 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 230

lister: Dík za info. taky se těším...

Old Post 09-04-2004 v 18:41 PM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 231

2 Reewer: dival jsem se na Mievillovi stranky a napsal jeste knizku King Rat.. nevis o ni nahodu neco?... u nas jsem ji nikde v nevidel

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 11-04-2004 v 21:03 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 232

Dude: Parfém bláznivého tance je moje nejoblíbenější od Robbinse.
Ty jeho přirovnání , slovosled a slovní spojení jsou neuvěřitelný, ten musí bejt uplně geniální neb naprostej vyhulenec
Jediná, co mne od něj neuchvátila je I na kovbojky občas padne smutek....

PoisOne: joj, Durrela známe, známe.... ale spíš sem četla ty jeho dětský knížky, neb knížky, který sem četla tak v 7-8. třídě

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 13-04-2004 v 07:43 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 233

To lister: Slyšel jsem, že něco takovího napsal (je o tom tušim zmínka i na obalu Nádraží Perdia), ale myslim, že to česky nevyšlo. Ale nevím. Kdybys to někde vyděl, tak napiš.

Old Post 13-04-2004 v 15:34 PM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 234

Tolik dobrých knih, a tak málo času, že? jen tak letmo jsem proletěla vaše članky a asi bych ke každému měla, co říci, jelikož četba je jedna z věcí, které mi zabírají maximum času. Po cestě ze školy, do školy, před spaním, při koupání.... nechci se opakovat, ale skutečně např. Věra Chase- Vášeň pro broskve, Borroughs, Prattchet, King a moc moc moc dalších jsou prostě báječní. Nejhorší na tom je, když už toho přelouskáte tolik, že už si ani pořádně nepamatujete o čem co. Ty nejlepší tituly snad, ale pořád se mi to motá. Kdybych nebyla ve škole, napsala bych více autorů, ale už není čas. takže četbě zdar

Old Post 14-04-2004 v 12:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 235

Teď jsem dočetla:

André Pieyre de Mandiarques - Vlčí slunce

tenká knížka vydaná v Paříži rokem 1951; z nakladatelství Reflex z 1992; plná šesti povídek, šíleno-surrealisticky upovídaná, doporučuji těm, kteří se touží vydat do neznámych imaginárních swejtů, temných erotických zákoutí duše, těm gdo chtějí zbourat bariéry viditelného a známého......

knížka pro chlípné samotáře

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 11-05-2004 v 10:44 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 236

Tusim ze kniha A bude hur je take od Pelce... huste pocteni...cetl sem v nemocnici s pretrhanejma slachama, vazama, svalama a prervanou kosti v noze...zacatek leta... na gymplu...fukt pozitivni pocteni
:-) "Ironie"

To Zeta ... kdyz ctu ten parfem .. cetla si Parfem od Süsskinda ? Knížka pro chlípné samotáře..no spíš úchylné :-)

Ale to vlčí slunce zní fukt zajímavě...docela mě to láká..stavim se to pučit, tak doufám, že to za to stojí... dyžtag maš u mě pifko na deltě :-) mam to taky kousek od baraku...

a co vam řika třeba konrad Lorenz, erich fromm... atd mate radi postmodernu...zajimave po lehkem spicku...poradne zbouranej to zase uz cist nejde... :-) Ale i par stranek ma na me vetsi ucinek nez 100000 specku.....

Old Post 11-05-2004 v 12:46 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 237

P.S. Heinrich Böll - Die Ansichten eines Clowns ... to u nas na skole byla povinna literatura :-)

Ale dobrej je vlastne i treba Goethe, Schiller nebo Lessing...akorat musite vybrat spravnou knihu, ktera neni v prilis archaicke podobe a prijit tomu na chut....sou to burici sve doby :-)

Old Post 11-05-2004 v 12:50 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 238

To Zeta ... kdyz ctu ten parfem .. cetla si Parfem od Süsskinda ? Knížka pro chlípné samotáře..no spíš úchylné :-)

Ale to vlčí slunce zní fukt zajímavě...docela mě to láká..stavim se to pučit, tak doufám, že to za to stojí... dyžtag maš u mě pifko na deltě :-) mam to taky kousek od baraku...

a co vam řika třeba konrad Lorenz, erich fromm... atd mate radi postmodernu...

Parfém od Susskinda ne-e neznám, jakej je to žánr? zní to jako detektivka

Vlčí slunce dej, je to mrazivě fantasktní

Lorenz, Fromm apod - ti už jsou na mne moc nároční

Deltu mám kus vod worku

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Naposledy upravil ZEta 13-05-2004 v 11:23 AM

Old Post 13-05-2004 v 11:16 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 239

I.D Yalom -
Lži na pohovce
Když Nietzche plakal
Mami, mám tě rád

psychoanalitik bo so, kterej píše, přednáší na univerzitách, má vlastní praxi, vydává také odborné knihy.

Stli někoho zajímá tohle téma, či se zajíma o lidskou duši a podobné, ať otevře tyto tři bichle a vstřebává vědomosti, postřehy, vtip a eleganci tohoto autora. Budete mít přečteno jedním dechem a bude Vám to líto. Taghle píše Yalom

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 13-05-2004 v 11:31 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 240

tímto apeluji na autory příspěvků v tomto threadu! pokud se rozhodnete s námi podělit o své čtenářské zážitky, neb sdělit ostatním, jakéto knížky máte ze všeho nejraději... klidně tak učiňte! leč můj požadavek směřuje hlavně k obsahu a kvalitě takových sdělení. ideální by bylo, kdybyste aspoň v pár řádkách napsali, o čem ta knížka vlastně je a co se vám na ní tolik líbilo... ke? název knihy s komentářem -je to fakt hustý- moc neřekne.

dík za pochopení

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-05-2004 v 12:10 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7620960 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív