Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
Alex_88
Nový Člen

Karma uživatele Alex_88 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 651



zdravím... prosim o radu.. mam problémy z kitkama: mazar, hnojkky AH sada, ec zalivky 1.0 ph 7., odtah ufo+vetrak na ofuk.. teplota den 25-23 noc 23-20. vhlkost 35-45 vic na horu nejde mam zhvylkovacku pustenou na plni pecky, jsou v kokosu od pladronu..

Naposledy upravil Alex_88 22-01-2015 v 07:16 AM

Old Post 22-01-2015 v 06:58 AM
Alex_88 je offline   Profil uživatele Alex_88   Find more posts by Alex_88   Foto galerie člena Alex_88   Click here to Send Alex_88 a Private Message   Add Alex_88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 652

vysoke ph na kokos ideal 5.8 - 6.0 malo živin nedostatek dusiku zvedni ec na 1.5-1.6

Old Post 22-01-2015 v 08:13 AM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex_88
Nový Člen

Karma uživatele Alex_88 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 653

mam teda otázku.. čeho mam pridat z te sady AH? na zvyseni ec.. hnojim to dle tabulky.. a to ph necham srazit kiselinou citrónovou co? diky za odpověď

Old Post 22-01-2015 v 08:42 AM
Alex_88 je offline   Profil uživatele Alex_88   Find more posts by Alex_88   Foto galerie člena Alex_88   Click here to Send Alex_88 a Private Message   Add Alex_88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 654

citace:
Původní příspěvek od Alex_88
mam teda otázku.. čeho mam pridat z te sady AH? na zvyseni ec.. hnojim to dle tabulky.. a to ph necham srazit kiselinou citrónovou co? diky za odpověď


čau, to ec podle mě ani zvyšovat nemusíš, každopádně když už ho zvyšovat budeš, tak musíš přidat všechny tři složky v poměru co máš v tabulce. což je tušim na růstu u všech složek stejný množství.
jednoznačně zde bude na vině to ph. to ti kytky nebudou žrát ani s ec10 když tam bude ph7. do kokosu se lije tušim 5,6-5,8(kdyžtak mě někdo opravte). a na snížení ph je nejlepší použít kyselinu dusičnou případně fosforečnou. s citronovou štávou to asi taky pujde, ale jak to bude stabilní a co to bude dělat dál nevim, to si tu najdi. každpádně nezapomen po namíchání hnojiv a přidání kyseliny počkat třeba 20 minut a pak to změřit, než to zaleješ. chvilku to trvá než se hodnota stabilizuje...

Old Post 22-01-2015 v 09:31 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex_88
Nový Člen

Karma uživatele Alex_88 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 655

Děkuji všem pěkně za odpověď... a z tou dusicnou to neni spatny napad.. mam v práci koncentrat 45-50 tak asi ho necham pouzit je sice technicka kyselina ale nejaky extra vliv to bych mit ne melo

Old Post 22-01-2015 v 10:01 AM
Alex_88 je offline   Profil uživatele Alex_88   Find more posts by Alex_88   Foto galerie člena Alex_88   Click here to Send Alex_88 a Private Message   Add Alex_88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JamesFranco87
Nový Člen

Karma uživatele JamesFranco87 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 1  

Dotaz Příspěvek č. 656



Čaues, prosím, je tu někdo kdo by mohl posoudit tenhle problém? Žloutnutí horních lístků, od těch nejmladších, kytky jsou povadlý, na starších listech se dělají kolem žilek tmavý skvrny, zastavení růstu. Asi špatná půda (hlína)? Jak to řešit? White Russian. Díky!!

Old Post 24-01-2015 v 11:08 AM
JamesFranco87 je offline   Profil uživatele JamesFranco87   Find more posts by JamesFranco87   Foto galerie člena JamesFranco87   Click here to Send JamesFranco87 a Private Message   Add JamesFranco87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannabisForMan
Stálý Člen

Karma uživatele CannabisForMan - 48% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 657

Zdravim píši sem znova..Měl jsem stejný problem v růstu..Vyřešil sem to a jelo vše v pořádku..Ted na 20 dni květu se to ze dne na den začlo dít znova..Muže mi někdo říct co s tim mam dělat ? pH vody po upravení 6.6..Hnojeno Algra Bloom a Algamic menší dávky..foto: http://2i.cz/9b1e6b4192

Old Post 25-01-2015 v 20:51 PM
CannabisForMan je offline   Profil uživatele CannabisForMan   Find more posts by CannabisForMan   Foto galerie člena CannabisForMan   Click here to Send CannabisForMan a Private Message   Add CannabisForMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannabisForMan
Stálý Člen

Karma uživatele CannabisForMan - 48% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 658

Samozdřejmě je to na každý kytce a holky jsou v hlíně

Old Post 25-01-2015 v 20:53 PM
CannabisForMan je offline   Profil uživatele CannabisForMan   Find more posts by CannabisForMan   Foto galerie člena CannabisForMan   Click here to Send CannabisForMan a Private Message   Add CannabisForMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 659


Ahoj, prošel jsem všech 42 stran. Mám stejný problém jako zde jeden uživatel (crapper) již psal, kokos 400W, EC jsem na 0,9, pH 6.0 a zlobí mě listy.. Hnojivo mám Plagron coco A a B.. Růst 17 dní, B nepoužívám, hnojím jen tím A.. Můžete mi prosím poradit, co je špatně?

Tady je i odkaz na obrázek se stejným problémem, jako měl zmíněný uživatel
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=541550

Předem děkuji za rady a pomoc

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 27-01-2015 v 15:30 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Postman16
Stálý Člen

Karma uživatele Postman16 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Postman16 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 660

vhisky: je to spalený bych řekl .. měl sem podobnej problem parkrát to prolej vodou s upraveným ph a sniž ec a mělo by to být v pohodě

Old Post 27-01-2015 v 21:59 PM
Postman16 je offline   Profil uživatele Postman16   Find more posts by Postman16   Foto galerie člena Postman16   Click here to Send Postman16 a Private Message   Add Postman16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hhaass27
Nový Člen

Karma uživatele hhaass27 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 661



píšu sem už po druhe kytky sem přesadil byl problem s prelitim a spatnym vysychani substratu ted uz vysychaj krasne jen problemy porad narustaji z5ti kytek uz vypadaly pouze 3 ze by prezili po dnesni noci se bojim ze sou v haji vsechny prosim o rychlou jednoznacnou radu co mam delat ph vody max 6.5 do toho plagron alga grow vlhkost pri svetle 60% tma 40% teplota pri svetle 24 tma min 18 sem zoufalej predem diky za kazdou radu

Old Post 31-01-2015 v 10:15 AM
hhaass27 je offline   Profil uživatele hhaass27   Find more posts by hhaass27   Foto galerie člena hhaass27   Click here to Send hhaass27 a Private Message   Add hhaass27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 662



ahoj,nevíte co by to mohlo být?
Kytky jsou cca 20dnu květu.Není to na všech kytkách ani na všech listech.Hnojky AHčka,kokos,teploty 20-26°C,PH 5,9 EC 1,6.
díky za rady,pic

Old Post 02-02-2015 v 12:29 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hhaass27
Nový Člen

Karma uživatele hhaass27 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 663

k tomu co jsem tu měl výše: problém byl v přehnojení jen pro ty kteří budou mít stejný problém, zároveň mě mrzí, že tu není nikdo kdo by na naše nováčkovské problémy a dotazy odpovídal, vím že jsou tu pro ty zkušenější v podstatě trapné problémy a dotazy ale i vy zkušení jste na to nějak museli přijít

Old Post 03-02-2015 v 13:49 PM
hhaass27 je offline   Profil uživatele hhaass27   Find more posts by hhaass27   Foto galerie člena hhaass27   Click here to Send hhaass27 a Private Message   Add hhaass27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 664

To hhaass27: Chlape každýho si většinou donutí poradit situace Ale je to opravdu evidentně přehnojený... To poznáš už jen na tom jak máš hodně sytě zelený listy. Neni pravidlem že čím víc zelený tim lepší Když už to bude vždycky takhle hodně sytě zelené radší vynech hnojiva a prolej jen ! Je to nadbytek Dusíku takže jsi je prostě spálil.
Ať se daří peace

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 03-02-2015 v 20:24 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinedos
Stálý Člen

Karma uživatele Sinedos - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 665


Zdravim mam takovy problem přivezl jsem si řizky a už to maji od te doby a nevim jestli to je nějaka mutace nebo jinej problem mněl byt to byt white russian nebo amnesia kush
teplota při sviceni 26-29 při tmě 16

Old Post 06-02-2015 v 16:27 PM
Sinedos je offline   Profil uživatele Sinedos   Find more posts by Sinedos   Foto galerie člena Sinedos   Click here to Send Sinedos a Private Message   Add Sinedos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 666



Ahoj prosím pomoc. Moje borůvky jsou nějaký nemocný. Jsou 9 dni v bubbleru kořeny maj.

Old Post 06-02-2015 v 18:59 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 667


Zdravíčko. Prosim o pomoc. Začaly mi blbnout moje mimča. Přikládám foto... Skvrny se zatím objevily jen na pár listech tak bych to chtěl chytit pod krkem už v zárodku . za každou radu děkuji.
PS: DOPORUČUJI ZVĚTŠIT NAHOVNO FOŤÁK

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 07-02-2015 v 10:09 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 668

citace:
Původní příspěvek od Sinedos
Zdravim mam takovy problem přivezl jsem si řizky a už to maji od te doby a nevim jestli to je nějaka mutace nebo jinej problem mněl byt to byt white russian nebo amnesia kush
teplota při sviceni 26-29 při tmě 16

Na těch listech je to poškozené zřejmě od chem. postřiku , možná ještě na matce, to není problém, ale máš to hlavně silně podvyživené, přihnoj kvalitně !

Grow Max 150W

Old Post 07-02-2015 v 11:27 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 669

citace:
Původní příspěvek od Rookie
Ahoj prosím pomoc. Moje borůvky jsou nějaký nemocný. Jsou 9 dni v bubbleru kořeny maj.

Málo živin.

Grow Max 150W

Old Post 07-02-2015 v 11:28 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 670

citace:
Původní příspěvek od Kreator1993
Zdravíčko. Prosim o pomoc. Začaly mi blbnout moje mimča. Přikládám foto... Skvrny se zatím objevily jen na pár listech tak bych to chtěl chytit pod krkem už v zárodku . za každou radu děkuji.
PS: DOPORUČUJI ZVĚTŠIT NAHOVNO FOŤÁK

Žádná nemoc to není, jen se o ně něco pokoušelo, ale vlasní obranný systém napadené buňky zničí spálením buňky a taky přihnoj, podpoříš obranný systém rosliny :-)

Grow Max 150W

Old Post 07-02-2015 v 11:31 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 671

citace:
Původní příspěvek od hhaass27
píšu sem už po druhe kytky sem přesadil byl problem s prelitim a spatnym vysychani substratu ted uz vysychaj krasne jen problemy porad narustaji z5ti kytek uz vypadaly pouze 3 ze by prezili po dnesni noci se bojim ze sou v haji vsechny prosim o rychlou jednoznacnou radu co mam delat ph vody max 6.5 do toho plagron alga grow vlhkost pri svetle 60% tma 40% teplota pri svetle 24 tma min 18 sem zoufalej predem diky za kazdou radu

Ty slabé klony se rozjedou rychleji v sušším substrátu a jako radu můžu dát tuto, změn dodavatele klonu :-)

Grow Max 150W

Old Post 07-02-2015 v 11:39 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 672

citace:
Původní příspěvek od vhisky
Ahoj, prošel jsem všech 42 stran. Mám stejný problém jako zde jeden uživatel (crapper) již psal, kokos 400W, EC jsem na 0,9, pH 6.0 a zlobí mě listy.. Hnojivo mám Plagron coco A a B.. Růst 17 dní, B nepoužívám, hnojím jen tím A.. Můžete mi prosím poradit, co je špatně?

Tady je i odkaz na obrázek se stejným problémem, jako měl zmíněný uživatel
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=541550

Předem děkuji za rady a pomoc

Za problémy si můžeš sám, protože nečteš návod http://www.bio-farm.cz/www-bio-farm-cz-497
Proč nepoužíváš složku B ? Máš to předávkované dusíkem, ale PK potřebují také, tak používej dle návodu obě složky :-D

Grow Max 150W

Old Post 07-02-2015 v 11:44 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 673

Bárte dík za radu zkusim jim zvednout z 1,4 EC na 1,6 a uvidim kdyz tak kdyby bylo potreba kazdej den fotim, zadny plisne ani skudce nepozoruju koreny jsou krasne snehobily, listy vypadaj takhle a nejak se kroutej dolu. mam 80 litrovou nadrz a cerpadla dohomady 1100litru vzduchu za hodinu...neni to malo? nekde jsem tu cetl ze by melo byt 15l vzduchu na 1 vody

Old Post 07-02-2015 v 22:02 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 674

barte to co tam ma na te fotce kreator to nebude postrikem...me se to udelalo na par listech kdyz sem mel strach ze prehnojim chem hnojkou tak sem ji daval min,kytky byly svetly a na par listech bylo toto jakoby spaleni,ja si myslim ze to je z podvyzivy,pac kdyz sem jim dalsima zalivkama pridal tu chem rustovku ve vetsi mire tak zacly tmavnout a ty fleky uz se nesirily...

Old Post 08-02-2015 v 05:07 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 675

Thx dr. Paradox. Dám jim napapat a snad se to za pár dní zlepší. DIk moc za rady s tímhle sem vážně nevěděl co dělat.

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 08-02-2015 v 10:23 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 676

citace:
Původní příspěvek od Rookie
Bárte dík za radu zkusim jim zvednout z 1,4 EC na 1,6 a uvidim kdyz tak kdyby bylo potreba kazdej den fotim, zadny plisne ani skudce nepozoruju koreny jsou krasne snehobily, listy vypadaj takhle a nejak se kroutej dolu. mam 80 litrovou nadrz a cerpadla dohomady 1100litru vzduchu za hodinu...neni to malo? nekde jsem tu cetl ze by melo byt 15l vzduchu na 1 vody

Chtělo by to , ale fotky celých rostlin a přesný popis hnojení, občas ti takto mohou zežloutnout listy, které jsou na spod a nemají světlo, je dobré vidět celkovou rostlinu i stonek, podle známek vzhledu se to dá lépe poznat.

Grow Max 150W

Old Post 08-02-2015 v 12:05 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 677

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
barte to co tam ma na te fotce kreator to nebude postrikem...me se to udelalo na par listech kdyz sem mel strach ze prehnojim chem hnojkou tak sem ji daval min,kytky byly svetly a na par listech bylo toto jakoby spaleni,ja si myslim ze to je z podvyzivy,pac kdyz sem jim dalsima zalivkama pridal tu chem rustovku ve vetsi mire tak zacly tmavnout a ty fleky uz se nesirily...

Jesně, může to být i jiný faktor, ale u fungicidních postřiků to dělává , ale samozřejmě to může být i něčím jiným. S takto stručnými popisy k problémům to chce jasnovidce :-D

Grow Max 150W

Old Post 08-02-2015 v 12:08 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 678

citace:
Původní příspěvek od strýček_Pompo
ahoj,nevíte co by to mohlo být?
Kytky jsou cca 20dnu květu.Není to na všech kytkách ani na všech listech.Hnojky AHčka,kokos,teploty 20-26°C,PH 5,9 EC 1,6.
díky za rady,pic

Je to spíše neškodná genetická mutace, některé modely to tak běžně vykazují a nic to neznamená. Modely jsou různě překřížené , nebo to bývá i u feminizace semen.

Grow Max 150W

Old Post 08-02-2015 v 12:10 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 679



Aktualni fotky. Doufam ze se daj jeste holky zachranit:-( Svetlo je 60cm od vrcholku rostlin. No jinak hnojim kompletem od AH. Kdyz pridavam hnojivo namicham to podle tabulky a pak to pomalu rozmicham v tanku takze pridam grow,bloom,micro,root a enzymy do sklenicky pak to tam naleju a rozmicham podle hodnot, leju pomalu radeji naz abych to prestrelil. Dneska je to 10. den v rustu ale moc to neroste prave vubec nevim co s tim je...je to muj first grow tak sory ze mam mozny blby otazky. ale nemam zadnyho kamose co by pestil a mohl poradit. Jediny z ceho mam info jsou knizky

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 08-02-2015 v 13:09 PM

Old Post 08-02-2015 v 12:41 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 680



jeste neco

Old Post 08-02-2015 v 12:42 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 681



sory za spam ale este tohle. Radeji at je to detailni

Old Post 08-02-2015 v 12:44 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 682

citace:
Původní příspěvek od Rookie
Aktualni fotky. Doufam ze se daj jeste holky zachranit:-( Svetlo je 60cm od vrcholku rostlin. No jinak hnojim kompletem od AH. Kdyz pridavam hnojivo namicham to podle tabulky a pak to pomalu rozmicham v tanku takze pridam grow,bloom,micro,root a enzymy do sklenicky pak to tam naleju a rozmicham podle hodnot, leju pomalu radeji naz abych to prestrelil. Dneska je to 10. den v rustu ale moc to neroste prave vubec nevim co s tim je...je to muj first grow tak sory ze mam mozny blby otazky. ale nemam zadnyho kamose co by pestil a mohl poradit. Jediny z ceho mam info jsou knizky

Tak je máš v pořádku, podle nového stonku, který je tlustý a zelený, tak už to jede a podle byrvy listu máš EC v pohodě . Ty klony jsou ze špatně udržované matky, je vidět, že stonky jsou dřevnaté , takže to je příčina pomalejšího rozběhu. Ted drž podmínky, jak máš, už je to srovnané a klony začínají startovart. Máš aero nebo bubler? Tam je rychlý rust, takže si pohlídej, kdy přepnout, záleží na modelu, jesli je to spíše indika a nebo sativa, ale za několik dní, max týden to už bude na přepnutí.

Grow Max 150W

Old Post 08-02-2015 v 13:40 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 683

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Je to spíše neškodná genetická mutace, některé modely to tak běžně vykazují a nic to neznamená. Modely jsou různě překřížené , nebo to bývá i u feminizace semen.


díky Bárte

Old Post 10-02-2015 v 07:34 AM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soty
Nový Člen

Karma uživatele Soty - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 684



Ahoj, prosím o radu co je tohle za nemoc, škůdce?je to indoor a skvrny jsou již od prvních dnů růstu. děkuji za tipy jak léčit? :/

Old Post 14-02-2015 v 20:34 PM
Soty je offline   Profil uživatele Soty   Find more posts by Soty   Foto galerie člena Soty     Add Soty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 685

Nechci strasit, ale tohle mi napadne pripomina brebery, konkretne trasnenky ..

Old Post 14-02-2015 v 21:08 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3181989
Nový Člen

Karma uživatele 3181989 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 686

Ahoj všichni, potřeboval bych poradit co se mi deje s kyti, u dvou se mi vrchni listy začinaj kroutit kraje dolu. dik za každou radu a zkušenost.

Old Post 14-02-2015 v 22:11 PM
3181989 je offline   Profil uživatele 3181989   Find more posts by 3181989   Foto galerie člena 3181989   Click here to Send 3181989 a Private Message   Add 3181989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3181989
Nový Člen

Karma uživatele 3181989 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 687


foto

Old Post 14-02-2015 v 22:15 PM
3181989 je offline   Profil uživatele 3181989   Find more posts by 3181989   Foto galerie člena 3181989   Click here to Send 3181989 a Private Message   Add 3181989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 688

to 3181989 :neni to přelitý?

Old Post 15-02-2015 v 10:13 AM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 689



Zdravím vím že tu toho je hodně od ostatních growerů.Ale svůj problém tu prostě nemůžu najít.Nebo sem spíš debil a nepoznám rozdíl. Jedu nějákej svůj 3.-4. grow.
Mám kytky zhruba ve 3.týdnu růstu 3xUtopia Haze
6xO. Amnesie
Kytičky od 2. týdnu nevypadají uplně fajn objevují se mi hnědé flíčky na listech. A schnou mi kraje listů pár jich je taky dcla zkroucených.
Kytky jsou v light mixu od plagronu
teplota od 23- do 25 stupnu (měřeno u vrcholku rostlin)
osvětlení MH250w cooltube kytky byli do ted přibližně 15-10cm čísel od výbojky což možná řeší můj problém ale jistej si nejsem
vlhkost 60 až 80 %
hnojim až tenhle týden začel jsem 2ml/ kořenovýho stimulátoru od biobizzu PH 6.5 a EC bohůžel neměřím nemám ec metr
Včera jsem zalil 2ml biobizzu na růst PH6.2
Jeden list mi připadá jak kdyby na něj šla listová plísen(měl jsem jí minulou sezonu a tak tiše doufám že jsem se jí po tom nekonečnym omejvání a sterilizování peroxidem zbavil ) a ostatní jak spálení od lampy nebo hnojiv nebo možná málo draslíku jelikož se 4 kyti něják abnormálně vytahujou .Každopádně si nejsem ničím jistý a budu moc rád za brzkou pomoc)

Naposledy upravil DUBSTEP.Maniac 15-02-2015 v 13:07 PM

Old Post 15-02-2015 v 12:43 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3181989
Nový Člen

Karma uživatele 3181989 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 690

Myslíš že by to mohlo bejt prelitim? myslel sem že přelití se projeví tim že jsou mega veliky listy ale nechám trošku vice vyschnou substrát a uvidím snad to tim bude a nebude to nic vážnejšího.

Old Post 15-02-2015 v 12:49 PM
3181989 je offline   Profil uživatele 3181989   Find more posts by 3181989   Foto galerie člena 3181989   Click here to Send 3181989 a Private Message   Add 3181989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 691



Další fotky ve skutečnosti jsou světlejší než na fotce dcla se mi to nelíbí

Old Post 15-02-2015 v 13:10 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meggie
Nový Člen

Karma uživatele Meggie - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 692



Něco mi ruší kytku neví někdo co to je? listy postupně zčernají a pak odpadnou...pročítal jsem to tu a s něčím podobným se už někdo potýkal...prý je to bramborová plíseň ale Dithane nefunguje....

Old Post 15-02-2015 v 21:42 PM
Meggie je offline   Profil uživatele Meggie   Find more posts by Meggie   Foto galerie člena Meggie   Click here to Send Meggie a Private Message   Add Meggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 693

Dubsteo aj Meggie: oba problemy sa mi sem tam vyskytnu, ale nikdy to neviedlo k smrti rastlin alebo nejakym problemom. V pripade Dubstepovych problemov som ani nikdy nic neriesil, rastlina nejavila znamky poskodenia, tak naco to riesit?

ked vidim nieco podobne, ako ma Meggie, tak tie listy len jednoducho ostriham. aku tam mas vlhkost a teplotu?

Old Post 16-02-2015 v 09:56 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meggie
Nový Člen

Karma uživatele Meggie - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 694

No sejmulo mi to uz 30-40procent listu z kytky kde se to objevilo prvni, maji to i holky v boxu na květu.....teplota 26-28 vlhkost 50

Old Post 16-02-2015 v 19:00 PM
Meggie je offline   Profil uživatele Meggie   Find more posts by Meggie   Foto galerie člena Meggie   Click here to Send Meggie a Private Message   Add Meggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 695

C21H30O2 : oK jako zatím listy neuvadaj ale mají takovou divnou strukturu jsou hrubý a jakoby takový seschlý aspon jsi mě uklidnil tím že to není nic važného ale myslím si že nedostatek něčeho to určitě bude kytky na kterých se to objevilo se v poslední době dost vytáhly.Dneska jsem se na ně díval a u nových listů se zatím snad nic neobjevuje jen ty staré poranění jakoby zhnědo oranžověly no zítra to vidim na průplach a rovnou změřím výtok PH rostlinky jsou mladé a tak se trochu bojím má ještě někdo nějáké poznatky či diagnozu pro moje křehké holčičky ?

Old Post 16-02-2015 v 20:05 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 696

chcelo by to popisat viac info. ake ph, ake hnojiva a v akych koncentraciach, ake medium...

inak tie bodky: nerobievas nahodou postrek cez fazu svetla? mne sa tusim par krat stalo, ze som ich postriekal cez svetlo a potom mi to robilo bodky. teraz striekam par minut pred zotmeni alebo po tme a uz som moc bodiek nezaznamenal.

Meggie: neviem ti poradit, mne sa to robilo len obmedzene, po odtrhnuti problem prestal. nemam ani potuchy, co to sposobilo, ale asi vysoka vlhkost. ty mas ale celkom dobru.

ake mas ph zalievky, cim hnojite, ake EC davate...

Old Post 16-02-2015 v 22:43 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 697

citace:
Původní příspěvek od DUBSTEP.Maniac
Zdravím vím že tu toho je hodně od ostatních growerů.Ale svůj problém tu prostě nemůžu najít.Nebo sem spíš debil a nepoznám rozdíl. Jedu nějákej svůj 3.-4. grow.
Mám kytky zhruba ve 3.týdnu růstu 3xUtopia Haze
6xO. Amnesie
Kytičky od 2. týdnu nevypadají uplně fajn objevují se mi hnědé flíčky na listech. A schnou mi kraje listů pár jich je taky dcla zkroucených.
Kytky jsou v light mixu od plagronu
teplota od 23- do 25 stupnu (měřeno u vrcholku rostlin)
osvětlení MH250w cooltube kytky byli do ted přibližně 15-10cm čísel od výbojky což možná řeší můj problém ale jistej si nejsem
vlhkost 60 až 80 %
hnojim až tenhle týden začel jsem 2ml/ kořenovýho stimulátoru od biobizzu PH 6.5 a EC bohůžel neměřím nemám ec metr
Včera jsem zalil 2ml biobizzu na růst PH6.2
Jeden list mi připadá jak kdyby na něj šla listová plísen(měl jsem jí minulou sezonu a tak tiše doufám že jsem se jí po tom nekonečnym omejvání a sterilizování peroxidem zbavil ) a ostatní jak spálení od lampy nebo hnojiv nebo možná málo draslíku jelikož se 4 kyti něják abnormálně vytahujou .Každopádně si nejsem ničím jistý a budu moc rád za brzkou pomoc)


Myslíš rozepsat takhle ?ne s rosením to nemá nic společnýho vlhčím jen zvlhčovačkou

Old Post 18-02-2015 v 11:38 AM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meggie
Nový Člen

Karma uživatele Meggie - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 698

DUBSTEP.Maniac- S plisnemi mam docela zkusenosti. To co si vyfotil a popsal, se mi vyskytovalo bezne-hnedozlute tecky a krabatost listu. Pestoval jsem v nepriznivych prostorach kde byly kytky pod naporem ruznych bakterii a spor(zejmena padli).

Takhle to co mas ty, bych videl tak , ze se ti o kyti pokousi,nebo pokousel nejaky bakteriialni neduh. Kytka je pry do jiste miry schopna sama produkukovat peroxid proto aby spalila bakterie ktere se ji chcou na listu usadit-viz ty hnede flicky.
U me proste nektere odrudy a kytky v dobre kondici plisnim odolavaly -Samy se jim zacly tvorit takoveto tecky-a jinak rostly bez problemu-az ve finale na proplachu se na listy plisen prenesla, ale to uz bylo na sklizeni takze na vysledek to efekt bych rekl moc nemelo.
Ostatnim kytkam kde uz jsem videl znamky napadeni nejakou plisni a mely jeste relativne daleko do sklizne, jsem cistil listy peroxidem. Na postizenych mistech peroxid nenapadne reagoval a po sleze se vytvorily podobne tecky na mistech kde plisen byla,nebo se tam zacinala teprve neviditelne tvorit.
Kazdopadne peroxid pouzivam jako rychlodesinfekci furt tim nic nezkazis.

Jinak250W a 10-15cm od vybojky(spise tech 10) pri 60-80vlhkosti by taky mohlo znamenat po nocnim rezimu srazena voda na listech a jestli ti pod vybojkou nefuci dobry vetrak tak by to mohl byt onen problem, protoze krabatost a ty tecky by odpovidaly i spaleni od svetla

Kazdopadne bych ti urcite doporucil preventivne nejaky sirokospektralni fungicid.

Old Post 18-02-2015 v 14:09 PM
Meggie je offline   Profil uživatele Meggie   Find more posts by Meggie   Foto galerie člena Meggie   Click here to Send Meggie a Private Message   Add Meggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meggie
Nový Člen

Karma uživatele Meggie - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 699

citace:
Původní příspěvek od Meggie
DUBSTEP.Maniac- S plisnemi mam docela zkusenosti. To co si vyfotil a popsal, se mi vyskytovalo bezne-hnedozlute tecky a krabatost listu. Pestoval jsem v nepriznivych prostorach kde byly kytky pod naporem ruznych bakterii a spor(zejmena padli).

Takhle to co mas ty, bych videl tak , ze se ti o kyti pokousi,nebo pokousel nejaky bakteriialni neduh. Kytka je pry do jiste miry schopna sama produkukovat peroxid proto aby spalila bakterie ktere se ji chcou na listu usadit-viz ty hnede flicky.
U me proste nektere odrudy a kytky v dobre kondici plisnim odolavaly -Samy se jim zacly tvorit takoveto tecky-a jinak rostly bez problemu-az ve finale na proplachu se na listy plisen prenesla, ale to uz bylo na sklizeni takze na vysledek to efekt bych rekl moc nemelo.
Ostatnim kytkam kde uz jsem videl znamky napadeni nejakou plisni a mely jeste relativne daleko do sklizne, jsem cistil listy peroxidem. Na postizenych mistech peroxid nenapadne reagoval a po sleze se vytvorily podobne tecky na mistech kde plisen byla,nebo se tam zacinala teprve neviditelne tvorit.
Kazdopadne peroxid pouzivam jako rychlodesinfekci furt tim nic nezkazis.

Jinak250W a 10-15cm od vybojky(spise tech 10) pri 60-80vlhkosti by taky mohlo znamenat po nocnim rezimu srazena voda na listech a jestli ti pod vybojkou nefuci dobry vetrak tak by to mohl byt onen problem, protoze krabatost a ty tecky by odpovidaly i spaleni od svetla

Kazdopadne bych ti urcite doporucil preventivne nejaky sirokospektralni fungicid.


Promin ale koukal jsem poradne-nevsiml jsem si prvnich 2 fotek.....kde se to docela dobre podoba tomu co mam ted ja!Jde to od okraju listu vetsinou, hnedzlute skvrny ktere dale nekrotizuji a nasledne odumira cely list,siri se to od spodu.... Kazdopadne ti to nepreju. Urcite bych to nepodcenoval a poridil neco proti houbovym chorobam. Urcite me zajima jak se to u tebe bude vyvijet-hodne stesti. Mam podezreni na bramborovou plisen a taky hledam lek.

Old Post 18-02-2015 v 14:16 PM
Meggie je offline   Profil uživatele Meggie   Find more posts by Meggie   Foto galerie člena Meggie   Click here to Send Meggie a Private Message   Add Meggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 700


potřebuji popradit co je to za defekt?rostlina je v 40.dni květu

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 23-02-2015 v 09:56 AM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2907080 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív