Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
Tod
Stálý Člen

Karma uživatele Tod - 75% PěstitelskáKarma uživatele Tod - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 651


čus, chtěl bych poradit co si myslíte o tomhle obyčejnym hnojivu?mám ho na kvet.. NPK 7-3-6..tam, kde bydlim nemůžu sehnat žádný pořádný hnojivo a tak sem si sehnal aspon todle, vim že fosforu tam moc neni ale myslíte že na květ by moch vystačit? dik za answer

Old Post 20-06-2010 v 09:10 AM
Tod je offline   Profil uživatele Tod   Find more posts by Tod   Foto galerie člena Tod   Click here to Send Tod a Private Message   Add Tod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tod
Stálý Člen

Karma uživatele Tod - 75% PěstitelskáKarma uživatele Tod - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 652

...

Old Post 20-06-2010 v 09:12 AM
Tod je offline   Profil uživatele Tod   Find more posts by Tod   Foto galerie člena Tod   Click here to Send Tod a Private Message   Add Tod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tod
Stálý Člen

Karma uživatele Tod - 75% PěstitelskáKarma uživatele Tod - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 653


...

Old Post 20-06-2010 v 09:13 AM
Tod je offline   Profil uživatele Tod   Find more posts by Tod   Foto galerie člena Tod   Click here to Send Tod a Private Message   Add Tod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 654

citace:
Původní příspěvek od Tod
čus, chtěl bych poradit co si myslíte o tomhle obyčejnym hnojivu?mám ho na kvet.. NPK 7-3-6..tam, kde bydlim nemůžu sehnat žádný pořádný hnojivo a tak sem si sehnal aspon todle, vim že fosforu tam moc neni ale myslíte že na květ by moch vystačit? dik za answer


Zdar

tohle hnojivo bych na kvet nepouzival -> ma maly obsah fosforu a hodne dusiku. Zkus najit hnojivo kde bude tento pomer obraceny, jinak na rust je tohle hnojivo naopak ideal.

tak at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 27-06-2010 v 18:46 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KarElax
Nový Člen

Karma uživatele KarElax - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 655

Plagron je nejlepší

nejsem tak zkušený pestitel prisel sem se sem prihlasit abych se dozvedel nove veci ohledne pestovaní konopí

Old Post 27-06-2010 v 23:49 PM
KarElax je offline   Profil uživatele KarElax   Find more posts by KarElax   Foto galerie člena KarElax   Click here to Send KarElax a Private Message   Add KarElax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 656

citace:
Původní příspěvek od KarElax
Plagron je nejlepší


jak na co!!!po namichani zalivky je treba ho hned pouzit a skladovani taky vyzaduje trochu lepsi klima obvzlast phytamin & cropmax a fishemulze atd,,,,,,,,,,,,,ale jinak davaji kytickam vse co potrebuji a prehnojit snad snim nejde [nepocitam 1-3tyden] kdy davam vzdy polovicni davky toho co radi vyrobce[jinak se muzou kyticky spalit obvzlast start-up a root]

Old Post 28-06-2010 v 10:52 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Starkey
Stálý Člen

Karma uživatele Starkey - 95% PěstitelskáKarma uživatele Starkey - 95% PěstitelskáKarma uživatele Starkey - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 657


potreboval by som poradit s tymto ,,hodi sa toto kvapalne hnojivo NPK 6-5-6 na fazu kvetu? nedojebem s tim nic?
Zlozenie:
dusik 6%
disicnanovy dusik 3,4%
amonny dusik 2,6%
fosforecnan rozpusteny vo vode 5%
draslik 6%

Old Post 18-08-2010 v 11:46 AM
Starkey je offline   Profil uživatele Starkey   Find more posts by Starkey   Foto galerie člena Starkey   Click here to Send Starkey a Private Message   Add Starkey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sysel4
Nový Člen

Karma uživatele Sysel4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 658

Zdravím, dneska sem byl v Growu ve Frydku a koupil si hnojivo Plagron ALGA-BLOOM, týpek v obchodě říkal že to bohatě stačí na moje parapetové kytky... a taky říkal že mám 4ml rozpustit v 1l vody a můžu to klidně hnojit co 2 zálivku ale na obalu je napsané že prý jednou týdně, tak já nevím podlívám tak jednou za 2-3dny... co vy na to?

Old Post 18-08-2010 v 12:26 PM
Sysel4 je offline   Profil uživatele Sysel4   Find more posts by Sysel4   Foto galerie člena Sysel4   Click here to Send Sysel4 a Private Message   Add Sysel4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Alga Bloom Příspěvek č. 659

citace:
Původní příspěvek od Sysel4
Zdravím, dneska sem byl v Growu ve Frydku a koupil si hnojivo Plagron ALGA-BLOOM, týpek v obchodě říkal že to bohatě stačí na moje parapetové kytky... a taky říkal že mám 4ml rozpustit v 1l vody a můžu to klidně hnojit co 2 zálivku ale na obalu je napsané že prý jednou týdně, tak já nevím podlívám tak jednou za 2-3dny... co vy na to?


Jo mužeš to hnojit co druhou zálivku, ale pozor malý kytky by to nemuseli zvládnout.
Já hnojím 2x týdně, ale řídím se podle barvy kytek a podle toho v jakým stádiu rustu sou. třeba ted mě to začalo nakvítat tak pomalu hnojky přidávám(klidně až na 2násobnou koncetraci)

Světlé kytí- mají málo hnojiva
tmavé- mají moc hnojiva

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 18-08-2010 v 14:43 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sysel4
Nový Člen

Karma uživatele Sysel4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18  

Re: Alga Bloom Příspěvek č. 660

citace:
Původní příspěvek od dalas


Jo mužeš to hnojit co druhou zálivku, ale pozor malý kytky by to nemuseli zvládnout.
Já hnojím 2x týdně, ale řídím se podle barvy kytek a podle toho v jakým stádiu rustu sou. třeba ted mě to začalo nakvítat tak pomalu hnojky přidávám(klidně až na 2násobnou koncetraci)

Světlé kytí- mají málo hnojiva
tmavé- mají moc hnojiva


Takže třeba místo 4ml na 1l mužu dát 6ml na 1l? Asi yo žé? :-)

Old Post 18-08-2010 v 14:58 PM
Sysel4 je offline   Profil uživatele Sysel4   Find more posts by Sysel4   Foto galerie člena Sysel4   Click here to Send Sysel4 a Private Message   Add Sysel4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 661

Jo, ale jak sem psal záleží jaký máš kytí. myslím velikost a stádium rustu.

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 18-08-2010 v 16:40 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sysel4
Nový Člen

Karma uživatele Sysel4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 662

Stačí se podívat na mojí Galérku, a nesměj se prosím, mají málo sluníčka :-)

Old Post 18-08-2010 v 16:42 PM
Sysel4 je offline   Profil uživatele Sysel4   Find more posts by Sysel4   Foto galerie člena Sysel4   Click here to Send Sysel4 a Private Message   Add Sysel4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus flusus
Stálý Člen

Karma uživatele humus flusus - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 663

Kluci a s jakyma hnojkama z shopu mate nej.zkusenosti?

At rostou...

Old Post 11-09-2010 v 17:59 PM
humus flusus je offline   Profil uživatele humus flusus   Find more posts by humus flusus   Foto galerie člena humus flusus   Click here to Send humus flusus a Private Message   Add humus flusus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillon
Stálý Člen

Karma uživatele sillon - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 664

čaute chtěl ybchs e zeptat jestli ma cenu hnojit plagronem na růst kdyz mate pěstební medium predhnojene na 6-8 tydnu..

Old Post 18-09-2010 v 09:25 AM
sillon je offline   Profil uživatele sillon   Find more posts by sillon   Foto galerie člena sillon   Click here to Send sillon a Private Message   Add sillon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillon
Stálý Člen

Karma uživatele sillon - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 665

please poraďte

Old Post 18-09-2010 v 20:54 PM
sillon je offline   Profil uživatele sillon   Find more posts by sillon   Foto galerie člena sillon   Click here to Send sillon a Private Message   Add sillon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kc33
Nový Člen

Karma uživatele kc33 - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 666

tak na out hnojivko doporucuji od hesy enzym a super vit vybornej booster..

Old Post 21-09-2010 v 18:15 PM
kc33 je offline   Profil uživatele kc33   Find more posts by kc33   Foto galerie člena kc33   Click here to Send kc33 a Private Message   Add kc33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 667

Zbylo mi trochu Plagronu-Bloom a chtěl bych to nechat na příští rok.Nebude problém to skladovat ? Třeba jestli se to nemůže během toho roku skazit nebo ztratit nějaké látky.

Old Post 22-09-2010 v 10:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simson
Stálý Člen

Karma uživatele simson - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 668

Zdar, já bych řekl že ne. Mě taky zbylo z letošního pěstu nějaké hnojivo. Stačí když ho dáš třeba do sklepa nebo do ledničky, prostě na nějaké místo kde je tma a chládek (sklep) a mělo by ti vydržet do příštího roku.

Old Post 22-09-2010 v 10:47 AM
simson je offline   Profil uživatele simson   Find more posts by simson   Foto galerie člena simson   Click here to Send simson a Private Message   Add simson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hany
Nový Člen

Karma uživatele Hany - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 669

čus chtěl bych se vás zeptat co byste mi radči doporučili jestli: plagron alga grow, plagron alga bloom, plagron green sensation a nebo Advanced Hydroponics Grow, Advanced Hydroponics Bloom, Advanced Hydroponics Micro, kterou trojičkou by bylo lepší hnojit, je to na outdoor nebo jestli mi poradíte něco lepšího..poradte mi dík

Old Post 22-09-2010 v 11:26 AM
Hany je offline   Profil uživatele Hany   Find more posts by Hany   Foto galerie člena Hany   Click here to Send Hany a Private Message   Add Hany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 670

simson: Díkes.Šoupnu to do sklepa.Do ledničky mezi párky to asi neprojde.muheh

Hany:Používám alga bloom a kytky si nestěžují.Jenom sem tady někde četl že to chce delší flushing nebo by to mělo nasládlou chut´.

Old Post 22-09-2010 v 12:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kc33
Nový Člen

Karma uživatele kc33 - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 671

Hany zkus hesi ..ja sem ted spokojenej ale plagron ja taky dobrej ale drahej ...zatim

Old Post 22-09-2010 v 16:52 PM
kc33 je offline   Profil uživatele kc33   Find more posts by kc33   Foto galerie člena kc33   Click here to Send kc33 a Private Message   Add kc33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hany
Nový Člen

Karma uživatele Hany - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 672

má tady někdo zkušenosti stím hnojiven Advanced Hydroponics Grow? poradte..dik

Old Post 26-09-2010 v 11:36 AM
Hany je offline   Profil uživatele Hany   Find more posts by Hany   Foto galerie člena Hany   Click here to Send Hany a Private Message   Add Hany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 673

jen ty nejlepší :-) mohu doporučit na IN... na out spíš BioBizz ale dá se samozřejmně i na IN....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 27-09-2010 v 13:57 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hany
Nový Člen

Karma uživatele Hany - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 674

a mohl bych tím Advanced Hydroponics Grow hnojit aj out?

Old Post 29-09-2010 v 19:00 PM
Hany je offline   Profil uživatele Hany   Find more posts by Hany   Foto galerie člena Hany   Click here to Send Hany a Private Message   Add Hany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

AH Příspěvek č. 675

citace:
Původní příspěvek od Hany
a mohl bych tím Advanced Hydroponics Grow hnojit aj out?


Určitě mužeš, ale ne jen složkou grow(1). musiš všema třema v poměru na fázi růstu

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 30-09-2010 v 15:21 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hany
Nový Člen

Karma uživatele Hany - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 676

jj to je mi jasny..dik

Old Post 01-10-2010 v 12:10 PM
Hany je offline   Profil uživatele Hany   Find more posts by Hany   Foto galerie člena Hany   Click here to Send Hany a Private Message   Add Hany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 677

Hnojit hlínu biominerálem mi přijde jako pekná ptákovina.

Old Post 01-10-2010 v 12:32 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 678

zdarvím lidi mám takovou jednu otázku mám 2 sady od 2 značek (z konopný výstavi) takže mi řekněte čim bych měl spíš hnojit tady vypíše vše co každá sada obsahuje

HESI:
tnt complex (je tam napsáno na out a mateční rostliny to asi neni dobrý na klasický in hnojení co ? )
bloom complex
super vit
kořeňák
enzimi

ATA :
terra leaves
terra max
bloombastic
kořeňák
enzimi

takže když chcu rozjet první pořádnej in co mám použít za sadu ? co je podle vás lepší ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 20-10-2010 v 19:44 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 679


Zdarec,máte někdo skušenost s ATA organics uvítám každou informaci týkajícíse kvality/vuně,chut/produkované travy vzrostle na tomto produktu.


tuffgong1

tnt complex je na klasickej in a coje lepší těško říc oboje je minerální hnojivo které sem skoušel a oboje vpohodě podle mejch skušeností záleží spíš na pěstiteli,podmínkách a správným načasování pruplachu kytek.

Naposledy upravil 29-10-2010 v 13:33 PM

Old Post 29-10-2010 v 12:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 680

hm no tak já to udělám jednoduše uplatnim sadu ata s tim že budu přidávat od hesi super vit

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 29-10-2010 v 18:10 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 681

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
hm no tak já to udělám jednoduše uplatnim sadu ata s tim že budu přidávat od hesi super vit


nebo hnoj pul na pul, aspon budes mit srovnani, ktery hnoje jsou lepsi!

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 26-11-2010 v 14:19 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 682

tjn taky jsem si říkal že dám půl na půl určitě oužiju hnojky od ATA , ale nwm jaké použiju to druhé ještě tu mám plagron terra grow a bloom takže bud Plagron nebo Hesi je to , ale dilema

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 26-11-2010 v 14:23 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 683

misto hnojiva terra od Plagronu bych urcite pouzil hnojiva od Hesi. zatim s Hesi maximalni spokojenost a myslim si, ze je to dost podcenovane hnojivo, .......... kdyz tak zpetne premyslim, tak na Hesi jsem mel asi jedny z nejlepsich vysledku, ale ja nikdy nejedu ty samy hnojky, proste zkousim a porad obmnenuji. zatim trio nejlepsich Grotek, Hesi, BioBizz

Old Post 02-12-2010 v 08:05 AM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 684

ok tak si dám jako druhou Značku Hesi dík za radu

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-12-2010 v 16:05 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillon
Stálý Člen

Karma uživatele sillon - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 685

Čau chtěl bych se zeptat jak můžu kombinovat hnojidla : ATAMI Bloombastic, PLAGRON Terra Bloom ,PLAGRON Terra Grow ,Plagron Alga Grow, Plagron Alga Bloom, ATA PK 13/14 ...

myslím to tak jestli mohu dohromady hnojit třeba Plagrony terra bloom a alga bloom do toho Bloombastic a PK ..a jine řekněte prosím svůj názor..ptám se abych nepřehnojil..(outdoor)

Old Post 02-02-2011 v 17:27 PM
sillon je offline   Profil uživatele sillon   Find more posts by sillon   Foto galerie člena sillon   Click here to Send sillon a Private Message   Add sillon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 686

citace:
Původní příspěvek od sillon
Čau chtěl bych se zeptat jak můžu kombinovat hnojidla : ATAMI Bloombastic, PLAGRON Terra Bloom ,PLAGRON Terra Grow ,Plagron Alga Grow, Plagron Alga Bloom, ATA PK 13/14 ...

myslím to tak jestli mohu dohromady hnojit třeba Plagrony terra bloom a alga bloom do toho Bloombastic a PK ..a jine řekněte prosím svůj názor..ptám se abych nepřehnojil..(outdoor)


Alga = organicke, Terra = mineralni/biomineralni (si myslim) tzm jsou to stejny hnojiva, ale na jiny bazy. Krizit je mezi sebou mi prijde jako kravina, hlavne mi unika duvod proc. Pouzivej jedno, az dojde pouzivej druhy. bloombastic s bloom hnojkou muzes pouzivat normalne, stejne jako PK13/14. Bloombastic je stymulator(booster), tzm jeho hlavni ucel neni dodavat rostline zakladni stavebni prvky, o to se stara klasicke hnojivo. V kvetu jsou, ale holky schopny prijimat vic zakladnich stavebnich prvku nez jim muzes dat z klasickej hnojiv, proto se jim pridava jeste PK. Jediny co, bacha na koncentraci, kdyz budes michat bloom+bloombastic+PK1314 doporucil bych ti zjistit si kolik pridavaj EC.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 02-02-2011 v 22:20 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillon
Stálý Člen

Karma uživatele sillon - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 687

jo dík moc přesně tohle sem potřeboval vědět, protože sem nevěděl nic ..takže ja si asi vyberu PLAGRON ALGA..jo a ktomu míchání nejde to třeba že, prvni hnojiíš bloomem pak bloombasticem a nakonec PK1314?..ve fázi květu..(myslím to tak, že trošku zalejutoho pak toho atd..)nebo to je jedno jestli se to může smíchat,,jen stím nemám téměř žádne zkušenosti ..prosím vyajdřete se eště Co ej prosimtě to EC ?

Old Post 03-02-2011 v 07:40 AM
sillon je offline   Profil uživatele sillon   Find more posts by sillon   Foto galerie člena sillon   Click here to Send sillon a Private Message   Add sillon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillon
Stálý Člen

Karma uživatele sillon - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 688

jo a lidi mám asi 8 měsícu starý Plagron alga bloom měl by vydržet eště na letošní grow ne??je tam asi zbylych 600-700 ml z jednoho litru

Old Post 04-02-2011 v 19:00 PM
sillon je offline   Profil uživatele sillon   Find more posts by sillon   Foto galerie člena sillon   Click here to Send sillon a Private Message   Add sillon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillon
Stálý Člen

Karma uživatele sillon - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 689

tak 500 ml melo byto este vydrzet ne?

Old Post 04-02-2011 v 19:37 PM
sillon je offline   Profil uživatele sillon   Find more posts by sillon   Foto galerie člena sillon   Click here to Send sillon a Private Message   Add sillon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillon
Stálý Člen

Karma uživatele sillon - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 690

tak co mi na to řeknete prosíííím..můžu stím eště hnojit? asi 7 měsicu sem to měl v pokoji při teplotě 22 stupnu ..ale ted sem to dal do sklepa..
je tam toho eště dost tak potřebuju vědět jesi si mám kupit nové..nebo jestli je to eště použitelné..

Old Post 04-02-2011 v 23:11 PM
sillon je offline   Profil uživatele sillon   Find more posts by sillon   Foto galerie člena sillon   Click here to Send sillon a Private Message   Add sillon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 691

no pokud si pamatuješ jak to smrděli nový tak to porovnej se součastností pokud to smrdí jinak hnusně fekálně ....tak to asi už čerstvý nebude

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 04-02-2011 v 23:24 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillon
Stálý Člen

Karma uživatele sillon - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 692

hej smrdí to jako kostka magi do polevky nijak hnusne myslim ze jak na zacatku

Old Post 04-02-2011 v 23:29 PM
sillon je offline   Profil uživatele sillon   Find more posts by sillon   Foto galerie člena sillon   Click here to Send sillon a Private Message   Add sillon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 693

Jako magi do polívky? Tak to bude určitě v pořádku

Old Post 05-02-2011 v 09:46 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillon
Stálý Člen

Karma uživatele sillon - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 694

TO SEM MOC RAD ASPON UŠETŘÍM..

Old Post 05-02-2011 v 09:57 AM
sillon je offline   Profil uživatele sillon   Find more posts by sillon   Foto galerie člena sillon   Click here to Send sillon a Private Message   Add sillon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

GROTEK - FISH PLUS™ Bloom Příspěvek č. 695

cafte growers
ma niekto skusenosti s hnojivom GROTEK - FISH PLUS™ Bloom?

http://grotek.cz/produkty/zakladni-...h-plusTM-bloom/

Fish Plus Bloom je organické tekuté Hnojivo získavané z pacifických ryb:
Obsahuje zároveň Draslík, Fosfor plus další Stopové prvky a amino-kyseliny.
Fish plus Bloom podporuje tvorbu květů a napomáhá tak k hustšímu květenství a větší váze výsledného produktu.
Napomáhá také oživit substrát vyčerpaný předchozím pěstováním přidáním organických složek a zlepšením microbiální aktivity.

Použití:
Přidávejte Fish plus Bloom v intervalu 10-14 dní
3-4 ml Fish Plus Bloom/ 1L vody
Balení: 1 ltr / 4 ltr /
NPK: 1-12-12

asi jedno z najlepsich tekutych hnojiv ktoreho efekt je skutocne badatelny je FishMix od BioBizz a ja som hladal nejaky podobny produkt na kvet a toto je asi jedina vec z ryb ktora by mala mat podobne ucinky myslim aj to zlepsenie mikrobialnej aktivity atd.

Old Post 10-03-2011 v 17:48 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senzaa
Stálý Člen

Karma uživatele senzaa - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 696

Ahoj chtel jsem se zeptat cim hnojite jestli mate vic hnojiv jako treba na rust a na kveteni Nebo jedete jednim hnojivem ja si koupli AB na zelene rostliny to je pro rust a potreboval bych poradit neco na kvety dekuji za odpovedi.

Old Post 13-03-2011 v 12:17 PM
senzaa je offline   Profil uživatele senzaa   Find more posts by senzaa   Foto galerie člena senzaa   Click here to Send senzaa a Private Message   Add senzaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 697

citace:
Původní příspěvek od senzaa
Ahoj chtel jsem se zeptat cim hnojite jestli mate vic hnojiv jako treba na rust a na kveteni Nebo jedete jednim hnojivem ja si koupli AB na zelene rostliny to je pro rust a potreboval bych poradit neco na kvety dekuji za odpovedi.


asi najpouzivanejsie je od plagron-BLOOM, tiez ho idem. ale myslim ze vsetky zname znacky co robia hnojiva na kvet su dobre. je to len a len na tebe ktore si vyberies. ponuku mas siroku.

Old Post 14-03-2011 v 21:04 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senzaa
Stálý Člen

Karma uživatele senzaa - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 698

ja prave nevim jestli treba koupim hnojivo pro balkonove rostliny na kvet a je to treba pro orchydee nebo pro jinou kytku tak abY to nechciplo kdyz to tam naleju

Old Post 15-03-2011 v 08:03 AM
senzaa je offline   Profil uživatele senzaa   Find more posts by senzaa   Foto galerie člena senzaa   Click here to Send senzaa a Private Message   Add senzaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 699

Zdar

kup si BioBizz bio bloom a na rust bych radeji koupil fish mix od te same firmy. Prece jenom je to bio a za dobry peniz .... a hlavne je problem to s tim bloomem prehnojit (ale i to se muze stat, pokud ale nebudes prekracovat doporucene davkovani tak se nemuze nic stat....)

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 15-03-2011 v 08:54 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 700

zdravím, používáte tu někdo hnojivo Hesi Fosfor Plus, nebo máte s tim hnojivem nějaky zkušenosti? Rozhoduju se mezi timhle hnojivem a Biobizz bloom.

Old Post 02-04-2011 v 20:30 PM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7970540 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív