Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vhodná ventilace ? Ventilátor ventilace ventilátory jak řešit odtah ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Co používáte na odtah z boxu ??
UFO
PC větrák
Ulitu
TD
Potrubní
Žádnej
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 209

TDsilent

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 01-04-2013 v 19:11 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 210

ja mel zaboxovany ufo s regulatorem otacek a stejne to bylo slyset, ale ne vetrak spis vzduch tam kde vychazel ze sona, takze nejlepsi je poridit co nejdelsi sono a odvadet to nekde bokem klidne 10metru od pestirny

Old Post 01-04-2013 v 19:16 PM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 211

mam td silenta 800/200 v mensim stanu a jedu ho pustenej asi na 50% a tichej je,ale kdyz ho dam na plno tak je to peknej fucak

Old Post 01-04-2013 v 19:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dubovyListí
Nový Člen

Karma uživatele dubovyListí - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 212

Hmmm tak ted teda nevim...
budu muset ještě přemýšlet co koupit...

Ale dík moc za odpovědi

ať rostou :-)

Old Post 01-04-2013 v 21:00 PM
dubovyListí je offline   Profil uživatele dubovyListí   Find more posts by dubovyListí   Foto galerie člena dubovyListí   Click here to Send dubovyListí a Private Message   Add dubovyListí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 213

bral bych ulitu s vetsim vykonem a vykon snizil transformatorovych regulatorem, zaboxovani si udelas i doma, sono potruby by melo byt zamozrejmost a doporucuju ho opravdu dat delsi a treba mirne ohnout , to pomaha. Na odhlucneni toho boxu ve kterym bude ventas, pak pouzi mineralni vlnu typu airrock.Celou tu krabici pak poves na gumy s hackama.
Celkovy hluk pak bude zalezet na vykonu ventilatoru, ale pocitej stim , ze pokud pouzijes vetsi vykon, slyset to pujde trochu vzdy.

Old Post 02-04-2013 v 19:03 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 214

Zdravim growers

Po delší době jsem opet zde a rád bych začal zase indoor.
Prostor na pěst bude Homebox 80x80x160 a do něj 250W HPS.
Thread mám komplet přečtený,ale moc rozumu sem nepobral.POtřeboval bych 2 rady od zkušených.
Podle jednoho GS kde maj komplet boxy se všim všudy jsem se dopídil, že na můj prostor je ideální kombinace odtahu a pacháče tato:

TT 100 183m3/h a filtr 240m3/h.

Problem je, že v paneláku je v létě megahic. Tudíž podle rad zde na foru je lepší mít ventilaci a pacháč trochu naddimenzovaný.
To mě vede k tomu, že bych pořídil kombinaci o stupen v vyšší,to znamená cca toto:

TT 125 280m3/h a filtr 360m3/h

Ale zase jsem se dočetl , že by se mi mohl vcucávat stan dovnitř pod velkym tlakem.

A to je zároven má první otazka: Co by jste Vy zkušení do tohoto boxu osadili za odtah a pacháč aby to fungovalo dobře pro kytky a hlavne to nesmrdělo? (System bych chtěl klasický filtr nad světlo,za něj odtah a flexou ven z boxu)

A druhý dotaz by byl ohledně toho odtahu a hluku,protože někdo píše UFO best, někdo TT a někdo TD silent. Stavim to komplet, takže radši připlatim hned za odzkoušenou jistotu, než pak v průběhu pěstu řešit cokoliv. Ještě bych dodal, že se pojede hydro,pokud toto info pomůže.
Pokud se někdo rozepíše proč to a proč to, budu rád,ale jinak stačí odpověd typu:
Na tvuj box např. Odtah
: 280m3/h a 380m3/h filtr
: 180m3/h a 240m3/h filtr
: 270m3/h a 300m3/h apod.

Předem díky za odpověd,už mi zbývají jen tyto 2 položky k odeslání objednávky a i přes to, že to tu již přes týden studuji, stále jsem se nedostal k tomu co bych potřeboval.
Growu zdar




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 07-04-2013 v 14:47 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 215

Zdar. To sem zase já
Jen bych chtěl dodat že jestli máš v místnosti kde bude box vedro(25+-), nepomůže Ti ani ten nejvýkonnější větrák, pak pomůže jedině cooltuba nebo jiný krytý stínidlo. Co se nízké hlučnosti týče tak za mě jednoznačně TéDéčko.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 07-04-2013 v 15:10 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 216

čau prysku,
já používal toto ,,TT 125 280m3/h a filtr 360m3/h'' na 400W sodík. Bylo to v poho, kromě letních měsíců. Myslím, že na 250W to bude přímo ideální.
Píšeš, že klidně zainvestuješ, tak to si možná kup něco lepšího než to TTčko.
Já osobně mám dvě. tt125 a tt160 a jsem spokojen, ale je pravda, že jsou to spíše levnější ventilátory i když jim opravdu nemůžu nic vytknout.

Old Post 07-04-2013 v 15:41 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 217

TT-čko jsem měl a za mě - již nikdy více !!! Snad nejhorší ventilátor na trhu. upozorňuju šťouraly že je to čistě můj názor a hlavně moje zkušenost. Zlatá dvourychlostní prima klima kterou jsem koupil novou asi jen o tři stovky dráž než zasraný TT-čko který shořelo za dva dny, řvalo to jak kráva třepalo to s celým barákem atd. atd.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 07-04-2013 v 16:35 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 218

Ahoj doxenone. Je škoda že odsuzuješ značku kvůli jednomu, zřejmě vadnému kusu. TT patří mezi cenově nejdostupnější ventilátory na trhu. Od toho se taky odvíjí i jeho kvalita (vibrace, nepřiměřený hluk ...). Sám používám na odtah dvourychlostní TT 150 napojený na nízkou rychlost a ještě zregulovaný na minimum. Díky aktivním přítahům tedy naprosto s přehledem zvládá odsávat vzduch bez hluku. Je však pravdou že jakmile ho přepojím na maximum, já ani sousedi se moc dobře nevyspíme, to je ale způsobeno převážně jeho vysokým výkonem.
No co Ti chci vlastně říct je, aby si TTčko nezatracoval jen kvůli jedné jediné špatné zkušenosti. Vzhledem k jeho ceně je to naprosto dostačující ventilátor i pro nepřetržitý provoz.

Kurňa jak tak znám zákon schválnosti tak dneska ho tady vychvaluju a zítra se mi vysere

EDIT: Plně chápu Tvůj názor, taky sem si jednou koupil novej elektroměr a druhej den už nefungoval. A taky bych si ho víckrát už asi nekoupil. Ono to člověka moc nepotěší když do toho navráží hromadu peněz a je to vlastně k ničemu.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Naposledy upravil Seky 07-04-2013 v 17:25 PM

Old Post 07-04-2013 v 17:03 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 219

Heh,díky moc za názory. A ted si vyber
No já bych klidně zainvestoval,ale na ten pacháč 300m3/h jich moc s tahem pod 300m3/h neni,ještě mě napadlo,že kdybych zvolil Can-Lite 300 m3/h industry a k tomu regulovatelnej Prima Klima CTRL 420m3/h a stahl ho nějak pod těch 300m3/h, tak by to mělo teoreticky taky fungovat ne? Větší filtr už tam asi stejně nenarvu.
A nebo vzít to TT 125 - 280m3/h a počkat co udělá ?

No můžem se aspon schodnout, že ten 300m3/h pacháč je pro box akorat?




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 07-04-2013 v 18:56 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B.E.D.Y
Stálý Člen

Karma uživatele B.E.D.Y - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 220

Zdárek, nevím jestli ti to pomůže, taky ted řeším ventilátor do Homebox 100x100 a viděl jsem tady rozsáhlou diskuzi, kdy jeden člen si dost vychvaloval ventilátor ACM 125.

Je to na způsob TT ale kvalitnější, výkonnější a mělo by to být i tišší. Každopádně mě odrazovala jeho cena, která byla okolo 2500,- a celkově byl problém to sehnat. Ale narazil jsem na tady ten shop a zítra si ho jedu vyzvednout. Tak uvidím, snad bude spokojenost...

http://www.maleventilatory.cz/venti...0e4a47aa2a5497a

Pak hodím info, jak jsem spokojen...)

Old Post 09-04-2013 v 01:45 AM
B.E.D.Y je offline   Profil uživatele B.E.D.Y   Find more posts by B.E.D.Y   Foto galerie člena B.E.D.Y   Click here to Send B.E.D.Y a Private Message   Add B.E.D.Y to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 221

Ty jo super,hod pak info,stále nejsem rozhodnutej co tam dát,podle pospisu to vypadá dobře.




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 09-04-2013 v 09:58 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woZka
Nový Člen

Karma uživatele woZka - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 222

To si děláš srandu, přímo tenhle sem včera objednával. Hlučnost 20/24 dB u ACM 125 mi příjde super, tak sem ho vzal. Snad si pak vzpomenu a podělím se taky o názor. Pěstu zdar

Old Post 09-04-2013 v 18:34 PM
woZka je offline   Profil uživatele woZka   Find more posts by woZka   Foto galerie člena woZka   Click here to Send woZka a Private Message   Add woZka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 223

Mohl byste mi prosím poradit, kam zapojit ventilátor? Mám doma tento komplet http://www.growmarket.cz/produkt/ve...mplet-350m3-hod .

1) Mám na stranu,kde ventilátor nasává dát rouru ?
2)Co má spojovat ta roura- ventilátor a pachový filtr?
3)Pachový filtr má být v boxu nebo venku?

Old Post 18-04-2013 v 14:06 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 224

efektivni je: pachac ve skrini -> roura -> ventak(uvnitr i venku) -> roura -> venek skrine

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 19-04-2013 v 10:31 AM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6771370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív