Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » hilfe...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kdva
Nový Člen

Karma uživatele kdva - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2021
Příspěvků: 6 

hilfe... Příspěvek č. 1

Mám automaty AK. Světla mají dost (600 w sodík). Jede to třetí měsíc, mají dva metry, a paličky fakt malý. Netušíte někdo, v čem je problém?

Old Post 09-10-2021 v 10:59 AM
kdva je offline   Profil uživatele kdva   Find more posts by kdva   Foto galerie člena kdva   Click here to Send kdva a Private Message   Add kdva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 2

to je ovšem hodně málo informací .. možná proto ... zkus do vyčerpání popsat celý kolo od začátku ... ale mají li dva metry tak hold budeš mět smetáky... v indooru se kytky pěstují okolo 60cm výšky a i to je docela zbytečně moc.. já v hydrech se snažím držet do 40 cm... a kytka by měla udělat salám od spoda až nahoru chce to víc studovat... navíc jsi tu novej vsadím boty žes koupil stan hodil tam semena.. v growshopu ti borec doporučil nějakou drahou pecku ... a tys se šestikilem jen propálil hafo elektriky a nenastudoval sis celou problematiku sorry ale takhle to fakt vypada

Old Post 10-10-2021 v 07:44 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kdva
Nový Člen

Karma uživatele kdva - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2021
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 3

Čau.Jo, jsem tady novej. Ale ne, je to trošku jinak. Normálně jedu Jack Herrer. Fotoperioda. Mám na to 400 w ve skříni. A pokaždý od semínek. Automaty zkouším poprvý.Tohle jsem koupil jako řízky (inzerát) a myslím, že to možná ani AK není. Tu 250 w jsem přikoupil ze zoufalství. Měl jsem to hned vyhodit asi, ale kdo to mohl tušit. Vidím, že tomu rozumíš. Já jsem bohužel nastavenej jen na toho JH. Nechceš se podívat na fotky? Pokud jo, kam Ti je mám poslat? L.

Old Post 10-10-2021 v 08:19 AM
kdva je offline   Profil uživatele kdva   Find more posts by kdva   Foto galerie člena kdva   Click here to Send kdva a Private Message   Add kdva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kdva
Nový Člen

Karma uživatele kdva - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2021
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 4

Aha, celý kolo od začátku. 10 koupenejch řízků. Tři týdny výška standart (50 cm) další tejden šly do květu. A potom, jak v katastrofickym filmu. Každej den snad 3-4 cm. Po dvou měsících maj skoro dva metry , osypaný jsou bohatě, ale květy jsou fakt pidi.

Old Post 10-10-2021 v 08:24 AM
kdva je offline   Profil uživatele kdva   Find more posts by kdva   Foto galerie člena kdva   Click here to Send kdva a Private Message   Add kdva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 5

na ruskej automat jedině 12/12 řízku :-) Lámat , 2000w , zimní zahrada s vytápěním..

Ale vlastně si furt nic neřekl ..

Old Post 10-10-2021 v 09:54 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 6

fotky jdou nahrat sem jsme ve fotogalerii
automaty řezy ? to slyším poprvé v životě ... myslím že automaty snad ani řízky dělat nejdou .. když ti mamina začne stejně kvést at na ni svítíš jak chceš
máš podle mě klasicky fotoperiodicky... každopádně... pořád jsme se nic moc nedozvěděli

Old Post 10-10-2021 v 12:41 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kdva
Nový Člen

Karma uživatele kdva - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2021
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 7

Ale sakra, už mně z toho hrabe... Jel jsem koupit řezy JH a maník mně nabídl tohle. Automaty AK. Za stejnou cenu, dobrý výnos, 8 - 10 týdnů hotovo.. A tak říkám pořád řízky. Automaty mám poprvé, a naposled. Teď už jen, aby z toho něco aspoň bylo. Lemonade píše 12/12. Mám 18/6. Takže bych měl přepnout?Neumím tady moc fungovat, zaregistroval jsem se ze zoufalství v sobotu.Tady dole je odkaz připojit foto, tak tedy sem nahraju fotku?

Old Post 10-10-2021 v 16:36 PM
kdva je offline   Profil uživatele kdva   Find more posts by kdva   Foto galerie člena kdva   Click here to Send kdva a Private Message   Add kdva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 8

No a když to přepneš na 2 metrech budeš potřebovat cirkusový šapitó.. proč to prostě neseknout a nejet nový kolo ?

Old Post 10-10-2021 v 17:35 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kdva
Nový Člen

Karma uživatele kdva - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2021
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 9

Hele, svatá pravda. Kašlu na to. Tohle téma už nechci řešit.

Old Post 10-10-2021 v 18:17 PM
kdva je offline   Profil uživatele kdva   Find more posts by kdva   Foto galerie člena kdva   Click here to Send kdva a Private Message   Add kdva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 10

Řízky z automatů ha ha 😀 ha..
No prostě na tebe matkář udělal pojeb.
Neznalost neomlouvá, bohužel.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 10-10-2021 v 19:10 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 11

Čím dál lepší tady na groweru koukám 😂 samej vocas začátečník, který si nic nenastuduje a běží sem pro radu. Jenže jak poradit někomu, kdo tomu nerozumí a samo ani pořádně nenapíše o co jde. Navíc fotky jsou alfa omega! Bez nich je to už naprosté věštění z koule. Máš tu hromadu témat, kde se dá čerpat a mimo jiné i to, jak vložit foto!!!

Thomas V.

Old Post 11-10-2021 v 22:47 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 12

To vkládání fotek je krkolomný, ale v novým Faq tuším je podrobnej návod.
Za první otázku bys zasloužil Trestný Bod. tj.
Dobře si vzpomínám když jsem se přihlásil kolik se toho na tebe hrne. To máš chemii, fyziku, biologii atd. je toho vlastně docela dost.
Avtomat Kalashnikov je teda jak foto tak auto. Jen nedorozumění nejspíš.
Klon-řízek je identický s mateční rostlinou, ono to jde i z automatů, ale prakticky je to nesmysl, protože bude chybět vegetační fáze.
Když mám prosvítit 2 metry, nebo i metr, je 250w navíc fakt nevhodná, protože malá intenzita a klesá velmi rychle se vzdáleností.
Nevím v čem jedeš budu předpokládat substrát, 11 l ? si tipnu že by nebyla sranda uživit takovej strom a udržet ho zdravej když by se rozjel květ, ne nemožný ale ..nevím to spekuluju.
Máš u mě i přes svojí zmatenost nějaký sympatie, protože si jedeš svoje. Ale pokud by i další vlákno začalo stejně tak ho rád napráším moderátorovi.
A ty TB bych zavedl i doma, za každou stupidní otázku ženy začínající větou "Můžu se tě na něco zeptat ?" Pokaždý řeknu ne a co myslíte že následuje.. omg.

Old Post 12-10-2021 v 18:59 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kdva
Nový Člen

Karma uživatele kdva - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2021
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 13

Ale no tak.., není nutná až takováhle kritika. Jak jsem vysvětlil výše, jsem kamarád s fotoperiodou, a automaty mám poprvý. Tedy, už nemám, a tuším, že už ani nikdy mít nebudu.Moje otázka byla jen nějakým posledním pokusem o pochopení toho, co se stalo, nebo proč se tak stalo. Ale i tak, díky za odpovědi.

Old Post 13-10-2021 v 17:18 PM
kdva je offline   Profil uživatele kdva   Find more posts by kdva   Foto galerie člena kdva   Click here to Send kdva a Private Message   Add kdva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 14

Tak trošičku jsme si zapřeháněli :-) v poho o pochopení jde nám všem.
Mě prostě ten první dotaz přišel tak neurčitej, jako by si ani nechtěl odpověď. Toť pohled z mé strany. Ať se daří.

Old Post 13-10-2021 v 19:48 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 15

Lemonade: Nepřišlo to jen tobě, ale každýmu! A on se tomu ještě diví.. s takovými nemá cenu ztrácet čas. Rád poradím i začátečníkum, ale někomu poradit prostě nejde..

Thomas V.

Old Post 13-10-2021 v 22:43 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 16

to nebyl matkař, ale kokot...

Old Post 14-10-2021 v 23:11 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1054680 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív