Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » xerthon's scroog 250w(2xDM,2xPwP,2xCHR),hlina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 209

gaba:nenene,tech 95g je jen takovy mezicas u Pwp a navic vcetne korenu a stonku.Dalsi 4 kyti jeste dozravaji.Co se vynosu tyce nejvic toho bude z chronicu.Ale myslim,ze kolem 100g by se to mohlo ve finale pohybovat.

Old Post 15-06-2005 v 21:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

miluju chronic Příspěvek č. 210







Old Post 15-06-2005 v 21:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 211

Seš normální prase, kluku neber to ve zlým ale to co sis dal s 250 kou a OBMkem je fakt až nějaký divný.. sory že ti zaplňuju fórum ale je to mazec... uplně s toho nestíhám, zajímalo mě jakým kouzlem se ti podařilo nafouknout ty paliczky do takové velikosti... sem fakt zvědavej na finální výnos... jestli se ti to teda podaří spočítat beze "strát"

[size=1]

Old Post 15-06-2005 v 22:23 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 212

dik wade.Mozna je to kouzlo v pravidelnem hnojeni v kvetu.Udelal jsem si rozpis a ten se mi povedlo dodrzet 100%ne presne.Ani jedno zpozdeni :-)Kdezto v rustu jsem pohnojil jen tak sporadicky,vsehovsudy dvakrat.
Taky to asi bude dobra genetika.Mam 3 odrudy po dvou kusech a od urcite faze kvetu jednotlive druhy rozeznam :-)Nejdriv jsem myslel,ze jsou vsechny kytky stejne.Takze solidni dodavetel rezonu je taky dulezity
A taky mam slusny rozdil mezi nocni a deni teplotou cca10-12st.
Jo a cely rust jsem vedome svitil 16/8 :-)
A nemam tam furt zadny odtah.Komponenty k odtahu i diru ve stinidle mam,ale cekal jsem az to bude akutni.......nebylo.Z toho vyplyva,ze jsem neresil ani vlhkost.Ph pudy jsem taky nikdy nemeril.

Ted muzete spustit kritiku,jedinym mym argumentem je obsah skrine :-)))


.....čím blbější sedlák,tím větší brambory......

Old Post 16-06-2005 v 16:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

73/12 Příspěvek č. 213






muj favorit souteze Chronic v mokrem vazi 300g(2kusy).O 40g mene nez Power plant.Durga mata dle ocekavani nejmin-250g.

Hrubeho v mokrem do kupy zhruba 890g.

a nejake fotky

Naposledy upravil 19-04-2006 v 06:48 AM

Old Post 17-06-2005 v 18:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 214

muzu to po 14ti dnech povazovat za ususene a zvazit?Co myslite?

Old Post 22-06-2005 v 20:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 215

14 dní bude určitě stačit,nehledě na to že to poznáš sám když si na ty palice sáhneš

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 22-06-2005 v 21:18 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 216

diky,oba pwp uz jsou suche,pockam tedy jeste asi 5 dni na ostatni,pak budu informovat o vynosu.Bude toho relativne dost :-)

Old Post 23-06-2005 v 07:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 217

uz se to tvari ususene.
Probehlo hrube vazeni se starou kychynskou vahou.
Pwp-75g
Dm-55g
Chr-60g

Do kupy 190g

Berte to orientacne +- 10g,presna vaha je mozna na ceste.

Old Post 24-06-2005 v 07:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 218

jj,sem max.spoko.Muj tajny tip byl 120-150.
Ale v dalsim scrogu bych chtel udelat g/W tzn.250g suseneho.Nemel by to byt problem.Vim kde byly mezery.

posl.foto?kozy,cicky,melounky,dudy,nadra,prsa,babovicky.......neznate?naomak i pohled vetsinou velmi prijemne :-)
Doporucuji preferovat samici pred samcimi.Stejne jako u kyticek.

Old Post 24-06-2005 v 19:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 219

Sem pro ).Skvělej výnos kámo.Už sis to celkem vychytal.Budu sledovat tvé pěstiitelské pokusy.

Enjoy summer!

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 25-06-2005 v 01:33 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 220

tak vcera prisla elektrika,musim doplatit 2500,- to neni tak strasne

Old Post 16-07-2005 v 08:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bílí Vlas
Stálý Člen

Karma uživatele Bílí Vlas - 17% PěstitelskáKarma uživatele Bílí Vlas - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 221

to Xerthon:

Nádherný kiti.73 dní je,ale doba.-)*-jsi musel pěkně slimtat.JInak kozičky se měli na to focení opálit a já suším za 4-5 dní.foukám na to ventilátorem a fachá to skvěle.V rukách vlkost nepoznám,ale dám si paličku na obličej a hnedka cítím vlkost.kazdopádně to ještě pak nechám den bez ventilátoru a zvážím to ještě jednou kolik to shodilo a kdyš to neklesne za 24hod na 100g víc než o 2g tak není co řešit a šup do vákuovaných nádob.Nádherný kití:-)))))))*RESPEKT"


každopádně i v těch vakuovaných pixlích za měsíc na 100g malinko schodí-možná někdo namítne,že suším rychle,ale nic mi neplesniví,krásně to voní a chutná.

dneska jsem se proháněl outdoor galerií a nějak závidím.závidím ty obrovský přírodní kití hnojený kompostem a slepičákama.indoor je kvalita a chemka,ale není už to ta romantika.Jenom je škoda,že je bezpečnější pěstovat doma v soukromí než venku.MAXXXIMUM RESPEK OUTDOOOR!

Naposledy upravil Bílí Vlas 16-07-2005 v 10:16 AM

Old Post 16-07-2005 v 10:10 AM
Bílí Vlas je offline   Profil uživatele Bílí Vlas   Find more posts by Bílí Vlas   Foto galerie člena Bílí Vlas   Click here to Send Bílí Vlas a Private Message   Add Bílí Vlas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 222

prvnich 14 dni suseni jsem nechaval profouknout 1x15min/2hod.Ted uz bez vetraku.Dnes se to susi 30ty den,zraje to jako vino .Mnami,mnam

Old Post 17-07-2005 v 11:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 223

Tak ako dalej?uz si to vazil?

Ruka v ruke s pokorou a trpezlivosťou vpred k bohatým žatvám

Old Post 23-07-2005 v 18:33 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 224

citace:
Původní příspěvek od Rudra
Tak ako dalej?uz si to vazil?
nejaky cas uz to pokuruju,kazdy den,od rana do vecera

vaha me nejak nemusi zajimat,uz je vic nez mesic po sklizni a furt je toho moooc pres polovinu.

A vsecko to fakt moc zhuluje(kazda odruda jinak).Nic takoveho jsem nikdy nekoupil.


p.s.:pristi scrog zvazim presne

Old Post 23-07-2005 v 19:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5580060 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív