Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 193

a co s tim hulenim delas ??
prodavas ???

Old Post 22-01-2005 v 22:40 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 194

Tak od ctvrtka tohohle tydne jsem si naplanoval pauzu. Zbavil jsem se huleni -> zakopal jsem ho na zaharade,abych se k nemu jen tak nedostal. Zvlast ted jak ma mrznout bych se k nemu dostaval fakt obtizne, takze ta moja pauza vypada nadejne. Chtel bych to vydrzet eventuelne az do maturity, coz je nekdy v kvetnu. Hmm, kdyz se nad tim tak zamyslim, tak nemam sancu Jak vcera poznamenal muj kamos, abstak je silnej, nakonec to budes hrabat holyma rukama

Old Post 23-01-2005 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 195

Alcole, že hulení není návykový si řekni,
až vydržíš aspoň 2 měsíce bez jedinýho zahulení si.

Old Post 23-01-2005 v 19:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 196

Ja teda hulim dost intenzivne... asi tak hlavne poslednych par rokov. Ono to obcas nejde nezahulit si, vzdy sa totiz najde vhodna prilezitost )
Ked je clovek v praci - rad sa s kolegami nahuli ), potom je vecer a co sa deje, huli sa.... )

Tajomstvo voňavého šatníka

Old Post 23-01-2005 v 23:41 PM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 197

Hulim ted prakticky denne. Dopoledne v praci, odpoledne zhuleny doma.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 24-01-2005 v 08:17 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 198

Ja se snazim hulit nejdrive v poledne po obede. Teda pres tyden, protoze pak me chytne lenora a nic se mi nechce. Nastesti existuji mechanismy se k necemu prinutit, coz ve finale znamena dobrou zhulenou akci. Jinak jsem si vcera dal pauzicku (jinak tak 3 brka denne uz nejaky ten rok taky) a dnes jsem nejaky cilejsi, ma mysl se rozjasnuje (je treba si zahulit :-) Jediny problem jsem mel s usinanim. nevim jestli to bylo tou pauzou nebo ze jsem spal jinde, ale ani za hovno jsem nemohl usnout.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 24-01-2005 v 09:24 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 199

to ja o zkouskovem moc nehulil, blbe se mi ucilo... kratkodoba pamet se hodi pri zkousce.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 24-01-2005 v 10:05 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Dotaz ako casto hulite? Příspěvek č. 200

dufam ze tu podobna tema nieie lebo som hladal
takze zauimalo by ma ako casto hulite, kedze casteisie ako 1x za tyzden moze byt nebezpecne koli moznemu vzniku psychoz a samozreime ani na pluca to neni dobre ia osobme huli tak 1,2x za mesiac, momentalne ani tolko nie lebo mam pred maturou ale v lete to rozbeham

Old Post 26-04-2005 v 11:34 AM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1stOUTDOOR
Stálý Člen

Karma uživatele 1stOUTDOOR - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 201

hulim vzdy ked je co to znamema,ze skoro kazdy den............

Old Post 26-04-2005 v 12:00 PM
1stOUTDOOR je offline   Profil uživatele 1stOUTDOOR   Find more posts by 1stOUTDOOR   Foto galerie člena 1stOUTDOOR     Add 1stOUTDOOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leepery
Nový Člen

Karma uživatele leepery - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 202

keby som mal vrece gressu tak by som hulilv furt ale kedze nemam..

Old Post 26-04-2005 v 13:48 PM
leepery je offline   Profil uživatele leepery   Find more posts by leepery   Foto galerie člena leepery     Add leepery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 203

...no,par rokov dozadu som hulil mnoho,to jest tak 3-5 krat za den...moj rekord je 10 jointov za den v amsterdame ...tusim na jar 2001 to bolo.Bol som ale tak v piiici,ze som nebol schopny nic si zapamatat a problematicky som sa aj orientoval vseobecne ...v tom istom roku som potom aj prestal hulit na cele 3 mesiace a to je zaroven moj dalsi rekord.Potom som este minuly rok vydrzal nehulit asi mesiac.Najlepsie mi asi bolo ked som kuril tak raz za 4 dni.Teraz to je v priemere raz za den a je to pohode...samozrejme na akcii,alebo cez vikend je to urcite viac,ale za normalnych okolnosti mi to celkom staci...Rad by som dokonca znovu zacal,len tak raz dva razy za tyzden.Nastastie nefajcim nikotin,takze pluca su relativne v pohode (sport a joga rulez)...

Old Post 26-04-2005 v 15:34 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 204

taq ja som sa teraz rozkuril, lebo ma nechala holka taq si to liecim, vlastne liecil, uz je mi to jedno, taq si pokurujem v kazdej volnej chvyli. ta taq.

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 26-04-2005 v 15:55 PM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crusty-vyhul
Stálý Člen

Karma uživatele Crusty-vyhul - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 205

Dokud je co tak hulim až dojde dam si pausu.Ale ted mame u nas takovou mensi krizi uz 5 dni sem nehulil ane ze by to nejak vadilo.Akorat doufam ze dneska uz KURVA neco bude!!!
Muj rekord nehulit 3 tydny

Old Post 27-04-2005 v 07:58 AM
Crusty-vyhul je offline   Profil uživatele Crusty-vyhul   Find more posts by Crusty-vyhul   Foto galerie člena Crusty-vyhul   Click here to Send Crusty-vyhul a Private Message   Add Crusty-vyhul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 206

hulim až moc, na to že mám před maturitou

Old Post 27-04-2005 v 09:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 207

Několikrát deně,ale musim si udělat po delší době "očišťovací den",už mi to leze na mozek...

Old Post 01-05-2005 v 18:10 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 208

no poviem vam ze som necakal ze tak vela ludi huli tak casto, niekolko krat za den, asi to bude tym ze vsetci pestuiete, ia uz nepestuiem, ale ai tak by som asi nemohol hulit kazdy den nie este viackrat dodna..seriozne by ma zauimalo ako sa to odraza na vasei kratkodobei pameti a psychike..napiste mi nieco..dik

Old Post 01-05-2005 v 20:52 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4642650 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív