Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 177

klokodon-zasolení,dost rozhozené PH,přelejvání a vysoké vlhko???takže proměřit výtok a dle zdravého rozumu usoudit kde si to přehnal nebo naopak na co si se vysral(vždyt je to zahradníci tak jednoduchý)....stříhat listy kort když máš problémy je NadExtraSuperBlbost((promin za označení ale příště tě to nenapadne a i tim pomůžem ostatnim)) max.přesadit dle problému.

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 15-03-2013 v 12:58 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klokodon
Stálý Člen

Karma uživatele klokodon - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 178

Přelitím to určitě nebude, zatím zalejvám tak 1x za 3-4 dny 1.5 PET na 5 kytek. PH měřím těma kapičkama, ph výtoku cca 6.8. Vlhko tam mám, to je fakt, proto možnost té plísně. A proč neustřihnout na každý kytce 2-3 zasažený listy? Beru to jako prevenci proti dalšímu šíření. To zasolení-zkusím to prolejt čistou vodou, jen mám strach, aby se mi z hlíny nestalo bahno...
Jinak víc info v mým amaterským micropěstování
Tak jak dál?

Old Post 15-03-2013 v 13:11 PM
klokodon je offline   Profil uživatele klokodon   Find more posts by klokodon   Foto galerie člena klokodon   Click here to Send klokodon a Private Message   Add klokodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 179

příště se chce tady víc rozepsat pokud i víš kolik máš výtok a neuvedeš tak pak se to hůř radí jak staří kytek tak pak i vše a bohužel nikomu se nebude chtít pak radit..no vyděl bych to na problém přelití to snad nák musíš usoudit sám ale pokud jedeš 18w a nemáš dostatečně vychytanej průtok vzduchu a teplotu a uznáváš že máš už dost dlouho dost promočenej substrát(jedeš substrát doufám ani v tvé koloně mikropěstování nemáš uvedeno)tak je jasný že prolejvat nemá cenu a že logicky musim nechat nejdří pořádně proschnout substrát pokud už to hnije tak pzkusit přesadit..prevence je dobrá před vyskytnutím potíží pomocí,můžu zvolit prevenci řádného vyschnutí substrátu než znovu zaliju,můžu zvolit prevenci všelijakým postřikem,můžu zvolit prevenci všelijakými zálivkami ale určitě nejni prevence škubat listy nevim jak vypadá celá tvoje kytka jestl tam máš 5listů tak je to chyba škubat pokud jich tam máš 100 tak se ani nebudu ptát...
Tak jak dál?asi zkus získat víc informací vlastní zkušeností

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 15-03-2013 v 13:30 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klokodon
Stálý Člen

Karma uživatele klokodon - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 180

Jak už sem psal, přelitý to určitě nebude. Ta perioda 1x za 3-4 dny je dobrá, při zalejvání je substrát(klasika ze zahradnictví na pokojovky s ph 6-6.5) vyschlej podle mě dost, kytky mají kolikrát i mírně svěšený listy, po zálivce se během 2 hodin krásně zvednou, takže přelitý to není.
Kytkám je zhruba 6 týdnů s výškou průměr 35 cm(všechno psanýv odkazu na topic výše)
Zkusím pořešit tu ventilaci. Kytky sem preventivně stříknul Dithane dg neotec na plísně a dneska je proleju.No a za pár dní se uvidí. Každopádně díky za názor.

Old Post 15-03-2013 v 13:46 PM
klokodon je offline   Profil uživatele klokodon   Find more posts by klokodon   Foto galerie člena klokodon   Click here to Send klokodon a Private Message   Add klokodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 181

citace:
Původní příspěvek od klokodon
Jak už sem psal, přelitý to určitě nebude. Ta perioda 1x za 3-4 dny je dobrá, při zalejvání je substrát(klasika ze zahradnictví na pokojovky s ph 6-6.5) vyschlej podle mě dost, kytky mají kolikrát i mírně svěšený listy, po zálivce se během 2 hodin krásně zvednou, takže přelitý to není.
Kytkám je zhruba 6 týdnů s výškou průměr 35 cm(všechno psanýv odkazu na topic výše)
Zkusím pořešit tu ventilaci. Kytky sem preventivně stříknul Dithane dg neotec na plísně a dneska je proleju.No a za pár dní se uvidí. Každopádně díky za názor.


čau klokodone,
listy nestříhej, tohle není plíseň. Nenechávej ty kytky žíznivé tak, aby svěšovali listy. Kup si digi Ph metr. Když zalíváš, nech něco vytéct spodem, ať víš, že jsou dostatečně prolité.
Než koupíš ventilaci, v klidu si promysli, jak vážně to s pěstováním myslíš, protože ventilace ti vydrží sloužit spoustu let, tak na ní nešetři. Kvalitní ventilátor a uhlíkový filtr jsou naprostou nutností. Mám na mysli opravdovou ventilaci a ne chlazení počítačového boxu.
Tak ať to pučí.

Old Post 15-03-2013 v 15:36 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 182

Jak píše Myguláš a Connoisseur, jak máš rozhozený ph + ec, tak máš problém než bys řekl švec. Moje pěstitelský úspěchy jsou závislé na těchto měřácích, proto honem na nákup.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 15-03-2013 v 15:45 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klokodon
Stálý Člen

Karma uživatele klokodon - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 183

Zdar,

ohledně těch svěšenejch listů-stalo se mi to asi 3x a žádná katastrofa to nebyla, jen trochu povadlý. Navíc se první flíčky objevily ještě předtím.
Kytky zalívám tak, že je náchám protýct do podtácku. To pak nechám a za pár hodin je to pryč(1,5 pet na 5 kytek). Za 4 dny opakuju a jak už sem psal, čím sou větší, tím si víc vemou, takže se stalo to ovadnutí.
Jinak nejvíc postižený listy sem ostříhal-byly úplně žlutý s úplně seschlými hnědými konci. Z každý kytky tak 2 listy většinou úplně dole. Každou sem ve vaně prolil čistou vodou, nechal vytýct, preventivně postříkal tím Dithinamem na plísně a šoupnul zpátky. Je pravda, že ventilaci sem moc neřešil, pouštěl sem jen když sem byl doma, takže tam bylo opravdu teplo a vlhko. Včera sem přidal Ceresit tablety na vlhkost a ventilátor poběží nonstop. A za den tam tak decka byla vysrážená.
Takže změna ve ventilaci, prolito vodou bez hnojiva a ostříhány už skoro mrtvé listy. Zítra to nemám kdy zkontrolovat, pozítří uvidím, jestli to mělo nějaký efekt.

Jinak dík za názor.

Old Post 15-03-2013 v 16:04 PM
klokodon je offline   Profil uživatele klokodon   Find more posts by klokodon   Foto galerie člena klokodon   Click here to Send klokodon a Private Message   Add klokodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 184

Celý sem to nák znovu pročítal když už sem psal hodně málo horlivé slovas kapkou legrace,,tak at navedem na vyřešení komplikace.,,jestl tedy máš substrát suchy bude problém jinde,kapkama se přesné ph6,8podle mě změřit nedá(ale možná se pletu)vždy sem měl jen kapky kde semse držel tabulky a odchylky barev které dle světla i tak zkreslovaly tak nák o0,5ph mému oku přišlo(ale možná sem barvoslepej)spoustu lidí nedá na kapky dopustita pro tvoje pěsty možná nejlepší varianta?..jedeš biobizz ten zvedá PH tak jestl srážíš kyselinou což musíš pokud nejedeš ze studny jak máš napsáno jednou v threadu ale pak už ani zmínka a vubec ne o hnojení tak by si mohl napsat jak ředíš 2L neb 5L mám doma napsanou tabulku když sem jel biobizz s vodou s měst. kohoutku7-7,2ph a kyselina dus.i fo.od AH tak by sme to třeba daly dohromady..taky podle toho kolik si měl ph zálivky a výtoku tak asi bude nákej rozdíl a už víš..EC sem zatim nikdy v hlíně neřešil a zatim všechny možné problémy v pohodě pořešil((ale stejně sem ho pro klid duše kdysi pořídilod té doby je furt nerozbalenej))a zřejmě největší tvůj problém bude výměna vzduchu a to už se radit a dedukovat nedá...no zkus znovu vše uvážit a pořešit.pěstování je přece krásná a nenáročná věc když se dodržují základní podmínky.Hlavu vzhůru určitě pořešíš a už tu budou jenom samé zdary s pěknými dary

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 15-03-2013 v 16:33 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 185

citace:
Původní příspěvek od klokodon
Zdar lidi,
můžete mi poradit, co způsobuje takový skvrny na listech? Hnojkama by to bejt nemělo, používám BioGrow-Biobizz a jen poloviční dávky. Navíc některá kytka má jen jeden list, některá třeba 3-4, většinou ty nejspodnější. Takový listy-sou kytce ještě k něčemu? K fotosyntéze atd. nebo jí jen vysilují. Předpokládám, že všechny listy ostříhat, že.
Díky za rady.

Právě mi přijdou podvyživené, zbytečně se bojíš hnojení. Předpokládám, že máš i nafialovělé stonky a možná ti i žloutnou některé spodní listy. Dej normální EC dle tabulky hnojiv a do dvou dnů musí zelenat.

Grow Max 150W

Old Post 15-03-2013 v 16:57 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klokodon
Stálý Člen

Karma uživatele klokodon - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 186

To Bárt-nafialovělý stonky mám, pár žlutejch listů taky. Něco sem se o tom snažil dočíst a ohledně těch stonků se nemusí jednat o nic neobvyklýho(záleží na modelu), žlutý listy-kytka odhazuje starý nepotřebný listy, normální jev. Alespoň tak sem to pochopil, takže tohle sem neřešil. Ohledně vody a hnojky-voda má podle kapek zhruba 5,6 Ph, je ze studny, bez chlóru. Dneska sem zalil čistou vodou a změřil výtok-byl skoro totožný. Přikládám to ale rychlýmu protečení. Ale pod jedním květináčem, který má docela velkej rozestup od podtácku byla loužička se zálivkou s hnojivem, 4 dny stará a ta měla ph přes 7. Takže buď se ph v louži zvýšilo pomalým protečením přes hlínu nebo tím, že to pár dní stálo nevyužitý v podtácku. Tak mě napadlo vysoký ph, proto sem poslední zálivku snížil troškou octa(než si seženu k.fosforovou nebo dusičnou). Hnojivo sem přidával podle pokynů výrobce tak nějak střední cestou-BioGrower 2-4 ml/litr, dal sem 3 ml. BioBloom 2-5 ml/litr, dal sem 4 ml/litr. Tu ventilaci budu muset nějak pořešit, zatím tam jede pc větráček, velkej stolní už se mi tam nevejde...

Old Post 15-03-2013 v 17:49 PM
klokodon je offline   Profil uživatele klokodon   Find more posts by klokodon   Foto galerie člena klokodon   Click here to Send klokodon a Private Message   Add klokodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Dotaz listy !!!! Příspěvek č. 187



ČEST

tak kytky rostou pekne, az na jeden problem, nejak se jim zacali kazit listy vubec netusim cim by to mohlo byt

Podle FAQ je hodne moznosti....


Svetlo: 250wHPS
Info: 10.den 18/6
Teplota: den 25 noc 18
Vlhkost: 60%
Zalivka: 1x atami ROOT-C plus phyt-amin jako postrik.

Od lampy jsou cca 40cm , spalene tedy podle me nejsou,svilusky a jini skudci take ne...


Diky za pomoc.
Ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 15-03-2013 v 22:26 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

. Příspěvek č. 188



dalši foto

Děkuji za pomoc.
Ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 15-03-2013 v 22:30 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
massiwe_P
Stálý Člen

Karma uživatele massiwe_P - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 189

zdravim, pridavam 2 fota dvou tydennich rizku (mam je tyden)

co myslite? jeden je nejmensi, druhej nejvetsi.

zdaji se mi nejaky divny.


<-ten maly jsem asi zasadil hluboko, ne? moc neroste.. košatí, je nejmensi, maly tenky listy smerujici dolu, ten smer se mi tez moc nelibi:/




druuhej je asi nejhezci co mam.
co myslite neschazi jim neco?
cocos, ph 5,8 vytok 6.2-6.3 ec nemerim

hnojky jsem daval dokonce o trosku vic, nez se spravne ma,zvysim asi jeste

rezy SSH; zalevam hnojema kazdy den za tmy, ofuk nonstop


chtel bych pro ne udelat max:/ premmyslim o tom peroxidu na postrik

Old Post 16-03-2013 v 10:57 AM
massiwe_P je offline   Profil uživatele massiwe_P   Find more posts by massiwe_P   Foto galerie člena massiwe_P   Click here to Send massiwe_P a Private Message   Add massiwe_P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 190

Podle starých listú měly deficit dusíku a ted je máš zbytečně moc zalité. Ten kokos chce držet jen vlhký, v takové bažině to pomalu koření. Podle nových listů, to už startuje, tak už nezalévej a až bude zase kokos jen mírně vlhký , tak potom jen fakt udržuj vlhký. Až ti polezou kořínky ze spod květináče, tak nebudou citlivé na přelití.
Postřik peroxidem je zbytečný, mohl by i poškodit listy. Nekdy je přílišná péče jen na problémy, že je neustále zaléváš :-) ?

citace:
Původní příspěvek od massiwe_P
zdravim, pridavam 2 fota dvou tydennich rizku (mam je tyden)

co myslite? jeden je nejmensi, druhej nejvetsi.

zdaji se mi nejaky divny.


<-ten maly jsem asi zasadil hluboko, ne? moc neroste.. košatí, je nejmensi, maly tenky listy smerujici dolu, ten smer se mi tez moc nelibi:/




druuhej je asi nejhezci co mam.
co myslite neschazi jim neco?
cocos, ph 5,8 vytok 6.2-6.3 ec nemerim

hnojky jsem daval dokonce o trosku vic, nez se spravne ma,zvysim asi jeste

rezy SSH; zalevam hnojema kazdy den za tmy, ofuk nonstop


chtel bych pro ne udelat max:/ premmyslim o tom peroxidu na postrik

Grow Max 150W

Old Post 16-03-2013 v 11:08 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
massiwe_P
Stálý Člen

Karma uživatele massiwe_P - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 191

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Podle starých listú měly deficit dusíku a ted je máš zbytečně moc zalité. Ten kokos chce držet jen vlhký, v takové bažině to pomalu koření. Podle nových listů, to už startuje, tak už nezalévej a až bude zase kokos jen mírně vlhký , tak potom jen fakt udržuj vlhký. Až ti polezou kořínky ze spod květináče, tak nebudou citlivé na přelití.
Postřik peroxidem je zbytečný, mohl by i poškodit listy. Nekdy je přílišná péče jen na problémy, že je neustále zaléváš :-) ?



Ahoj Barte, mas pravdu, deficit dusiku mely, nejaky prosli i vyssim pH xD

No zaleval jsem je vcera v 11rano jak zacla tma, a pak v noci nez jsem sel spat(1:00+-)
Ve faqu jsem si precet ,,castejsi zalevani lepsi vysledky,, ale jono je to prelity necham to spis vysouset nez tak prelivat teda.

Mam 8 takovych kvetinacku a zatim jsem do nich lil 1x denne 1,5L zivnyhho roztoku..protika toho dost tak sem to daval i na 2x,ale tedd teda zalju jen kdyz povrch kokosu zacne hnednout? proste az bude vysychat a ne kazdej denn jak doteraz

Old Post 16-03-2013 v 11:26 AM
massiwe_P je offline   Profil uživatele massiwe_P   Find more posts by massiwe_P   Foto galerie člena massiwe_P   Click here to Send massiwe_P a Private Message   Add massiwe_P to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 192

Na startu v kokosu je vyšší PH 6-6,4 spíše přínos, no a prolévat tojik je zbytešné a hlavně, pokud jsou zdravé, tak v kokosu ani prolévat není třeba a hlavně né 2x denně :-). Když zasadíš, tak to většinou chce znovu zalít až za 4 dny, ale vždy jen dle potřeby. Když se naučíš pozorovat podle listu, tak ti to dost ulehčí rozhodování. když bys zaléval stále, tak kokos přijde o vzduchové komůrky a kořínky nechtějí rust, potom se dusí. Až budeš příště sadit a budeš udržovat kokos jen kyprý, tak ti to ptokoření podsttně rychleji. No uvažuji, že bych udělal thread a sázení v kokosu, je stále dost lidí, co to ze začátku mastí :-) , je to jednodušší, než bys čekal.
citace:
Původní příspěvek od massiwe_P


Ahoj Barte, mas pravdu, deficit dusiku mely, nejaky prosli i vyssim pH xD

No zaleval jsem je vcera v 11rano jak zacla tma, a pak v noci nez jsem sel spat(1:00+-)
Ve faqu jsem si precet ,,castejsi zalevani lepsi vysledky,, ale jono je to prelity necham to spis vysouset nez tak prelivat teda.

Mam 8 takovych kvetinacku a zatim jsem do nich lil 1x denne 1,5L zivnyhho roztoku..protika toho dost tak sem to daval i na 2x,ale tedd teda zalju jen kdyz povrch kokosu zacne hnednout? proste az bude vysychat a ne kazdej denn jak doteraz

Grow Max 150W

Old Post 16-03-2013 v 12:03 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8649030 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív