Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 177

Tak jsem nakoupil na e-grow.cz a jsem vážně nadšenej tím jaký to je obchod. Jsou nejlevnější a bez problémů komunikují o svátcích a víkendech, ale hlavně v případě problémů se snaží vše vyřešit a nesnaží se ze zákazníka dělat blbce. Příště rozhodně nakupuju zase tam.

Old Post 14-07-2012 v 13:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 178

Growroom.cz Hradec Králové, byl jsem tam asi třikrát když se mi nevyplatilo poštovný od jinud no, vždycky pocit že toho týpka vyloženě obtěžuju když sem po něm něco chtěl, půlku věcí nemá na krámě a občas obchod zavřenej a ani na netu nic :p Nevim jestli se tam chodí akorát vyhulovat ale je to fakt hrůza. Nadruhou stranu 4grow.cz v Jaroměři můžu jenom doporučit, sice má otevřeno a od 17-19 ale není problém domluvit se na jiný hodině popř. si nechat věci dovýzt a prodavač takovej opak z growroomu

Old Post 13-08-2012 v 14:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 179

growgarden.cz - Objednávka byla za 950,- Kč. Velmi ochotný a dají vědět, když se objednávka zpozdí. Poslali mi kyselinu dus a fos. Jiné gs to nedělají. Zdarma přibalili fem. semínko, papírky, filtry, 2 katalogy semínek a štítky do hlíny pro kytku. Byl jsem spokojený.

growshop-ok.cz - Objednávka byla za 4800,- Kč. Po týdnu mlčení jsem jim ráno napsal a odpo odepsali, že druhý den to budu mít. Měl jsem.
Abych byl upřímný, tak jsem čekal, že něco přibalí navíc. Navíc nic nebylo, ale za to, tam toho bylo míň. Chyběla podmiska za 15,- Kč a na faktuře byla. Popruh pro zavěšení mi přišel jiný. Kdybych věděl, že pošlou tenhle, tak bych ho nechtěl. Jednu věc jsem potřeboval dvakrát a přišla jednou. Nakonec jsem dostal slevu 15% na každé hnojivo od Elixer.
Je to nejlevnější gs a měli skoro vše co jsem potřeboval. Nechtělo se mi objednávat z více gs a platit dopravu.
Jen ta komunikace nějak vázla + viz výš. Výhoda je, že je nejlevnější.

growmarket.cz - Objednávka byla za 749,- Kč. Objednáno ráno a odpoledne mi volali, že to dají PPL a druhý den jsem to měl doma.
Navíc nic nebylo. V objednávce byly i tři stahovací spony a místo toho, aby přišly kulaté, tak byly hranaté. Spony jsem narovnal. Komunikace a doprava perfektní.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 13-08-2012 v 15:41 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 180

Pbgrow.cz- nejhorsi growshop ever! spis nez shop, tak sklad starejch a proslejch hnojiv
navic vygumovana obsluha

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Naposledy upravil ganja-steve 27-01-2013 v 13:41 PM

Old Post 14-08-2012 v 06:43 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 181

citace:
Původní příspěvek od tulipán
Zdár,

Objednával jsem nedávno nějaký vybaveníčko a parádní zkušenost mám s

http://www.taogrowshop.cz/

vynikající domluva po telefonu (musel jsem 1. objednávku zrušit) a při druhé zase super dodací lhůta do dvou dnů to bylo doma.

A navíc jsem dostal 6 časáků nějaký od Legalizace, Soft Secret a tuším že i noviny Konoptikum + asi 10 katalogů různejch SeedsBank a hnojek.

Prostě super. Můžu vřele doporučit


Taky jsem teďka objednával z TAOgrowshopu, 2balení semen + 1 zdarma, k tomu 3 reguláry. Takže 18 semen celkem + spousta počteníčka a reklamního zboží.
Můžu jen doporučit, vyníkající domluva, rychlost dodání, dobře spracované webové stránky.

www.taogrowshop.cz/

Old Post 14-08-2012 v 18:21 PM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 182

www.growplants.cz pohodové jednání, když se něco posere, bez problémů vyřeší... Fajn shop, co dodat
EDIT: Koupil jsem spínací hodiny, jenže se ogara spletl a poslal mi hodiny pro německý trh. Při kontaktování odpověděl takřka okamžitě, hodiny byly vráceny a jako bonus jsem dostal slevu na semínka které jsem od něj zrovna bral 200 KČ, čemuž říkám mega fétr jednání.

Žij a nechej žít

Naposledy upravil nasavajtendym 17-08-2012 v 06:56 AM

Old Post 14-08-2012 v 18:31 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 183

TAOgrowshop naprosta spokojenost ... perfektni jednani Doporucuji (jen ty stranky mi prijdou mene prehledne)

Old Post 16-08-2012 v 09:01 AM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 184

Tak přidávám se k Mr Greenoj, Growroom HK totál katastrofa, neochotnej,zhnusenej, zhulenej prodavač co nemá zájem a nic na obchodě vyjma základních věcí. ( asi se musí objednat předem nebo nevim jak docílit aby tam byli ) Taky už mi řek že to nemaj, že v zahradnictví to maj stejně levnějc... :-D

Old Post 27-08-2012 v 20:31 PM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 185

Byl jsem v GS v Trutnově mile překvapen , je to zapadlý krámek u hlavní pošty.
Rozlohou je velký, výběr taky velký, obsluha mladá, ochotná.

Naproti tomu krámek v Liberci kde jsem nakoupil většinu výbavy je rozlohou VELMI malý, takže výběr je trochu menší, ale i tak jsem pořídil skoro vše až na nějaké maličkosti. (kolínka apod.)
Obsluha se střídá, když není majitel tak je manželka nebo kamarádka, takže obsloužení je příjemné, ale už se mi 3x stalo, že byl GS (na staré adrese) zavřený bez nějakého upozornění, což při dojíždění naštve.

Nyní už jsou tak měsíc přestěhovaný ve Volgogradský ulici (příčná na Hanychovskou- směr Ještěd) a jak jsem koukal na netu, nemají ještě změněnou adresu.

Old Post 22-09-2012 v 11:44 AM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 186

Oboji objednavky okolo 2tisic

growshop.cz - vetsi ceny nez v jinych growshopech, ale jednani a lidi super

growgarden.cz - pohoda, trosku vazla komunikace ale to bylo z duvodu ze pani mela dovolenou, ochotna, vse poslala, bohuzel vetsi stinidlo se do maly krabice asi tezko vejde, tudiz prislo pomackany, narovnat slo, zbytek byl vpohode

growmarket.cz - peckovy ceny, rychlost, jednani, bohuzel posilaj oznaceny krabice

Old Post 22-09-2012 v 19:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modelář
Stálý Člen

Karma uživatele Modelář - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 187

klecka.cz-jsem z prahy,ale věci tahám z ostravy..s personálem se dá velice dobře domluvit..měl jsem u nich objednávku dýl jak týden ,protože něco zasekal dodavatel a tak mi to dali všechno za cenu VIP ceníku(na 32000 mi to dělalo zhruba 5000 rozdíl) a pokaždý jak jdu něco kupovat tak jim napíšu kde to maj nejlevněj a oni vždycky ještě proti tomu něco sleví.

growshop.cz-zmatek,věčně nic nemaj,maj to drahý jako prase a ještě maj na bořivojce na těch bylinkách vepředu nějaký škůdce(koupit si tam hlínu se rovná koupit si rovnou něco nahubení toho co tam leze)minule jsem obědnával 5věcí s osobním odběrem. apsali že se proto můžu stavit a co by člověk nečekal na místě z pěti věcí jen tři..tak buď ať to tam už nehulej ,nebo ať to omezej

Old Post 22-09-2012 v 20:34 PM
Modelář je offline   Profil uživatele Modelář   Find more posts by Modelář   Foto galerie člena Modelář   Click here to Send Modelář a Private Message   Add Modelář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martines186
Nový Člen

Karma uživatele martines186 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 188

tak pbgrow.cz taky nedoporucuju vecne nic nemaj a este bych nedoporucil grow-up objednany semena nikdy nedorazili ale max spokojenost s growgarden.cz

konopi neni droga konopi je lek

Old Post 27-09-2012 v 23:11 PM
martines186 je offline   Profil uživatele martines186   Find more posts by martines186   Foto galerie člena martines186   Click here to Send martines186 a Private Message   Add martines186 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kekel
Stálý Člen

Karma uživatele kekel - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 189

yes growshop hradec, největší mentál..nikdy tam nesmíte zabloudit, to radši krystalon hlavně začátečníkům jako já nedoporučuju, ještě že jsem měl skoro všecko nakoupené, protože co ten mi valil za bulíky do hlavy grower je podle něj ta největší sračka a banda totálních amatéru, kteří tady postují cizí fotky, všechno nastudované odsud byla podle něj absolutní blbost a blud, zkončilo to u dnes už památné hlášky, když jsem mu řekl, že se mi na aeru líbí hodně i ty třetinové koncentrace, zavalil, že ty jsou v hlíně, v hydru a aeru jsou žeprej naopak vyšší 2-3x vyšší a takových perel tam padlo víc. no každopádně, jsem rád, že jsem ho v ani jedné věci neposlechl, páč jsem díky Vám tady odjel luxusní pěst, který množstvím, chutí i krásou předčil všechny moje očekávání a fakt jen díky vám, páč po pravdě ani nevím jak

no a growshop-ok.cz se mnou teda komunikoval okamžitě, možná i dost kvůli té obří objednávce, ale já byl spokojen, i když něco popletl, dost dobře to vynahradil.
no ale ta pomalost, nepotkal jsem ještě growshop, kde by byli ti týpci tak nějak v normálním tempu, všude je všecko tak na dlouho a na nervy...a pak, že zkuřky neztrácejí motivaci
PS: jsem si ještě vzpomněl na jednu věc z fejkroomu v HK, kdyby jste nevěděli, žeprej největší blbost je si schovávat účtenky, a to proto, že jde o úplně jasný důkaz, který mě dostane obzvlášť v bytě kde i ty všecky věci jsou, že jo, jinak by si chlupáči asi mysleli že to tady je po předchozím majiteli...8-)

Old Post 05-11-2012 v 20:47 PM
kekel je offline   Profil uživatele kekel   Find more posts by kekel   Foto galerie člena kekel   Click here to Send kekel a Private Message   Add kekel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 190

Zdravim, mam spatnou zkusenost s growshop.cz prodejnou v Praze.
Jsou tam mladí na první pohled příjemní lidé ale prijdou mi trochu vymatlany.

Chtěl semse poradit ohledně filtru ata
k se mě cápek ptal co mam za odtah.
Rek sem mu TD Silent dvourychlostni a 125 a 350l/h a on me zacal presvedcovat ze to mam nakej bidnej vetrak za 800 kterym ten filtr neprofouknu a kdyz sem mu rek ze stal 4500 tak mi asi neveril a furt mi tvrdil ze TD sou nahovno..
Nakonec sem koupil alespoň sonoflex a lightmix (děravý pytel) - ani mi nedal účtenku.

Naopak Growmania mi přijde mnohem příjemější.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Naposledy upravil Anuvin 18-12-2012 v 09:39 AM

Old Post 14-11-2012 v 14:35 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 191

Hoši cenově nejlepší growshop,jednání,rychlost,prostě perfektní záležitost je E-GROW , nabídka zboží je sice skromná ale za ty ceny to stojí tam nakoupit

Old Post 24-11-2012 v 15:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 192

citace:
Původní příspěvek od t.h.c.heater
Hoši cenově nejlepší growshop,jednání,rychlost,prostě perfektní záležitost je E-GROW , nabídka zboží je sice skromná ale za ty ceny to stojí tam nakoupit

souhlasim zatim asi nejlepsi gshop( i co se tyce jednani se zakazniky). jeste bych pochvalil klecku

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 24-11-2012 v 18:03 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1037280 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív