Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Javaanse
Nový Člen

Karma uživatele Javaanse - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 177

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
janda: něco podobnýho v drsnější podobě jsem slyšel od kámoše - přišel domů na prach a chtělo se mu blejt. v bytě tma, tak šel k záchodu, zmáčk vypínač, vyblil se, zavřel dveře a zase zmáčk vypínač. No a ráno mu otec povídá: "ty vole, v noci sedim na záchodě, najednou někdo příde, zhasne mi, pobleje mě a zase rozsvítí"

Tak tohle už jsem kolikrát četl někde jako vtip. Dobře to těm kámošům žerete

Old Post 28-08-2007 v 12:43 PM
Javaanse je offline   Profil uživatele Javaanse   Find more posts by Javaanse   Foto galerie člena Javaanse   Click here to Send Javaanse a Private Message   Add Javaanse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 178

javaanse: no, já si taky myslim že je to další urban legend

Old Post 28-08-2007 v 13:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 179

hmm mě se jednou stalo, že sem se zhulil a bylo to celekm normální a pak asi po půl hoďce se mi začaly hrozně klížit oči nebo co, viděl sme rozmazaně ,tak sme šel z místnmosti navzduch, cestou sem už skoro nic neviděl, tak tak sme se vyhnul vyhazovačovi, pak sem přišel ven, tam sem si stoupnul, opřel se a už sme nic neviděl, tak sem si sednul a přemejšlel co mi je. A si po 10ti minutách se mě začalo "rozednívat" a bylo to hrozněš příjemný, po dalších cca 5ti minckách sem byl zase vpoho a šel dovnitř.. ale pocit, že sem oslepl byl fakt hroznej.

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 28-08-2007 v 13:53 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
destroy27
Nový Člen

Karma uživatele destroy27 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 180

Neviem či je to brutalne,ale bolo to takto:Bol som na vojne u pohraničiarov na českej hranici.Raz doniesol kamoš z dovolenky sadeničky travy.Ked sme išli do služby zobrali sme ich zo sebou do policajneho auta ktoré nas viezlo na hranicu.Tam sme vystupili a travu zabudli v aute tak sme volali do auta na vysielačku nech sa vrati,že sme si tam niečo zabudli.Ked zbadal travu v kelimkoch tak bol prekvapený a len nám trochu vynadal.Trávu sme zasadili.POtom nas všetkych pri striedaný odvelili a vratil som sa tam asi po 4mesiacoch.Uz to bolo ok tak sme to dali do starej budovy ususit a hulili.Problem nastal ked sme sa vrátili raz zo služby a jeden k... nás nabonzoval,že hulíme v službe.Vsetko sme samozrejme popierali,ale bol v pohode a povedal,ze ked to pred ním vysypeme tak to nikde nenahlasi.Tak to kamos vysypal pred policajnu stanicu s upozornenim,ze to tam na buduci rok vyrastie,ale policajt povedal,ze tomu neveri.Na buduci rok som bol už v civile tak neviem či im rovno pod oknami rastla ganja,ale je to dost pravdepodobne.

Old Post 28-08-2007 v 20:19 PM
destroy27 je offline   Profil uživatele destroy27   Find more posts by destroy27   Foto galerie člena destroy27   Click here to Send destroy27 a Private Message   Add destroy27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmuchal
Nový Člen

Karma uživatele cmuchal - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 181

To sme tak na cyklokurzu dali par sklenek a nake to vinko.Na chatce sme kecali a smali se skolnimu psychologovi (ktery jel snama aby nas asi jako zkoumal).Lehl sem do postele a jal se sveho mobilu aby jsem si zahral pokemony, ale zaroven se mi chtelo spat. Tak sem hral pokemony se zavrenyma ocima a zdalo se mi ze jedu v tramvaji (slysel sem jak zvoni).Potom jsem otevrel oci asi po minute jizdy a prohlasil "Brutalni halucinace" do uplneho ticha.

Old Post 11-09-2007 v 20:08 PM
cmuchal je offline   Profil uživatele cmuchal   Find more posts by cmuchal   Foto galerie člena cmuchal   Click here to Send cmuchal a Private Message   Add cmuchal to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cmuchal! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psi85
Nový Člen

Karma uživatele psi85 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 7 

haluz Příspěvek č. 182

Jednou tak sedím a kua, kousek odemě spadne atomovka. A bác, bác, ještě další dvě chvíli na to... Pozoruji ty lidi kolem mě jak jsou z toho mimo, prostě vůbec nechápali, jak je možné, že jsou najednou mrtví... Vůbec na lidech je zvláštní, že když se stane něco s čím naprosto nepočítají, tak zůstanou jen tak stát a nechápou... No, ti duchové tam tak stáli a přemýšleli, co se děje a začali se tak pomalu vytrácet. Dál sem sledoval krajinu. Pomalu vyrůstali stromy opadávali a vůbec bylo zajímavé se koukat jak vždycky vyrostou, popadají a místo nich pak rostou nové.... A teď mě to koplo, vždyť já už tady ležím tisíc let, vždyť já musím být mrtvý... Podívám se na kolo vedle sebe, zarostlé trávou, duralová trubka už z půlky rozložená.... Až když jsem zjistil, že dýchám, začal sem se pomalinku uklidňovat... Teď už mi to tak hrozné nepříjde, ale v tu chvíli to byl masakr....

Old Post 16-09-2007 v 21:27 PM
psi85 je offline   Profil uživatele psi85   Find more posts by psi85   Foto galerie člena psi85   Click here to Send psi85 a Private Message   Add psi85 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 183

no ja som sa zas vcera nahulil jak taky pes a to som nemal robit,,,sedim tak pri pivecku a rozhodol som sa ze si zahram fotbalek stolny s kamaratmi,,,po pol hodine ked sme skoncili sa idem vystat a dal som si este par praskov z fajky,,,pridem k stolu a s hrozou zistujem ze nemam na stole penazenku,nejaky ,,dobrak,, mi ju ujebal aj so vsetkymi dokladmi a s 3000SK a to som chytil taky amok ze som mal chut seckych naokolo vyvrazdit.

what a fuck?

Old Post 16-09-2007 v 22:02 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 184

a este lepsia haluz ked som odchadzal po zaverecnej taky zhuleny som sa rozhodol ze sa idem este porozpravat s policiou a isiel som o druhej rano nahlasit kradez penazenky a dokladov,,,policajti nechapali zo mna-videli ze som zjavne pod vplyvom MaryJane

what a fuck?

Old Post 16-09-2007 v 22:03 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vigosek
Stálý Člen

Karma uživatele vigosek - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 185

Za mnou zase chodi za okno zirafa, ale protoze jsem v prizemi, tak ji vidim jen nohy :-)

Old Post 24-09-2007 v 12:53 PM
vigosek je offline   Profil uživatele vigosek   Find more posts by vigosek   Foto galerie člena vigosek   Click here to Send vigosek a Private Message   Add vigosek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raskar
Nový Člen

Karma uživatele Raskar - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 186

Dneska ve škole sme se zkouřili na hodinu řpišli sme a učitel ta vyprávěl nějaký blbosti už ani nevim co jen sem slyšel jak se nás zeptal jak by sme si představovali čechy v roce 2020.A kámoš dobře zhulený mu na to obpověděl že když je člověk zraněnej tak svítí modře.

Old Post 27-09-2007 v 17:02 PM
Raskar je offline   Profil uživatele Raskar   Find more posts by Raskar   Foto galerie člena Raskar   Click here to Send Raskar a Private Message   Add Raskar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C4liph
Nový Člen

Karma uživatele C4liph - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 187

To ja tedka jak ctu vase perfektní povídky taky si vzdycky privzpomenu hned i kdyz ona ta zazracna vzdy tak po ní zapomíná , kdyz tak jednou po skole hnedím do monitoru a hraju csko po netu s nejakyma slovakama a hafo sme drtili asi tak 5 hodin nastala 5 hodina a kamos se stavil ze chce nejaky ty prdiky, okoštovat nejaky vzorky vzhodných mezí O:-), no ja sem tam chodim s mobilem a mp4 dokolečka po nasi casti a nakonec zabehnu na sidliste a probehne výmena, ale jelikoz meli servisni dovoz na bmxkách tak dojeli az za mnou kde sem cekal opet jinde poblíž parkoviste oni vytahli vzorek a ja uplne cuchnul k tomu a povidam mu ze sem tedka nemel asi mesic nic k sehnani po nejakym dobrym tu v nasi casti tak rekl ze tohle taky je vzorek tak prumer tak ja myslle ze nejaka obyč lampa tak to nabil ja cuchnul a skoro padnul omamenim, sme to dali a hned po prvním prdu co byl nejzabijactejsi co sem kdy dostal uplne sup me ten kour jako kdyby vlítl az do srdce aji nekam hloubejc uplne citim jak mi zacalo hrat dramec a schranz v hlave a uplne me to nicilo pak sem dal druhyho prda a ten me polozil trocha tak ze nejprv byl klid a potom jak odjeli a ja s tim sakem v mý nový košili tak se potacim po trave a nahle spadnu a koukám koukám asi hodinu a nic jsem nevykoukal protoze jsem nechal celou tu dobu zaplou mp4 kde mi hrala hudba a ja ji psolouchal a pak citim ze hořím ze mi hoři kratase a košile a naraz se poohledn umavnu rukou a ta zacne taky a kdyz se podivam tak jsem lezel v obrovskym keříku plných kopřiv a ja se popaloval celou dobu a nevedel jsem o tom tak potom vidim jak jsem cervenej v odlesku narazniku jednoho obrovskkýho 4x4 auta a vyjde jeden borec co koukal na me asi 5 minut z interieru a povida ze jestli nechci s necim pomoci a ja že je to v pohode ze se opaluju, on teda koukal a divil se ze lezim ve stinu a ja se opaloval protoze ja porad citil ty koprivy , on se tak posklebene podíval a zeptal proc potom lezim v tech koprivach sem se tak na nej podival a rekl ze se du opalovat jinam a skotácel jsem se se sakem domu a nasledujici dny sem got high stejne jako to ted pisu tak se zaroven omlouvam pravopisnym i nepravopisnym chybam.

C4liph ! :-D

OutDoor new Baby ^^

Old Post 22-10-2007 v 21:44 PM
C4liph je offline   Profil uživatele C4liph   Find more posts by C4liph   Foto galerie člena C4liph   Click here to Send C4liph a Private Message   Add C4liph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 188

citace:
Původní příspěvek od PalYno
a este lepsia haluz ked som odchadzal po zaverecnej taky zhuleny som sa rozhodol ze sa idem este porozpravat s policiou a isiel som o druhej rano nahlasit kradez penazenky a dokladov,,,policajti nechapali zo mna-videli ze som zjavne pod vplyvom MaryJane



já bych nedráždil hada bosou nohou

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 24-10-2007 v 22:52 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don PEDROS
Stálý Člen

Karma uživatele Don PEDROS - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 189

n nebylo to ani tak po hulení jako po mlíku:
koukali jsme na film, dali mlíko (asi čtvrtku sklenice) a za dvacet minut ležim na posteli, nemůžu se hnout, všechno slyšim mnohonásobně zesílené(tohle bylo fakt nejhorší co jsem zatím zažil- i bez toho aby tam můj zmaštěnej kámoš pouštěl hodně nahlas nějaký skáčko) a občas chytnu jakoby "křeč" do hlasivek takže vydávám hrozný zvuky. radši jsem se rozhodl jít spát, ale nemohl jsem stát takže jsem šel pro jistotu po čtyřech. ráno jsem byl absolutně nemohoucí- všechno mě bolelo, pohyboval jsem se absolutně nekoordinovaně a bylo mi hrozně blbě.

(omluvte sloh, testuju kámošovu belladonu )

Prosím, ignorujte veškeré pravopisné chyby v tomto příspěvku. Děkuji Vám.

Old Post 29-10-2007 v 16:58 PM
Don PEDROS je offline   Profil uživatele Don PEDROS   Find more posts by Don PEDROS   Foto galerie člena Don PEDROS   Click here to Send Don PEDROS a Private Message   Add Don PEDROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 190

Jednoho krásného jarního podvečera mi zavolal kámoš, že smontoval kýbl a že ho potřebuje neprodleně vyzkoušet, tak jsem se objetoval. :-D Za hoďku už jsme s tím kámošem a dalším jedním klukem (toho zatím neřešme) na balkoně nacpávali kotlík. On šel první, pak jsme nacpali pro mě. Natáhl jsem, posadil se na lavičku a začal brutálně kašlat, když mě to konečně přešlo tak jsem se začal potit jak po pořádném treninku v posilce, musel jsem ze sebe vše sundat, kamoš na mě koukal jak na magora a smál se mým kapkám po celém těle. A pak jsem upadl do stavu kdy sedíte předkloněni a bojíte se otevřít oči z neznámeho důvodu a hlavou vám proudí nesmírné množství myšlenek a vy nemůžete zaostřit ani na jednu z nich.
Pak jsme vyrazili ven. Já ve free stavu jsem vůbec nevnímal realitu. Měli jsme hrozný hlad a tak jsme skákli pro neco do obchodu. Koupil jsem si tvarohový buchtičky, o 10 minut později už jsme to nevím kde konzumovali. A znáte to v tomhle stavu vám chuťové buňky pracují na 150% a tak vychutnáváte každý kousek ať je to co je to a neskončíte dokuď už nic nebude.
Tak tedy konzumujeme, konzumujeme, já stále zavřené oči a najednou jsem v té spleti myšlenek jednu "vybral" a pochopil detailně jak funguje stát. Možná je to k smíchu, ale poravdu jsem chápal proč zrovna tenhle úředníček je postradatelný, tenhle nikoli, kdyby tohodle chlapíka nebylo tak by nemohlo... a tak dále. No a protože si už kohout připravoval ranní písničku, řekli jsme si, že končíme. Tak jsme se rozutekli, majitel kýble šel se mnou a neznámý třetí účastník zájezdu šel jinou cestou.
Jdem, jdem, jdem a najednou se ozval můj kamarád žaludek, který před těmi buchtičkami celý den žádné jídlo neviděl, a asi za patnáct minut chůze jsem buchtičky vyhodil na ulici. Tu noc jsem spal jak andílek. Mějte se.

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 01-11-2007 v 18:05 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 191

ona je každá zhulenost jistej unikát. Škoda,že řada z nich se zapomíná, zejména pokud na to nemáte určitého svědka,který by vám to v následujícím čase připoměl. Nedávnej vydařenej zážitek. Kalili jsme v jednom klubu, a pak když už jsme byli zralí do postele, tak jsme zamířili na kolej. Na koleji jsem byla jako host a načerno a jelikož tam moc žen není ,tak se to taky semlelo jak nemělo. U vrátnice si nás paní pěkně zavolala,ať ukážem průkazky atd. takže to skončilo,že mě honila po kolejích. Nezapomenu,jak mě ta svině těma jejíma nehtiskama zaryla do zad. (neutíkala sjem nějak rychle,protože se to ve mě pořád nějak přelo zda běžet nebo ne)Pak mě vypakovala z kolejí. ještě že to nemělo újmu na ostatních. Kluci si nedali říct a že mě tam dostanou oknem. Musím ale vylézt po hromosvodu. Ono se to nezdá, ale když vás honí hysterická vrátná atd a vy ste mimo jak paprika, tak pak ta situace je poněkud vyhrocená a když si pak máte zout pohory a šplhat někam? Muselo se ale domluvit,do jakýho okna můžu vlézt. Měli známou zrovna v jenom okně u hromosvodu,tak prej na ni šli zaklepat a říkaj něco ve smyslu: "Ahoj, my jdem jenom někoho vytáhnout oknem" Když jsem se tam vydrápala, byla sjem docela v šoku,že jsem tam ,ale ta slečna teda pěkně vejrala,že se najednou někdo cizí zjeví v okně jejího pokoje. Ta byla snad v šoku ještě víc. Hehe. A pak se ráno vzbudíme a říkáme si : "Copak se včera večer dělo, hehe".

Old Post 04-11-2007 v 15:09 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 192

Vše začalo oného dne...když jsem neměl ani páru o tom, co to tráva je!!...Potkal jsem kámoše a ten mi pravil, že má skunk.že bysme si mohli jít zahulit, já si říkal jo nebo ne?!..Nakonec jsem se odhodlal a šli jsme k němu domů. on už měl lehce zkušenosti..takže věděl jak na to, naládoval skleněnku a z okna začal čadit. Já ho pozoroval natěšenej až budu já na řadě. Nastal děsnej problem, co s tim!.....NJN začátečník..po chvíli se to dokázal. Kámoš měl jednu a docela už lítal po bytě a já furt nic.ptal sem se kdy to přide atd...a ono nic, tak sem si dal další, on taky...takhle sem měl asi 4, ale naládovaný jak nikdy jindy!!!...pak jsme zavřeli okno a já si sed. Začalo mi být strašný vedro a říkám: už to začínám cejtit...sed sem si a z ničeho nic si začali ruce dělat co se jim chtělo a já s tim nemoh nic dělat!!...znáte kdyz hrajete 3rd person střílečky, tak tak sem se videl...viděl sem se zevnitř!!.....nemohl jsem nic udělat svévolně, chílema jsem nedýchal...nakonec jsem spadl ze židle a asi půl hoďky jsem ležel na zemi nehybně, protože jsem se nemohl pohnout a nevnímal jsem!....takto jsem přetrvával asi 3,5 hodiny...pak nastal můj standartní stav..vysmátost, pohoda a ukecanost píčovin. Po 4,5 hodinách jež mi připadali jako den jsem razil domů.

Jinak tři znaky jak poznat zhulenýho:
1. dělá píčoviny
2. směje se píčovinám
3. mele píčoviny

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 04-11-2007 v 17:25 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7624630 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív