Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 177

proc kourim cigarety?.......................neni zadny dobry duvod......stejne jako kourit travu

ps:cigara si jen balim ;]

Old Post 18-09-2007 v 14:01 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 178

citace:
Původní příspěvek od Pan Ker
Rozdíl je v tom, že na hulení si nikdy nevypěstuješ fyzickou závislost, zatímco na kouření vzniká dost rychle. Např. pro mě nebyl absolutně žádný problém přestat hulit, ale nekouřit, jakožto mnohaletý(10let)kuřák, jsem vydržel vždycky tak tejden, pak už jsem prostě měl absťáky-nebylo mi dobře jak po fyzický, tak po psychický stránce. Navíc je to o to horší, že v mým okolí je dost kuřáků, to je pak problém přestat, když to člověk vidí všude okolo sebe...


jiste.. fyzicka zavislost, vime. Ale myslis ze ma smysl neprestavat kourit jen kvuli tomu ze ti pak bude par dnu spatne? Myslim ze kdyz uz nekdo opravdu chce prestat kourit, musi na to byt pripraveny a nenecha se odradit. Proste musi vedome prekonat tu chut zapalit si. IMHO si myslim ze to za to stoji - viz Claunuv prispevek vyse.

EDIT: jo, ja jsem prestal ze dne na den po 7 letech koureni. Nijake abstinencni priznaky jsem nepozoroval, krome chuti na cigo, samozrejme.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 18-09-2007 v 16:43 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkTerror
Nový Člen

Karma uživatele DarkTerror - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 179

Zdravim ja jsem "zatvrzelý" nekuřák. Cíga davam jen do špeku na prohoření, jinak nekouřím... Poprvé jsem kouříl asi v 6 letech cigo od otce což byl z jeho strany chytrý tah, (taky mi potom bylo náležitě blbě) ... možná právě díky tomu, když v pubertě všichni podléhali, já odolal...

Když jsem začínal s trávou tak mi kámoš pověděl že ho cígo vždycky nakopne, tak jsem si párkrát zkusil potáhnout, měl prawdu ale vyměnit divnou chuť cíga za dobrou chuť skééééra tak to vubeeeec....

Jinak proti kuřákům nic nemám, nemám právo jim zakazovat kouřit a ani se odvolávát na to že mi ten kouř vadí, když sám Hulim trávu do které stejně přisipávam tabák. Tudíž bých musel být opravdu onen ZATVRZELÝ nekuřák abych mohl někomu něco vyčítat... Takže jak tady někdo řešil to pasivní kouření a srovnával to s elektrárnama tak mi to přijde trochu jako hloupost.... protože v tom málu tabáku ve špeku je toho stejně mnohem více než už v jedenkrát "recyklovaném" kouři ve výše zmiňované hospodě...

A když se mě někdo zeptá proč nekouřím odpovídám takto: Proč byh měl? Stejně mi to udělá jen fofr ve šrajtofli a nic jineho, kdežto špek mě aspoň zhulí a pak začíná ta pravá sranda....

Shiva: no větší brutalitu jsem zatím neměl, Shiva me zatím pokaždé (2x) doslova položila na zem :-D

Mrkněte sem??!!??

Old Post 18-09-2007 v 21:58 PM
DarkTerror je offline   Profil uživatele DarkTerror   Find more posts by DarkTerror   Foto galerie člena DarkTerror   Click here to Send DarkTerror a Private Message   Add DarkTerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 180

Taky nekouřím. Když jsem byl mladej a blbej, tak jsem chvíli kouřil ale nechutnalo mi to.Nesnáším když si všichni okolo zapálí(z naší party jsem jediný kdo nekouří), ten smrad se prostě nedá dýchat.úplně se dusím, když to cítím.Ale do brk někdy trochu toho tabáku přimíchám-např.Jovansse Jongers

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 19-09-2007 v 10:28 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 181

herbsman: jojo, ževánsy...

Old Post 19-09-2007 v 10:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkTerror
Nový Člen

Karma uživatele DarkTerror - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 182

Jo javansy jsou vklidu pak to je to brko pak ještě lepší jinak z party sem taky jediny nekuřák... vlastně ne kecám jsme tam dva...

Shiva: no větší brutalitu jsem zatím neměl, Shiva me zatím pokaždé (2x) doslova položila na zem :-D

Mrkněte sem??!!??

Old Post 19-09-2007 v 19:19 PM
DarkTerror je offline   Profil uživatele DarkTerror   Find more posts by DarkTerror   Foto galerie člena DarkTerror   Click here to Send DarkTerror a Private Message   Add DarkTerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 183

protože su debil...a chutná mi to.ale chcu přestat..závislý asi moc nebudu,ale tak..chuť je chuť..

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 21-09-2007 v 15:03 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 184

Muj názor je do prvního infarktu si klidně kuř,a pak se na to vyser...děda kouřil čtyřicet let,prodělal infarkt,přestal....a dožil se úctihodných osmdesáti pěti let..dýl žít nechci..

Old Post 21-09-2007 v 17:05 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 185

citace:
Původní příspěvek od inf3cti


jiste.. fyzicka zavislost, vime. Ale myslis ze ma smysl neprestavat kourit jen kvuli tomu ze ti pak bude par dnu spatne? Myslim ze kdyz uz nekdo opravdu chce prestat kourit, musi na to byt pripraveny a nenecha se odradit. Proste musi vedome prekonat tu chut zapalit si. IMHO si myslim ze to za to stoji - viz Claunuv prispevek vyse.

EDIT: jo, ja jsem prestal ze dne na den po 7 letech koureni. Nijake abstinencni priznaky jsem nepozoroval, krome chuti na cigo, samozrejme.


Neřekl jsem, že nemá smysl přestat, jen že to není jako ono "lusknutí prsty", jak někdo psal výše. Chce to spoustu přemáhání a hlavně silnou vůli, což každý nemá...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 21-09-2007 v 17:10 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 186

protoze mne uklidnuji a vice by toho bylo ted do zumpy

Old Post 22-09-2007 v 16:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sokkk
Nový Člen

Karma uživatele sokkk - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 187

to jo
je to hnus takhle bych nechtěl aby dopadli moje milované plice ale brzi tak dopadnou.
přece když člověk kouří už od 4třidy tak to taky nějak musi vypadat ale at na něco hebnout musíš

Old Post 22-09-2007 v 17:55 PM
sokkk je offline   Profil uživatele sokkk   Find more posts by sokkk   Foto galerie člena sokkk   Click here to Send sokkk a Private Message   Add sokkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WlastaLasta
Nový Člen

Karma uživatele WlastaLasta - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 188

Ani nevim proc sem zacal tak proc koncit hehe

Old Post 25-09-2007 v 07:59 AM
WlastaLasta je offline   Profil uživatele WlastaLasta   Find more posts by WlastaLasta   Foto galerie člena WlastaLasta   Click here to Send WlastaLasta a Private Message   Add WlastaLasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 189


SMRT CIGARETÁM!

Old Post 25-09-2007 v 17:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NUMERO:UNO
Stálý Člen

Karma uživatele NUMERO:UNO - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 190

Kourim proto ze mi to slusi a okoli to ví.. )

All in the same boat
Rockin' on the same route

Rip it up, chat it up, buy it up, dub it up, skank it up, eh?

Old Post 27-09-2007 v 16:59 PM
NUMERO:UNO je offline   Profil uživatele NUMERO:UNO   Find more posts by NUMERO:UNO   Foto galerie člena NUMERO:UNO   Click here to Send NUMERO:UNO a Private Message   Add NUMERO:UNO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeathCell
Stálý Člen

Karma uživatele DeathCell - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 191

ani neznam duvod proč kouřim,ale nedokažu si přestavit rano bez cigarety a taky dyž du do hospody a na nějakou zabavu...ale jinak se snažim přestat,protože sem zjistila že mi to leze celkem slušně do peněz

Old Post 13-10-2007 v 13:42 PM
DeathCell je offline   Profil uživatele DeathCell   Find more posts by DeathCell   Foto galerie člena DeathCell   Click here to Send DeathCell a Private Message   Add DeathCell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
patres
Nový Člen

Karma uživatele patres - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 192

noooo len tak taky zlozvik ja bi som aj prestal len ked idem von kazdy ma nuka ta si dam ale teraz to chsem obmedzit cez tzden nefajcim dufam ze mi to vydrzi.

Old Post 15-10-2007 v 12:58 PM
patres je offline   Profil uživatele patres   Find more posts by patres   Foto galerie člena patres   Click here to Send patres a Private Message   Add patres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3424490 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív