Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 177

praxer - jasne..v pohode...makaj teda na sebe a ono ta to mozno chyti tak ako mna a zacnes chodit do posilky ( ked som zacal cvicit doma tak som si tiez hovoril ze posilku nemusim )..casy sa menia a ja som vacsi a este dalsiu veeeeelmi dolezitu radu...ak chces svaly musis vediet, ze takych 50% svalov ti robi strava, 40% kvalitny trening a 10% regeneracia...to si napis na celo, fajku, babenku alebo nefim co...skratka nemozes to podcenovat..ja som to podcenoval dlhu dobu a nevedel som preco nepriberam..stacilo raz v satni v posilke povedat kamosom ze ,,kua chalani som hladny" a v tom mi hned neznamy tipek s bicepsom asi ako moj krk vysvetlil o co ide a ze ked nemam prachy ( student ) tak si mam aj suche rozky kupit ale hlavne mam zrat ( v mojom pripade som musel priberat )

Old Post 29-08-2006 v 22:42 PM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 178

nejde abi o muj vzhled, ale o prijemny pocit po cviceni

Old Post 29-08-2006 v 22:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 179

jo a ten prijemny pocit je ked si fyzicky vytazeny, mas napumpovane svaly a hlavne vidis vysledky ( motivacia )..ked budes cvicit a za polroka neuvidis absolutne ziadne vysledky vedz, ze ta to omrzi...takych ludi co cvicia len tak aby boli zdravy poznam..z pociatocneho mesiaca plneho elanu ostalo hovno a vykaslali sa nato...najvacsia impulz mas VYSLEDKY ;-) takze vela ludi ktori vedia o co ide, mi daju za pravdu ze vzhlad je dolezity...

Old Post 29-08-2006 v 22:47 PM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 180

vzhled je důležitej možná pro sebemasážisty, narcisy nebo exhíba - většina rozumnejch lidí je ráda že je rychlejší silnější vytrvalejší

Snark in the System

Old Post 30-08-2006 v 16:14 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 181

snark:
tos napslal dobře!

Jsem prave mnel problem, ze vetsina lidi v posilovne byli exhiba, a narcisi..
A to prostredi mne velice silne odrazovalo

Old Post 30-08-2006 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 182

zjiti si kam chodívaj u tebe v okolí cvičit atleti - vod nich i vokoukáš spoustu triků a neřvou u cvičení takže se na to můžeš relativně soustředit

Snark in the System

Old Post 30-08-2006 v 16:57 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 183

citace:
Původní příspěvek od snark
vzhled je důležitej možná pro sebemasážisty, narcisy nebo exhíba - většina rozumnejch lidí je ráda že je rychlejší silnější vytrvalejší


A nezapomněls na metrosexuály??


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 30-08-2006 v 17:53 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 184

snark - ja som ten vzhlad myslel ako motivaciu...urcite si nemyslim napriklad v posilke ze mam vacsi biceps ako ten tipek tak som vacsi kral..to urcite nie...v podstate si mal pravdu s tym vzhladom ale v tomto pripade sme sa trocha nepochopili

a neviem kam vsetci chodite do posilky ked nemate radi narcisi,exhiba a pod ale ja chodim do najlacnejsej posilky v Blave a chodia tam super, pohodovy ludia...doteraz som nemal s nikim problem a chodim tam dva roky..su tam uz prastare stroje kde ani nevies kedy ti praskne dake lanko na stroji, podlaha kriva ze az..atd... ALE rad tam chodim lebo je tam pohodova atmosfera..vsetci sa zdravia, pokecat mozes s kymkolvek ( aj s tymi najvacsimi borcami co davaju 160kg na bench ) a takmer nikto nestruha velke pozy..to ze ked niekto stoji pred zrkadlom a natrasa ceckami a vsetci okolo sa smeju to este neznamena ze je posadnuty svojim vzhladom a ostatni ho nezaujimaju..

Old Post 30-08-2006 v 18:57 PM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 185

ony jsou dneska vetsinou posilovny na prd.Same stroje.Jen malokde se najde poradna činkarna.Nicmene jsou :-)
Ale da se vyblbnout i doma s jednoruckama.Myslim,ze i ty zada.

a stejne,kliky jsou kliky a hrazda je hrazda :-)

Old Post 30-08-2006 v 19:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 186

Jak jsem psal výše, cvičim doma s jednoručkama, teď vlastně převážně už jen s jednou o váze 16,5 nebo 19kg. Zacvičim v podstatě všechno k plný spokojenosti, kliky na pěstech jsou fakt v klidu a ty záda se taky daj, jen to chce trochu zkoušet, aby jste si nezmařili obratle. Když jsem před lety začínal doma cvičit a byl na střední v prváku mezi nejslabšíma hubeňourama a někde se zmínil že posiluju, tak se mi vysmáli na celý kolo. Ve vyšších ročnících jsem i přes nepravidelnost ve cvičení patřil mezi nejsilnější a teď ve 27(zrovna teď období cvičení) jsou mý svaly oparvdu solidní, že už nechci být o moc víc nařízlej, páč se mi "přeřezanci" nelíběj. Toť motivace pro Praxera.
Dovolil bych si nesouhlasit s Juraskem,že jedině posilovna a nic jinýho. Pokud vyloženě nedřeš na dokonalost, tak si doma nebo v přírodě taky krásně zacvičíš, jen to chce vychytat. Myslim, že ten kdo to nezkoušel, ani nemůže vědět, jaký věci se daj vymyslet s vlastní hmotností. Už to praktikuju s přestávkama pár let k plný spokojenosti, pravda že zrovna teď mám problém s hrazdou, jsem tímto časem v Anglii a vevnitř ani na zahradě jsem to přes veškeré snahy nevymyslel (budu muset poladit zdejší přírodu).
Posilovna je zajímavá, pokud tam chodí pohodový lidi. Stačí jeden magor a už se mi tam nelíbí. Oceňuju, že doma můžu cvičit co chci kdy chci, třeba se zcvoknout před desátou večer a dohnat již zavržené.
Taky nemusim brát ohledy v mých projevech a poslouchat projevy ostatních. Kdybych nezačal posilovat doma, nikdy bych se jít do posilovny neodhodlal, nebo odhodlal ale podruhý už nešel. Proto se mi nelíbí prohlašovat "prostě bez posilovny to nemá žádnou cenu", protože kdo už měl v hlavě brouka něco dělat pro tělo a čte na huličskym (sorry pěstitelskym) webu jak ostatní hulmeni cvičej a přečte si pak takovou blbost, tak to cvičení zase rychle zavrhne.
Proto všem: Vždycky dělat aspoň něco je stokrát lepší než nic. Toť můj názor.
Jak jsem četl vaše příspěvky o steroidech, připojil bych se k názoru "steroidy fuck off", páč i start s velmi malými dávkami je nesmyslný. Heráč nebo tablety se taky dají v malý dávkách žrát furt, pak nic nedělaj a brát je pro nic nemá smysl, takže jak to skončí víme všichni. Je to prostě syntetická droga, která tělo huntuje nepřiměřeným způsobem. Jestli tady někdo srovnával přemíru hulení a steráčů, tak srovnává nesrovnatelné, jako je kurva rozdíl mezi dlouhodobým hulením a dlouhodobým braní extošek, papírů a ostatních chemickej shitů. Soráč, ale já to prostě odsuzuju, už taky z pohledu sportovce - huliče, chci něco dělat pro tělo abych vyrovnal ty negativní věci jako hulení a chlast a ne si ještě víc tělo huntovat. A kdo sport dělá vrcholově, měl by bejt vrcholovej sportovec a ne vrcholovej feťák.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 01-09-2006 v 23:14 PM

Old Post 01-09-2006 v 23:02 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 187

PORSCHAK - neviem ako to v predoslych prispevkoch vyznelo ale ja niesom az taky zastanca ,,necvicit doma" snazim sa len obhajit trocha posilku...ked mas v parte kamosov, ktori su v pohode, rad s nimi pokecas, pohulis tak s nimi aj rad chodis von...takisto ja rad v posilke s kamosmi zacvicim, pokecame a tak proste pohoda...neberem ti nazor, ja som tiez zacinal doma a nielen dake vikendovky...ale neskor som objavil caro posilky a uz sa v tom veziem
a s tym porovnavanim hulenia a steracov plne suhlasim..to sa neda porovnavat presne tak ako sa neda porovnavat herak so steroidami..

a btw..ja uz som prestal obhajovat steroidy..tusim to nema cenu jou..

Old Post 02-09-2006 v 00:07 AM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 188

citace:
Původní příspěvek od PORSCHAK
Posilovna je zajímavá, pokud tam chodí pohodový lidi. Stačí jeden magor a už se mi tam nelíbí.

tak s tim nezbyva nez souhlasit. kdyz tam prijde nejaky kokutek co machruje ze ma bicak jako ja stehno nebo si povida nahlas s dalsi gumou kolik kde vypil piv a jaxe vozral tak me to sere ze bych ho pretah tyci na bench. ale na druhou stranu kdyz uz se tam vleces pul hodiny pres mesto, tak tam tu hodku a pul bouchas, coz doma sam nikdy nevydrzim.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 02-09-2006 v 00:18 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 189

Ja chodim pravidelne do posilky a obcas pofajcim weed...ale inak som si nevsimol ze by som daco stracal na svlaovej hmote.Uz sa mi parkrat stalo ze som isiel do posilky a stretol som cestou kamosa a tak som sa sfajcil a potom som musel cvicit nafajceny lebo potreboval som odcvicit ten trening ...Poviem ti braxo lepsie sa mi cvicilo som sa plne sustredil na dany sval ktory som cvicil...(pred treningom som si dal creatin) tak som mal dost dobru energiu...Inak cvicievam v skole uz...

PEACE

Old Post 14-09-2006 v 23:12 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 190

naposim ani neber hovadina jak mraky

Old Post 14-09-2006 v 23:18 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 191

Ja cvicim jen velmi, velmi zridka, me svaly obstarava prace, ale s kamosem jsme se jenou zkourili a pak jsme sli do posilovny a to jste meli videt ten hukot!!! Na vsechny cviky jsme si nandali vsechny zavazi, co jsme nasli a jak nam to frcelo V beznem stavu bych neuzvedl ani tretinu toho, co tehdy. Fakt to nechapu, ale je to tak.

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 17-09-2006 v 18:48 PM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 192

citace:
Původní příspěvek od Soul Rebel

Zacal jsme ale, posilovat kvuli telocviku, ze mam ze splhu bez prirazu ctyrku.
doufám že ne na základce a k tý hrazdě, nic moc moje děti to zmáknou 10x a bez namáčení

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 17-09-2006 v 20:31 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8767370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív