Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Susíš , suším , sušíme ;) Sušení a Skladování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 177

v počáteční fázi sušení musí mít určitě paličky vzduch jinak se to spaří a zplesnivý, jako když máte trávu na kopici na kompostě, a mít z hulení kompost?!

jak sem psal vejš, mám je zavřený ve skříni, vzduch tam sice škvírama určitě přichází, ale moc nic, ale důležitý je, že tam nemám na sobě naházených tisíce palic, to by to rychle schnilo, mám tam prostě vyskládanou jednu paličku vedle druhý,(pěkně volně žádnej pres) tak že to proschne pěkně pomalu a jistě, když je to tak na 75% suchý, zavařuju do sklenic, zdar! (každej si prostě musí vychystat svuj nejlepší systémek, vo tom to je :sun

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 05-08-2002 v 18:24 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
0X0da
Stálý Člen

Karma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 45 

Na Stromne! Příspěvek č. 178

Jednou sem mnel podobnej problem, tak sem si u policka nasel vysokej kosatej a hlavne hustej listnatej strom, vytahal sem to nahoru, rozvesil vevnitr v korune a bylo! Prvni tejden chcalo jak z konve, druhej se to trochu uklidnilo, ale strom fungoval docela uspesne jak strecha, po prvnim tejdnu uz to skoro bylo, ale vydrzel sem druhej a bylo to fakt uplne libovy, furt trochu este vlhky ale nadherne prozraly. Nastrihal sem to do papirovy krabice a v panelaku to do druhyho dne doschlo uplne

Old Post 06-08-2002 v 12:56 PM
0X0da je offline   Profil uživatele 0X0da   Find more posts by 0X0da   Foto galerie člena 0X0da   Click here to Send 0X0da a Private Message   Add 0X0da to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Venku je to na nic...vlhko! Příspěvek č. 179

Jo venku jsem to taky sušil,minulej rok,kytky jsem pověsil za větve stromu u políčka.Jenže jak jsem zjistil bylo to na hovno-ráno vlhko,bojíte se aby nezachcalo,a nakonec i kdyby to náhodou nějakej kretén našel,tak to by mě nasralo ze všeho nejvíc-ukrást už hotovej produkt!Měl jsem to tak asi tejden,jednou chcalo,a paličky pořád vlhký,tak jsem to narval do krabice,doma jsem to mrdnul do skříně,a uschlo to za 3dny,jenže to jsem měl jen dvě kytky.
Letos jich je víc a navíc některý smrděj jak blázen,tak že kdybych s tím narval pokoj...tak....
Pamatuju si jak jsem měl doma vlhkou palici skunku a hodil jsem jí do šuplíku,a byl to smrad přes celej pokoj.
Těžko říct,asi to hodím do jedný místnosti kam nikdo moc neleze,votevřu tam vokno a snad se to zmákne...

měj te se fajn...

Old Post 06-08-2002 v 13:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 180

no já měl podobnej problém před dvěma lety, až na to, že jsem neměl dvoumetrovky, ale to je jedno. nakonec mi poskytnul místo kámoš na půdě B-)

řešení může být několik 1. napadlo mě třeba zabrat na dva tejdny takový ty rybářský budky u rybníků. prostě tam dáš svůj zámek (většinou visací - toho starýho se nějak zbavíš...) a kytky budou pod střechou. nikdo tam neleze, protože v těch boudách nic cennýho neni; 2. jako další můžeš třeba obsadit krmelec, ale musí to bejt takovej, co má prostory na úschovu sena. na podzim se zvěř ještě nekrmí a když tam hodíš zámek, no určitý riziko tam je; 3. máš k dispozici sklep? (trochu vlhko, ale myslim, že to je ok)

bonus: nouzový řešení -> prostě z kytek otrhej jenom paldy a uvidíš, že toho bude trochu míň a pak možná přijdeš na nějaký místo...

Old Post 17-08-2002 v 19:59 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marks
Nový Člen

Karma uživatele Marks - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 181

garaz by taky sla, ne ?

Old Post 21-08-2002 v 09:16 AM
Marks je offline   Profil uživatele Marks   Find more posts by Marks   Foto galerie člena Marks   Click here to Send Marks a Private Message   Add Marks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lenny
Nový Člen

Karma uživatele Lenny - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 182

----------------------Rychlé a kvalitní sušení---------------

Je hodně způsobů např.:
1) Mikrovlnka + velmi rychlé
- hulení škrábe, nezkuřuje, a nevoní

2 ) Fén na vlasy +Poměrně rychlé a kvalitnější
- Huleni se vám rozlítá po
místnosti, nepraktické!

3 ) Na pánvi -Přiškvaříte pryskyřici a hulení smrdí


4 )Můj způsob sušní !! +Palice se dobře usuší
dobře krystalizuje THC na
paličce a kvalita chuti zalezi
na vašem času...

A ted k tomu mému způsobu -
Stačí vám k tomu sporak či plynová bomba ,hrnec ,
a vaše prohulený plíce ... (jediná nevíhoda).
Rozehřejete hrnec a držete libovolný počet palic
v tom hrnci tak aby se nedotýkaly stran !! A pak stačí jen foukat podel stěn aby se vytvářel tepelný vír který krásně suší vaše BUDsy čím déle si s tím vyhrajete tim bude tráva chutnější

Momentálne pracuju na zařízení na sušení v nejbližší době napíšu návod!!
Omluvte moje chyby. Tento článek je psán pod vlivem Konopí..... :-)


[Edited by Lenny on 24-08-2002 at 12:10 AM]

Old Post 23-08-2002 v 23:04 PM
Lenny je offline   Profil uživatele Lenny   Find more posts by Lenny   Foto galerie člena Lenny   Click here to Send Lenny a Private Message   Add Lenny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Upozornění nejde o plíce.. zjednoduš to! Příspěvek č. 183

přichytit by si to mohl jakýmsi drátěným výpletem či prostě čímkoliv jen za stopečky a raděj u teho držet ten fén, než foukat svojejma plícema a máš to vychytaný

jinak ale já když to tak vemu, taxem nikdy neměl potřebu narychlo sušit; vždycky se ta "závislost" dá přečkat do usušení klasicky.. - ale jinak si myslím, že obecně je vhodný pro rychlosušení použít jakejkoliv způsob, založenej na sušení proudem vzduchu (ne mikrovlnka atp.) a to vždy do teploty 40°C [nemaximálnějc pak 60°C], protože pak se, myslím, už až nadmíru ničí ta zhulujícnost tej travičky... nebo ne?



[Edited by dalajlama on 30-09-2002 at 08:07 PM]

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 24-08-2002 v 02:51 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 184

Můj spůsob je dát na stínítko od 400 sodíkovky ňákou pálku a za 5-10 minut to máte suchý. Je fakt, že to škrábe ale myslím si, že pokles THC není tak drystický jako u mikrovlnky.
Ten vařič není špatná věc. Ale dýl to trvá

Old Post 24-08-2002 v 09:23 AM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Fen Příspěvek č. 185

No jestli chcete susit fenem,tak se taky da.Strcis paldu du hrnicku, polzis ho na zem,opres dnem o zed,pred hrnek pustis fen a je to.

Old Post 28-08-2002 v 11:59 AM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxtrott
Nový Člen

Karma uživatele foxtrott - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 186

Rychlý sušení je na hovno vždycky. Když si ale stejně chci něco usušit narychlo - vyrobyl jsem si sušičku z horského sluníčka. Funguje to rychle a fakt dobře. Stačí o něco opřít horský sluníčko a pod to dát pekáč, nebo něco kovovýho...bacha, jednou sem to zapomněl zapnutý, a málem jsem propálil koberec.

Smile - on: Skus ty nastříhaný paličky ještě zabalit do papírovýho kapesníku a pak dát na monitor. Kapesník ti parádně nasaje vlhkost a ušetříš ještě tak hodinku.

Old Post 30-08-2002 v 11:08 AM
foxtrott je offline   Profil uživatele foxtrott   Find more posts by foxtrott   Foto galerie člena foxtrott   Click here to Send foxtrott a Private Message   Add foxtrott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lenny
Nový Člen

Karma uživatele Lenny - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 14 

VSEM Příspěvek č. 187

TO dalajlama : Jo ty draty na uchycení palic je good nápat už sem o něm premejslel ale diky..

TO foxtrott: orsky sluníčko mam taky ale musis mit na to hodně silny sluneční brejle jinak si tu zhulenost neuzijes jako slepej .... ale jinak celkem taky v poho..

Old Post 30-08-2002 v 11:54 AM
Lenny je offline   Profil uživatele Lenny   Find more posts by Lenny   Foto galerie člena Lenny   Click here to Send Lenny a Private Message   Add Lenny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

2all Příspěvek č. 188

Vsechny zdravim,a
vec ve ktery se da taky slusne susit, je horkovzdusnej hrnec. Nejdriv ho vzdycky necham 5-8 min. pustenej na 250 C [BEZ HULENI!!], pak ho vypnu, vezmu malej talirek, no a na nej naskladam tu travicku, zavru viko a du si dat 1pivecko ci vinecko,--------
---- a tak po 5-6 min. vyndam travicku[ pozor na talirek, je kurva horkej!], a cely to znova stejne rozrhreju,.., dam tam huleni, necham ho tam a prubezne ho kontroluju aby se nepresusilo, a je HOTOVO.

Ale jinak kamos pouziva fen tak, ze na nej navlikne CISTOU ponozku[bavlneny sou na picu], ve ktery je huleni a pak zapne feeen. Tohle sem nezkousel, ale hulil sem to, a reknu Vam, ze to bylo dost povedeny!

tak hodne stesti a cus picus vysousecove!!

Old Post 30-08-2002 v 13:46 PM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

rude Příspěvek č. 189

ta ponozka je supec napad

keep
balkon 2002

Old Post 30-08-2002 v 16:42 PM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

2foxtrott a Leny: Příspěvek č. 190

Leny, myslím, že foxtrott tím horským slunkem myslel (a pokud ne tak ať to tak myslí), že vypneš tu UV zářivku a necháš jenom to hřátí - pak nepotřebuješ žádný brejle, protože z teho ta ukrutná fialová záře nejde, ale jen to topí! -aspoň myslím, že máte stejný horský sluníčko jak já, tedy že tam jsou dva vypínače: jeden na to topení a druhej na to UV..

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 30-08-2002 v 16:54 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DiSex
Nový Člen

Karma uživatele DiSex - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 7 

Pohodička to je maras rychlé sušení Příspěvek č. 191

My jsme to rychle sušili i na rozhicovaném motoru od škodovky, dali sme paldy do alobalové vaničky a za 5-10 min. to bylo ok. a nějak mi to ani nesmrdělo a ni neškrábalo - thc possitive

THC possitive

Old Post 30-08-2002 v 17:10 PM
DiSex je offline   Profil uživatele DiSex   Find more posts by DiSex   Foto galerie člena DiSex   Click here to Send DiSex a Private Message   Add DiSex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 192

pánové všichni máme monitory a proto se mi už pár let osvědčilo rychlosušení na monitoru, prostě to položíte na monitor, nebo pod to ještě můžete dát nějakej plastikovej tácek (půjde to pomalejc) a paráda!

podotýkám, že je záhodno mít monitor zapnutej

a nakonec chci jen říct, že žádný sušení na rychlo neni kvalitní, tak že název threadu je mylnej, nevim co to dělá s THC, ale chuť je vždycky na 99,9% pěkne na hovno, holt klasice se nic nevyrovná, ale přiznejme si, né vždy nám jde o nějakou chuť ....

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 30-08-2002 v 17:26 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2573920 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív