Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. Indoor 250/400W půda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13
Autor
Téma 
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 161

No nic, během 14ti dnů si dojedu pro nové
No uvidím jak se to bude vyvíjet, a na tmu se vykašlu
Škoda, že nikdo neraguje... Ale tak pátek večer no

Old Post 29-01-2010 v 18:39 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 162

tak nezapomen vzit neco na kost at ti to zhodnotim

Old Post 29-01-2010 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 163

citace:
Původní příspěvek od FanTomas
tak nezapomen vzit neco na kost at ti to zhodnotim


JOJO

Old Post 29-01-2010 v 18:59 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 164

moje rada je nic už tam nelej všechny je zlom ale tak aby nebyly uplně přelomený jenom tak jako je nalomit a dej je 2 dny do tmy , a uvidíš že to co uvidíš je to co jsi chtěl , mě se to moc vyplatilo

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 30-01-2010 v 09:02 AM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 165

citace:
Původní příspěvek od Plechh
moje rada je nic už tam nelej všechny je zlom ale tak aby nebyly uplně přelomený jenom tak jako je nalomit a dej je 2 dny do tmy , a uvidíš že to co uvidíš je to co jsi chtěl , mě se to moc vyplatilo


Hmm, tak je mi jasné o co jde... Ale 2 dny kytky o samotě A ještě k tomu je lámat. No dejme tomu... A snižuju teplotu na 18°C.

Old Post 30-01-2010 v 10:16 AM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 166

opravdu mi věř a nebo se koukni jak jsem sklízel sensi Skunk , za ty 2 dny to dozrálo přesně podle mejch představ, 2 dny tmy budu dávat furt

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 30-01-2010 v 14:02 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 167

citace:
Původní příspěvek od Plechh
opravdu mi věř a nebo se koukni jak jsem sklízel sensi Skunk , za ty 2 dny to dozrálo přesně podle mejch představ, 2 dny tmy budu dávat furt


Jelikož moc lidí neraguje, tak dám na tebe. Dnes po 12ti hodinové periodě vypínám světlo, nechávám ventilátory. Také ale zatemním okna a podle tvé rady polámu stonky - vím, jak to myslíš. Snad vydržím 48 hodin

Old Post 30-01-2010 v 17:30 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 168






58. den od přepnutí
KONEC SVĚTLU

Teplota: 20°C
Vlhkost: 25%

Takže nadešel den, kdy jsem na spínacích hodinách navolil polohu OFF, samozřejmě až po tom, co si užili celý den solária. Na Plechhovu radu jsem zlámal všechny stonky. Navíc jsem do každého stonku zapíchl jeden rýsováček, jelikož mi padly do oka Už jen 47 hodin a bude.....

1. Zatemnění jsem nepodcenil, je na dvou oknech i skleněných dvěřích.
2. Jak po vichřici....
3. Rusák je neodolatelný.
4. Doopravdy je .
5. Na druhé kytce zleva si všimněte rysováčku

Old Post 30-01-2010 v 20:18 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 169






KONEC

Po 44 hodinách tmy jsem odstranil všechny větší listy z kytinek a obrátil je vzhůru nohama, aby se mohly poklidně sušit
Vypadá to dobře. Hned jak se ta troška dosuší, počítám tak 2-3 dny, tak nafotím a začneme typovačku...

Zde se mrkněte aspoň na fotky: (zvětšené)
1. Vzhůru nohama.....
2. Rus
3. Mazar, myslím
4. Rus
5. Rus, nejhezčí kytka. Sirky 1:1

Old Post 01-02-2010 v 16:57 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 170




Tak po 3 dnech, co kytky visely v otevřené skříni se třemi zapnutými ventilátory na minimum, které nebyly přímo namířené na kytky, je vše usušeno. ( 20°C, 32%)

A proto začíná TYPOVAČKA

Pro první tři mám nachystanou karmu

1. Mazar, Rus, Opium, 2x Big bud
2. Zoom
3. Ukázka - šiška Opia



EDIT: Jestli někdo neví, co je na váze, tak 1,08 gramu.
Ještě dodávám, že nejvyšší zavařovačka má na výšku 15cm...

Naposledy upravil easyrider 04-02-2010 v 16:45 PM

Old Post 04-02-2010 v 16:14 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 171

316 gram's

ENCOD žádá OSN, aby ustanovila právo pro každého dospělého občana světa svobodně pěstovat a držet jakoukoliv rostlinu pro osobní a nekomerční potřebu, s možností využít technického vybavení k tomu určeného. ------- Tak doufam že se ji to povede : - )
DURBAN'S MONSTRUMS <--Zde můžete pozorovat muj outdoor a jeho brutální růst (durban's) SKLIZENO !!! (zhuleno)
No name 09 <-- nejvěčí má 280cm SKLIZENO !!! (zhuleno)
a nejvěčí mazec --->http://www.youtube.com/watch?v=ptQObci0FpQ
Muj Leonotis Leonurus s panenské jihoafrické přírody !!! <--
Desmanthus illinoensis Illinois neboli Prérijní mimosa (DMT v kořenech)


Miluji přírodu ...
Miluji Cannabis ...
S lidma už je to trochu horší ...

Old Post 04-02-2010 v 16:27 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 172

cus hele ja tipuji cca 165,23 ale preji samozrejme vic
sem radsi pesimista, chapej

ale jinak to vypada na dobry kouro jako svin

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 04-02-2010 v 16:40 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 173

135 G je můj tip (jen odhaduju jelikož jsem ten grow přirovnal ke svému balkónu tak schválně o kolik se seknu) Jinak přeju dobrou chuť a štěstí při dalších growech

Napoleon (204) g

Naposledy upravil 06-02-2010 v 13:25 PM

Old Post 04-02-2010 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 174

1000kg 65g100% cekal si ze bude min ze ale to se zda vzdycky preju aspon 200g

Naposledy upravil 05-02-2010 v 15:18 PM

Old Post 05-02-2010 v 09:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NOwaLIFE
Stálý Člen

Karma uživatele NOwaLIFE - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 175

180g podla odhadu..
ale prajem viac !!! !!

Old Post 05-02-2010 v 09:09 AM
NOwaLIFE je offline   Profil uživatele NOwaLIFE   Find more posts by NOwaLIFE   Foto galerie člena NOwaLIFE   Click here to Send NOwaLIFE a Private Message   Add NOwaLIFE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopatak
Stálý Člen

Karma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 176

tipuju 128g ale priji daleko vic.
at chutna

mladej věk a hodně drog

Old Post 05-02-2010 v 09:37 AM
lopatak je offline   Profil uživatele lopatak   Find more posts by lopatak   Foto galerie člena lopatak   Click here to Send lopatak a Private Message   Add lopatak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-08-2018 - 1.st indoor,400W HPS,6x NL - 114 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9430980 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív