Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 161

to Praxer...

Napiš mi věk, váhu, výšku, tvůj zdravotní stav a hlavně
to, čeho chceš dosáhnout. Jestli se ti bude chtít, tak napiš i jídlo, které nejčastěji jíš a typ metabolismu.
Pak se budu moci alespoň něčeho chytit...
W.

Old Post 25-08-2006 v 14:38 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 162

Wolker - mno..velmi pekne vahy...ja mam dost tendenciu, ze ked poriadne zerem tak moje vahy idu turbo rychlo hore...objemovka ani rysovacka u mna nic neznamena, pretoze si udrzujem stale telo bez akehokolvek tuku a to mozem jest kvantum jedla a doplnkov..i ked niesom najvacsi, ale som aspon pekne vyrysovany...

Old Post 25-08-2006 v 15:22 PM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 163

praxer - záleží k jakýmu sportu bereš to posilování jako doplněk - jestli chceš rozvíjet statickou nebo dynamickou sílu, vytrvalost, nebo zvýšit kapacitu plic a oběhovýho systému, shodit tuky - to je různý. A tomu musíš přizpůsobovat objem a složení stravy - všechn je jenom o bilanci příjmů a výdajů. Chce to často pít hodně vody - běhat po trávě kopce - nekurvit si vazy, klouby a šlachy přehnanejma váhama - dlouho se rozcvičovat - a místo kreatinu žrát spíš wobenzym (ten žerou všichni vrcholoví sportovci jako prevenci a pro zkrácení léčení svalovejch a vazovejch poranění) - jakmile se dostaneš do základní minimální sportovní formy - jako že dáš 15 kiláků do hodinky, benčneš svojí váhu a dáš 10 shybů tak se můžeš začít specializovat na nějakej konkrétní sport.
Další věc je cvičení doma - řek bych že v tělocvičně se na to můžeš podstatně líp soustředit bez rušivejch domácích vlivů
Moltres - když v pondělí vodjede dobře biceps tak v úterý nedá dobře záda - to bys moh vědět - to samý dávat najednou prsa a ramena - přijde mi to zbytečně koncentrovaná zátěž na ramenní kloub a triceps v jednom zátahu
Ještě ad hulení a sport - když vezmu konkrétní příklad americkýho fotbalu (což je btw. sport kde se můžou uplatnit typy od 60 kg do 160 kg a super vyvažuje dynamiku, sílu a zdravou agresivitu) tak koncem 90. let pokud vim u panterů hulili příležitostně skoro všichni včetně policajta z Bartolomějský co hrál centra - z toho min. 1/3 mančaftu hulila výkonostně - bylo to v době kdy byli panteři podle tabulek 10. nejlepší tým v evropě a hráli čtvrtfinále evropský ligy šampionů.

Snark in the System

Naposledy upravil snark 25-08-2006 v 16:01 PM

Old Post 25-08-2006 v 15:55 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 164

2 praxer:
když jsem chodíval do posilky, tak jsem dostal od majitele celkem dobrej plán, jsou 3 velký svalový partie (nohy, záda, prsa) a 3 malý (ramena, biceps, triceps) a břicho

a je dobrý každej den věnovat jedný velký a jedn malý partii a břicho podle potřeby...ale vyplatí se to dělat při každým cvičení, protože břicho je třeba nejdříve nabrat a potom tvarovat (a hlavně bacha, abys při tom nabírání nepřebral a neskončil s vanou) :-)

Old Post 27-08-2006 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidam
Stálý Člen

Karma uživatele Aidam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 165

Ty vole Snarku ty nás ňák znáš Jenom co já vim tak policajt rozhodně nehulí,ale co já vim co bylo když sme ještě byli desátý nej evropě.To sem ještě dělal balet))))

Old Post 27-08-2006 v 20:34 PM
Aidam je offline   Profil uživatele Aidam   Find more posts by Aidam   Foto galerie člena Aidam   Click here to Send Aidam a Private Message   Add Aidam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 166

před mladejma se vždycky hulilo potajmu aby si toho nevšimli

Snark in the System

Old Post 28-08-2006 v 12:15 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 167

ste slabí,todle kombinovat nejde,kdo to dělá,toho položim na páku i ve dvě ráno......

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 29-08-2006 v 09:41 AM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 168

Kotlis, nerozumuj a přečti si radši celý thread.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 29-08-2006 v 10:25 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 169

Je hrazda dobra na cviceni na kozy?

Old Post 29-08-2006 v 11:02 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 170

Sport nedelat zadny (resp. co se naskytne, florbal, basket... podle nalady a chuti)

Ty činky jsou samozřejmě nastavitelné, takze bycho mohl dat i vyší gramaž (max asi 25kg, ale to bych mněl funkční zase jenom jednu činku... )

Nemam žadne velke cile, a dělam to fakticky jenom pro to, abych sed unavil, a delal nejakou fyz. aktivitu.

Do posilky nechcu, protože sem tam byl asi 6x , a docela stačilo.
Divné prostředí, disco music ...

NAvic to chci dělat fakt jenom tak rekreačně.

Měřím 195 a važim 92kg

Old Post 29-08-2006 v 12:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 171

já to mám rozdělený:
pondělí - prsa,biceps,břicho
středa - záda,triceps,břicho
pátek - ramena+trapézy,nohy (vobčas,nebavěj mě ) a břicho..

Mám to takhle rozdělený,protože je šíleně důležitá regenerace svalstva,takže chodim cvičit 3x tejdně,a po každym dnu cvičení mám volno a nenamáhám se,právě kůli regeneraci,svaly pak rychlejš nabereš.. Nemá cenu cvičit 5x tejdně,to sou svaly furt namáhaný a za tu chvíli se nestačej regenerovat,takhle jsem to dělal dřív a stálo to za howno...
Praxer: držim palce s domácím posilováním

Old Post 29-08-2006 v 14:58 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 172

Jeck Herer :
diky moc, takove rozdeleni je faj!
Akorat nevim presne jak cvicit ty nohy,
nevite nekdo o nejakem webu, kde by byly obrazky, vselijakejch cviku s normalnima cinkama?

Old Post 29-08-2006 v 15:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 173

praxer - praveze ak zacinas tak jeckou rozpis nieje spravy...musis dat 3x tyzdenne cele telo ( to jest v pondelok bicak, v stredu bicak a dajmetomu v piatok bicak..atd )...samozrejme ze nebudes cvicit nadoraz, v tom mal plnu pravdu jeck ze svaly sa musia regenerovat..ale ked das cele telo takych 2-3 mesiace tak potom mozes ist na jeho plan a cvicit maximalky ( to jest do plnej fyzickej zataze )...ak sa ti pozdava tento plan tak napis a dal by som ti dake podrobnejsie info...

Old Post 29-08-2006 v 20:05 PM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 174

Jurasek:
to se mi velice pozdava!!
ale moc tomu nerozumim, a nechci tomu venovat nejak strasne moc energie, proste se chci vyblbnout at se telo trochu protahne, a tak.
Bylo by fajn, kdybych delal nejaky sport, ale na vecinu sportu jsem loser... Kolo je super, ale pres tyden to zere moc casu, a plavani mam zas docela dost daleko bazen

Old Post 29-08-2006 v 20:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 175

praxer - no to nevadi ze tomu moc nerozumies...tak ako ja nachadzam v roznych threadoch kopec informacii tak snad najdes aj ty tu..je tu docela dost borcov ktori sa vyznaju...tu mas priblizny rozpis, ktory by ta mal aspon trocha nakopnut:
PON -
biceps ( klasicke zdvihy v stoji alebo v sede+kladivovy zdvih - ten mas na rozsirenie bicaku ),
triceps ( tricepsove tlaky v sede ),
ramena ( tlak s jednoruckami v sede+predpazovanie ),
zapastie ( klopenie zapastia v sede - aj nadhmaton aj podhmatom ), prsia ( bez lavicky neodcvicis co je ale velka chyba..btw moja oblubena partia iba by ti vlastne mohli pomoct KVALITNE kliky ),
nohy ( podrz jednorucky v rukach a drepuj, lytka dobre neodcvicis..poznam jeden cvik na ne s jednoruckami ale velmi to ucinne nieje )
chrbat ( bez strojov alebo hrazdy neodcvicis, iba skusat kvalitne kliky )
STR - to iste
PIA - to iste
...serie a opakovania musis zistit sam, pretoze na kazdeho plati ine pravidlo..ale tak zpociatku by si mohol vyskusat 2-3 serie naplno ( to znamena ze predtym sa este rozcvicis s mensimi vahami ) na kazdi cvik..opakovani 8-10...prestavky medzi seriami vol skor kratsie ( 60-90s )...postupom casu zistis sam co ti sedi...vsetky informacie ako spravne cvicit tieto cviky alebo ak ich nepoznas tak o co vlastne ide, najdes na www.kulturistika.sk ( je to dobry web, takze ak sa ti nebude nieco pozdavat co ti tu piseme, tak kludne to tam ocekuj )..ked nieco nevies kludne sa pytaj ale odporucam si precitat kulturistika.sk..je to nieco ako FAQ kulturistiky...

edit: a skoro som zabudol...ked niesi ramenaty tak necvic trapezy..oni ti opticky este zmensia ramena

Old Post 29-08-2006 v 22:18 PM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 176

super, diky moooc!
nevim jestli jsem ramenaty, ale mam podle okoli dobrou konstrukci na takove aktivity, jenom se trochu snazizt

Old Post 29-08-2006 v 22:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9647710 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív